Voleybol 3. Ligi Bayanlar D Grubu

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
27.10.2013 - Tunceli(Pertek) 14:00 PERTEK BLD. TARSUS BLD. 0-3 18-25 19-25 17-25 - -
27.10.2013 - Elazığ(YakupKılıç) 14:00 ELAZIĞ DSİ D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-14 25-19 25-12 - -
27.10.2013 - Gaziantep(K.Ocak) 13:00 MERİNOS GÖKYÜZÜ SPOR 3-0 25-19 25-14 25-9 - -
27.10.2013 - Erzincan(13Şubat) 12:00 GEÇİT BLD. ADANA DSİ SPOR 0-3 24-26 15-25 21-25 - -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
03.11.2013 - Adana(Menderes) 12:00 GÖKYÜZÜ SPOR PERTEK BLD. 3-0 26-24 25-16 25-13 - -
03.11.2013 - Elazığ(YakupKılıç) 10:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ELAZIĞ DSİ 1-3 20-25 25-17 13-25 13-25 -
03.11.2013 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 13:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. MERİNOS 2-3 21-25 16-25 25-22 25-20 12-15
03.11.2013 - Mersin(Tarsus) 11:00 TARSUS BLD. GEÇİT BLD. 3-0 25-10 25-13 25-10 - -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
10.11.2013 - Gaziantep(K.Ocak) 13:00 MERİNOS ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-21 25-14 25-15 - -
10.11.2013 - Tunceli(Pertek) 14:00 PERTEK BLD. D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. 0-3 17-25 12-25 20-25 - -
09.11.2013 - Adana(Menderes) 14:00 ADANA DSİ SPOR TARSUS BLD. 1-3 10-25 25-20 13-25 23-25 -
10.11.2013 - Erzincan(13Şubat) 12:00 GEÇİT BLD. GÖKYÜZÜ SPOR 3-1 20-25 25-23 25-16 25-21 -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
17.11.2013 - Adana(Menderes) 12:00 GÖKYÜZÜ SPOR ADANA DSİ SPOR 0-3 24-26 18-25 11-25 - -
17.11.2013 - Elazığ(YakupKılıç) 12:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ PERTEK BLD. 3-2 25-10 21-25 25-22 20-25 15-9
17.11.2013 - Elazığ(YakupKılıç) 14:00 ELAZIĞ DSİ MERİNOS 3-2 25-19 13-25 25-17 22-25 15-8
17.11.2013 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 13:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. GEÇİT BLD. 3-0 25-10 25-11 25-11 - -
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.11.2013 - Adana(Menderes) 14:00 ADANA DSİ SPOR D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-21 20-25 23-25 20-25 -
24.11.2013 - Erzincan(13Şubat) 14:00 GEÇİT BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 1-3 9-25 12-25 25-23 14-25 -
24.11.2013 - Mersin(Tarsus) 11:00 TARSUS BLD. GÖKYÜZÜ SPOR 3-2 13-25 25-22 23-25 25-15 15-11
24.11.2013 - Tunceli(Pertek) 14:00 PERTEK BLD. ELAZIĞ DSİ 1-3 18-25 10-25 25-19 21-25 -
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.12.2013 - Gaziantep(K.Ocak) 13:00 MERİNOS PERTEK BLD. 3-0 25-13 25-19 25-19 - -
01.12.2013 - Elazığ(YakupKılıç) 14:00 ELAZIĞ DSİ GEÇİT BLD. 3-0 25-11 25-5 25-13 - -
01.12.2013 - Elazığ(YakupKılıç) 12:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ADANA DSİ SPOR 1-3 24-26 21-25 25-20 22-25 -
01.12.2013 - Diyarbakır(Kayapınar) 13:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. TARSUS BLD. 1-3 19-25 25-14 21-25 20-25 -
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.12.2013 - Erzincan(13Şubat) 12:00 GEÇİT BLD. MERİNOS 0-3 15-25 17-25 14-25 - -
08.12.2013 - Mersin(Tarsus) 11:00 TARSUS BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-2 22-25 25-12 25-9 21-25 15-11
08.12.2013 - Adana(Menderes) 14:00 ADANA DSİ SPOR ELAZIĞ DSİ 1-3 25-17 21-25 20-25 15-25 -
08.12.2013 - Adana(Menderes) 12:00 GÖKYÜZÜ SPOR D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. 1-3 22-25 6-25 25-23 21-25 -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.12.2013 - Gaziantep(K.Ocak) 13:00 MERİNOS ADANA DSİ SPOR 3-0 25-19 26-24 25-21 - -
15.12.2013 - Elazığ(YakupKılıç) 12:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ GÖKYÜZÜ SPOR 3-1 25-20 25-21 22-25 25-19 -
15.12.2013 - Elazığ(YakupKılıç) 14:00 ELAZIĞ DSİ TARSUS BLD. 3-0 25-19 26-24 25-18 - -
29.12.2013 - Tunceli(Pertek) 12:00 PERTEK BLD. GEÇİT BLD. 3-0 25-10 25-10 25-6 - -
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.12.2013 - Mersin(Tarsus) 11:00 TARSUS BLD. MERİNOS 1-3 25-22 19-25 23-25 20-25 -
22.12.2013 - Adana(Menderes) 12:00 GÖKYÜZÜ SPOR ELAZIĞ DSİ 1-3 22-25 21-25 25-20 19-25 -
22.12.2013 - Adana(Menderes) 14:00 ADANA DSİ SPOR PERTEK BLD. 3-2 20-25 19-25 25-15 25-18 15-13
22.12.2013 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 15:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-1 25-17 19-25 28-26 26-24 -
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
18.01.2014 - Mersin(Tarsus) 13:00 TARSUS BLD. PERTEK BLD. 3-0 25-6 25-4 25-6 - -
19.01.2014 - Adana(Menderes) 12:00 GÖKYÜZÜ SPOR MERİNOS 0-3 21-25 17-25 19-25 - -
29.01.2014 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 13:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. ELAZIĞ DSİ 1-3 20-25 20-25 30-28 19-25 -
01.02.2014 - Adana(Menderes) 12:00 ADANA DSİ SPOR GEÇİT BLD. 3-0 25-17 25-14 25-16 - -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
26.01.2014 - Tunceli(Pertek) 11:00 PERTEK BLD. GÖKYÜZÜ SPOR 0-3 4-25 11-25 8-25 - -
26.01.2014 - Erzincan(13Şubat) 12:00 GEÇİT BLD. TARSUS BLD. 0-3 8-25 14-25 17-25 - -
26.01.2014 - Gaziantep(Şahinbey) 13:00 MERİNOS D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-23 25-14 - -
26.01.2014 - Elazığ(YakupKılıç) 14:00 ELAZIĞ DSİ ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-20 25-16 25-23 - -
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.02.2014 - Adana(Menderes) 12:00 GÖKYÜZÜ SPOR GEÇİT BLD. 3-0 25-11 25-10 25-19 - -
02.02.2014 - Elazığ(YakupKılıç) 12:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ MERİNOS 1-3 17-25 25-23 13-25 12-25 -
02.02.2014 - Mersin(Tarsus) 14:00 TARSUS BLD. ADANA DSİ SPOR 3-0 25-20 25-12 25-22 - -
12.02.2014 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 13:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. PERTEK BLD. 3-0 25-8 25-10 25-9 - -
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
16.02.2014 - Adana(Menderes) 12:00 ADANA DSİ SPOR GÖKYÜZÜ SPOR 1-3 16-25 25-15 20-25 24-26 -
16.02.2014 - Tunceli(Pertek) 12:00 PERTEK BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 0-3 6-25 4-25 10-25 - -
16.02.2014 - Gaziantep(K.Ocak) 13:00 MERİNOS ELAZIĞ DSİ 3-0 25-16 27-25 25-12 - -
16.02.2014 - Erzincan(Y.Akbulut) 12:00 GEÇİT BLD. D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. 0-3 14-25 7-25 11-25 - -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.02.2014 - Elazığ(YakupKılıç) 14:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ GEÇİT BLD. 3-0 25-8 25-9 25-11 - -
23.02.2014 - Elazığ(YakupKılıç) 16:00 ELAZIĞ DSİ PERTEK BLD. 3-0 25-12 25-18 25-9 - -
23.02.2014 - Diyarbakır(Seyrantepe) 13:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. ADANA DSİ SPOR 3-0 25-15 25-14 25-17 - -
15.02.2014 - Adana(Menderes) 12:00 GÖKYÜZÜ SPOR TARSUS BLD. 1-3 15-25 25-22 21-25 16-25 -
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.03.2014 - Adana(Menderes) 12:00 ADANA DSİ SPOR ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 2-3 23-25 25-18 26-24 21-25 9-15
02.03.2014 - Erzincan(13Şubat) 12:00 GEÇİT BLD. ELAZIĞ DSİ 0-3 18-25 22-25 9-25 - -
02.03.2014 - Mersin(Tarsus) 13:00 TARSUS BLD. D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-21 19-25 17-25 11-25 -
02.03.2014 - Tunceli(Pertek) 12:00 PERTEK BLD. MERİNOS 0-3 6-25 6-25 8-25 - -
 
16. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.03.2014 - Gaziantep(K.Ocak) 13:00 MERİNOS GEÇİT BLD. 3-0 25-11 25-7 25-11 - -
09.03.2014 - Elazığ(YakupKılıç) 12:00 ELAZIĞ DSİ ADANA DSİ SPOR 3-1 25-22 25-21 24-26 25-22 -
09.03.2014 - Elazığ(YakupKılıç) 14:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ TARSUS BLD. 1-3 17-25 19-25 25-22 15-25 -
09.03.2014 - Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. GÖKYÜZÜ SPOR 3-0 25-5 25-17 25-8 - -
 
17. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
16.03.2014 - Mersin(Tarsus) TARSUS BLD. ELAZIĞ DSİ (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
15.03.2014 - Adana(Menderes) 16:00 ADANA DSİ SPOR MERİNOS 0-3 23-25 21-25 21-25 - -
16.03.2014 - Erzincan(13Şubat) 16:00 GEÇİT BLD. PERTEK BLD. 3-0 25-15 25-15 25-17 - -
01.03.2014 - Adana(Menderes) 12:00 GÖKYÜZÜ SPOR ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-2 23-25 18-25 25-23 25-16 15-8
 
18. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
20.03.2014 - Elazığ(YakupKılıç) ELAZIĞ POLİSGÜCÜ D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
20.03.2014 - Tunceli(Pertek) PERTEK BLD. ADANA DSİ SPOR (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
20.03.2014 - Elazığ(YakupKılıç) 14:00 ELAZIĞ DSİ GÖKYÜZÜ SPOR 3-0 25-8 25-5 25-7 - -
20.03.2014 - Gaziantep(K.Ocak) 14:00 MERİNOS TARSUS BLD. 3-1 25-17 23-25 25-15 25-23 -
 

MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
25 Nisan 2017 Salı
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
26 Nisan 2017 Çarşamba
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
28 Nisan 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - VAKIFBANK
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
01 Mayıs 2017 Pazartesi
19:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
İddaa Maçları
24 Nisan 2017 Pazartesi
17:00
GALATASARAY HDI SİGORTA - İSTANBUL BBSK
18:00
MALİYE PİYANGO - İNEGÖL BLD.
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.