29.04.2017 Tarihli Maçlar

VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
29.04.2017-Ankara(Başkent) 17:00 HALKBANK BEŞİKTAŞ 0-3 22-25 20-25 20-25 - -
29.04.2017-Bursa(C.Göllü) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-14 25-15 25-16 - -
29.04.2017İstanbul(BurhanFelek) 16:00 FENERBAHÇE GALATASARAY 3-0 25-20 25-23 25-21 - -
 
 
UNILIG
Bayan
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
29.04.2017-İzmir(Gaziemir) 10:00 ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ SAMSUN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-13 25-13 25-17 - -
29.04.2017-İzmir(Gaziemir) 16:00 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ 3-1 18-25 25-20 25-19 25-22 -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
29.04.2017-İzmir(Gaziemir) 12:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-14 20-25 25-18 25-21 -
29.04.2017-İzmir(Gaziemir) 14:00 İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-23 25-20 25-23 - -
 
 
Erkek
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
29.04.2017-İzmir(Halkapınar-Yan Salon) 10:00 DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TRABZON KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 1-3 21-25 22-25 25-20 13-25 -
29.04.2017-İzmir(Halkapınar-Yan Salon) 14:00 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-22 25-20 25-17 - -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
29.04.2017-İzmir(Halkapınar-Yan Salon) 12:00 GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ 1-3 18-25 28-26 21-25 23-25 -
29.04.2017-İzmir(Halkapınar-Yan Salon) 16:00 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-18 23-25 25-14 25-15 -
 
 
U19EC
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
29.04.2017-Macaristan(Györ) 21:30 TÜRKİYE İtalya 2-3 25-18 23-25 25-20 21-25 9-15
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
02 Haziran 2017 Cuma
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
HOLLANDA - MISIR
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - ÇİN
03 Haziran 2017 Cumartesi
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
ÇİN - HOLLANDA
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
MISIR - TÜRKİYE
İddaa Maçları
27 Mayıs 2017 Cumartesi
21:30
TÜRKİYE - ALMANYA
28 Mayıs 2017 Pazar
18:30
UKRAYNA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.