Voleybol 3. Ligi Erkekler D Grubu

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
27.10.2013 - Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE BLD. KAYAPINAR BLD. 3-0 25-6 25-16 25-23 - -
26.10.2013 - Muş(Atatürk) 14:00 MUŞ LALEZAR SİLVAN GENÇLİK 3-0 25-9 25-5 25-16 - -
27.10.2013 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 15:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. ESENLİK BLD. 2-3 26-24 21-25 21-25 25-18 18-20
27.10.2013 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK SOLHAN METEM SPOR 0-3 21-25 20-25 25-27 - -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
03.11.2013 - Diyarbakır(Silvan) 14:00 SİLVAN GENÇLİK KIZILTEPE BLD. 0-3 8-25 18-25 11-25 - -
03.11.2013 - Malatya(Atatürk) 12:00 ESENLİK BLD. HAKKARİ AND. LİS. 3-0 25-15 25-20 25-13 - -
03.11.2013 - Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHAN METEM SPOR D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. 3-1 18-25 25-21 25-20 25-18 -
03.11.2013 - Diyarbakır(Kayapınar) 13:00 KAYAPINAR BLD. BAĞLAR GENÇLİK 1-3 17-25 24-26 25-22 18-25 -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.11.2013 - Muş(Atatürk) 14:00 MUŞ LALEZAR ESENLİK BLD. 1-3 22-25 23-25 25-18 20-25 -
10.11.2013 - Diyarbakır(Kayapınar) 13:00 KAYAPINAR BLD. SİLVAN GENÇLİK 3-0 25-15 25-20 25-14 - -
10.11.2013 - Hakkari(Merkez) 12:00 HAKKARİ AND. LİS. SOLHAN METEM SPOR 1-3 25-23 20-25 19-25 23-25 -
10.11.2013 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. 0-3 20-25 20-25 18-25 - -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
17.11.2013 - Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHAN METEM SPOR MUŞ LALEZAR 3-1 25-18 22-25 25-19 25-17 -
17.11.2013 - Malatya(Atatürk) 14:00 ESENLİK BLD. KIZILTEPE BLD. 3-0 25-23 25-13 25-20 - -
17.11.2013 - Diyarbakır(Silvan) 14:00 SİLVAN GENÇLİK BAĞLAR GENÇLİK 0-3 3-25 13-25 10-25 - -
21.12.2013 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 12:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. HAKKARİ AND. LİS. 3-0 25-16 25-21 25-20 - -
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.11.2013 - Muş(Atatürk) 14:00 MUŞ LALEZAR D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-19 26-28 25-21 25-14 -
24.11.2013 - Diyarbakır(Kayapınar) 13:00 KAYAPINAR BLD. ESENLİK BLD. 3-2 12-25 25-20 16-25 26-24 15-8
24.11.2013 - Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE BLD. SOLHAN METEM SPOR 1-3 25-21 16-25 15-25 19-25 -
24.11.2013 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK HAKKARİ AND. LİS. 3-1 25-19 25-11 23-25 25-9 -
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.12.2013 - Hakkari(Merkez) 12:00 HAKKARİ AND. LİS. MUŞ LALEZAR 0-3 17-25 17-25 9-25 - -
01.12.2013 - Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHAN METEM SPOR KAYAPINAR BLD. 3-1 25-19 25-18 20-25 25-14 -
01.12.2013 - Malatya(Atatürk) 14:00 ESENLİK BLD. SİLVAN GENÇLİK 3-0 25-7 25-17 25-10 - -
01.12.2013 - Diyarbakır(Kayapınar) 15:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. KIZILTEPE BLD. 3-0 25-22 25-21 25-19 - -
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.12.2013 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK MUŞ LALEZAR 3-0 25-23 25-23 25-18 - -
08.12.2013 - Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE BLD. HAKKARİ AND. LİS. 3-0 25-18 27-25 25-22 - -
08.12.2013 - Diyarbakır(Silvan) 14:00 SİLVAN GENÇLİK SOLHAN METEM SPOR 0-3 6-25 15-25 7-25 - -
08.12.2013 - Diyarbakır(Kayapınar) 13:00 KAYAPINAR BLD. D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. 0-3 17-25 22-25 19-25 - -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.12.2013 - Malatya(Atatürk) 14:00 ESENLİK BLD. BAĞLAR GENÇLİK 3-0 25-12 25-20 25-18 - -
15.12.2013 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 13:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. SİLVAN GENÇLİK 3-0 25-8 25-9 25-9 - -
18.12.2013 - Muş(Atatürk) 12:00 MUŞ LALEZAR KIZILTEPE BLD. 3-1 25-19 25-20 19-25 25-12 -
28.12.2013 - Hakkari(Merkez) HAKKARİ AND. LİS. KAYAPINAR BLD. (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.12.2013 - Diyarbakır(Kayapınar) 13:00 KAYAPINAR BLD. MUŞ LALEZAR 1-3 24-26 25-21 22-25 14-25 -
22.12.2013 - Malatya(Atatürk) 14:00 ESENLİK BLD. SOLHAN METEM SPOR 3-0 25-21 25-17 25-17 - -
22.12.2013 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK KIZILTEPE BLD. 0-3 19-25 20-25 19-25 - -
22.12.2013 - Diyarbakır(Silvan) 11:00 SİLVAN GENÇLİK HAKKARİ AND. LİS. 1-3 18-25 25-23 9-25 23-25 -
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.02.2014 - Diyarbakır(Silvan) 14:00 SİLVAN GENÇLİK MUŞ LALEZAR 3-2 15-25 25-20 25-21 18-25 15-10
11.01.2014 - Diyarbakır(Kayapınar) 13:00 KAYAPINAR BLD. KIZILTEPE BLD. 3-1 23-25 25-18 25-23 27-25 -
12.01.2014 - Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHAN METEM SPOR BAĞLAR GENÇLİK 3-0 25-17 25-15 25-12 - -
12.01.2014 - Malatya(Atatürk) 14:00 ESENLİK BLD. D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-23 25-17 25-17 - -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
18.01.2014 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 16:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. SOLHAN METEM SPOR 3-1 16-25 25-15 26-24 25-22 -
18.01.2014 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 3-1 16-25 25-22 25-18 25-22 -
19.01.2014 - Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE BLD. SİLVAN GENÇLİK 3-0 25-16 25-15 25-14 - -
04.02.2014 - Hakkari(Merkez) 12:00 HAKKARİ AND. LİS. ESENLİK BLD. 1-3 25-22 16-25 12-25 8-25 -
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
21.02.2014 - Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHAN METEM SPOR HAKKARİ AND. LİS. 3-0 26-24 25-12 25-12 - -
25.01.2014 - Diyarbakır(Silvan) 14:00 SİLVAN GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 0-3 21-25 18-25 13-25 - -
26.01.2014 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 13:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. BAĞLAR GENÇLİK 3-1 25-10 24-26 25-19 25-15 -
26.01.2014 - Malatya(Atatürk) 14:00 ESENLİK BLD. MUŞ LALEZAR 3-0 25-18 27-25 25-23 - -
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.02.2014 - Muş(Atatürk) 14:00 MUŞ LALEZAR SOLHAN METEM SPOR 2-3 25-22 25-23 17-25 23-25 14-16
02.02.2014 - Hakkari(Merkez) 12:00 HAKKARİ AND. LİS. D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. 0-3 15-25 19-25 21-25 - -
02.02.2014 - Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE BLD. ESENLİK BLD. 0-3 13-25 22-25 18-25 - -
10.02.2014 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 15:00 BAĞLAR GENÇLİK SİLVAN GENÇLİK 3-1 26-28 25-10 26-24 25-18 -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
16.02.2014 - Hakkari(Merkez) HAKKARİ AND. LİS. BAĞLAR GENÇLİK (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
16.02.2014 - Malatya(Atatürk) 14:00 ESENLİK BLD. KAYAPINAR BLD. 3-0 25-18 25-18 25-21 - -
16.02.2014 - Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHAN METEM SPOR KIZILTEPE BLD. 3-0 25-18 25-22 25-22 - -
16.02.2014 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 13:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. MUŞ LALEZAR 3-0 25-13 25-16 25-18 - -
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.02.2014 - Muş(Atatürk) 12:00 MUŞ LALEZAR HAKKARİ AND. LİS. 3-0 25-9 25-17 25-11 - -
23.02.2014 - Diyarbakır(Kayapınar) 13:00 KAYAPINAR BLD. SOLHAN METEM SPOR 0-3 13-25 18-25 21-25 - -
23.02.2014 - Diyarbakır(Silvan) 14:00 SİLVAN GENÇLİK ESENLİK BLD. 0-3 11-25 15-25 14-25 - -
23.02.2014 - Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE BLD. D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. 1-3 12-25 18-25 25-23 19-25 -
 
16. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.03.2014 - Muş(Atatürk) 14:00 MUŞ LALEZAR BAĞLAR GENÇLİK 3-0 25-9 25-19 25-22 - -
02.03.2014 - Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHAN METEM SPOR SİLVAN GENÇLİK (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
02.03.2014 - Diyarbakır(Kayapınar) 14:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. KAYAPINAR BLD. 3-0 25-17 25-22 25-19 - -
05.03.2014 - Hakkari(Merkez) HAKKARİ AND. LİS. KIZILTEPE BLD. (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
 
17. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.03.2014 - Diyarbakır(Kayapınar) KAYAPINAR BLD. HAKKARİ AND. LİS. (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
09.03.2014 - Diyarbakır(Silvan) 14:00 SİLVAN GENÇLİK D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. 0-3 14-25 13-25 11-25 - -
09.03.2014 - Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE BLD. MUŞ LALEZAR 0-3 17-25 15-25 17-25 - -
09.03.2014 - Diyarbakır(Seyrantepe) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK ESENLİK BLD. 0-3 24-26 14-25 19-25 - -
 
18. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.03.2014 - Muş(Atatürk) 14:00 MUŞ LALEZAR KAYAPINAR BLD. 3-0 25-15 25-23 25-16 - -
16.03.2014 - Hakkari(Merkez) 12:00 HAKKARİ AND. LİS. SİLVAN GENÇLİK 3-0 25-17 25-14 25-21 - -
16.03.2014 - Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHAN METEM SPOR ESENLİK BLD. 3-0 25-21 25-18 26-24 - -
16.03.2014 - Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE BLD. BAĞLAR GENÇLİK 3-0 25-17 25-22 25-23 - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Temmuz 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
CEV Satellite Tv Yayın Programı
30 Temmuz 2017 Pazar
20:00  NTV-Spor  Canlı
Erkekler Finali
21:00  NTV-Spor  Canlı
Bayanlar Finali
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.