16.06.2017 Tarihli Maçlar

FMNK3_25
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 1) 11:00 LÜLEBURGAZ ONUR SPOR SERAMİKSAN 0-3 22-25 13-25 11-25 - -
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 1) 12:30 MERSİN VOLGEM KAYSERİ VOLEYBOL 3-0 25-20 25-23 25-18 - -
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 1) 14:30 BURSA EMİNE ÖRNEK KOLEJİ SAKARYA HENDEK 1-3 18-25 28-26 23-25 24-26 -
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 1) 16:00 MERSİN TOROS ROTA KOLEJİ 2-3 25-11 25-17 23-25 22-25 13-15
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 2) 11:00 İST. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL İLBANK 3-1 25-18 25-17 22-25 27-25 -
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 2) 12:30 KARAYOLLARI İSTANBUL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 3-1 26-24 19-25 25-19 27-25 -
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 2) 14:30 GALATASARAY ARKAS SPOR 0-3 18-25 19-25 20-25 - -
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 2) 16:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 0-3 21-25 16-25 18-25 - -
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 3) 11:00 MUŞ PROF. DR. VAHİT ÖZMEN O.O. ADANA KARE SPOR 0-3 13-25 16-25 12-25 - -
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 3) 12:30 BURSA FABRİKA VOLEYBOL ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-23 25-12 25-9 - -
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 3) 14:30 BURSA MG SPOR KOCAELİ YUVAM İZMİT 2-3 21-25 25-12 13-25 25-12 9-15
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 3) 16:00 TEKİRDAĞ ARMA SPOR ÇAYKUR RİZE SPOR 0-3 22-25 21-25 18-25 - -
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 4) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ ORDU FATSA SPOR 2-3 25-18 25-14 10-25 19-25 11-15
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 4) 12:30 ANKARA TEVFİK FİKRETLİLER ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK 3-0 25-11 25-18 25-20 - -
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 4) 14:30 ANTALYA ŞİMŞEK GENÇLİK TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 1-3 13-25 25-19 23-25 21-25 -
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 4) 16:00 KONYA AKŞEHİR GENÇLİK İZMİR BALÇOVA TERMAL 1-3 19-25 11-25 25-23 18-25 -
 
 
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 5) 11:00 TOFAŞ SPOR TEKİRDAĞ ÇORLU ÇAĞDAŞ 2-3 25-17 20-25 27-29 25-20 10-15
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 5) 12:30 OSMANİYE İSTİKLAL GENÇLİK ALTINYURT 3-1 25-18 25-20 23-25 25-21 -
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 5) 14:30 KAHRAMANMARAŞ ATCI GENÇLİK HALKBANK 1-3 18-25 25-27 25-18 19-25 -
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 5) 16:00 ÇANKIRI ÇERKEŞ GENÇLİK HATAY MİTHATPAŞA 3-0 25-15 25-16 25-16 - -
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 6) 11:00 İSTANBUL BBSK ARKAS SPOR 3-1 25-15 25-22 19-25 25-18 -
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 6) 12:30 ANKARA EÜAŞ PALANDÖKEN BLD. 3-0 25-23 25-13 25-13 - -
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 6) 14:30 BEŞİKTAŞ MELİKGAZİ BLD. 3-2 16-25 25-13 25-10 21-25 15-12
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 6) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BURSA BOSCH 3-1 21-25 25-18 25-14 25-17 -
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 7) 11:00 KOCAELİ YAHYA KAPTAN İZMİR BERGAMA BLD. 1-3 25-22 24-26 24-26 21-25 -
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 7) 12:30 ANKARA TED KOLEJLİLER OSMANİYE KARACAÖREN O.O. 3-0 25-12 25-11 25-17 - -
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 8) 11:00 İST. PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL O.O. ZİRAAT BANKASI 0-3 11-25 18-25 16-25 - -
16.06.2017-Bursa (Buttim - Saha 8) 12:30 SUNGURLU EĞİTİM GSK KONYA B.ŞEHİR BLD. 1-3 16-25 16-25 25-23 16-25 -
 
 
Dünya Ligi
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
16.06.2017Çin(Kunshan) 14:00 ÇİN TÜRKİYE 3-0 43-41 26-24 25-21 - -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.