13.06.2017 Tarihli Maçlar

FMNK3_25
Bayan
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 1) 11:00 SAKARYA HENDEK GELİŞİM KOLEJİ 3-1 26-24 25-22 21-25 25-23 -
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 1) 13:00 İST. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL KOCAELİ YUVAM İZMİT 3-0 25-13 25-13 25-12 - -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 1) 15:00 KAYSERİ VOLEYBOL ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-12 25-12 25-7 - -
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 1) 17:00 ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK GALATASARAY 0-3 14-25 13-25 18-25 - -
 
C GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 2) 11:00 VAKIFBANK KARAYOLLARI 1-3 22-25 15-25 25-22 12-25 -
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 2) 13:00 İZMİR BALÇOVA TERMAL ANKARA TEVFİK FİKRETLİLER 1-3 25-22 14-25 22-25 16-25 -
 
D GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 2) 15:00 KONYA AKŞEHİR GENÇLİK ADANA KARE SPOR 3-0 25-21 25-20 26-24 - -
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 2) 17:00 SERAMİKSAN MERSİN TOROS SPOR 0-3 19-25 14-25 20-25 - -
 
E GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 3) 11:00 ORDU FATSA SPOR BURSA MG SPOR 3-0 25-12 25-21 25-11 - -
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 3) 13:00 İLBANK BURSA EMİNE ÖRNEK KOLEJİ 3-0 25-13 25-15 25-9 - -
 
F GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 3) 15:00 MERSİN VOLGEM TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3-0 25-17 25-17 25-21 - -
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 3) 17:00 BURSA FABRİKA VOLEYBOL ARKAS SPOR 0-3 12-25 16-25 7-25 - -
 
G GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 4) 11:00 ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 0-3 23-25 21-25 13-25 - -
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 4) 13:00 TEKİRDAĞ ARMA SPOR İSTANBUL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 0-3 7-25 17-25 17-25 - -
 
H GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 4) 15:00 MUŞ PROF. DR. VAHİT ÖZMEN O.O. LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 0-3 15-25 13-25 7-25 - -
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 4) 17:00 ROTA KOLEJİ ÇAYKUR RİZE SPOR 3-2 19-25 22-25 25-17 25-23 15-10
 
 
Erkek
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 5) 11:00 SİLİFKE İDMAN YURDU İST. PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. 0-3 10-25 9-25 15-25 - -
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 5) 13:00 İSTANBUL BBSK HALKBANK 3-0 25-14 25-10 27-25 - -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 5) SUNGURLU EĞİTİM GSK BATMAN EĞİTİM SPOR - - - - - -
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 5) 17:00 ALTINYURT BEŞİKTAŞ 1-3 19-25 27-25 22-25 15-25 -
 
C GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 6) HATAY MİTHATPAŞA KAYSERİ İZZET ÖKSÜZKAYA - - - - - -
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 6) OSMANİYE İSTİKLAL GENÇLİK DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ - - - - - -
 
D GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 6) 15:00 ANKARA TED KOLEJLİLER TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 0-3(H) 0-25 0-25 0-25 - -
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 6) 17:00 ZİRAAT BANKASI BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-20 17-25 21-25 12-25 -
 
E GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 7) 11:00 MUĞLA FETHİYE BLD. İZMİR BERGAMA BLD. 2-3 21-25 27-25 25-23 24-26 12-15
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 7) 13:00 ARKAS SPOR KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0 25-16 25-23 25-14 - -
 
F GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 7) 15:00 GÜLŞEHİR ANADOLU LİSESİ KONYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 14-25 11-25 11-25 - -
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 7) 17:00 ANKARA EÜAŞ MELİKGAZİ BLD. 1-3 22-25 16-25 25-23 25-27 -
 
G GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 8) 11:00 KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ PALANDÖKEN BLD. 0-3 4-25 8-25 7-25 - -
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 8) 13:00 İZMİR YENİ SİSTEMLİ SPOR ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK 0-3 9-25 13-25 19-25 - -
 
H GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 8) 15:00 OSMANİYE KARACAÖREN O.O. TOFAŞ SPOR 0-3 6-25 15-25 22-25 - -
13.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 8) 17:00 BURSA BOSCH KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0 25-18 25-12 25-11 - -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.