2013-2014 Voleybol 2. Ligi Bayanlar B Grubu

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
19.10.2013 - Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ PAMUK SPOR 2-3 25-18 22-25 25-11 22-25 15-17
19.10.2013 - Ankara(Beştepe) 15:00 KARAYOLLARI BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1 26-24 25-22 22-25 25-19 -
19.10.2013 - Ankara(Beştepe) 17:00 MKE ANKARAGÜCÜ PURSAKLAR V. İHTİSAS 3-2 25-21 21-25 25-23 15-25 15-7
19.10.2013 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. BOLU BLD. 2-3 25-19 21-25 25-22 19-25 9-15
19.10.2013 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 ATAŞEHİR BLD. İDMAN OCAĞI 0-3 21-25 14-25 22-25 - -
19.10.2013 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 MALTEPE YALI ÇANKAYA BLD.ANKA 3-2 25-22 19-25 25-17 20-25 17-15
03.10.2015 - Ankara(Beştepe) 14:00 NUMUNE KARAYOLLARI 3-2 29-27 21-25 17-25 25-23 15-7
03.10.2015 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 0-3 12-25 16-25 16-25 - -
03.10.2015 - Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 1-3 23-25 25-16 13-25 18-25 -
20.10.2015 - Bolu(17Temmuz) 17:00 BOLU BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-12 25-11 25-11 - -
03.10.2015 - Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 0-3 21-25 15-25 15-25 - -
03.10.2015 - Ordu(Durugöl) 14:00 ORDU TELEKOM BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-23 25-23 25-22 - -
03.10.2015 - Sakarya(YeniHendek) 15:00 SAKARYA HENDEK SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 0-3 22-25 25-27 22-25 - -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
10.10.2015 - Ankara(Beştepe) 12:00 TVF SPOR LİSESİ ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 14-25 13-25 17-25 - -
10.10.2015 - Ankara(Beştepe) 14:00 KARAYOLLARI SAKARYA HENDEK 3-2 25-10 14-25 25-17 23-25 15-11
10.10.2015 - Ankara(Beştepe) 16:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER ORDU TELEKOM 3-2 25-20 25-20 21-25 22-25 15-12
10.10.2015 - Ankara(Pursaklar) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. NUMUNE 3-0 25-18 25-21 25-22 - -
10.10.2015 - Bartın(ÖmerTepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ KAZAN BLD. 3-0 25-14 25-22 25-23 - -
10.10.2015 - Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-1 25-18 23-25 25-5 25-21 -
10.10.2015 - Samsun(MustafaDağıstanlı) 12:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BOLU BLD. 3-0 25-23 25-23 25-17 - -
26.10.2013 - Ankara(Beştepe) 14:00 ÇANKAYA BLD.ANKA ATAŞEHİR BLD. 1-3 25-21 20-25 17-25 20-25 -
26.10.2013 - Ankara(Pursaklar) 17:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS KARAYOLLARI 0-3 19-25 20-25 24-26 - -
26.10.2013 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ KAZAN BLD. 3-1 25-16 23-25 28-26 25-22 -
26.10.2013 - Bolu(17Temmuz) 14:00 BOLU BLD. MALTEPE YALI 3-0 25-17 25-17 25-19 - -
26.10.2013 - Mersin(Toroslar) 14:00 PAMUK SPOR MKE ANKARAGÜCÜ 0-3 9-25 12-25 20-25 - -
26.10.2013 - Trabzon(19Mayıs) 12:00 İDMAN OCAĞI TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-8 25-7 25-8 - -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.11.2013 - Ankara(Beştepe) 13:00 KARAYOLLARI PAMUK SPOR 3-0 25-21 25-16 25-13 - -
02.11.2013 - Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ MKE ANKARAGÜCÜ 0-3 13-25 17-25 16-25 - -
02.11.2013 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. PURSAKLAR V. İHTİSAS 3-2 25-20 25-13 10-25 21-25 15-7
02.11.2013 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 ATAŞEHİR BLD. BOLU BLD. 3-1 16-25 25-19 25-17 25-22 -
02.11.2013 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 MALTEPE YALI BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 26-24 25-22 25-23 - -
02.11.2013 - Trabzon(19Mayıs) 12:00 İDMAN OCAĞI ÇANKAYA BLD.ANKA 3-0 25-11 25-13 25-17 - -
17.10.2015 - Ankara(Beştepe) 14:00 NUMUNE BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-17 25-18 25-15 - -
17.10.2015 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-1 25-23 23-25 26-24 25-19 -
17.10.2015 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-12 25-17 25-16 - -
17.10.2015 - Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-16 25-18 25-13 - -
17.10.2015 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 3-0 25-16 25-17 25-11 - -
17.10.2015 - Sakarya(YeniHendek) 15:00 SAKARYA HENDEK GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 2-3 19-25 25-6 21-25 26-24 9-15
17.10.2015 - Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KARAYOLLARI 3-0 25-18 25-19 25-23 - -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
24.10.2015 - Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ ORDU TELEKOM 0-3 11-25 6-25 20-25 - -
24.10.2015 - Ankara(Beştepe) 16:00 KARAYOLLARI BOLU BLD. 0-3 18-25 19-25 15-25 - -
24.10.2015 - Ankara(Beştepe) 18:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER NUMUNE 1-3 19-25 25-21 20-25 7-25 -
24.10.2015 - Ankara(Pursaklar) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 3-1 25-17 21-25 25-21 28-26 -
24.10.2015 - Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0 25-17 25-19 25-23 - -
24.10.2015 - Bartın(ÖmerTepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ SAKARYA HENDEK 1-3 17-25 25-23 19-25 23-25 -
24.10.2015 - Gümüşhane(AydınDoğan) 15:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB KAZAN BLD. 3-0 25-21 25-14 25-20 - -
09.11.2013 - Ankara(Beştepe) 13:00 ÇANKAYA BLD.ANKA TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-19 25-14 25-16 - -
09.11.2013 - Ankara(Beştepe) 15:00 MKE ANKARAGÜCÜ KARAYOLLARI 1-3 19-25 25-21 24-26 10-25 -
09.11.2013 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS MALTEPE YALI 1-3 25-22 17-25 15-25 19-25 -
09.11.2013 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ ATAŞEHİR BLD. 2-3 25-23 14-25 25-22 18-25 15-17
09.11.2013 - Bolu(17Temmuz) 14:00 BOLU BLD. İDMAN OCAĞI 0-3 15-25 22-25 24-26 - -
09.11.2013 - Mersin(Toroslar) 14:00 PAMUK SPOR KAZAN BLD. 2-3 13-25 25-22 25-23 13-25 14-16
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
16.11.2013 - Ankara(Beştepe) 13:00 ÇANKAYA BLD.ANKA BOLU BLD. 3-1 25-22 25-21 23-25 25-21 -
16.11.2013 - Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ KARAYOLLARI 1-3 25-22 15-25 10-25 7-25 -
16.11.2013 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. MKE ANKARAGÜCÜ 2-3 25-13 17-25 25-17 22-25 13-15
16.11.2013 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 MALTEPE YALI PAMUK SPOR 3-0 25-16 25-8 25-7 - -
16.11.2013 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 ATAŞEHİR BLD. PURSAKLAR V. İHTİSAS 3-0 25-22 25-22 25-17 - -
16.11.2013 - Trabzon(19Mayıs) 12:00 İDMAN OCAĞI BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-15 25-18 25-21 - -
30.10.2015 - Ankara(Beştepe) 17:00 KARAYOLLARI GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 0-3 17-25 18-25 18-25 - -
31.10.2015 - Ankara(Başkent) 14:00 NUMUNE GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 3-1 23-25 25-14 25-22 25-16 -
31.10.2015 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-23 21-25 25-15 25-12 -
31.10.2015 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0 25-15 25-12 25-10 - -
31.10.2015 - Ordu(Atatürk) 13:00 ORDU TELEKOM ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-20 25-15 25-15 - -
31.10.2015 - Sakarya(YeniHendek) 15:00 SAKARYA HENDEK İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 2-3 13-25 25-16 23-25 25-22 13-15
31.10.2015 - Samsun(Mete Adanır) 14:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1 20-25 25-20 25-20 25-19 -
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
07.11.2015 - Ankara(Beştepe) 14:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 3-0 25-20 25-20 25-19 - -
07.11.2015 - Ankara(Beştepe) 16:00 TVF SPOR LİSESİ NUMUNE 0-3 10-25 15-25 11-25 - -
07.11.2015 - Ankara(Pursaklar) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. BOLU BLD. 2-3 25-22 15-25 25-14 23-25 8-15
07.11.2015 - Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. KAZAN BLD. 1-3 13-25 25-23 21-25 22-25 -
07.11.2015 - Bartın(ÖmerTepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ KARAYOLLARI 0-3 9-25 21-25 9-25 - -
07.11.2015 - Elazığ(İlÖzelİdare) 12:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE ORDU TELEKOM 0-3 23-25 13-25 21-25 - -
07.11.2015 - Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB SAKARYA HENDEK 3-2 19-25 25-23 25-20 18-25 15-11
23.11.2013 - Ankara(Beştepe) 13:00 MKE ANKARAGÜCÜ MALTEPE YALI 3-2 25-20 23-25 21-25 25-8 15-11
23.11.2013 - Ankara(Beştepe) 15:00 KARAYOLLARI KAZAN BLD. 3-0 25-15 25-23 25-23 - -
23.11.2013 - Ankara(Beştepe) 11:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS İDMAN OCAĞI 2-3 25-16 25-27 26-28 26-24 12-15
23.11.2013 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ ÇANKAYA BLD.ANKA 3-0 28-26 25-19 25-20 - -
23.11.2013 - Bolu(17Temmuz) 14:00 BOLU BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-15 25-12 25-16 - -
23.11.2013 - Mersin(Toroslar) 14:00 PAMUK SPOR ATAŞEHİR BLD. 0-3 23-25 19-25 15-25 - -
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
30.11.2013 - Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ KAZAN BLD. 0-3 14-25 23-25 21-25 - -
30.11.2013 - Ankara(Beştepe) 15:00 ÇANKAYA BLD.ANKA PURSAKLAR V. İHTİSAS 1-3 25-23 17-25 21-25 12-25 -
01.12.2013 - Bolu(17Temmuz) 14:00 BOLU BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1 25-20 23-25 25-22 25-18 -
30.11.2013 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 MALTEPE YALI KARAYOLLARI 0-3 18-25 23-25 20-25 - -
30.11.2013 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 ATAŞEHİR BLD. MKE ANKARAGÜCÜ 3-1 25-20 17-25 25-18 25-15 -
30.11.2013 - Trabzon(19Mayıs) 12:00 İDMAN OCAĞI PAMUK SPOR 3-0 25-18 25-12 25-6 - -
10.11.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 NUMUNE ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-18 25-18 25-20 - -
17.11.2015 - Ankara(Beştepe) 17:00 KARAYOLLARI İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-1 25-22 19-25 25-15 25-13 -
10.11.2015 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-1 18-25 25-17 25-7 25-12 -
10.11.2015 - Ankara(Pursaklar) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1 15-25 26-24 25-19 25-17 -
10.11.2015 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. ORDU TELEKOM 0-3 23-25 21-25 20-25 - -
10.11.2015 - Sakarya(YeniHendek) 15:00 SAKARYA HENDEK TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-14 25-16 25-22 - -
10.11.2015 - Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 2-3 25-19 22-25 20-25 25-23 13-15
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.11.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 0-3 10-25 14-25 11-25 - -
14.11.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 0-3 22-25 20-25 12-25 - -
14.11.2015 - Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. SAKARYA HENDEK 0-3 13-25 19-25 20-25 - -
14.11.2015 - Bartın(ÖmerTepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ BOLU BLD. 2-3 13-25 25-12 25-20 19-25 11-15
14.11.2015 - Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE NUMUNE 0-3 18-25 23-25 9-25 - -
14.11.2015 - Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB KARAYOLLARI 2-3 31-29 21-25 25-13 19-25 11-15
14.11.2015 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM KAZAN BLD. 3-0 25-19 25-10 25-22 - -
07.12.2013 - Ankara(Beştepe) 13:00 MKE ANKARAGÜCÜ İDMAN OCAĞI 2-3 17-25 27-25 25-11 23-25 13-15
07.12.2013 - Ankara(Beştepe) 15:00 KARAYOLLARI ATAŞEHİR BLD. 3-0 25-22 25-15 25-23 - -
07.12.2013 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. MALTEPE YALI 2-3 18-25 21-25 25-12 25-16 5-15
07.12.2013 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS BOLU BLD. 3-0 25-17 27-25 25-16 - -
07.12.2013 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-18 25-15 25-17 - -
07.12.2013 - Mersin(Toroslar) 14:00 PAMUK SPOR ÇANKAYA BLD.ANKA 2-3 25-22 25-21 19-25 20-25 15-17
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.12.2013 - Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ MALTEPE YALI 0-3 17-25 15-25 14-25 - -
14.12.2013 - Ankara(Beştepe) 15:00 ÇANKAYA BLD.ANKA MKE ANKARAGÜCÜ 3-0 25-19 25-21 25-23 - -
14.12.2013 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ PURSAKLAR V. İHTİSAS 1-3 15-25 25-20 18-25 20-25 -
15.12.2013 - Bolu(17Temmuz) 14:00 BOLU BLD. PAMUK SPOR 3-0 25-21 25-15 25-18 - -
14.12.2013 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 ATAŞEHİR BLD. KAZAN BLD. 3-1 25-14 25-23 23-25 25-16 -
15.12.2013 - Trabzon(19Mayıs) 12:00 İDMAN OCAĞI KARAYOLLARI 3-0 25-23 25-16 25-9 - -
21.11.2015 - Ankara(Beştepe) 14:00 NUMUNE ORDU TELEKOM 1-3 25-12 25-27 21-25 22-25 -
21.11.2015 - Ankara(Beştepe) 16:00 KARAYOLLARI TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-16 25-18 25-19 - -
21.11.2015 - Ankara(Pursaklar) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 3-0 25-19 25-23 25-16 - -
21.11.2015 - Bartın(ÖmerTepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 2-3 25-21 25-22 23-25 25-27 11-15
21.11.2015 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. KAZAN BLD. 3-1 25-10 22-25 25-13 25-13 -
21.11.2015 - Sakarya(YeniHendek) 15:00 SAKARYA HENDEK ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-1 25-19 23-25 25-12 25-23 -
21.11.2015 - Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 23-25 25-18 25-15 25-20 -
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
28.11.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 0-3 10-25 8-25 6-25 - -
28.11.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER BOLU BLD. 2-3 12-25 23-25 26-24 25-22 12-15
28.11.2015 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. NUMUNE 1-3 25-19 18-25 23-25 18-25 -
28.11.2015 - Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. KARAYOLLARI 2-3 25-15 25-23 16-25 14-25 16-18
28.11.2015 - Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 1-3 25-23 20-25 19-25 20-25 -
28.11.2015 - Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB BARTIN POLİSGÜCÜ 2-3 15-25 25-23 32-30 24-26 13-15
27.11.2015 - Ordu(Atatürk) 17:00 ORDU TELEKOM SAKARYA HENDEK 3-0 25-18 25-19 25-15 - -
21.12.2013 - Ankara(Beştepe) 13:00 KARAYOLLARI ÇANKAYA BLD.ANKA 3-0 25-16 25-21 25-19 - -
21.12.2013 - Ankara(Beştepe) 15:00 MKE ANKARAGÜCÜ BOLU BLD. 0-3 13-25 18-25 12-25 - -
21.12.2013 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. İDMAN OCAĞI 0-3 14-25 17-25 14-25 - -
21.12.2013 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-9 25-22 25-19 - -
21.12.2013 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 MALTEPE YALI ATAŞEHİR BLD. 0-3 20-25 18-25 23-25 - -
21.12.2013 - Mersin(Toroslar) 14:00 PAMUK SPOR BARTIN POLİSGÜCÜ 0-3 23-25 18-25 18-25 - -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.12.2013 - Ankara(Beştepe) 11:00 TVF SPOR LİSESİ ATAŞEHİR BLD. 0-3 6-25 17-25 9-25 - -
28.12.2013 - Ankara(Beştepe) 18:00 ÇANKAYA BLD.ANKA KAZAN BLD. 3-0 25-21 25-15 25-15 - -
28.12.2013 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS PAMUK SPOR 3-0 25-13 25-18 25-19 - -
28.12.2013 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ MKE ANKARAGÜCÜ 1-3 23-25 25-20 20-25 18-25 -
05.01.2014 - Bolu(17Temmuz) 14:00 BOLU BLD. KARAYOLLARI 2-3 25-22 12-25 21-25 25-22 15-17
28.12.2013 - Trabzon(19Mayıs) 12:00 İDMAN OCAĞI MALTEPE YALI 3-0 25-10 25-16 25-14 - -
05.12.2015 - Ankara(Başkent) 12:00 KARAYOLLARI ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0 25-13 25-15 25-23 - -
05.12.2015 - Ankara(Başkent) 14:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 3-0 25-20 25-15 25-15 - -
05.12.2015 - Ankara(Pursaklar) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-14 25-12 25-23 - -
05.12.2015 - Bartın(ÖmerTepesi) 13:00 BARTIN POLİSGÜCÜ TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-12 25-20 25-9 - -
05.12.2015 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. NUMUNE 1-3 25-18 15-25 21-25 17-25 -
05.12.2015 - Sakarya(YeniHendek) 15:00 SAKARYA HENDEK KAZAN BLD. 1-3 23-25 22-25 25-15 17-25 -
05.12.2015 - Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR ORDU TELEKOM 2-3 25-22 25-21 16-25 19-25 11-15
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
11.12.2015 - Ankara(Beştepe) 19:00 NUMUNE SAKARYA HENDEK 3-1 22-25 29-27 25-7 25-15 -
12.12.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 0-3 11-25 19-25 15-25 - -
12.12.2015 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 3-2 21-25 25-18 19-25 25-23 16-14
12.12.2015 - Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ 0-3 16-25 17-25 22-25 - -
12.12.2015 - Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 0-3 12-25 14-25 7-25 - -
12.12.2015 - Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB BOLU BLD. 0-3 15-25 15-25 9-25 - -
12.12.2015 - Ordu(Atatürk) 12:30 ORDU TELEKOM KARAYOLLARI 3-1 25-20 16-25 25-21 25-19 -
12.01.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 ÇANKAYA BLD.ANKA MALTEPE YALI 2-3 20-25 25-21 25-20 24-26 4-15
12.01.2014 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS MKE ANKARAGÜCÜ 3-2 18-25 25-15 25-21 19-25 15-13
12.01.2014 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ KARAYOLLARI 0-3 18-25 21-25 20-25 - -
12.01.2014 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. KAZAN BLD. 3-2 26-28 25-9 25-15 23-25 15-10
12.01.2014 - Mersin(Toroslar) 14:00 PAMUK SPOR TVF SPOR LİSESİ 3-1 27-25 23-25 25-21 25-12 -
12.01.2014 - Trabzon(19Mayıs) 16:00 İDMAN OCAĞI ATAŞEHİR BLD. 3-0 25-20 25-19 25-15 - -
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
19.12.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 17-25 25-13 25-14 25-22 -
19.12.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 KARAYOLLARI KAZAN BLD. 3-1 21-25 25-20 25-18 25-16 -
19.12.2015 - Ankara(Pursaklar) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. ORDU TELEKOM 3-0 25-21 26-24 25-21 - -
19.12.2015 - Bartın(ÖmerTepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0 25-15 25-12 25-17 - -
19.12.2015 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. SAKARYA HENDEK 3-2 19-25 25-21 23-25 25-10 15-7
19.12.2015 - Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-10 25-16 25-21 - -
19.12.2015 - Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR NUMUNE 3-1 25-14 25-23 14-25 25-14 -
19.01.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ İDMAN OCAĞI 0-3 3-25 14-25 6-25 - -
19.01.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 MKE ANKARAGÜCÜ PAMUK SPOR 3-1 25-16 25-13 23-25 25-22 -
19.01.2014 - Ankara(Beştepe) 17:00 KARAYOLLARI PURSAKLAR V. İHTİSAS 3-1 25-23 19-25 25-14 25-21 -
19.01.2014 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ 1-3 20-25 20-25 25-10 19-25 -
19.01.2014 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 ATAŞEHİR BLD. ÇANKAYA BLD.ANKA 3-0 25-15 25-11 25-19 - -
19.01.2014 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 MALTEPE YALI BOLU BLD. 3-1 25-18 26-24 17-25 25-15 -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
17.01.2014 - Ankara(Beştepe) 17:00 ÇANKAYA BLD.ANKA İDMAN OCAĞI 0-3 12-25 14-25 12-25 - -
24.01.2014 - Ankara(Beştepe) 19:00 MKE ANKARAGÜCÜ TVF SPOR LİSESİ 3-1 20-25 25-17 25-19 25-16 -
26.01.2014 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS KAZAN BLD. 3-0 25-21 25-15 25-15 - -
26.01.2014 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ MALTEPE YALI 1-3 18-25 25-22 22-25 19-25 -
26.01.2014 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. ATAŞEHİR BLD. 1-3 22-25 25-17 16-25 11-25 -
26.01.2014 - Mersin(Toroslar) 14:00 PAMUK SPOR KARAYOLLARI 0-3 15-25 18-25 18-25 - -
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
05.02.2014 - Ankara(Beştepe) 16:00 TVF SPOR LİSESİ ÇANKAYA BLD.ANKA 2-3 25-21 25-27 25-21 15-25 8-15
03.02.2014 - Ankara(Beştepe) 18:00 KARAYOLLARI MKE ANKARAGÜCÜ 3-1 25-22 25-27 25-17 25-17 -
02.02.2014 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. PAMUK SPOR 3-1 25-16 17-25 25-23 25-19 -
02.02.2014 - İstanbul(B.Felek) 17:30 MALTEPE YALI PURSAKLAR V. İHTİSAS 0-3 18-25 20-25 18-25 - -
02.02.2014 - İstanbul(50.Yıl) 17:00 ATAŞEHİR BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-20 25-20 25-12 - -
06.02.2014 - Trabzon(19Mayıs) 13:00 İDMAN OCAĞI BOLU BLD. 3-0 25-11 25-19 25-16 - -
 
16. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.02.2014 - Ankara(Beştepe) 11:00 KARAYOLLARI TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-13 25-23 25-18 - -
09.02.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 MKE ANKARAGÜCÜ KAZAN BLD. 1-3 19-25 22-25 25-10 21-25 -
09.02.2014 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS ATAŞEHİR BLD. 1-3 19-25 18-25 25-20 16-25 -
09.02.2014 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ İDMAN OCAĞI 2-3 25-23 25-12 18-25 23-25 13-15
09.02.2014 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. ÇANKAYA BLD.ANKA 3-0 25-21 25-23 25-22 - -
09.02.2014 - Mersin(Toroslar) 14:00 PAMUK SPOR MALTEPE YALI 0-3 21-25 21-25 22-25 - -
 
17. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
16.02.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ BOLU BLD. 0-3 13-25 16-25 13-25 - -
16.02.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 ÇANKAYA BLD.ANKA BARTIN POLİSGÜCÜ 0-3 23-25 13-25 18-25 - -
16.02.2014 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. KARAYOLLARI 0-3 14-25 21-25 14-25 - -
16.02.2014 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 ATAŞEHİR BLD. PAMUK SPOR 3-0 25-17 25-12 25-18 - -
16.02.2014 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 MALTEPE YALI MKE ANKARAGÜCÜ 3-1 27-29 25-17 25-18 25-18 -
16.02.2014 - Trabzon(19Mayıs) 16:00 İDMAN OCAĞI PURSAKLAR V. İHTİSAS 3-0 25-21 25-17 25-21 - -
 
18. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.02.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 MKE ANKARAGÜCÜ ATAŞEHİR BLD. 0-3 16-25 13-25 18-25 - -
23.02.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 KARAYOLLARI MALTEPE YALI 3-0 25-19 25-11 31-29 - -
24.02.2014 - Ankara(Kazan) 17:00 KAZAN BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-18 25-22 25-12 - -
23.02.2014 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS ÇANKAYA BLD.ANKA 3-0 25-12 25-18 28-26 - -
23.02.2014 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ BOLU BLD. 3-0 25-19 25-20 25-20 - -
23.02.2014 - Mersin(Toroslar) 14:00 PAMUK SPOR İDMAN OCAĞI 1-3 9-25 18-25 25-23 15-25 -
 
19. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.03.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 ÇANKAYA BLD.ANKA PAMUK SPOR 2-3 25-19 22-25 25-16 19-25 11-15
02.03.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ BARTIN POLİSGÜCÜ 0-3 18-25 20-25 12-25 - -
02.03.2014 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. PURSAKLAR V. İHTİSAS 0-3 20-25 26-28 18-25 - -
02.03.2014 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 MALTEPE YALI KAZAN BLD. 3-0 25-11 25-20 25-12 - -
02.03.2014 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 ATAŞEHİR BLD. KARAYOLLARI 2-3 20-25 26-24 19-25 25-23 11-15
02.03.2014 Trabzon(19Mayıs) 16:00 İDMAN OCAĞI MKE ANKARAGÜCÜ 3-0 26-24 25-14 25-17 - -
 
20. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.03.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 KARAYOLLARI İDMAN OCAĞI 3-2 24-26 26-24 25-22 17-25 15-8
09.03.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 MKE ANKARAGÜCÜ ÇANKAYA BLD.ANKA 3-1 25-18 25-13 19-25 25-13 -
09.03.2014 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. ATAŞEHİR BLD. 0-3 22-25 23-25 18-25 - -
09.03.2014 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1 25-16 24-26 25-17 25-16 -
08.03.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 MALTEPE YALI TVF SPOR LİSESİ 3-0 26-24 25-19 25-15 - -
09.03.2014 - Mersin(Toroslar) 14:00 PAMUK SPOR BOLU BLD. 1-3 20-25 25-15 24-26 19-25 -
 
21. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
16.03.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ PURSAKLAR V. İHTİSAS 1-3 16-25 17-25 25-23 10-25 -
16.03.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 ÇANKAYA BLD.ANKA KARAYOLLARI 0-3 18-25 20-25 10-25 - -
16.03.2014 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ PAMUK SPOR 3-0 25-19 25-11 25-21 - -
16.03.2014 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. MKE ANKARAGÜCÜ 1-3 14-25 21-25 25-15 18-25 -
16.03.2014 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 ATAŞEHİR BLD. MALTEPE YALI 2-3 19-25 25-22 25-17 18-25 13-15
16.03.2014 Trabzon(19Mayıs) 16:00 İDMAN OCAĞI KAZAN BLD. 3-1 25-22 25-20 22-25 25-12 -
 
22. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
20.03.2014 - Ankara(Beştepe) 17:00 MKE ANKARAGÜCÜ BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1 25-15 16-25 25-15 25-21 -
20.03.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 KARAYOLLARI BOLU BLD. 3-0 25-22 25-15 25-19 - -
20.03.2014 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. ÇANKAYA BLD.ANKA 3-0 25-17 25-16 25-21 - -
07.03.2014 - İstanbul(50.Yıl) 17:00 ATAŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-8 25-14 25-10 - -
20.03.2014 - İstanbul(B.Felek) 13:00 MALTEPE YALI İDMAN OCAĞI 0-3 21-25 24-26 20-25 - -
20.03.2014 - Mersin(Toroslar) 13:00 PAMUK SPOR PURSAKLAR V. İHTİSAS 0-3 7-25 13-25 14-25 - -
 
25. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
10.01.2016 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 13:00 TVF SPOR LİSESİ BOLU BLD. 0-3 17-25 11-25 9-25 - -
10.01.2016 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 15:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0 25-22 25-9 25-21 - -
10.01.2016 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 17:00 KARAYOLLARI NUMUNE 2-3 22-25 25-23 21-25 25-22 11-15
10.01.2016 - Ankara(Pursaklar) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. KAZAN BLD. 3-0 25-23 25-10 25-16 - -
10.01.2016 - Bartın(ÖmerTepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ ORDU TELEKOM 2-3 19-25 27-29 25-21 25-20 12-15
10.01.2016 - Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 23-25 25-23 25-23 25-20 -
10.01.2016 - Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR SAKARYA HENDEK 3-0 25-16 25-20 25-21 - -
 
26. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
17.01.2016 - Ankara(Başkent) 17:00 NUMUNE GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 2-3 19-25 25-17 25-22 20-25 10-15
17.01.2016 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ 2-3 25-22 13-25 25-17 20-25 11-15
17.01.2016 - Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-20 25-16 25-22 - -
17.01.2016 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 3-0 25-22 26-24 25-21 - -
17.01.2016 - Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 1-3 22-25 12-25 25-20 23-25 -
17.01.2016 - Ordu(Atatürk) 13:00 ORDU TELEKOM İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-1 25-21 22-25 25-20 25-17 -
17.01.2016 - Sakarya(YeniHendek) 13:00 SAKARYA HENDEK KARAYOLLARI 0-3 14-25 19-25 11-25 - -
 
27. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
24.01.2016 - Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 2-3 25-23 21-25 21-25 25-16 15-17
24.01.2016 - Ankara(Beştepe) 16:00 KARAYOLLARI SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 3-1 25-18 17-25 25-21 25-18 -
24.01.2016 - Ankara(Beştepe) 18:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER KAZAN BLD. 1-3 25-16 21-25 21-25 13-25 -
24.01.2016 - Ankara(Pursaklar) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. SAKARYA HENDEK 3-0 25-15 25-13 25-13 - -
24.01.2016 - Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. BOLU BLD. 0-3 18-25 18-25 16-25 - -
24.01.2016 - Bartın(ÖmerTepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ NUMUNE 0-3 23-25 14-25 19-25 - -
24.01.2016 - Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB ORDU TELEKOM 0-3 15-25 21-25 11-25 - -
 
28. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
27.01.2016 - Ankara(Beştepe) 17:30 NUMUNE İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-2 21-25 25-20 25-12 23-25 15-12
27.01.2016 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 1-3 14-25 25-21 13-25 23-25 -
27.01.2016 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. KARAYOLLARI 3-1 16-25 25-18 25-20 25-15 -
27.01.2016 - Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-2 23-25 25-10 17-25 25-22 15-12
06.02.2016 - Ordu(Atatürk) 12:00 ORDU TELEKOM TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-8 25-10 25-20 - -
27.01.2016 - Sakarya(YeniHendek) 15:00 SAKARYA HENDEK BARTIN POLİSGÜCÜ 0-3 23-25 17-25 18-25 - -
27.01.2016 - Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 3-1 23-25 25-21 25-23 25-18 -
 
29. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
31.01.2016 - Ankara(Başkent) 16:30 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER SAKARYA HENDEK 3-0 25-22 25-16 25-16 - -
31.01.2016 - Ankara(Beştepe) 17:00 TVF SPOR LİSESİ KAZAN BLD. 0-3 21-25 17-25 17-25 - -
31.01.2016 - Ankara(Pursaklar) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. KARAYOLLARI 3-0 25-18 25-20 25-21 - -
31.01.2016 - Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. ORDU TELEKOM 0-3 10-25 22-25 16-25 - -
31.01.2016 - Bartın(ÖmerTepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 2-3 25-21 25-20 21-25 7-25 8-15
31.01.2016 - Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE BOLU BLD. 0-3 11-25 16-25 16-25 - -
31.01.2016 - Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB NUMUNE 3-2 22-25 25-20 18-25 25-23 15-10
 
30. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
07.02.2016 - Ankara(Beştepe) 13:00 KARAYOLLARI BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-20 25-19 25-20 - -
07.02.2016 - Ankara(Beştepe) 17:00 NUMUNE TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-20 25-17 25-12 - -
07.02.2016 - Ankara(Kazan) 12:00 KAZAN BLD. ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 1-3 20-25 18-25 25-21 17-25 -
07.02.2016 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 3-2 28-26 25-20 19-25 24-26 15-11
07.02.2016 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0 25-14 25-12 25-14 - -
07.02.2016 - Sakarya(YeniHendek) 15:00 SAKARYA HENDEK GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 0-3 19-25 20-25 20-25 - -
07.02.2016 - Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-0 25-21 25-15 25-13 - -
 
31. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
10.02.2016 - Ankara(Beştepe) 16:00 TVF SPOR LİSESİ SAKARYA HENDEK 2-3 14-25 17-25 25-17 25-21 8-15
10.02.2016 - Ankara(Beştepe) 18:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER KARAYOLLARI 0-3 18-25 19-25 20-25 - -
10.02.2016 - Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. NUMUNE 0-3 19-25 7-25 12-25 - -
10.02.2016 - Bartın(ÖmerTepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 0-3 11-25 15-25 12-25 - -
10.02.2016 - Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE KAZAN BLD. 1-3 25-22 10-25 15-25 20-25 -
10.02.2016 - Gümüşhane(AydınDoğan) 16:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 1-3 27-29 25-19 24-26 17-25 -
10.02.2016 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM BOLU BLD. 2-3 25-21 19-25 13-25 25-20 11-15
 
32. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.02.2016 - Ankara(Başkent) 16:30 NUMUNE ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0 25-15 25-9 25-14 - -
14.02.2016 - Ankara(Beştepe) 13:00 KARAYOLLARI GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 3-0 27-25 25-21 25-21 - -
14.02.2016 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. ORDU TELEKOM 2-3 25-23 14-25 25-20 15-25 13-15
14.02.2016 - Ankara(Pursaklar) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-0 25-19 25-18 25-18 - -
14.02.2016 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-11 25-14 25-14 - -
14.02.2016 - Sakarya(YeniHendek) 13:00 SAKARYA HENDEK ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-2 25-21 26-28 25-13 18-25 18-16
14.02.2016 - Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-13 25-6 25-14 - -
 
33. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
21.02.2016 - Ankara(Beştepe) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER BARTIN POLİSGÜCÜ 3-2 25-11 21-25 25-23 20-25 18-16
21.02.2016 - Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ KARAYOLLARI 0-3 15-25 9-25 14-25 - -
21.02.2016 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. BOLU BLD. 0-3 22-25 13-25 23-25 - -
21.02.2016 - Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 0-3 10-25 19-25 14-25 - -
21.02.2016 - Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SAKARYA HENDEK 3-0 25-17 25-18 25-23 - -
21.02.2016 - Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 2-3 29-27 8-25 25-23 19-25 7-15
21.02.2016 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM NUMUNE 0-3 22-25 19-25 10-25 - -
 
34. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
24.02.2016 - Ankara(Beştepe) KARAYOLLARI ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25- 25- 25- - -
24.02.2016 - Ankara(Beştepe) 16:00 NUMUNE KAZAN BLD. 3-0 25-18 25-19 25-21 - -
24.02.2016 - Ankara(Pursaklar) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-12 25-10 25-14 - -
24.02.2016 - Bartın(Amasra) 13:00 BARTIN POLİSGÜCÜ GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 3-2 25-18 25-22 24-26 23-25 15-11
24.02.2016 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-0 25-17 25-12 25-22 - -
24.02.2016 - Sakarya(YeniHendek) 13:00 SAKARYA HENDEK ORDU TELEKOM 0-3 11-25 20-25 11-25 - -
24.02.2016 - Samsun(Canik Hasan Doğan) 14:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0 25-14 25-13 25-12 - -
 
35. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
20.02.2016 - Ankara(Beştepe) 17:30 TVF SPOR LİSESİ BARTIN POLİSGÜCÜ 0-3 22-25 17-25 14-25 - -
28.02.2016 - Ankara(Başkent) 14:00 NUMUNE BOLU BLD. 3-1 18-25 25-23 25-23 25-22 -
28.02.2016 - Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. SAKARYA HENDEK 3-1 25-21 25-20 23-25 25-16 -
28.02.2016 - Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 0-3 18-25 17-25 9-25 - -
28.02.2016 - Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE KARAYOLLARI 3-2 25-17 15-25 25-19 22-25 15-11
27.02.2016 - Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 2-3 25-23 16-25 25-15 18-25 10-15
28.02.2016 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 3-2 25-19 25-19 23-25 20-25 15-8
 
36. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
06.03.2016 - Ankara(Beştepe) 13:00 KARAYOLLARI ORDU TELEKOM 2-3 25-22 22-25 25-21 17-25 13-15
05.03.2016 - Ankara(Beştepe) 14:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-21 25-23 25-21 - -
12.03.2016 - Ankara(Pursaklar) 17:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0 25-19 25-17 25-17 - -
12.03.2016 - Bartın(ÖmerTepesi) 17:00 BARTIN POLİSGÜCÜ ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-22 25-15 25-16 - -
06.03.2016 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 3-0 25-17 25-20 25-12 - -
06.03.2016 - Sakarya(YeniHendek) 15:00 SAKARYA HENDEK NUMUNE 1-3 22-25 17-25 25-21 12-25 -
06.03.2016 - Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KAZAN BLD. 3-0 25-18 25-21 25-21 - -
 
37. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.03.2016 - Ankara(Beştepe) 12:00 TVF SPOR LİSESİ GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 0-3 15-25 13-25 10-25 - -
09.03.2016 - Ankara(Beştepe) 14:30 NUMUNE SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 3-0 25-19 25-11 25-14 - -
09.03.2016 - Ankara(Kazan) 14:30 KAZAN BLD. KARAYOLLARI 2-3 24-26 25-20 25-22 16-25 5-15
09.03.2016 - Antalya(Atatürk) 14:30 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 1-3 26-28 9-25 25-23 16-25 -
09.03.2016 - Elazığ(İlÖzelİdare) 14:30 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1 25-23 18-25 27-25 25-23 -
09.03.2016 - Ordu(Atatürk) 14:30 ORDU TELEKOM GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 3-0 26-24 25-20 25-18 - -
09.03.2016 - Sakarya(YeniHendek) 14:30 SAKARYA HENDEK BOLU BLD. 0-3 8-25 11-25 15-25 - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
İddaa Maçları
24 Mayıs 2017 Çarşamba
16:00
TÜRKİYE - AZERBAYCAN
25 Mayıs 2017 Perşembe
18:30
İZLANDA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.