Voleybol 3. Ligi Erkekler C Grubu

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
27.10.2013 - Isparta(Eğirdir) 15:00 EĞİRDİR ELMA TAI 3-0 25-13 25-14 25-16 - -
26.10.2013 - Nevşehir(Ürgüp) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA ADANA VOLEYBOL 0-3 15-25 22-25 25-27 - -
27.10.2013 - Aksaray(Atatürk) 14:00 68 AKSARAY BLD. KARAHİSAR BLD. 1-3 21-25 25-21 18-25 24-26 -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.11.2013 - Hatay(Antakya) 13:00 TEDAŞ EDM 68 AKSARAY BLD. 0-3 23-25 21-25 13-25 - -
03.11.2013 - Ankara(Beştepe) 16:00 TAI ÜRGÜP KAPADOKYA 3-1 17-25 25-22 25-18 25-14 -
03.11.2013 - Afyon(Atatürk) 14:00 KARAHİSAR BLD. ANADOLU ÜNİV. 1-3 25-19 18-25 25-27 22-25 -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.11.2013 - Adana(Menderes) 12:00 ADANA VOLEYBOL TAI 2-3 25-22 25-20 21-25 14-25 18-20
10.11.2013 - Eskişehir(And.Ünv.) 15:00 ANADOLU ÜNİV. TEDAŞ EDM 3-0 25-18 25-17 25-18 - -
10.11.2013 - Isparta(Eğirdir) 15:00 EĞİRDİR ELMA KARAHİSAR BLD. 0-3 20-25 16-25 20-25 - -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
16.11.2013 - Hatay(Antakya) 13:00 TEDAŞ EDM EĞİRDİR ELMA 0-3 23-25 13-25 11-25 - -
17.11.2013 - Afyon(Atatürk) 14:00 KARAHİSAR BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 3-0 25-11 25-16 25-21 - -
17.11.2013 - Aksaray(Atatürk) 14:00 68 AKSARAY BLD. ANADOLU ÜNİV. 1-3 19-25 25-20 23-25 23-25 -
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.11.2013 - Adana(Menderes) 12:00 ADANA VOLEYBOL KARAHİSAR BLD. 0-3 21-25 19-25 26-28 - -
24.11.2013 - Isparta(Eğirdir) 15:00 EĞİRDİR ELMA 68 AKSARAY BLD. 3-1 25-22 25-23 20-25 25-19 -
24.11.2013 - Nevşehir(Ürgüp) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA TEDAŞ EDM 3-2 25-23 24-26 26-24 25-27 18-16
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
30.11.2013 - Hatay(Antakya) 13:00 TEDAŞ EDM ADANA VOLEYBOL 3-0 25-23 25-21 25-17 - -
30.11.2013 - Afyon(Atatürk) 13:00 KARAHİSAR BLD. TAI 3-0 25-20 25-14 25-14 - -
01.12.2013 - Eskişehir(And.Ünv.) 15:00 ANADOLU ÜNİV. EĞİRDİR ELMA 3-2 13-25 25-21 25-18 19-25 15-5
01.12.2013 - Aksaray(Atatürk) 14:00 68 AKSARAY BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 3-0 25-20 25-17 26-24 - -
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.12.2013 - Ankara(Beştepe) 15:00 TAI TEDAŞ EDM 1-3 26-28 25-19 22-25 17-25 -
08.12.2013 - Nevşehir(Ürgüp) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA ANADOLU ÜNİV. 0-3 15-25 21-25 13-25 - -
08.12.2013 - Adana(Menderes) 16:00 ADANA VOLEYBOL 68 AKSARAY BLD. 0-3 19-25 14-25 16-25 - -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.12.2013 - Eskişehir(And.Ünv.) 13:00 ANADOLU ÜNİV. ADANA VOLEYBOL 3-0 25-12 25-12 25-19 - -
15.12.2013 - Isparta(Eğirdir) 15:00 EĞİRDİR ELMA ÜRGÜP KAPADOKYA 3-0 26-24 25-16 25-17 - -
15.12.2013 - Aksaray(Atatürk) 14:00 68 AKSARAY BLD. TAI 3-0 25-11 25-22 25-20 - -
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.12.2013 - Afyon(Atatürk) 14:00 KARAHİSAR BLD. TEDAŞ EDM 3-1 25-22 25-17 20-25 25-21 -
22.12.2013 - Ankara(Beştepe) 17:00 TAI ANADOLU ÜNİV. 0-3 10-25 13-25 14-25 - -
22.12.2013 - Adana(Menderes) 16:00 ADANA VOLEYBOL EĞİRDİR ELMA 0-3 23-25 10-25 23-25 - -
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
12.01.2014 - Adana(Menderes) 12:00 ADANA VOLEYBOL ÜRGÜP KAPADOKYA 3-0 25-21 25-20 25-18 - -
12.01.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 TAI EĞİRDİR ELMA 0-3 9-25 13-25 11-25 - -
12.01.2014 - Afyon(Atatürk) 14:00 KARAHİSAR BLD. 68 AKSARAY BLD. 3-2 25-17 23-25 25-17 23-25 15-13
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
18.01.2014 - Nevşehir(Ürgüp) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA TAI 3-1 26-24 25-18 21-25 25-14 -
19.01.2014 - Aksaray(Atatürk) 14:00 68 AKSARAY BLD. TEDAŞ EDM 3-0 25-22 25-21 25-20 - -
19.01.2014 - Eskişehir(And.Ünv.) 15:00 ANADOLU ÜNİV. KARAHİSAR BLD. 3-2 25-27 25-18 25-17 22-25 15-11
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
25.01.2014 - Hatay(Antakya) 13:00 TEDAŞ EDM ANADOLU ÜNİV. 0-3 13-25 16-25 21-25 - -
26.01.2014 - Ankara(Beştepe) 12:00 TAI ADANA VOLEYBOL 0-3 13-25 10-25 18-25 - -
26.01.2014 - Afyon(Atatürk) 14:00 KARAHİSAR BLD. EĞİRDİR ELMA 3-0 25-23 25-17 25-18 - -
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.02.2014 - Isparta(Eğirdir) EĞİRDİR ELMA TEDAŞ EDM (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
02.02.2014 - Eskişehir(And.Ünv.) 15:00 ANADOLU ÜNİV. 68 AKSARAY BLD. 3-0 25-17 25-10 25-22 - -
02.02.2014 - Nevşehir(D.İbrahim Paşa) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA KARAHİSAR BLD. 0-3 22-25 12-25 17-25 - -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.02.2014 - Hatay(Antakya) 13:00 TEDAŞ EDM ÜRGÜP KAPADOKYA 3-1 22-25 25-12 25-11 25-19 -
16.02.2014 - Afyon(Atatürk) 13:00 KARAHİSAR BLD. ADANA VOLEYBOL 3-1 25-18 25-19 19-25 25-17 -
16.02.2014 - Aksaray(Dağılgan) 14:00 68 AKSARAY BLD. EĞİRDİR ELMA 1-3 25-17 17-25 24-26 22-25 -
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.02.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 TAI KARAHİSAR BLD. 0-3 17-25 12-25 15-25 - -
23.02.2014 - Adana(Menderes) 14:00 ADANA VOLEYBOL TEDAŞ EDM 0-3 22-25 20-25 20-25 - -
23.02.2014 - Nevşehir(Ürgüp) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA 68 AKSARAY BLD. 0-3 15-25 25-27 18-25 - -
23.02.2014 - Isparta(Eğirdir) 15:00 EĞİRDİR ELMA ANADOLU ÜNİV. 0-3 23-25 18-25 23-25 - -
 
16. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.03.2014 - Hatay(Antakya) 13:00 TEDAŞ EDM TAI 3-0 25-12 25-22 26-24 - -
02.03.2014 - Aksaray(Atatürk) 14:00 68 AKSARAY BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0 25-21 25-15 25-22 - -
02.03.2014 - Eskişehir(And.Ünv.) 15:00 ANADOLU ÜNİV. ÜRGÜP KAPADOKYA 3-0 25-9 25-12 25-10 - -
 
17. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.03.2014 - Ankara(Beştepe) 17:00 TAI 68 AKSARAY BLD. 0-3 6-25 18-25 14-25 - -
09.03.2014 - Adana(Menderes) 12:00 ADANA VOLEYBOL ANADOLU ÜNİV. 0-3 20-25 8-25 16-25 - -
09.03.2014 - Nevşehir(Gülşehir) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA EĞİRDİR ELMA 0-3 19-25 12-25 13-25 - -
 
18. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
16.03.2014 - Isparta(Eğirdir) EĞİRDİR ELMA ADANA VOLEYBOL (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
15.03.2014 - Hatay(Antakya) 12:00 TEDAŞ EDM KARAHİSAR BLD. 1-3 16-25 26-24 19-25 12-25 -
16.03.2014 - Eskişehir(And.Ünv.) 15:00 ANADOLU ÜNİV. TAI 3-0 25-14 25-22 25-13 - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
28 Mart 2017 Salı
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
BEŞİKTAŞ - VAKIFBANK
19:00 TRT Spor HD
CEV Kupası – Bayanlar (Bayan)
GALATASARAY - Dinamo KAZAN (Rusya)
21:30 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
TRENTINO Diatec (İtalya) - FENERBAHÇE
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
29 Mart 2017 Çarşamba
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - ECZACIBAŞI VİTRA
17:00 TRT Spor HD
CEV Challenge Kupası (Erkek)
Fakel NOVY URENGOY (Rusya) - GALATASARAY HDI SİGORTA
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
HALKBANK - FENERBAHÇE
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
HATAY B.ŞEHİR BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - JEOPARK KULA BLD.
30 Mart 2017 Perşembe
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BEŞİKTAŞ
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - HATAY B.ŞEHİR BLD.
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
JEOPARK KULA BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
31 Mart 2017 Cuma
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - ÇANAKKALE BLD.
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
01 Nisan 2017 Cumartesi
19:00 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
FENERBAHÇE - TRENTINO Diatec (İtalya)
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.