30.04.2017 Tarihli Maçlar

VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
30.04.2017İstanbul(BurhanFelek) 13:00 VAKIFBANK ECZACIBAŞI VİTRA 3-1 25-20 25-20 21-25 25-18 -
 
 
UNILIG
Bayan
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
30.04.2017-İzmir(Gaziemir) 13:00 GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ 3-2 22-25 25-19 23-25 25-10 15-8
30.04.2017-İzmir(Gaziemir) 17:00 SAMSUN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 1-3 30-28 26-28 22-25 15-25 -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
30.04.2017-İzmir(Gaziemir) 11:00 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 0-3 19-25 22-25 19-25 - -
30.04.2017-İzmir(Gaziemir) 15:00 KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ 1-3 16-25 23-25 25-17 20-25 -
 
 
Erkek
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
30.04.2017-İzmir(Halkapınar-Yan Salon) 11:00 TRABZON KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 3-2 25-21 15-25 19-25 25-16 15-11
30.04.2017-İzmir(Halkapınar-Yan Salon) 13:00 ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 1-3 20-25 25-17 18-25 17-25 -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
30.04.2017-İzmir(Halkapınar-Yan Salon) 15:00 İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 2-3 25-20 23-25 20-25 25-21 13-15
30.04.2017-İzmir(Halkapınar-Yan Salon) 17:00 ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ 0-3 22-25 20-25 15-25 - -
 
 
U19EC
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
30.04.2017-Macaristan(Györ) 16:30 Rusya TÜRKİYE 2-3 22-25 25-21 26-24 17-25 13-15
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Temmuz 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
CEV Satellite Tv Yayın Programı
30 Temmuz 2017 Pazar
20:00  NTV-Spor  Canlı
Erkekler Finali
21:00  NTV-Spor  Canlı
Bayanlar Finali
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.