12.06.2017 Tarihli Maçlar

FMNK3_25
Bayan
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 1) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ KOCAELİ YUVAM İZMİT 3-0 25-20 25-20 25-17 - -
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 1) 13:00 SAKARYA HENDEK İST. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3 20-25 4-25 21-25 - -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 1) 15:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ GALATASARAY 0-3 12-25 8-25 10-25 - -
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 1) 17:00 KAYSERİ VOLEYBOL ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK 3-0 25-8 25-15 25-6 - -
 
C GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 2) 11:00 KARAYOLLARI ANKARA TEVFİK FİKRETLİLER 3-2 25-15 22-25 29-31 25-17 15-9
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 2) 13:00 VAKIFBANK İZMİR BALÇOVA TERMAL 3-1 21-25 25-16 25-22 25-23 -
 
D GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 2) 15:00 ADANA KARE SPOR MERSİN TOROS SPOR 0-3 13-25 15-25 10-25 - -
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 2) 17:00 KONYA AKŞEHİR GENÇLİK SERAMİKSAN 1-3 25-20 21-25 25-27 15-25 -
 
E GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 3) 11:00 BURSA MG SPOR BURSA EMİNE ÖRNEK KOLEJİ 0-3 21-25 18-25 20-25 - -
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 3) 13:00 ORDU FATSA SPOR İLBANK 0-3 13-25 17-25 21-25 - -
 
F GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 3) 15:00 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. ARKAS SPOR 0-3 11-25 15-25 20-25 - -
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 3) 17:00 MERSİN VOLGEM BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3-0 25-18 25-14 25-20 - -
 
G GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 4) 11:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 0-3 20-25 23-25 19-25 - -
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 4) 13:00 ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK TEKİRDAĞ ARMA SPOR 3-0 25-20 25-12 25-18 - -
 
H GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 4) 15:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR ÇAYKUR RİZE SPOR 3-1 22-25 25-22 25-17 25-14 -
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 4) 17:00 MUŞ PROF. DR. VAHİT ÖZMEN O.O. ROTA KOLEJİ 0-3 11-25 13-25 8-25 - -
 
 
Erkek
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 5) 11:00 İST. PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. HALKBANK 1-3 25-17 12-25 14-25 13-25 -
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 5) 13:00 SİLİFKE İDMAN YURDU İSTANBUL BBSK 0-3 11-25 17-25 5-25 - -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 5) BATMAN EĞİTİM SPOR BEŞİKTAŞ - - - - - -
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 5) 17:00 SUNGURLU EĞİTİM GSK ALTINYURT 0-3 12-25 17-25 18-25 - -
 
C GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 6) KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ - - - - - -
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 6) 13:00 HATAY MİTHATPAŞA OSMANİYE İSTİKLAL GENÇLİK 0-3 17-25 17-25 16-25 - -
 
D GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 6) 15:00 TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 19-25 15-25 15-25 - -
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 6) 17:00 ANKARA TED KOLEJLİLER ZİRAAT BANKASI 3-0 25-16 25-23 25-15 - -
 
E GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 7) 11:00 İZMİR BERGAMA BLD. KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 0-3 14-25 12-25 9-25 - -
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 7) 13:00 MUĞLA FETHİYE BLD. ARKAS SPOR 0-3 15-25 11-25 9-25 - -
 
F GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 7) 15:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. MELİKGAZİ BLD. 0-3 18-25 20-25 16-25 - -
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 7) 17:00 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ ANKARA EÜAŞ 0-3 2-25 5-25 5-25 - -
 
G GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 8) 11:00 PALANDÖKEN BLD. ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK 3-1 25-19 25-19 19-25 25-18 -
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 8) 13:00 KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ İZMİR YENİ SİSTEMLİ SPOR 0-3 18-25 22-25 12-25 - -
 
H GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 8) 15:00 TOFAŞ SPOR KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0 25-11 25-16 25-10 - -
12.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 8) 17:00 OSMANİYE KARACAÖREN O.O. BURSA BOSCH 0-3 17-25 10-25 21-25 - -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.