01.05.2017 Tarihli Maçlar

EFELER LİGİ
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
01.05.2017İstanbul(B.Felek) 18:00 FENERBAHÇE ZİRAAT BANKASI 3-0 25-22 25-21 25-22 - -
01.05.2017İzmir(Atatürk) 19:00 ARKAS SPOR HALKBANK 3-1 25-20 16-25 28-26 28-26 -
 
 
UNILIG
Bayan
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
01.05.2017-İzmir(Gaziemir) 11:00 GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ SAMSUN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-13 25-13 25-22 - -
01.05.2017-İzmir(Gaziemir) 15:00 ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 3-2 25-12 19-25 23-25 25-22 15-11
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
01.05.2017-İzmir(Gaziemir) 13:00 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ 1-3 23-25 26-24 20-25 21-25 -
01.05.2017-İzmir(Gaziemir) 17:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ 2-3 19-25 25-18 17-25 25-21 13-15
 
 
Erkek
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
01.05.2017-İzmir(Halkapınar-Yan Salon) 11:00 ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ TRABZON KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 0-3 13-25 22-25 20-25 - -
01.05.2017-İzmir(Halkapınar-Yan Salon) 15:00 DÜZCE ÜNİVERSİTESİ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0-3 21-25 15-25 9-25 - -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
01.05.2017-İzmir(Halkapınar-Yan Salon) 13:00 ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ 0-3 12-25 14-25 14-25 - -
01.05.2017-İzmir(Halkapınar-Yan Salon) 17:00 GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 3-2 25-16 25-18 23-25 9-25 15-11
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.