11.06.2017 Tarihli Maçlar

FMNK3_25
Bayan
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 1) 11:00 İST. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL GELİŞİM KOLEJİ 3-0 25-8 25-9 25-8 - -
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 1) 13:00 KOCAELİ YUVAM İZMİT SAKARYA HENDEK 2-3 25-18 19-25 25-19 23-25 9-15
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 1) 15:00 GALATASARAY KAYSERİ VOLEYBOL 3-1 25-21 25-27 25-19 25-16 -
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 1) 17:00 ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-10 25-6 25-17 - -
 
C GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 2) 11:00 İZMİR BALÇOVA TERMAL KARAYOLLARI 1-3 20-25 15-25 28-26 18-25 -
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 2) 13:00 ANKARA TEVFİK FİKRETLİLER VAKIFBANK 1-3 24-26 25-20 20-25 23-25 -
 
D GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 2) 15:00 SERAMİKSAN ADANA KARE SPOR 3-1 16-25 25-21 25-23 25-19 -
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 2) 17:00 MERSİN TOROS SPOR KONYA AKŞEHİR GENÇLİK 3-0 25-20 25-16 25-8 - -
 
E GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 3) 11:00 İLBANK BURSA MG SPOR 3-0 25-13 25-15 25-23 - -
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 3) 13:00 BURSA EMİNE ÖRNEK KOLEJİ ORDU FATSA SPOR 3-1 22-25 25-22 25-22 25-22 -
 
F GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 3) 15:00 BURSA FABRİKA VOLEYBOL TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 0-3 14-25 22-25 22-25 - -
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 3) 17:00 ARKAS SPOR MERSİN VOLGEM 3-0 25-8 25-23 25-20 - -
 
G GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 4) 11:00 TEKİRDAĞ ARMA SPOR MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 19-25 12-25 - -
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 4) 13:00 İSTANBUL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK 3-0 25-12 25-23 25-18 - -
 
H GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 4) 15:00 ROTA KOLEJİ LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 3-0 25-11 25-11 26-24 - -
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 4) 17:00 ÇAYKUR RİZE SPOR MUŞ PROF. DR. VAHİT ÖZMEN O.O. 3-0 25-14 25-21 25-13 - -
 
 
Erkek
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 5) 11:00 İSTANBUL BBSK İST. PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 3-0 25-12 25-9 25-6 - -
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 5) 13:00 HALKBANK SİLİFKE İDMAN YURDU 3-0 25-16 25-11 25-15 - -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 5) 15:00 ALTINYURT BATMAN EĞİTİM SPOR 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 5) 17:00 BEŞİKTAŞ SUNGURLU EĞİTİM GSK 3-0 25-9 25-10 25-10 - -
 
C GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 6) 11:00 OSMANİYE İSTİKLAL GENÇLİK KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 6) 19:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ HATAY MİTHATPAŞA 0-3(H) 0-25 0-25 0-25 - -
 
D GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 6) 15:00 ZİRAAT BANKASI TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3-2 25-17 19-25 24-26 25-13 15-8
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 6) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ANKARA TED KOLEJLİLER 3-0 25-13 25-10 25-20 - -
 
E GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 7) 11:00 ARKAS SPOR İZMİR BERGAMA BLD. 3-0 25-12 25-13 25-13 - -
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 7) 13:00 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK MUĞLA FETHİYE BLD. 3-0 25-10 25-13 25-13 - -
 
F GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 7) 15:00 ANKARA EÜAŞ KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-18 25-21 23-25 33-31 -
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 7) 17:00 MELİKGAZİ BLD. GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ 3-0 25-17 25-8 25-6 - -
 
G GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 8) 11:00 İZMİR YENİ SİSTEMLİ SPOR PALANDÖKEN BLD. 0-3(H) 0-25 0-25 0-25 - -
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 8) 13:00 ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-11 25-12 25-10 - -
 
H GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 8) 15:00 BURSA BOSCH TOFAŞ SPOR 3-1 25-23 14-25 25-21 25-19 -
11.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 8) 17:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN OSMANİYE KARACAÖREN O.O. 1-3 25-21 15-25 18-25 21-25 -
 
 
Dünya Ligi
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.06.2017Japonya(Takasaki) 09:40 SLOVENYA TÜRKİYE 3-1 25-23 25-22 26-28 25-21 -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.