08.07.2017 Tarihli Maçlar

Grand Prix
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
08.07.2017Ankara(Başkent) 16:30 BREZİLYA SIRBİSTAN 0-3 19-25 20-25 19-25 - -
08.07.2017Ankara(Başkent) 19:30 TÜRKİYE BELÇİKA 3-1 23-25 25-20 25-20 25-16 -
 
 
U16-Balkan Samp
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
08.07.2017-Bulgaristan(Sofia) 18:00 TÜRKİYE Romanya 3-2 18-25 25-15 25-21 12-25 15-11
 
 
U18-Balkan_Samp
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
08.07.2017-Kosova(Priştina) 17:00 Arnavutluk TÜRKİYE 0-3 20-25 19-25 11-25 - -
 
 
U17 Avrupa Şampiyonası
Erkek
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
08.07.2017-Konya(Kongre-A) 14:00 Hollanda Sırbistan 0-3 14-25 19-25 21-25 - -
08.07.2017-Konya(Kongre-A) 16:30 Finlandiya Bulgaristan 1-3 21-25 7-25 29-27 22-25 -
08.07.2017-Konya(Kongre-A) 19:00 TÜRKİYE Yunanistan 3-2 25-19 25-16 26-28 20-25 22-20
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
08.07.2017-Konya(Kongre-B) 15:00 Belçika İtalya 0-3 17-25 22-25 16-25 - -
08.07.2017-Konya(Kongre-B) 17:30 İspanya Çek Cumhuriyeti 0-3 19-25 20-25 13-25 - -
08.07.2017-Konya(Kongre-B) 20:00 Belarus Rusya 2-3 25-22 25-20 21-25 18-25 12-15
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Temmuz 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
CEV Satellite Tv Yayın Programı
30 Temmuz 2017 Pazar
20:00  NTV-Spor  Canlı
Erkekler Finali
21:00  NTV-Spor  Canlı
Bayanlar Finali
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.