Voleybol 3. Ligi Bayanlar C Grubu

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
27.10.2013 - Ankara(Beştepe) 13:00 NUMUNE SPOR HİTİT ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-8 25-9 25-8 - -
26.10.2013 - Ordu(Atatürk) 17:00 ORDU TELEKOM ORDU T.İHTİSAS 3-0 25-22 25-14 25-11 - -
27.10.2013 - Kocaeli(H.Gemici) 13:00 KOCAELİ ÜNİV. BEYKOZ BLD. 2-3 26-28 25-21 25-18 26-28 12-15
26.10.2013 - İstanbul(B.Felek) 12:00 HAYDARPAŞA LİSESİ KARAMANGÜCÜ GENÇLİK 0-3 7-25 12-25 13-25 - -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
03.11.2013 - Kayseri(Talas) 14:00 KAYSERİ İL ÖZEL İDARE ORDU TELEKOM 0-3 20-25 23-25 22-25 - -
03.11.2013 - Karaman(K.Karabekir) 12:00 KARAMANGÜCÜ GENÇLİK KOCAELİ ÜNİV. 3-0 25-12 25-18 25-21 - -
03.11.2013 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU T.İHTİSAS HAYDARPAŞA LİSESİ 3-0 25-16 25-17 25-11 - -
03.11.2013 - Samsun(Atatürk) 16:00 SAMSUN GAZİ LİSESİ NUMUNE SPOR 0-3 23-25 11-25 23-25 - -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
10.11.2013 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 HAYDARPAŞA LİSESİ KAYSERİ İL ÖZEL İDARE 0-3 14-25 10-25 9-25 - -
10.11.2013 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM HİTİT ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-20 25-10 25-22 - -
10.11.2013 - Kocaeli(H.Gemici) 13:00 KOCAELİ ÜNİV. ORDU T.İHTİSAS 3-1 23-25 25-21 25-13 25-14 -
10.11.2013 - İstanbul(BeykozŞ.Köktürk) 14:00 BEYKOZ BLD. KARAMANGÜCÜ GENÇLİK 1-3 17-25 22-25 25-12 22-25 -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
13.11.2013 - Çorum(Atatürk) 14:00 HİTİT ÜNİVERSİTESİ HAYDARPAŞA LİSESİ 3-0 25-21 25-14 25-21 - -
13.11.2013 - Samsun(Atatürk) 14:00 SAMSUN GAZİ LİSESİ ORDU TELEKOM 0-3 15-25 17-25 12-25 - -
13.11.2013 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU T.İHTİSAS BEYKOZ BLD. 0-3 10-25 10-25 25-27 - -
13.11.2013 - Kayseri(Talas) 14:00 KAYSERİ İL ÖZEL İDARE KOCAELİ ÜNİV. 3-1 25-21 20-25 25-19 25-21 -
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
17.11.2013 - Kocaeli(H.Gemici) 13:00 KOCAELİ ÜNİV. HİTİT ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-20 25-17 25-17 - -
17.11.2013 - Karaman(K.Karabekir) 15:00 KARAMANGÜCÜ GENÇLİK ORDU T.İHTİSAS 3-0 25-12 25-16 25-8 - -
17.11.2013 - Ordu(Atatürk) 15:00 ORDU TELEKOM NUMUNE SPOR 3-0 25-14 25-17 25-23 - -
17.11.2013 - İstanbul(BeykozŞ.Köktürk) 14:00 BEYKOZ BLD. KAYSERİ İL ÖZEL İDARE 3-0 25-16 25-12 25-21 - -
17.11.2013 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 HAYDARPAŞA LİSESİ SAMSUN GAZİ LİSESİ 0-3 15-25 14-25 14-25 - -
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
24.11.2013 - Ankara(Beştepe) 13:00 NUMUNE SPOR HAYDARPAŞA LİSESİ 3-0 25-6 25-10 25-13 - -
24.11.2013 - Kayseri(Talas) 13:00 KAYSERİ İL ÖZEL İDARE KARAMANGÜCÜ GENÇLİK 1-3 19-25 17-25 25-21 16-25 -
24.11.2013 - Samsun(Atatürk) 14:00 SAMSUN GAZİ LİSESİ KOCAELİ ÜNİV. 3-1 25-19 15-25 25-15 25-9 -
24.11.2013 - Çorum(Atatürk) 14:00 HİTİT ÜNİVERSİTESİ BEYKOZ BLD. 0-3 10-25 21-25 20-25 - -
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.12.2013 - Karaman(K.Karabekir) 13:00 KARAMANGÜCÜ GENÇLİK HİTİT ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-10 25-18 25-20 - -
01.12.2013 - Ordu(Atatürk) 15:00 ORDU T.İHTİSAS KAYSERİ İL ÖZEL İDARE 0-3 22-25 20-25 18-25 - -
01.12.2013 - İstanbul(BeykozŞ.Köktürk) 14:00 BEYKOZ BLD. SAMSUN GAZİ LİSESİ 3-0 25-9 25-22 25-8 - -
01.12.2013 - Kocaeli(H.Gemici) 16:00 KOCAELİ ÜNİV. NUMUNE SPOR 0-3 10-25 20-25 23-25 - -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.12.2013 - Ankara(Beştepe) 13:00 NUMUNE SPOR BEYKOZ BLD. 3-1 21-25 25-18 25-23 25-14 -
08.12.2013 - Çorum(Atatürk) 14:00 HİTİT ÜNİVERSİTESİ ORDU T.İHTİSAS 0-3 18-25 17-25 15-25 - -
08.12.2013 - Samsun(Atatürk) 14:00 SAMSUN GAZİ LİSESİ KARAMANGÜCÜ GENÇLİK 0-3 10-25 22-25 21-25 - -
08.12.2013 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM HAYDARPAŞA LİSESİ (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.12.2013 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU T.İHTİSAS SAMSUN GAZİ LİSESİ 3-0 25-23 25-23 25-21 - -
15.12.2013 - Kocaeli(H.Gemici) 13:00 KOCAELİ ÜNİV. ORDU TELEKOM 0-3 16-25 15-25 21-25 - -
15.12.2013 - Karaman(K.Karabekir) 13:00 KARAMANGÜCÜ GENÇLİK NUMUNE SPOR 0-3 23-25 24-26 26-28 - -
15.12.2013 - Kayseri(Talas) 14:00 KAYSERİ İL ÖZEL İDARE HİTİT ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-21 25-14 25-17 - -
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.12.2013 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 HAYDARPAŞA LİSESİ KOCAELİ ÜNİV. 0-3 13-25 12-25 9-25 - -
22.12.2013 - Ankara(Beştepe) 13:00 NUMUNE SPOR ORDU T.İHTİSAS 3-0 25-20 25-19 25-17 - -
22.12.2013 - Samsun(YaşarDoğu) 14:00 SAMSUN GAZİ LİSESİ KAYSERİ İL ÖZEL İDARE 3-2 25-19 26-24 18-25 18-25 17-15
22.12.2013 - Ordu(Atatürk) 15:00 ORDU TELEKOM BEYKOZ BLD. 3-1 25-12 19-25 25-16 25-19 -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
29.12.2013 - Karaman(K.Karabekir) 13:00 KARAMANGÜCÜ GENÇLİK ORDU TELEKOM 1-3 18-25 28-26 17-25 15-25 -
29.12.2013 - Kayseri(Talas) 14:00 KAYSERİ İL ÖZEL İDARE NUMUNE SPOR 0-3 18-25 18-25 22-25 - -
29.12.2013 - İstanbul(BeykozŞ.Köktürk) 14:00 BEYKOZ BLD. HAYDARPAŞA LİSESİ 3-0 25-6 25-5 25-13 - -
30.12.2013 - Çorum(Atatürk) 16:00 HİTİT ÜNİVERSİTESİ SAMSUN GAZİ LİSESİ 1-3 23-25 27-29 25-20 23-25 -
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
12.01.2014 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU T.İHTİSAS ORDU TELEKOM 0-3 15-25 15-25 11-25 - -
12.01.2014 - Çorum(Atatürk) 14:00 HİTİT ÜNİVERSİTESİ NUMUNE SPOR 0-3 16-25 7-25 6-25 - -
12.01.2014 - İstanbul(BeykozŞ.Köktürk) 14:00 BEYKOZ BLD. KOCAELİ ÜNİV. 3-0 25-19 27-25 25-18 - -
12.01.2014 - Karaman(K.Karabekir) 13:00 KARAMANGÜCÜ GENÇLİK HAYDARPAŞA LİSESİ (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
18.01.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 NUMUNE SPOR SAMSUN GAZİ LİSESİ 3-0 25-16 25-16 25-20 - -
19.01.2014 - Kocaeli(H.Gemici) 13:00 KOCAELİ ÜNİV. KARAMANGÜCÜ GENÇLİK 0-3 21-25 16-25 13-25 - -
19.01.2014 - Ordu(Atatürk) 15:00 ORDU TELEKOM KAYSERİ İL ÖZEL İDARE 3-1 25-10 25-20 20-25 25-12 -
- İstanbul(50.Yıl) HAYDARPAŞA LİSESİ ORDU T.İHTİSAS - - - - - -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Kayseri(Talas) KAYSERİ İL ÖZEL İDARE HAYDARPAŞA LİSESİ - - - - - -
26.01.2014 - Karaman(K.Karabekir) 13:00 KARAMANGÜCÜ GENÇLİK BEYKOZ BLD. 3-1 26-24 25-23 23-25 25-23 -
26.01.2014 - Çorum(Atatürk) 14:00 HİTİT ÜNİVERSİTESİ ORDU TELEKOM 0-3 18-25 11-25 11-25 - -
26.01.2014 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU T.İHTİSAS KOCAELİ ÜNİV. 2-3 26-24 25-21 14-25 21-25 9-15
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.02.2014 - Kocaeli(H.Gemici) 13:00 KOCAELİ ÜNİV. KAYSERİ İL ÖZEL İDARE 2-3 26-24 25-18 22-25 13-25 9-15
02.02.2014 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM SAMSUN GAZİ LİSESİ 3-0 25-12 25-21 25-14 - -
- İstanbul(50.Yıl) HAYDARPAŞA LİSESİ HİTİT ÜNİVERSİTESİ - - - - - -
08.03.2014 - İstanbul(BeykozŞ.Köktürk) 14:00 BEYKOZ BLD. ORDU T.İHTİSAS 3-0 25-17 25-21 25-23 - -
 
16. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
19.03.2014 - Ordu(Atatürk) 13:00 ORDU T.İHTİSAS KARAMANGÜCÜ GENÇLİK 0-3 13-25 19-25 22-25 - -
- Samsun(Atatürk) SAMSUN GAZİ LİSESİ HAYDARPAŞA LİSESİ - - - - - -
12.02.2014 - Çorum(Hitit Ünv.) 14:00 HİTİT ÜNİVERSİTESİ KOCAELİ ÜNİV. 0-3 19-25 19-25 17-25 - -
12.02.2014 - Kayseri(Talas) 16:00 KAYSERİ İL ÖZEL İDARE BEYKOZ BLD. 3-0 25-14 25-23 25-17 - -
12.02.2014 - Ankara(Beştepe) 16:00 NUMUNE SPOR ORDU TELEKOM 1-3 19-25 25-21 21-25 21-25 -
 
17. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
16.02.2014 - İstanbul(BeykozŞ.Köktürk) BEYKOZ BLD. HİTİT ÜNİVERSİTESİ (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
15.02.2014 - Karaman(K.Karabekir) 13:00 KARAMANGÜCÜ GENÇLİK KAYSERİ İL ÖZEL İDARE 3-0 25-12 25-11 25-15 - -
16.02.2014 - Kocaeli(H.Gemici) 13:00 KOCAELİ ÜNİV. SAMSUN GAZİ LİSESİ 3-1 25-23 22-25 25-20 25-20 -
- İstanbul(50.Yıl) HAYDARPAŞA LİSESİ NUMUNE SPOR - - - - - -
 
18. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.02.2014 - Ankara(Beştepe) NUMUNE SPOR KOCAELİ ÜNİV. (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
23.02.2014 - Çorum(Tevfik Kış) 14:00 HİTİT ÜNİVERSİTESİ KARAMANGÜCÜ GENÇLİK 0-3 14-25 16-25 10-25 - -
23.02.2014 - Kayseri(Talas) 14:00 KAYSERİ İL ÖZEL İDARE ORDU T.İHTİSAS 3-1 25-18 25-27 25-21 25-22 -
23.02.2014 - Samsun(Atatürk) 14:00 SAMSUN GAZİ LİSESİ BEYKOZ BLD. 0-3 22-25 23-25 21-25 - -
 
19. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.03.2014 - Karaman(K.Karabekir) KARAMANGÜCÜ GENÇLİK SAMSUN GAZİ LİSESİ (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
02.03.2014 - Ordu(Atatürk) 15:00 ORDU T.İHTİSAS HİTİT ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-19 15-25 25-20 26-24 -
02.03.2014 - İstanbul(BeykozŞ.Köktürk) 14:00 BEYKOZ BLD. NUMUNE SPOR 1-3 25-23 26-28 25-27 20-25 -
- İstanbul(50.Yıl) HAYDARPAŞA LİSESİ ORDU TELEKOM - - - - - -
 
20. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.03.2014 - Samsun(Atatürk) 14:00 SAMSUN GAZİ LİSESİ ORDU T.İHTİSAS 3-0 25-20 25-16 25-19 - -
09.03.2014 - Çorum(Atatürk) 14:00 HİTİT ÜNİVERSİTESİ KAYSERİ İL ÖZEL İDARE 1-3 25-15 21-25 16-25 13-25 -
08.03.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 NUMUNE SPOR KARAMANGÜCÜ GENÇLİK 1-3 13-25 21-25 25-22 22-25 -
25.01.2014 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM KOCAELİ ÜNİV. 3-0 25-11 25-19 25-21 - -
 
21. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
16.03.2014 - İstanbul(BeykozŞ.Köktürk) BEYKOZ BLD. ORDU TELEKOM (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
16.03.2014 - Ordu(Üniversite) 14:00 ORDU T.İHTİSAS NUMUNE SPOR 0-3 17-25 9-25 9-25 - -
16.03.2014 - Kayseri(Talas) 14:00 KAYSERİ İL ÖZEL İDARE SAMSUN GAZİ LİSESİ 3-0 28-26 25-22 29-27 - -
- Kocaeli(H.Gemici) KOCAELİ ÜNİV. HAYDARPAŞA LİSESİ - - - - - -
 
22. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İstanbul(50.Yıl) HAYDARPAŞA LİSESİ BEYKOZ BLD. - - - - - -
20.03.2014 - Ordu(Atatürk) 15:00 ORDU TELEKOM KARAMANGÜCÜ GENÇLİK 1-3 18-25 25-23 18-25 15-25 -
20.03.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 NUMUNE SPOR KAYSERİ İL ÖZEL İDARE 3-1 25-23 23-25 25-15 25-20 -
20.03.2014 - Samsun(Atatürk) 14:00 SAMSUN GAZİ LİSESİ HİTİT ÜNİVERSİTESİ 0-3 22-25 25-27 15-25 - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
23 Nisan 2017 Pazar
16:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Dinamo MOSCOW (Rusya) - ECZACIBAŞI VİTRA
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Imoco Volley CONEGLIANO (İtalya) - VAKIFBANK
25 Nisan 2017 Salı
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
26 Nisan 2017 Çarşamba
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
28 Nisan 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - VAKIFBANK
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
İddaa Maçları
24 Nisan 2017 Pazartesi
17:00
GALATASARAY HDI SİGORTA - İSTANBUL BBSK
18:00
MALİYE PİYANGO - İNEGÖL BLD.
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.