Voleybol 3. Ligi Bayanlar A Grubu

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
27.10.2013 - Manisa(Alaşehir) 16:00 ALAŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0 25-17 25-13 25-12 - -
27.10.2013 - Antalya(Kepez) 14:00 KEPEZ BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 0-3 22-25 18-25 16-25 - -
27.10.2013 - İzmir(Atatürk) 14:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. BURSA SPOR 3-2 25-17 26-24 18-25 15-25 15-13
27.10.2013 - Manisa(Ç.Amaçlı) 14:00 MANİSA BLD. ANTALYA B. ŞEHİR BLD. 0-3 14-25 13-25 19-25 - -
27.10.2013 - İzmir(Atatürk) 16:00 RA SPOR BEREKETLİ 3-0 25-23 25-6 25-16 - -
27.10.2013 - Aydın(Kuşadası) 15:00 KUŞADASI GENÇLİK MARMARİS BLD. 0-3 12-25 20-25 20-25 - -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
03.11.2013 - Denizli(H.Güngör) 16:00 BEREKETLİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 1-3 20-25 25-16 18-25 17-25 -
03.11.2013 - Çanakkale(Bayramiç) 12:00 YEŞİLBAYRAMİÇ MANİSA BLD. 3-0 25-20 25-20 25-22 - -
03.11.2013 - Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B. ŞEHİR BLD. RA SPOR 3-2 25-23 20-25 25-16 22-25 15-12
03.11.2013 - Bursa(Çekirge) 14:00 BURSA SPOR ALAŞEHİR BLD. 3-0 25-17 25-21 25-21 - -
03.11.2013 - Muğla(Marmaris) 16:00 MARMARİS BLD. KEPEZ BLD. 1-3 17-25 25-14 13-25 24-26 -
03.11.2013 - İzmir(Atatürk) 13:00 GELİŞİM KOLEJİ KUŞADASI GENÇLİK 3-0 25-15 25-19 28-26 - -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
10.11.2013 - Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B. ŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-21 25-18 25-21 - -
10.11.2013 - Antalya(Kepez) 14:00 KEPEZ BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0 25-20 31-29 25-12 - -
10.11.2013 - Manisa(Ç.Amaçlı) 16:00 MANİSA BLD. MARMARİS BLD. 3-0 25-22 25-14 25-12 - -
10.11.2013 - Aydın(Kuşadası) 15:00 KUŞADASI GENÇLİK BURSA SPOR 0-3 21-25 16-25 18-25 - -
10.11.2013 - Manisa(Alaşehir) 16:00 ALAŞEHİR BLD. BEREKETLİ 3-0 25-15 25-15 25-7 - -
10.11.2013 - İzmir(Atatürk) 15:00 RA SPOR İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-18 25-19 17-25 25-19 -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
13.11.2013 - Muğla(Marmaris) 14:00 MARMARİS BLD. ANTALYA B. ŞEHİR BLD. 0-3 12-25 14-25 13-25 - -
13.11.2013 - Denizli(H.Güngör) 14:00 BEREKETLİ KUŞADASI GENÇLİK 3-0 25-16 25-15 25-10 - -
13.11.2013 - Çanakkale(Bayramiç) 12:00 YEŞİLBAYRAMİÇ RA SPOR 3-1 15-25 25-21 25-11 25-22 -
13.11.2013 - İzmir(Atatürk) 16:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. ALAŞEHİR BLD. 3-1 25-11 25-23 11-25 26-24 -
13.11.2013 - İzmir(Atatürk) 18:00 GELİŞİM KOLEJİ MANİSA BLD. 0-3 17-25 15-25 18-25 - -
13.11.2013 - Bursa(Çekirge) 14:00 BURSA SPOR KEPEZ BLD. 3-0 25-9 25-11 25-17 - -
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
17.11.2013 - Çanakkale(Bayramiç) 12:00 YEŞİLBAYRAMİÇ MARMARİS BLD. 3-0 25-15 25-13 25-13 - -
17.11.2013 - Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B. ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-1 25-14 21-25 25-13 25-20 -
17.11.2013 - Antalya(Kepez) 14:00 KEPEZ BLD. BEREKETLİ 3-1 26-24 18-25 25-22 25-23 -
17.11.2013 - Aydın(Kuşadası) 15:00 KUŞADASI GENÇLİK İZMİR B.ŞEHİR BLD. 1-3 16-25 14-25 25-11 16-25 -
17.11.2013 - İzmir(Atatürk) 15:00 RA SPOR ALAŞEHİR BLD. 2-3 25-15 19-25 24-26 25-19 9-15
17.11.2013 - Manisa(Atatürk) 17:00 MANİSA BLD. BURSA SPOR 3-0 26-24 25-11 25-22 - -
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
24.11.2013 - Bursa(Çekirge) 13:00 BURSA SPOR ANTALYA B. ŞEHİR BLD. 0-3 23-25 22-25 24-26 - -
24.11.2013 - İzmir(Atatürk) 13:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 3-1 26-24 25-16 23-25 25-20 -
24.11.2013 - Muğla(Marmaris) 16:00 MARMARİS BLD. RA SPOR 0-3 10-25 15-25 10-25 - -
24.11.2013 - Denizli(H.Güngör) 14:00 BEREKETLİ MANİSA BLD. 0-3 19-25 14-25 21-25 - -
24.11.2013 - İzmir(Atatürk) 17:00 GELİŞİM KOLEJİ YEŞİLBAYRAMİÇ 1-3 22-25 10-25 25-16 19-25 -
24.11.2013 - Manisa(Alaşehir) 16:00 ALAŞEHİR BLD. KUŞADASI GENÇLİK 3-0 25-18 25-19 25-12 - -
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.12.2013 - Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B. ŞEHİR BLD. BEREKETLİ 3-0 25-17 25-7 25-15 - -
01.12.2013 - İzmir(Atatürk) 13:00 RA SPOR KUŞADASI GENÇLİK 3-1 25-9 26-28 25-16 25-20 -
01.12.2013 - Çanakkale(Bayramiç) 12:00 YEŞİLBAYRAMİÇ BURSA SPOR 3-1 25-16 21-25 25-22 25-19 -
01.12.2013 - Antalya(Kepez) 14:00 KEPEZ BLD. ALAŞEHİR BLD. 1-3 17-25 25-23 24-26 17-25 -
01.12.2013 - Muğla(Marmaris) 16:00 MARMARİS BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-1 25-23 25-23 25-27 25-19 -
01.12.2013 - Manisa(Atatürk) 16:00 MANİSA BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-13 25-20 16-25 25-20 -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
07.12.2013 - İzmir(Atatürk) 13:00 GELİŞİM KOLEJİ RA SPOR 0-3 18-25 16-25 21-25 - -
08.12.2013 - Bursa(Çekirge) 13:00 BURSA SPOR MARMARİS BLD. 3-0 25-13 25-12 25-12 - -
08.12.2013 - İzmir(Atatürk) 13:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. ANTALYA B. ŞEHİR BLD. 1-3 20-25 26-24 11-25 16-25 -
08.12.2013 - Denizli(H.Güngör) 14:00 BEREKETLİ YEŞİLBAYRAMİÇ 0-3 21-25 12-25 22-25 - -
08.12.2013 - Aydın(Kuşadası) 15:00 KUŞADASI GENÇLİK KEPEZ BLD. 3-2 18-25 25-21 23-25 25-20 15-7
08.12.2013 - Manisa(Alaşehir) 16:00 ALAŞEHİR BLD. MANİSA BLD. 3-1 18-25 25-15 25-15 25-23 -
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.12.2013 - İzmir(Atatürk) 12:00 RA SPOR KEPEZ BLD. 3-0 25-12 25-21 25-22 - -
15.12.2013 - Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B. ŞEHİR BLD. ALAŞEHİR BLD. 3-0 25-14 25-20 25-22 - -
15.12.2013 - Manisa(Ç.Amaçlı) 14:00 MANİSA BLD. KUŞADASI GENÇLİK 3-0 25-18 25-16 25-7 - -
15.12.2013 - İzmir(Atatürk) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ BURSA SPOR 0-3 19-25 12-25 18-25 - -
15.12.2013 - Çanakkale(Bayramiç) 12:00 YEŞİLBAYRAMİÇ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-2 14-25 25-18 25-20 22-25 15-9
15.12.2013 - Muğla(Marmaris) 16:00 MARMARİS BLD. BEREKETLİ 2-3 25-21 18-25 21-25 25-16 12-15
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.12.2013 - Antalya(Atatürk) 13:00 KEPEZ BLD. MANİSA BLD. 0-3 16-25 22-25 19-25 - -
22.12.2013 - İzmir(Atatürk) 13:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. MARMARİS BLD. 3-0 25-11 25-12 25-10 - -
22.12.2013 - Aydın(Kuşadası) 15:00 KUŞADASI GENÇLİK ANTALYA B. ŞEHİR BLD. 0-3 17-25 18-25 19-25 - -
22.12.2013 - Bursa(Çekirge) 13:00 BURSA SPOR RA SPOR 3-0 25-21 25-16 26-24 - -
22.12.2013 - Denizli(R.Yazıcıoğlu) 14:00 BEREKETLİ GELİŞİM KOLEJİ 2-3 25-23 11-25 23-25 25-17 16-18
22.12.2013 - Manisa(Alaşehir) 16:00 ALAŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 1-3 21-25 25-20 24-26 15-25 -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
29.12.2013 - Çanakkale(Bayramiç) 12:00 YEŞİLBAYRAMİÇ KUŞADASI GENÇLİK 3-1 25-11 21-25 25-10 25-8 -
29.12.2013 - Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B. ŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 3-0 25-22 25-16 25-15 - -
29.12.2013 - Bursa(Çekirge) 14:00 BURSA SPOR BEREKETLİ 3-1 21-25 25-16 25-15 25-14 -
29.12.2013 - İzmir(Atatürk) 15:00 RA SPOR MANİSA BLD. 3-2 25-14 19-25 25-12 22-25 15-11
29.12.2013 - Muğla(Marmaris) 16:00 MARMARİS BLD. ALAŞEHİR BLD. 3-1 20-25 28-26 25-19 25-23 -
30.12.2013 - İzmir(Atatürk) 17:00 GELİŞİM KOLEJİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 21-25 26-28 20-25 - -
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
11.01.2014 - İzmir(Atatürk) 13:00 GELİŞİM KOLEJİ ALAŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-14 25-15 - -
12.01.2014 - Çanakkale(Bayramiç) 12:00 YEŞİLBAYRAMİÇ KEPEZ BLD. 3-1 25-22 19-25 25-10 25-17 -
12.01.2014 - Denizli(H.Güngör) 14:00 BEREKETLİ RA SPOR 0-3 17-25 15-25 12-25 - -
12.01.2014 - Bursa(Çekirge) 14:00 BURSA SPOR İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-2 23-25 25-23 25-22 25-27 15-13
12.01.2014 - Muğla(Marmaris) 16:00 MARMARİS BLD. KUŞADASI GENÇLİK 1-3 16-25 26-24 13-25 16-25 -
12.01.2014 - Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B. ŞEHİR BLD. MANİSA BLD. 3-2 25-17 25-14 18-25 22-25 15-6
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
18.01.2014 - İzmir(Atatürk) 13:00 RA SPOR ANTALYA B. ŞEHİR BLD. 1-3 17-25 25-21 9-25 15-25 -
19.01.2014 - Manisa(Atatürk) 12:00 MANİSA BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-19 25-10 25-13 - -
19.01.2014 - İzmir(Atatürk) 14:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. BEREKETLİ 3-0 25-18 25-18 25-21 - -
19.01.2014 - Antalya(Kepez) 14:00 KEPEZ BLD. MARMARİS BLD. 3-0 25-17 25-13 25-17 - -
19.01.2014 - Manisa(Alaşehir) 14:00 ALAŞEHİR BLD. BURSA SPOR 0-3 9-25 16-25 20-25 - -
19.01.2014 - Aydın(Kuşadası) 15:00 KUŞADASI GENÇLİK GELİŞİM KOLEJİ 0-3 22-25 20-25 23-25 - -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
25.01.2014 - Çanakkale(Bayramiç) 12:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ANTALYA B. ŞEHİR BLD. 1-3 25-21 21-25 17-25 19-25 -
25.01.2014 - Bursa(Çekirge) 13:00 BURSA SPOR KUŞADASI GENÇLİK 3-0 25-10 25-13 25-9 - -
25.01.2014 - İzmir(Atatürk) 15:00 GELİŞİM KOLEJİ KEPEZ BLD. 3-2 25-22 25-19 19-25 25-27 15-9
25.01.2014 - İzmir(Atatürk) 17:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. RA SPOR 1-3 25-23 19-25 16-25 18-25 -
26.01.2014 - Muğla(Marmaris) 16:00 MARMARİS BLD. MANİSA BLD. 0-3 12-25 11-25 11-25 - -
26.01.2014 - Denizli(H.Güngör) 14:00 BEREKETLİ ALAŞEHİR BLD. 3-0 25-14 25-21 25-22 - -
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.02.2014 - Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B. ŞEHİR BLD. MARMARİS BLD. 3-0 25-5 25-7 25-12 - -
02.02.2014 - Aydın(Kuşadası) 15:00 KUŞADASI GENÇLİK BEREKETLİ 0-3 14-25 15-25 21-25 - -
02.02.2014 - Manisa(Alaşehir) 14:00 ALAŞEHİR BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 11-25 19-25 23-25 - -
02.02.2014 - Antalya(Atatürk) 15:00 KEPEZ BLD. BURSA SPOR 1-3 24-26 25-16 26-28 23-25 -
03.02.2014 - Manisa(Atatürk) 18:00 MANİSA BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-1 25-19 28-26 23-25 26-24 -
04.02.2014 - İzmir(Atatürk) 16:00 RA SPOR YEŞİLBAYRAMİÇ 1-3 25-19 13-25 19-25 25-27 -
 
16. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
12.02.2014 - İzmir(Atatürk) 15:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. KUŞADASI GENÇLİK (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
12.02.2014 - İzmir(Atatürk) 13:00 GELİŞİM KOLEJİ ANTALYA B. ŞEHİR BLD. 2-3 9-25 15-25 26-24 25-22 6-15
12.02.2014 - Muğla(Marmaris) 13:00 MARMARİS BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 0-3 21-25 11-25 21-25 - -
12.02.2014 - Bursa(Çekirge) 14:00 BURSA SPOR MANİSA BLD. 3-2 24-26 24-26 25-19 25-23 15-8
12.02.2014 - Manisa(Alaşehir) 14:00 ALAŞEHİR BLD. RA SPOR 0-3 13-25 14-25 23-25 - -
12.02.2014 - Denizli(H.Güngör) 16:00 BEREKETLİ KEPEZ BLD. 3-1 25-11 21-25 25-22 25-23 -
 
17. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Aydın(Kuşadası) KUŞADASI GENÇLİK ALAŞEHİR BLD. 0-0 - - - - -
15.02.2014 - İzmir(Atatürk) 12:00 RA SPOR MARMARİS BLD. 3-0 25-16 25-15 25-15 - -
16.02.2014 - Çanakkale(Bayramiç) 12:00 YEŞİLBAYRAMİÇ GELİŞİM KOLEJİ 3-0 25-22 25-15 25-23 - -
16.02.2014 - Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B. ŞEHİR BLD. BURSA SPOR 3-0 25-11 27-25 25-19 - -
16.02.2014 - Manisa(Atatürk) 14:00 MANİSA BLD. BEREKETLİ 3-0 25-18 25-12 25-18 - -
16.02.2014 - Antalya(Kepez) 14:00 KEPEZ BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-21 27-25 22-25 25-21 -
 
18. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.02.2014 - İzmir(Atatürk) 13:00 GELİŞİM KOLEJİ MARMARİS BLD. 3-2 25-18 25-11 23-25 24-26 15-11
23.02.2014 - Bursa(Çekirge) 14:00 BURSA SPOR YEŞİLBAYRAMİÇ 3-1 25-14 23-25 26-24 25-21 -
23.02.2014 - Denizli(R.Yazıcıoğlu) 14:00 BEREKETLİ ANTALYA B. ŞEHİR BLD. 1-3 25-23 16-25 17-25 14-25 -
23.02.2014 - İzmir(Atatürk) 15:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. MANİSA BLD. 1-3 25-23 21-25 24-26 22-25 -
23.02.2014 - Manisa(Alaşehir) 14:00 ALAŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 0-3 19-25 15-25 19-25 - -
- Aydın(Kuşadası) KUŞADASI GENÇLİK RA SPOR - - - - - -
 
19. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Antalya(Kepez) KEPEZ BLD. KUŞADASI GENÇLİK - - - - - -
01.03.2014 - İzmir(Atatürk) 12:00 RA SPOR GELİŞİM KOLEJİ 0-3 14-25 16-25 22-25 - -
02.03.2014 - Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B. ŞEHİR BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-8 25-19 25-14 - -
02.03.2014 - Muğla(Marmaris) 13:00 MARMARİS BLD. BURSA SPOR 1-3 9-25 16-25 26-24 15-25 -
02.03.2014 - Çanakkale(Anafartalar) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ BEREKETLİ 3-1 25-18 25-14 24-26 25-9 -
03.03.2014 - Manisa(Atatürk) 16:00 MANİSA BLD. ALAŞEHİR BLD. 3-0 25-7 25-22 25-14 - -
 
20. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.03.2014 - Bursa(Çekirge) 13:00 BURSA SPOR GELİŞİM KOLEJİ 3-1 24-26 25-12 25-22 25-19 -
09.03.2014 - Antalya(Kepez) 14:00 KEPEZ BLD. RA SPOR 0-3 18-25 19-25 19-25 - -
09.03.2014 - İzmir(Atatürk) 15:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 1-3 18-25 15-25 25-21 23-25 -
09.03.2014 - Manisa(Alaşehir) 14:00 ALAŞEHİR BLD. ANTALYA B. ŞEHİR BLD. 0-3 16-25 14-25 8-25 - -
09.03.2014 - Denizli(R.Yazıcıoğlu) 14:00 BEREKETLİ MARMARİS BLD. 3-0 25-17 25-12 25-19 - -
- Aydın(Kuşadası) KUŞADASI GENÇLİK MANİSA BLD. - - - - - -
 
21. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Antalya(Atatürk) ANTALYA B. ŞEHİR BLD. KUŞADASI GENÇLİK - - - - - -
15.03.2014 - İzmir(Atatürk) 12:00 RA SPOR BURSA SPOR 0-3 17-25 19-25 18-25 - -
16.03.2014 - İzmir(Atatürk) 12:00 GELİŞİM KOLEJİ BEREKETLİ 3-2 23-25 25-20 25-22 15-25 17-15
16.03.2014 - Çanakkale(Anafartalar) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ALAŞEHİR BLD. 3-0 25-8 25-11 25-14 - -
16.03.2014 - Manisa(ÇokAmaçlı) 12:00 MANİSA BLD. KEPEZ BLD. 3-0 25-10 25-9 25-23 - -
16.03.2014 - Muğla(Marmaris) 16:00 MARMARİS BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 1-3 17-25 16-25 25-22 9-25 -
 
22. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
20.03.2014 - Manisa(Alaşehir) ALAŞEHİR BLD. MARMARİS BLD. (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
20.03.2014 - Manisa(Atatürk) MANİSA BLD. RA SPOR (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
20.03.2014 - İzmir(Atatürk) 12:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-1 23-25 28-26 25-15 25-23 -
20.03.2014 - Antalya(Atatürk) 14:00 KEPEZ BLD. ANTALYA B. ŞEHİR BLD. 0-3 20-25 19-25 14-25 - -
20.03.2014 - Denizli(H.Güngör) 14:00 BEREKETLİ BURSA SPOR 0-3 16-25 17-25 11-25 - -
- Aydın(Kuşadası) KUŞADASI GENÇLİK YEŞİLBAYRAMİÇ - - - - - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
25 Nisan 2017 Salı
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
26 Nisan 2017 Çarşamba
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
28 Nisan 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - VAKIFBANK
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
01 Mayıs 2017 Pazartesi
19:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
İddaa Maçları
24 Nisan 2017 Pazartesi
17:00
GALATASARAY HDI SİGORTA - İSTANBUL BBSK
18:00
MALİYE PİYANGO - İNEGÖL BLD.
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.