Voleybol 3. Ligi Erkekler B Grubu

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
27.10.2013 - Erzincan(13Şubat) 16:00 ERZİNCANSPOR 1930 BAFRA 0-3 22-25 15-25 16-25 - -
26.10.2013 - Ordu(Atatürk) 15:00 ORDUSPOR AMASYA ATATÜRK LİSESİ 3-0 25-23 25-22 25-21 - -
27.10.2013 - Rize(Fındıklı) 14:00 FINDIKLISPOR ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 0-3 12-25 17-25 21-25 - -
27.10.2013 - Erzincan(13Şubat) 14:00 ERZİNCAN GENÇLİK BOYABAT KALE 2-3 22-25 20-25 25-14 25-21 11-15
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
03.11.2013 - Çankırı(H.F.Gökşen) 14:00 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK ORDUSPOR 3-1 25-18 25-16 23-25 25-17 -
03.11.2013 - Sinop(Boyabat) 14:00 BOYABAT KALE FINDIKLISPOR 1-3 20-25 25-17 18-25 19-25 -
03.11.2013 - Samsun(Bafra) 14:00 1930 BAFRA ERZİNCAN GENÇLİK 3-0 25-18 25-19 25-19 - -
03.11.2013 - Trabzon(19Mayıs) 16:00 TRABZONSPOR ERZİNCANSPOR 3-0 25-10 25-17 25-16 - -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
10.11.2013 - Amasya(H.Kaplan) 14:00 AMASYA ATATÜRK LİSESİ ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 0-3 17-25 23-25 19-25 - -
10.11.2013 - Ordu(Atatürk) 16:00 ORDUSPOR BOYABAT KALE 2-3 21-25 30-28 16-25 25-15 10-15
10.11.2013 - Rize(Fındıklı) 14:00 FINDIKLISPOR 1930 BAFRA 3-0 25-22 25-23 28-26 - -
10.11.2013 - Erzincan(13Şubat) 14:00 ERZİNCAN GENÇLİK TRABZONSPOR 0-3 23-25 23-25 21-25 - -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
17.11.2013 - Erzincan(13Şubat) 14:00 ERZİNCANSPOR ERZİNCAN GENÇLİK 1-3 16-25 25-23 22-25 14-25 -
17.11.2013 - Samsun(Bafra) 14:00 1930 BAFRA ORDUSPOR 3-1 25-27 25-22 25-20 26-24 -
17.11.2013 - Trabzon(19Mayıs) 16:00 TRABZONSPOR FINDIKLISPOR 3-0 25-17 25-12 25-19 - -
17.11.2013 - Sinop(Boyabat) 14:00 BOYABAT KALE AMASYA ATATÜRK LİSESİ 3-2 22-25 25-20 25-18 15-25 15-13
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
24.11.2013 - Rize(Fındıklı) 14:00 FINDIKLISPOR ERZİNCANSPOR 3-1 25-15 25-15 22-25 25-8 -
24.11.2013 - Amasya(22Haziran) 14:00 AMASYA ATATÜRK LİSESİ 1930 BAFRA 1-3 25-20 22-25 23-25 16-25 -
24.11.2013 - Çankırı(H.F.Gökşen) 14:00 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK BOYABAT KALE 2-3 24-26 16-25 25-17 25-22 12-15
24.11.2013 - Ordu(Atatürk) 16:00 ORDUSPOR TRABZONSPOR 2-3 25-19 17-25 25-22 14-25 12-15
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.12.2013 - Erzincan(13Şubat) 10:00 ERZİNCAN GENÇLİK FINDIKLISPOR 0-3 18-25 16-25 17-25 - -
01.12.2013 - Trabzon(19Mayıs) 13:30 TRABZONSPOR AMASYA ATATÜRK LİSESİ 3-0 25-16 25-21 25-18 - -
01.12.2013 - Erzincan(13Şubat) 14:00 ERZİNCANSPOR ORDUSPOR 0-3 18-25 17-25 23-25 - -
01.12.2013 - Samsun(Bafra) 14:00 1930 BAFRA ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 1-3 26-28 17-25 25-22 21-25 -
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.12.2013 - Sinop(Boyabat) 14:00 BOYABAT KALE 1930 BAFRA 2-3 25-21 25-19 21-25 18-25 12-15
08.12.2013 - Amasya(H.Kaplan) 14:00 AMASYA ATATÜRK LİSESİ ERZİNCANSPOR 3-0 25-10 25-19 25-10 - -
08.12.2013 - Çankırı(H.F.Gökşen) 14:00 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK TRABZONSPOR 3-2 23-25 24-26 25-17 25-18 15-12
08.12.2013 - Ordu(Atatürk) 16:00 ORDUSPOR ERZİNCAN GENÇLİK 3-0 25-15 25-10 25-21 - -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.12.2013 - Erzincan(13Şubat) 10:00 ERZİNCANSPOR ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 0-3 14-25 7-25 17-25 - -
15.12.2013 - Erzincan(13Şubat) 12:00 ERZİNCAN GENÇLİK AMASYA ATATÜRK LİSESİ 0-3 19-25 16-25 22-25 - -
15.12.2013 - Rize(Fındıklı) 14:00 FINDIKLISPOR ORDUSPOR 3-1 25-20 27-25 23-25 25-12 -
15.12.2013 - Trabzon(19Mayıs) 16:00 TRABZONSPOR BOYABAT KALE 3-0 25-21 25-18 25-23 - -
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.12.2013 - Amasya(H.Kaplan) 14:00 AMASYA ATATÜRK LİSESİ FINDIKLISPOR 0-3 20-25 11-25 18-25 - -
22.12.2013 - Samsun(Bafra) 14:00 1930 BAFRA TRABZONSPOR 3-2 21-25 17-25 25-19 25-20 15-11
22.12.2013 - Sinop(Boyabat) 14:00 BOYABAT KALE ERZİNCANSPOR (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
29.12.2013 - Çankırı(H.F.Gökşen) 14:00 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK ERZİNCAN GENÇLİK 3-0 25-12 25-20 26-24 - -
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
12.01.2014 - Sinop(Boyabat) 14:00 BOYABAT KALE ERZİNCAN GENÇLİK 3-0 25-21 25-19 25-23 - -
12.01.2014 - Çankırı(H.F.Gökşen) 14:00 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK FINDIKLISPOR 3-0 25-18 25-16 26-24 - -
12.01.2014 - Amasya(H.Kaplan) 14:00 AMASYA ATATÜRK LİSESİ ORDUSPOR 3-1 25-21 26-24 23-25 28-26 -
12.01.2014 - Samsun(Bafra) 14:00 1930 BAFRA ERZİNCANSPOR (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
19.01.2014 - Erzincan(13Şubat) 12:00 ERZİNCAN GENÇLİK 1930 BAFRA 0-3 18-25 22-25 14-25 - -
19.01.2014 - Rize(Fındıklı) 14:00 FINDIKLISPOR BOYABAT KALE 3-0 25-20 25-21 26-24 - -
19.01.2014 - Ordu(Atatürk) 17:00 ORDUSPOR ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 1-3 19-25 25-18 17-25 18-25 -
- Erzincan(13Şubat) ERZİNCANSPOR TRABZONSPOR - - - - - -
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
19.02.2014 - Trabzon(19Mayıs) 16:00 TRABZONSPOR ERZİNCAN GENÇLİK 3-0 25-16 25-19 25-12 - -
26.01.2014 - Çankırı(H.F.Gökşen) 14:00 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK AMASYA ATATÜRK LİSESİ 3-0 25-22 25-16 25-16 - -
26.01.2014 - Samsun(Bafra) 16:00 1930 BAFRA FINDIKLISPOR 3-0 25-20 25-19 25-23 - -
26.01.2014 - Sinop(Boyabat) 14:00 BOYABAT KALE ORDUSPOR 3-0 25-18 25-23 31-29 - -
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.02.2014 - Amasya(H.Kaplan) 14:00 AMASYA ATATÜRK LİSESİ BOYABAT KALE 1-3 13-25 23-25 25-22 17-25 -
02.02.2014 - Rize(Fındıklı) 14:00 FINDIKLISPOR TRABZONSPOR 1-3 14-25 27-25 16-25 24-26 -
02.02.2014 - Ordu(Atatürk) 16:00 ORDUSPOR 1930 BAFRA 2-3 17-25 25-19 27-25 23-25 13-15
- Erzincan(13Şubat) ERZİNCAN GENÇLİK ERZİNCANSPOR - - - - - -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Erzincan(13Şubat) ERZİNCANSPOR FINDIKLISPOR - - - - - -
09.02.2014 - Sinop(Boyabat) 14:00 BOYABAT KALE ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 1-3 11-25 25-23 20-25 13-25 -
15.02.2014 - Trabzon(19Mayıs) 12:00 TRABZONSPOR ORDUSPOR 3-0 25-22 25-19 25-10 - -
16.02.2014 - Samsun(Bafra) 14:00 1930 BAFRA AMASYA ATATÜRK LİSESİ 3-0 25-15 25-23 25-16 - -
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Ordu(Atatürk) ORDUSPOR ERZİNCANSPOR - - - - - -
20.02.2014 - Rize(Fındıklı) 16:30 FINDIKLISPOR ERZİNCAN GENÇLİK 3-0 25-10 25-19 25-21 - -
23.02.2014 - Amasya(H.Kaplan) 14:00 AMASYA ATATÜRK LİSESİ TRABZONSPOR 0-3 23-25 19-25 13-25 - -
23.02.2014 - Çankırı(H.F.Gökşen) 14:00 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 1930 BAFRA 3-0 25-21 25-17 25-17 - -
 
16. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.03.2014 - Trabzon(19Mayıs) 17:00 TRABZONSPOR ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 3-1 25-18 23-25 25-21 25-22 -
02.03.2014 - Erzincan(13Şubat) 14:00 ERZİNCAN GENÇLİK ORDUSPOR 3-1 25-18 25-22 23-25 25-23 -
02.03.2014 - Samsun(Bafra) 14:00 1930 BAFRA BOYABAT KALE 3-0 26-24 25-21 28-26 - -
- Erzincan(13Şubat) ERZİNCANSPOR AMASYA ATATÜRK LİSESİ - - - - - -
 
17. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Çankırı(H.F.Gökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK ERZİNCANSPOR - - - - - -
09.03.2014 - Sinop(Boyabat) BOYABAT KALE TRABZONSPOR (H)0-3 0-25 0-25 0-25 - -
09.03.2014 - Amasya(H.Kaplan) AMASYA ATATÜRK LİSESİ ERZİNCAN GENÇLİK (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
09.03.2014 - Ordu(Atatürk) 16:00 ORDUSPOR FINDIKLISPOR 1-3 22-25 25-23 19-25 23-25 -
 
18. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
16.03.2014 - Rize(Fındıklı) FINDIKLISPOR AMASYA ATATÜRK LİSESİ (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
15.03.2014 - Trabzon(19Mayıs) 12:00 TRABZONSPOR 1930 BAFRA 3-1 25-27 25-16 25-21 25-16 -
16.03.2014 - Erzincan(13Şubat) 12:00 ERZİNCAN GENÇLİK ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 0-3 13-25 9-25 12-25 - -
- Erzincan(13Şubat) ERZİNCANSPOR BOYABAT KALE - - - - - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
02 Haziran 2017 Cuma
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
HOLLANDA - MISIR
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - ÇİN
İddaa Maçları
26 Mayıs 2017 Cuma
21:30
TÜRKİYE - FRANSA
27 Mayıs 2017 Cumartesi
21:30
TÜRKİYE - ALMANYA
28 Mayıs 2017 Pazar
18:30
UKRAYNA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.