Avrupa Kupalarında Temsilcilerimiz

CEV Challenge Kupası
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
19.10.2013 - İstanbul(B.Felek) 19:00 FENERBAHÇE GRUNDIG A.FAMAGUSTA(G.KIBRIS) 3-0 - - - - -
26.10.2013 - GüneyKıbrıs(Larnaka) 17:00 A.FAMAGUSTA(G.KIBRIS) FENERBAHÇE GRUNDIG 1-3 - - - - -
05.11.2013 - 20:00 P. WARSZAWSKA(POL) FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3 - - - - -
06.11.2013 - İsrail(TelAviv) 19:30 MACCABİ TEL AVİV(ISR) İST. B. ŞEHİR BLD. 1-3 29-27 10-25 26-28 22-25 -
27.11.2013 - İstanbul(H.Alagaş) 17:00 İST. B. ŞEHİR BLD. MACCABİ TEL AVİV(ISR) 3-0 25-15 25-23 25-23 - -
28.11.2013 İstanbul(B.Felek) 20:30 FENERBAHÇE GRUNDIG P. WARSZAWSKA(POL) 3-1 25-18 31-33 25-17 25-18 -
11.12.2013 - İstanbul(H.Alagaş) 17:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BELEDİYE MLADOST M. KASTELLA(Hırvatistan) 3-0 25-23 25-18 25-20 - -
11.12.2013 - Ukrayna(Kharkiv) 17:00 LOKOMOTIV KHARKIV(UKR) FENERBAHÇE GRUNDIG 3-2 25-16 18-25 17-25 25-22 15-6
17.12.2013 - Hırvatistan(Kastel Stari) 20:00 MLADOST M. KASTELLA(Hırvatistan) İSTANBUL B.ŞEHİR BELEDİYE 0-3 13-25 20-25 21-25 - -
19.12.2013 İstanbul(B.Felek) 18:00 FENERBAHÇE GRUNDIG LOKOMOTIV KHARKIV(UKR) 3-1 25-21 23-25 25-16 25-19 -
15.01.2014 - İstanbul(H.Alagaş) 17:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BELEDİYE HOT VOLLEYS VIYANA(AVUSTURYA) 3-0 25-14 25-21 25-13 - -
15.01.2014 İstanbul(B.Felek) 19:30 FENERBAHÇE GRUNDIG VALEPA SASTAMALA(FİNLANDİYA) 3-0 25-23 32-30 25-17 - -
21.01.2014 - Avusturya(Viyana) 20:00 HOT VOLLEYS VIYANA(AVUSTURYA) İST. B. ŞEHİR BLD. 1-3 21-25 17-25 25-23 19-25 -
22.01.2014 - Finlandiya(Sastamala) 19:30 VALEPA SASTAMALA(FİNLANDİYA) FENERBAHÇE GRUNDIG 3-2 25-16 21-25 17-25 25-23 17-15
05.02.2014 - Belarus(Minsk) 17:00 STROITEL MINSK(BELARUS) FENERBAHÇE GRUNDIG 2-3 22-25 25-22 25-19 14-25 13-15
05.02.2014 - Belçika(Asse) 21:30 EUPHONY ASSE-LENNIK(BEL) İST. B. ŞEHİR BLD. 3-2 20-25 25-21 21-25 25-17 15-13
12.02.2014 İstanbul(B.Felek) 17:00 FENERBAHÇE GRUNDIG STROITEL MINSK(BELARUS) 3-0 25-23 25-20 25-13 - -
13.02.2014 - İstanbul(H.Alagaş) 17:00 İST. B. ŞEHİR BLD. EUPHONY ASSE-LENNIK(BEL) 3-0 25-20 25-23 25-18 - -
26.02.2014 İstanbul(B.Felek) 18:00 FENERBAHÇE GRUNDIG NANTES(FRA) 3-1 25-21 25-17 20-25 25-15 -
26.02.2014 - İtalya(Latina) 21:30 ANDREOLI LATINA(ITA) İSTANBUL B.ŞEHİR BELEDİYE 3-0 25-18 25-13 25-22 - -
01.03.2014 - Fransa(Nantes) 21:00 NANTES(FRA) FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3 13-25 16-25 18-25 - -
02.03.2014 - İstanbul(H.Alagaş) 18:30 İST. B. ŞEHİR BLD. ANDREOLI LATINA(ITA) 3-2 34-36 25-16 25-21 19-25 15-13
26.03.2014 İtalya(Latina) 21:30 ANDREOLI LATINA(ITA) FENERBAHÇE GRUNDIG 3-2 30-32 18-25 26-24 25-21 16-14
29.03.2014 İstanbul(B.Felek) 16:30 FENERBAHÇE GRUNDIG ANDREOLI LATINA(ITA) 3-0 25-22 25-19 25-17 - -
 
Erkekler Şampiyonlar Ligi
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
22.10.2013 - Ankara(Başkent) 19:00 HALKBANK JASTRZEBSKİ WEGİEL(POL) 3-1 - - - - -
23.10.2013 - İsviçre(Lugano) 18:00 ENERGY I.LUGANO(SUI) ARKAS SPOR 3-2 - - - - -
23.10.2013 - Polonya(Kedsierzyn-Kozle) 18:00 ZAKSA KEDZİERZYN(POL) GALATASARAY FXTCR 3-0 - - - - -
29.10.2013 İzmir(Atatürk) 19:00 ARKAS SPOR RECYCLİNG V.BERLİN(GER) 1-3 - - - - -
30.10.2013 İstanbul(B.Felek) 17:30 GALATASARAY FXTCR KNACK ROESELARE(BEL) 0-3 21-25 23-25 19-25 - -
30.10.2013 Romanya(Köstence) 18:00 TOMİS CONSTANTA(ROM) HALKBANK 1-3 23-25 25-19 15-25 15-25 -
05.11.2013 21:25 HYPO TİROL INNSBRUCK(AUS) HALKBANK 0-3 - - - - -
06.11.2013 İzmir(Atatürk) 18:30 ARKAS SPOR DİATEC TRENTİNO(ITA) 0-3 - - - - -
06.11.2013 Almanya(Friedrichshafen) 20:00 VFB FRİEDRİCHSHAFEN(GER) GALATASARAY FXTCR 3-0 25-16 25-20 25-17 - -
03.12.2013 İstanbul(B.Felek) 19:00 GALATASARAY FXTCR VFB FRİEDRİCHSHAFEN(GER) 1-3 19-25 22-25 25-23 20-25 -
04.12.2013 - İtalya(Trentino) 21:30 DİATEC TRENTİNO(ITA) ARKAS SPOR 3-0 25-21 26-24 25-15 - -
05.12.2013 Ankara(Başkent) 18:00 HALKBANK HYPO TİROL INNSBRUCK(AUS) 3-0 25-18 25-18 25-15 - -
10.12.2013 Almanya(Berlin) 20:30 RECYCLİNG V.BERLİN(GER) ARKAS SPOR 3-0 25-20 25-23 25-14 - -
10.12.2013 - Belçika(Roeselare) 21:30 KNACK ROESELARE(BEL) GALATASARAY FXTCR 3-1 25-21 33-31 22-25 25-22 -
11.12.2013 Ankara(Başkent) 19:00 HALKBANK TOMİS CONSTANTA(ROM) 1-3 21-25 29-27 23-25 21-25 -
18.12.2013 İstanbul(B.Felek) 18:00 GALATASARAY FXTCR ZAKSA KEDZİERZYN(POL) 3-2 21-25 25-23 20-25 26-24 15-10
18.12.2013 - Polonya(JastrzebieZdroj) 19:00 JASTRZEBSKİ WEGİEL(POL) HALKBANK 3-2 25-27 25-18 37-39 25-21 17-15
18.12.2013 İzmir(Atatürk) 20:30 ARKAS SPOR ENERGY I.LUGANO(SUI) 2-3 25-16 25-20 23-25 17-25 13-15
22.03.2014 Ankara(Başkent) 14:00 BELOGORİE BELGOROD(RUS) ZENİT KAZAN(RUS) 3-1 25-19 22-25 25-18 25-17 -
22.03.2014 Ankara(Başkent) 17:00 HALKBANK JASTRZEBSKİ WEGİEL(POL) 3-0 25-21 25-19 25-19 - -
23.03.2014 Ankara(Başkent) 14:00 ZENİT KAZAN(RUS) JASTRZEBSKİ WEGİEL(POL) 1-3 21-25 25-20 17-25 23-25 -
23.03.2014 Ankara(Başkent) 17:00 HALKBANK BELOGORİE BELGOROD(RUS) 1-3 18-25 25-22 16-25 25-27 -
 
CEV Kupası – Erkekler
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
23.10.2013 - Ankara(Başkent) 18:00 M.MİLLİ PİYANGO LOKOMOTİV KHARKİV(UKR) 2-3 - - - - -
30.10.2013 - Ukrayna(Kharkiv) 18:00 LOKOMOTİV KHARKİV(UKR) M.MİLLİ PİYANGO 2-3 30-28 22-25 25-17 23-25 13-15
15.01.2014 - Bulgaristan(Gabrovo) 18:00 CVC GABROVO(BULGARİSTAN) M.MİLLİ PİYANGO 3-2 25-23 14-25 25-23 23-25 15-13
22.01.2014 - Ankara(Başkent) 18:00 M.MİLLİ PİYANGO CVC GABROVO(BULGARİSTAN) 3-1 25-11 21-25 27-25 25-19 -
05.02.2014 - Ankara(Başkent) 17:30 M.MİLLİ PİYANGO TOMİS CONSTANTA(ROM) 1-3 16-25 25-18 24-26 19-25 -
13.02.2014 - Romanya(Köstence) 18:00 TOMİS CONSTANTA(ROM) M.MİLLİ PİYANGO 3-0 25-23 25-21 29-27 - -
 
CEV Kupası – Bayanlar
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
23.10.2013 Bursa(C.Göllü) 19:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. FENERBAHÇE 0-3 - - - - -
29.10.2013 - İstanbul(B.Felek) 19:00 FENERBAHÇE BURSA BBSK 3-0 - - - - -
16.01.2014 - Finlandiya(Salo) 18:30 LP SALO(FİNLANDİYA) FENERBAHÇE 0-3 22-25 13-25 9-25 - -
22.01.2014 İstanbul(B.Felek) 17:30 FENERBAHÇE LP SALO(FİNLANDİYA) 3-0 25-21 27-25 25-14 - -
04.02.2014 - ÇekCumhuriyeti(Prostejov) 18:30 AGEL PROSTEJOV(CZE) FENERBAHÇE 0-3 11-25 21-25 15-25 - -
12.02.2014 İstanbul(B.Felek) 20:00 FENERBAHÇE AGEL PROSTEJOV(CZE) 3-0 25-20 25-17 25-15 - -
25.02.2014 İstanbul(B.Felek) 17:00 FENERBAHÇE AZERYOL BAKÜ(AZE) 3-0 25-14 25-12 25-16 - -
01.03.2014 Azerbaycan(Bakü) 15:00 AZERYOL BAKÜ(AZE) FENERBAHÇE 0-3 8-25 17-25 17-25 - -
26.03.2014 Rusya(Ekaterinburg) 14:30 U. EKATERINBURG(RUS) FENERBAHÇE 2-3 16-25 17-25 25-20 25-23 9-15
29.03.2014 İstanbul(B.Felek) 20:00 FENERBAHÇE U. EKATERINBURG(RUS) 3-0 25-11 28-26 25-22 - -
 
Bayanlar Şampiyonlar Ligi
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
23.10.2013 - Belçika(Gent) 20:30 GENT DAMES(BEL) VAKIFBANK 0-3 - - - - -
23.10.2013 - İtalya(Treviso) 20:30 IMOCO CONECLİAGO(ITA) GALATASARAY DAIKIN 2-3 - - - - -
24.10.2013 - İstanbul(B.Felek) 17:00 ECZACIBAŞI VİTRA AGEL PROSTEJOV(CZE) 3-0 - - - - -
30.10.2013 - Almanya(Schwerin) 20:00 SCHWERİNER SC(GER) ECZACIBAŞI VİTRA 0-3 21-25 18-25 23-25 - -
30.10.2013 İstanbul(B.Felek) 20:30 GALATASARAY DAIKIN AZERYOL BAKÜ(AZE) 3-1 25-23 25-21 27-29 25-22 -
31.10.2013 İstanbul(B.Felek) 19:00 VAKIFBANK DİNAMO R.BÜKREŞ(ROM) 3-0 25-20 25-7 25-11 - -
26.11.2013 Polonya(Gdansk) 20:00 ATOM TREFL SOPOT(POL) VAKIFBANK 1-3 25-19 14-25 19-25 18-25 -
27.11.2013 İstanbul(B.Felek) 18:30 GALATASARAY DAIKIN UNENDO YAMAMAY(ITA) 3-0 26-24 25-23 25-11 - -
28.11.2013 İstanbul(B.Felek) 17:00 ECZACIBAŞI VİTRA RC CANNES(FRA) 3-0 26-24 25-21 25-23 - -
03.12.2013 İtalya(BustoArsizio) 21:30 UNENDO YAMAMAY(ITA) GALATASARAY DAIKIN 0-3 22-25 20-25 23-25 - -
04.12.2013 İstanbul(B.Felek) 19:00 VAKIFBANK ATOM TREFL SOPOT(POL) 3-0 25-22 25-20 25-12 - -
05.12.2013 21:00 RC CANNES(FRA) ECZACIBAŞI VİTRA 0-3 18-25 21-25 20-25 - -
10.12.2013 16:00 AZERYOL BAKÜ(AZE) GALATASARAY DAIKIN 2-3 25-21 22-25 25-21 15-25 14-16
11.12.2013 İstanbul(B.Felek) 17:00 ECZACIBAŞI VİTRA SCHWERİNER SC(GER) 3-0 25-15 25-17 25-15 - -
11.12.2013 Romanya(Bükreş) 19:00 DİNAMO R.BÜKREŞ(ROM) VAKIFBANK 0-3 23-25 21-25 17-25 - -
17.12.2013 İstanbul(B.Felek) 17:30 VAKIFBANK GENT DAMES(BLG) 3-0 25-13 25-20 25-19 - -
17.12.2013 ÇekCumhuriyeti(Prostejov) 19:00 AGEL PROSTEJOV(CZE) ECZACIBAŞI VİTRA 1-3 25-17 26-28 19-25 23-25 -
17.12.2013 İstanbul(B.Felek) 20:30 GALATASARAY DAIKIN IMOCO CONECLİAGO(ITA) 3-2 24-26 23-25 25-19 25-13 15-3
14.01.2014 Fransa(Cannes) 21:00 RC CANNES(FRA) GALATASARAY DAIKIN 3-1 25-17 25-21 25-27 25-23 -
15.01.2014 Polonya(Gdansk) 21:30 ATOM TREFL SOPOT(POL) ECZACIBAŞI VİTRA 0-3 21-25 20-25 22-25 - -
16.01.2014 Azerbaycan(Bakü) 16:00 IGTISADCHI BAKU(AZERBAYCAN) VAKIFBANK 0-3 22-25 20-25 20-25 - -
21.01.2014 İstanbul(B.Felek) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA ATOM TREFL SOPOT(POL) 3-1 16-25 25-21 25-21 25-20 -
22.01.2014 İstanbul(B.Felek) 20:30 VAKIFBANK IGTISADCHI BAKU(AZERBAYCAN) 3-0 25-13 25-12 25-20 - -
23.01.2014 İstanbul(B.Felek) 19:00 GALATASARAY DAIKIN RC CANNES(FRA) 0-3 19-25 16-25 21-25 - -
06.02.2014 Rusya(Omichka) 14:00 OMICHKA OMSK REGION(RUSYA) ECZACIBAŞI VİTRA 1-3 17-25 27-29 25-22 21-25 -
06.02.2014 İstanbul(B.Felek) 20:00 VAKIFBANK RC CANNES(FRA) 3-1 21-25 25-7 25-18 25-9 -
12.02.2014 Fransa(Cannes) 21:00 RC CANNES(FRA) VAKIFBANK 3-1 19-25 25-17 25-22 25-22 -
13.02.2014 - İstanbul(B.Felek) 20:30 ECZACIBAŞI VİTRA OMICHKA OMSK REGION(RUSYA) 3-0 25-19 25-21 25-16 - -
15.03.2014 Azerbaycan(Bakü) 14:00 VAKIFBANK ECZACIBAŞI VİTRA 3-1 19-25 25-19 25-22 25-17 -
15.03.2014 Azerbaycan(Bakü) 17:00 RABİTA BAKÜ(AZE) DINAMO KAZAN(RUS) 0-3 15-25 21-25 19-25 - -
16.03.2014 Azerbaycan(Bakü) 14:00 RABİTA BAKÜ(AZE) ECZACIBAŞI VİTRA 3-0 25-21 25-12 27-25 - -
16.03.2014 Azerbaycan(Bakü) 17:00 VAKIFBANK DINAMO KAZAN(RUS) 0-3 23-25 11-25 23-25 - -
 
CEV Challenge Kupası
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
19.11.2013 - Belçika(Charleroi) 21:30 D.CHARLEROİ(BEL) BEŞİKTAŞ 0-3 17-25 18-25 18-25 - -
28.11.2013 - İstanbul(B.Felek) 14:00 BEŞİKTAŞ D.CHARLEROİ(BEL) 3-0 25-19 25-13 25-19 - -
10.12.2013 - Bursa(C.Göllü) 19:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. R.L.CANNET(FRA) 3-1 25-8 23-25 25-14 25-22 -
11.12.2013 - Sırbistan(Belgrad) 20:00 PARTIZAN(SIRBISTAN) BEŞİKTAŞ 3-0 25-20 25-20 25-17 - -
17.12.2013 - Fransa(Le Cannet) 21:00 R.L.CANNET(FRA) BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-23 25-20 25-18 - -
18.12.2013 - İstanbul(B.Felek) 15:00 BEŞİKTAŞ PARTIZAN(SIRBISTAN) 3-0 25-16 25-23 25-15 - -
15.01.2014 - İstanbul(B.Felek) 16:00 BEŞİKTAŞ KANTI SCHAFFHAUSEN(İSVİÇRE) 3-0 25-16 25-22 25-14 - -
23.01.2014 - İsviçre(Schaffhausen) 20:30 KANTI SCHAFFHAUSEN(İSVİÇRE) BEŞİKTAŞ 0-3 15-25 15-25 20-25 - -
06.02.2014 - Fransa(Le Cannet) 21:00 R.L.CANNET(FRA) BEŞİKTAŞ 3-0 30-28 25-20 25-19 - -
13.02.2014 - İstanbul(B.Felek) 17:00 BEŞİKTAŞ R.L.CANNET(FRA) 3-0 25-20 25-14 25-20 - -
26.02.2014 - Polonya(Wroclaw) 19:00 IMPEL WROCLAW(POL) BEŞİKTAŞ 1-3 25-18 20-25 22-25 16-25 -
02.03.2014 - İstanbul(B.Felek) 17:00 BEŞİKTAŞ IMPEL WROCLAW(POL) 2-3 27-25 20-25 21-25 25-22 9-15
27.03.2014 Rusya(Odintsovo) 17:00 ZARECHIE ODINTSOVO(RUS) BEŞİKTAŞ 3-2 23-25 25-19 14-25 25-18 15-10
30.03.2014 İstanbul(B.Felek) 18:00 BEŞİKTAŞ ZARECHIE ODINTSOVO(RUS) 1-3 23-25 25-23 23-25 19-25 -
 

MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.