15.06.2017 Tarihli Maçlar

FMNK3_25
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 1) 11:00 İST. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL LÜLEBURGAZ ONUR SPOR 3-0 25-17 25-11 25-13 - -
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 1) 13:00 İLBANK SERAMİKSAN 3-1 22-25 25-20 26-24 25-15 -
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 1) 15:00 KARAYOLLARI MERSİN VOLGEM 3-1 25-23 23-25 25-15 25-21 -
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 1) 17:00 İSTANBUL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY KAYSERİ VOLEYBOL 3-1 25-23 25-22 22-25 25-18 -
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 2) 11:00 GALATASARAY BURSA EMİNE ÖRNEK KOLEJİ 3-0 25-6 25-19 25-14 - -
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 2) 13:00 ARKAS SPOR SAKARYA HENDEK 3-0 25-13 25-11 25-12 - -
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 2) 15:00 MERSİN TOROS MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 1-3 22-25 25-22 14-25 22-25 -
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 2) 17:00 ROTA KOLEJİ VAKIFBANK 0-3 12-25 26-28 18-25 - -
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 3) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ MUŞ PROF. DR. VAHİT ÖZMEN O.O. 3-0 25-19 25-22 25-11 - -
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 3) 13:00 ORDU FATSA SPOR ADANA KARE SPOR 3-2 20-25 27-29 25-20 25-22 15-9
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 3) 15:00 ANKARA TEVFİK FİKRETLİLER BURSA FABRİKA VOLEYBOL 3-0 25-16 25-15 25-19 - -
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 3) 17:00 ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-6 25-11 25-8 - -
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 4) 11:00 ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK BURSA MG SPOR 3-2 18-25 25-22 25-21 15-25 15-12
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 4) 13:00 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. KOCAELİ YUVAM İZMİT 3-1 25-21 25-18 23-25 25-15 -
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 4) 15:00 KONYA AKŞEHİR GENÇLİK TEKİRDAĞ ARMA SPOR 3-0 25-11 30-28 25-17 - -
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 4) 17:00 ÇAYKUR RİZE SPOR İZMİR BALÇOVA TERMAL 0-3 21-25 6-25 20-25 - -
 
 
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 5) 11:00 İSTANBUL BBSK TOFAŞ SPOR 3-0 25-16 25-19 25-16 - -
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 5) 13:00 ARKAS SPOR TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 3-0 25-18 25-16 25-15 - -
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 5) 15:00 OSMANİYE İSTİKLAL GENÇLİK ANKARA EÜAŞ 0-3 23-25 19-25 21-25 - -
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 5) 17:00 PALANDÖKEN BLD. ALTINYURT 3-0 25-23 25-18 25-20 - -
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 6) 11:00 BEŞİKTAŞ KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK 3-0 28-26 25-17 25-23 - -
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 6) 13:00 MELİKGAZİ BLD. HALKBANK 3-2 19-25 25-22 25-19 18-25 15-11
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 6) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK 3-0 25-11 25-16 25-14 - -
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 6) 17:00 BURSA BOSCH HATAY MİTHATPAŞA 3-0 25-18 25-21 25-13 - -
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 7) 11:00 İST. PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. KOCAELİ YAHYA KAPTAN 3-0 25-14 25-13 25-10 - -
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 7) 13:00 İZMİR BERGAMA BLD. ZİRAAT BANKASI 0-3 18-25 16-25 18-25 - -
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 8) 11:00 SUNGURLU EĞİTİM GSK MUĞLA FETHİYE BLD. 3-0 25-16 25-21 25-13 - -
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 8) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. SİLİFKE İDMAN YURDU 3-0 25-17 25-23 25-17 - -
15.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 8) 15:00 ANKARA TED KOLEJLİLER KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-4 25-7 25-15 - -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.