Avrupa Kupalarında Temsilcilerimiz

Bayanlar Şampiyonlar Ligi
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
27.10.2015 İstanbul(B.Felek) 17:00 ECZACIBAŞI VİTRA Pomi CASALMAGGIORE (İtalya) 2-3 22-25 18-25 25-13 27-25 11-15
28.10.2015 İstanbul(B.Felek) 19:00 VAKIFBANK Igor Gorgonzola NOVARA (İtalya) 3-1 25-20 21-25 25-20 25-18 -
28.10.2015 Almanya(Dresden) 21:00 DRESDNER SC (Almanya) FENERBAHÇE GRUNDIG 1-3 17-25 24-26 25-19 12-25 -
10.11.2015 ÇekCumhuriyeti(Prostejov) 17:00 Agel PROSTEJOV (Çek Cumhuriyeti) ECZACIBAŞI VİTRA 0-3 21-25 23-25 22-25 - -
10.11.2015 Polonya(Sopot) 18:00 PGE Atom Trefl SOPOT (Polonya) VAKIFBANK 0-3 17-25 20-25 18-25 - -
11.11.2015 İstanbul(B.Felek) 19:00 FENERBAHÇE GRUNDIG Telekom BAKU (Azerbaycan) 3-2 21-25 22-25 25-22 25-11 15-6
25.11.2015 İstanbul(B.Felek) 19:00 FENERBAHÇE GRUNDIG Impel WROCLAW (Polonya) 3-0 25-13 25-10 26-24 - -
26.11.2015 İstanbul(B.Felek) 17:00 ECZACIBAŞI VİTRA Chemik POLICE (Polonya) 3-0 25-22 25-18 26-24 - -
26.11.2015 Slovenya(Kamnik) 21:00 Calcit LJUBLJANA (Slovenya) VAKIFBANK 0-3 12-25 14-25 15-25 - -
09.12.2015 İstanbul(B.Felek) 19:00 VAKIFBANK Calcit LJUBLJANA (Slovenya) 3-0 25-19 25-8 25-17 - -
09.12.2015 Polonya(Wroclaw) 19:00 Impel WROCLAW (Polonya) FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3 23-25 22-25 18-25 - -
10.12.2015 Polonya(Szczecin) 19:00 Chemik POLICE (Polonya) ECZACIBAŞI VİTRA 3-1 25-22 25-19 25-27 25-21 -
19.01.2016 İstanbul(BurhanFelek) 17:00 ECZACIBAŞI VİTRA Agel PROSTEJOV (Çek Cumhuriyeti) 3-2 25-21 18-25 22-25 28-26 15-12
20.01.2016 İstanbul(BurhanFelek) 19:00 VAKIFBANK PGE Atom Trefl SOPOT (Polonya) 3-0 25-20 25-21 25-18 - -
21.01.2016 Azerbaycan(Bakü) 15:00 Telekom BAKU (Azerbaycan) FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3 18-25 19-25 16-25 - -
27.01.2016 İstanbul(BurhanFelek) 19:00 FENERBAHÇE GRUNDIG DRESDNER SC (Almanya) 3-0 25-22 25-15 25-23 - -
27.01.2016 İtalya(Cremona) 21:30 Pomi CASALMAGGIORE (İtalya) ECZACIBAŞI VİTRA 2-3 25-23 25-20 18-25 22-25 8-15
27.01.2016 İtalya(Novara) 21:30 Igor Gorgonzola NOVARA (İtalya) VAKIFBANK 2-3 20-25 25-21 21-25 25-21 12-15
 
09.02.2016 Polonya(Szczecin) 21:30 Chemik POLICE (Polonya) FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3 20-25 18-25 23-25 - -
10.02.2016 İstanbul(BurhanFelek) 19:00 ECZACIBAŞI VİTRA VAKIFBANK 2-3 25-27 25-18 25-10 14-25 10-15
23.02.2016 İstanbul(BurhanFelek) 19:00 FENERBAHÇE GRUNDIG Chemik POLICE (Polonya) 3-0 25-21 25-16 25-14 - -
24.02.2016 İstanbul(BurhanFelek) 19:00 VAKIFBANK ECZACIBAŞI VİTRA 3-0 25-21 25-18 25-21 - -
09.03.2016 İstanbul(BurhanFelek) 19:00 FENERBAHÇE GRUNDIG Dinamo MOSCOW (Rusya) 3-1 25-21 25-14 21-25 25-19 -
10.03.2016 İstanbul(BurhanFelek) 19:00 VAKIFBANK Volero ZURICH (İsviçre) 3-2 25-23 25-23 22-25 23-25 15-13
22.03.2016 Rusya(Moskova) 18:00 Dinamo MOSCOW (Rusya) FENERBAHÇE GRUNDIG 2-3 19-25 26-24 25-19 18-25 9-15
24.03.2016 İsviçre(Zürih) 21:00 Volero ZURICH (İsviçre) VAKIFBANK 1-3 22-25 34-32 21-25 22-25 -
09.04.2016 İtalya(Montichiari) 16:30 FENERBAHÇE GRUNDIG VAKIFBANK 0-3 23-25 22-25 22-25 - -
09.04.2016 İtalya(Montichiari) 19:30 Dinamo KAZAN (Rusya) Pomi CASALMAGGIORE (İtalya) 0-3 19-25 18-25 19-25 - -
10.04.2016 İtalya(Casalmaggiore) 15:30 Dinamo KAZAN (Rusya) FENERBAHÇE GRUNDIG 1-3 25-20 10-25 18-25 17-25 -
10.04.2016 İtalya(Casalmaggiore) 18:30 Pomi CASALMAGGIORE (İtalya) VAKIFBANK 3-0 25-23 25-23 25-22 - -
 
CEV Kupası – Bayanlar
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
29.10.2015 - İsviçre(Neuchatel) 22:30 Viteos NEUCHATEL Universite (İsviçre) GALATASARAY 2-3 26-24 17-25 19-25 25-23 10-15
12.11.2015 - İstanbul(B.Felek) 18:30 GALATASARAY Viteos NEUCHATEL Universite (İsviçre) 3-0 25-20 25-12 25-13 - -
10.12.2015 İstanbul(B.Felek) 19:30 GALATASARAY VDK GENT Dames (Belçika) 3-0 25-16 25-22 25-16 - -
16.12.2015 - Belçika(Oostakker) 21:30 VDK GENT Dames (Belçika) GALATASARAY 1-3 14-25 20-25 25-19 21-25 -
19.01.2016 İstanbul(BurhanFelek) 20:00 GALATASARAY Volley KÖNIZ (İsviçre) 3-0 25-16 25-17 25-16 - -
27.01.2016 - İsviçre(Bern) 20:30 Volley KÖNIZ (İsviçre) GALATASARAY 1-3 21-25 14-25 26-24 17-25 -
 
11.02.2016 İstanbul(BurhanFelek) 19:00 GALATASARAY Impel WROCLAW (Polonya) 3-1 22-25 25-14 25-14 25-16 -
24.02.2016 Polonya(Wroclaw) 19:00 Impel WROCLAW (Polonya) GALATASARAY 1-3 25-15 21-25 22-25 17-25 -
08.03.2016 Almanya(Schwerin) 20:00 SCHWERINER SC (Almanya) GALATASARAY 0-3 10-25 23-25 19-25 - -
12.03.2016 İstanbul(BurhanFelek) 17:00 GALATASARAY SCHWERINER SC (Almanya) 3-0 30-28 25-20 25-23 - -
29.03.2016 İstanbul(BurhanFelek) 19:00 GALATASARAY Dinamo KRASNODAR (Rusya) 3-2 25-14 22-25 25-16 21-25 15-13
02.04.2016 Rusya(Krasnodar) 17:00 Dinamo KRASNODAR (Rusya) GALATASARAY 3-0 25-23 25-22 29-27 - -
 
CEV Challenge Kupası
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.11.2015 Trabzon(19Mayıs) 17:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI AON Pannaxiakos NAXOS (Yunanistan) 3-0 25-13 25-16 25-12 - -
25.11.2015 - Yunanistan(Naxos) 19:00 AON Pannaxiakos NAXOS (Yunanistan) IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 0-3 24-26 19-25 17-25 - -
08.12.2015 - Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. Apollon Prestige LIMASSOL (Güney Kıbrıs) 3-0 25-12 25-21 25-17 - -
09.12.2015 - Bursa(CengizGöllü) 17:00 Apollon Prestige LIMASSOL (Güney Kıbrıs) BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 12-25 16-25 12-25 - -
09.12.2015 - Trabzon(19Mayıs) 17:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI C.S.M. TARGOVISTE 3-1 25-20 25-18 24-26 25-23 -
16.12.2015 - Romanya(Targoviste) 18:00 C.S.M. TARGOVISTE IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 0-3 20-25 19-25 18-25 - -
19.01.2016 - Bursa(CengizGöllü) 18:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. NANTES VB (Fransa) 3-1 22-25 25-22 25-12 25-19 -
21.01.2016 - İsviçre(Delemont) 21:30 VFM FRANCHES-MONTAGNES (İsviçre) IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 0-3 13-25 16-25 22-25 - -
26.01.2016 - Fransa(Nantes) 21:00 NANTES VB (Fransa) BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 24-26 26-24 10-25 22-25 -
27.01.2016 - Trabzon(19Mayıs) 18:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI VFM FRANCHES-MONTAGNES (İsviçre) 3-0 25-20 25-13 25-21 - -
 
09.02.2016 - Belçika(Beveren) 21:30 Asterix KIELDRECHT (Belçika) BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 13-25 20-25 22-25 - -
10.02.2016 - İsviçre(Aesch) 21:00 Sm AESCH Preffingen (İsviçre) IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 0-3 15-25 14-25 15-25 - -
24.02.2016 - Trabzon(19Mayıs) 18:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI Sm AESCH Preffingen (İsviçre) 3-0 27-25 25-18 25-23 - -
24.02.2016 - Bursa(CengizGöllü) 18:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. Asterix KIELDRECHT (Belçika) 3-1 25-17 16-25 25-18 25-22 -
09.03.2016 - Rusya(Odintsovo) 18:00 Zarechie ODINTSOVO (Rusya) IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 2-3 13-25 25-14 25-21 20-25 13-15
09.03.2016 - Bursa(CengizGöllü) 18:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. C.S.M. BUCURESTI (Romanya) 1-3 18-25 25-16 23-25 22-25 -
13.03.2016 - Trabzon(19Mayıs) 15:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI Zarechie ODINTSOVO (Rusya) 3-0 25-18 26-24 25-22 - -
13.03.2016 - Romanya (Bucuresti) 18:00 C.S.M. BUCURESTI (Romanya) BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-22 25-14 25-14 - -
30.03.2016 - Romanya (Bucuresti) 18:00 C.S.M. BUCURESTI (Romanya) IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 3-1 20-25 25-16 25-16 25-15 -
03.04.2016 Trabzon(19Mayıs) 15:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI C.S.M. BUCURESTI (Romanya) 1-3 23-25 13-25 25-20 20-25 -
 
Erkekler Şampiyonlar Ligi
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
04.11.2015 Ankara(Başkent) 19:00 ZİRAAT BANKASI PARIS Volley (Fransa) 3-0 25-16 25-17 25-16 - -
04.11.2015 Almanya(Berlin) 21:30 BERLIN Recycling Volleys (Almanya) ARKAS SPOR 2-3 27-25 18-25 22-25 25-13 12-15
05.11.2015 Karadağ(Budva) 20:00 Budvanska Rivijera BUDVA (Karadağ) HALKBANK 0-3 20-25 20-25 26-28 - -
17.11.2015 İzmir(Atatürk) 19:00 ARKAS SPOR Marek Union Ivkovi DUPNITSA (Bulgaristan) 3-1 25-17 21-25 25-22 25-18 -
18.11.2015 Ankara(Başkent) 19:00 HALKBANK Hypo Tirol INNSBRUCK (Avusturya) 3-2 23-25 25-21 30-32 25-21 15-12
18.11.2015 Almanya(Friedrichshafen) 21:00 VfB FRIEDRICHHAFEN (Almanya) ZİRAAT BANKASI 1-3 20-25 25-18 15-25 23-25 -
02.12.2015 Rusya(Kazan) 18:00 Zenit KAZAN (Rusya) HALKBANK 3-0 25-23 25-14 25-16 - -
16.12.2015 Rusya(Belgorod) 18:00 Belogorie BELGOROD (Rusya) ARKAS SPOR 3-0 25-20 25-18 25-23 - -
16.12.2015 Ankara(Başkent) 19:00 HALKBANK Zenit KAZAN (Rusya) 1-3 25-21 23-25 21-25 14-25 -
17.12.2015 Rusya(Moskova) 18:00 Dinamo MOSCOW (Rusya) ZİRAAT BANKASI 3-0 25-21 25-22 25-22 - -
20.01.2016 Bulgaristan(Dupnitsa) 18:30 Marek Union Ivkovi DUPNITSA (Bulgaristan) ARKAS SPOR 0-3 15-25 19-25 16-25 - -
21.01.2016 Ankara(Başkent) 19:00 ZİRAAT BANKASI VfB FRIEDRICHHAFEN (Almanya) 3-1 25-23 22-25 25-21 25-23 -
21.01.2016 Avusturya(Innsbruck) 21:25 Hypo Tirol INNSBRUCK (Avusturya) HALKBANK 1-3 22-25 25-21 21-25 19-25 -
26.01.2016 Ankara(Başkent) 19:00 HALKBANK Budvanska Rivijera BUDVA (Karadağ) 3-0 25-15 25-16 25-16 - -
26.01.2016 İzmir(Atatürk) 19:00 ARKAS SPOR BERLIN Recycling Volleys (Almanya) 2-3 25-8 24-26 19-25 25-23 13-15
26.01.2016 Fransa(Paris) 21:30 PARIS Volley (Fransa) ZİRAAT BANKASI 1-3 25-23 23-25 21-25 21-25 -
 
16.02.2016 İzmir(Atatürk) 19:00 ARKAS SPOR Cucine Lube CIVITANOVA (İtalya) 0-3 20-25 21-25 19-25 - -
17.02.2016 Ankara(Başkent) 17:30 HALKBANK DHL MODENA (İtalya) 3-0 25-20 25-21 25-13 - -
17.02.2016 Polonya(Lodz) 19:00 PGE Skra BELCHATOW (Polonya) ZİRAAT BANKASI 3-1 25-19 25-27 25-20 27-25 -
02.03.2016 Ankara(Başkent) 19:00 ZİRAAT BANKASI PGE Skra BELCHATOW (Polonya) 3-2 20-25 13-25 28-26 28-26 15-10
02.03.2016 İtalya(Marche) 21:30 Cucine Lube CIVITANOVA (İtalya) ARKAS SPOR 3-1 25-14 23-25 25-18 32-30 -
03.03.2016 İtalya(Modena) 21:30 DHL MODENA (İtalya) HALKBANK 3-2 22-25 25-20 25-21 17-25 15-9
17.03.2016 İtalya(Marche) 21:30 Cucine Lube CIVITANOVA (İtalya) HALKBANK 3-2 21-25 21-25 25-17 25-18 15-11
23.03.2016 Ankara(Başkent) 17:30 HALKBANK Cucine Lube CIVITANOVA (İtalya) 3-2 27-29 26-24 25-22 20-25 15-13
 
CEV Kupası – Erkekler
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.11.2015 - İstanbul(B.Felek) 18:30 GALATASARAY HDI SİGORTA Volei Municipal ZALAU (Romanya) 3-1 22-25 25-20 25-13 25-19 -
18.11.2015 - Romanya(Zalau) 18:00 Volei Municipal ZALAU (Romanya) GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1 22-25 25-22 25-16 25-18 -
 
CEV Challenge Kupası
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.11.2015 - Bosna Hersek(Brcko) 19:00 Mladost BRCKO (Bosna Hersek) İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 1-3 17-25 18-25 31-29 19-25 -
18.11.2015 - İstanbul(HaldunAlagaş) 17:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. Mladost BRCKO (Bosna Hersek) 3-0 25-16 25-17 25-14 - -
02.12.2015 İstanbul(HaldunAlagaş) 17:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. Stroitel MINSK (Beyaz Rusya) 3-1 25-14 25-23 21-25 25-17 -
02.12.2015 - Danimarka(Gentofte) 20:00 GENTOFTE Volley (Danimarka) GALATASARAY HDI SİGORTA 0-3 21-25 20-25 22-25 - -
16.12.2015 - İstanbul(B.Felek) 18:00 GALATASARAY HDI SİGORTA GENTOFTE Volley (Danimarka) 3-0 25-12 25-23 25-23 - -
16.12.2015 - Beyaz Rusya(Minsk) 18:30 Stroitel MINSK (Beyaz Rusya) İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-1 23-25 25-16 25-23 25-21 -
20.01.2016 - İstanbul(HaldunAlagaş) 17:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. Benfica LISBOA (Portekiz) 3-1 25-18 23-25 25-21 25-22 -
20.01.2016 - İtalya(Verona) 20:30 Calzedonia VERONA (İtalya) GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1 25-22 25-22 23-25 25-20 -
27.01.2016 - Portekiz(Lisboa) 22:30 Benfica LISBOA (Portekiz) İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-18 25-21 25-19 - -
28.01.2016 İstanbul(BurhanFelek) 19:00 GALATASARAY HDI SİGORTA Calzedonia VERONA (İtalya) 1-3 25-23 22-25 19-25 22-25 -
 

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
26 Mart 2017 Pazar
18:30 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
İSTANBUL BBSK - ARKAS SPOR
14:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
16:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
İLBANK - SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT
27 Mart 2017 Pazartesi
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
17:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
28 Mart 2017 Salı
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
29 Mart 2017 Çarşamba
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
HATAY B.ŞEHİR BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - JEOPARK KULA BLD.
30 Mart 2017 Perşembe
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - HATAY B.ŞEHİR BLD.
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
JEOPARK KULA BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.