Gençler Ligi Bayanlar

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
24.12.2013 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 ECZACIBAŞI ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-20 25-9 25-8 - -
24.12.2013 - İstanbul(B.Felek) 12:00 VAKIFBANK HALKBANK 3-0 25-21 25-15 25-17 - -
24.12.2013 - İstanbul(B.Felek) 14:00 FENERBAHÇE EREĞLİ BLD. 3-0 25-17 25-20 25-17 - -
24.12.2013 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 GALATASARAY SARIYER BLD. 3-0 25-15 25-16 25-7 - -
24.12.2013 - İstanbul(B.Felek) 16:00 YEŞİLYURT BEŞİKTAŞ 3-0 25-17 25-13 26-24 - -
24.12.2013 - İstanbul(50.Yıl) 17:00 İLBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3 19-25 25-22 30-28 21-25 8-15
25.12.2013 - İstanbul(B.Felek) 12:00 EREĞLİ BLD. VAKIFBANK 0-3 13-25 10-25 15-25 - -
25.12.2013 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 SARIYER BLD. ECZACIBAŞI 0-3 2-25 12-25 10-25 - -
25.12.2013 - İstanbul(B.Felek) 14:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 0-3 6-25 12-25 24-26 - -
25.12.2013 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-16 25-11 25-14 - -
25.12.2013 - İstanbul(B.Felek) 16:00 FENERBAHÇE YEŞİLYURT 2-3 20-25 25-5 19-25 25-23 14-16
25.12.2013 - İstanbul(50.Yıl) 17:00 GALATASARAY İLBANK 3-0 25-14 25-16 25-14 - -
26.12.2013 - İstanbul(B.Felek) 12:00 VAKIFBANK BEŞİKTAŞ 3-0 25-9 25-16 25-8 - -
26.12.2013 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 ECZACIBAŞI BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 28-26 25-16 25-20 - -
26.12.2013 - İstanbul(B.Felek) 14:00 YEŞİLYURT EREĞLİ BLD. 3-0 25-5 25-15 25-7 - -
26.12.2013 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 İLBANK SARIYER BLD. 3-0 25-9 25-11 25-14 - -
26.12.2013 - İstanbul(B.Felek) 16:00 HALKBANK FENERBAHÇE 3-0 25-17 25-16 25-18 - -
26.12.2013 - İstanbul(50.Yıl) 17:00 ÇANAKKALE BLD. GALATASARAY 0-3 9-25 14-25 16-25 - -
28.12.2013 - İstanbul(50.Yıl) 11:00 SARIYER BLD. ÇANAKKALE BLD. 0-3 14-25 16-25 22-25 - -
28.12.2013 - İstanbul(B.Felek) 11:00 EREĞLİ BLD. HALKBANK 0-3 9-25 15-25 9-25 - -
28.12.2013 - İstanbul(B.Felek) 13:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ 3-1 25-21 20-25 25-12 25-17 -
28.12.2013 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 GALATASARAY BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-22 25-20 25-17 - -
28.12.2013 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 İLBANK ECZACIBAŞI 1-3 25-23 16-25 19-25 23-25 -
28.12.2013 - İstanbul(B.Felek) 15:00 YEŞİLYURT VAKIFBANK 1-3 25-22 22-25 15-25 21-25 -
29.12.2013 - İstanbul(50.Yıl) 10:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. SARIYER BLD. 3-0 25-11 25-22 25-15 - -
29.12.2013 - İstanbul(B.Felek) 11:30 BEŞİKTAŞ EREĞLİ BLD. 0-3 27-29 23-25 25-27 - -
29.12.2013 - İstanbul(50.Yıl) 12:00 ÇANAKKALE BLD. İLBANK 1-3 8-25 25-16 18-25 17-25 -
29.12.2013 - İstanbul(B.Felek) 13:30 HALKBANK YEŞİLYURT 1-3 18-25 25-23 20-25 19-25 -
29.12.2013 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 ECZACIBAŞI GALATASARAY 1-3 26-24 17-25 18-25 27-29 -
29.12.2013 - İstanbul(B.Felek) 15:30 VAKIFBANK FENERBAHÇE 3-1 23-25 25-23 25-22 25-16 -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
27.01.2014 - Ankara(Beştepe) 11:00 HALKBANK SARIYER BLD. 3-0 25-15 25-12 25-13 - -
27.01.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 11:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 3-0 25-10 25-15 25-23 - -
27.01.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 13:00 ECZACIBAŞI EREĞLİ BLD. 3-0 25-7 25-18 25-11 - -
27.01.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 YEŞİLYURT ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-11 26-24 25-17 - -
27.01.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 15:00 GALATASARAY FENERBAHÇE 3-0 25-21 25-20 25-8 - -
27.01.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 VAKIFBANK İLBANK 3-1 25-14 23-25 27-25 25-22 -
28.01.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 EREĞLİ BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 9-25 10-25 12-25 - -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
28.01.2014 - Ankara(Beştepe) 11:00 BEŞİKTAŞ GALATASARAY 0-3 17-25 15-25 20-25 - -
28.01.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 11:00 SARIYER BLD. VAKIFBANK 1-3 10-25 9-25 25-22 6-25 -
28.01.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 13:00 ÇANAKKALE BLD. HALKBANK 0-3 23-25 13-25 6-25 - -
28.01.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 15:00 İLBANK YEŞİLYURT 1-3 18-25 25-19 13-25 16-25 -
28.01.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 FENERBAHÇE ECZACIBAŞI 0-3 21-25 14-25 17-25 - -
29.01.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 11:00 GALATASARAY EREĞLİ BLD. 3-0 25-18 25-15 25-9 - -
29.01.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 YEŞİLYURT SARIYER BLD. 3-0 25-7 25-13 25-11 - -
29.01.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 13:00 ECZACIBAŞI BEŞİKTAŞ 3-1 25-21 23-25 25-17 25-9 -
29.01.2014 - Ankara(Beştepe) 11:00 VAKIFBANK ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-16 25-15 25-18 - -
29.01.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. FENERBAHÇE 2-3 32-30 22-25 20-25 25-22 10-15
29.01.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 HALKBANK İLBANK 3-2 25-23 25-17 16-25 15-25 15-12
31.01.2014 - Ankara(Beştepe) 11:00 FENERBAHÇE SARIYER BLD. 3-0 25-11 25-12 25-13 - -
31.01.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 11:00 VAKIFBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1 23-25 25-12 25-12 25-19 -
31.01.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 EREĞLİ BLD. ÇANAKKALE BLD. 0-3 11-25 11-25 13-25 - -
31.01.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 13:00 YEŞİLYURT ECZACIBAŞI 3-2 25-17 22-25 25-18 18-25 15-7
31.01.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 BEŞİKTAŞ İLBANK 1-3 21-25 19-25 25-23 22-25 -
31.01.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 15:00 HALKBANK GALATASARAY 1-3 23-25 25-19 21-25 19-25 -
01.02.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 10:00 İLBANK FENERBAHÇE 3-0 25-14 25-19 25-19 - -
01.02.2014 - Ankara(Beştepe) 11:00 ECZACIBAŞI VAKIFBANK 1-3 23-25 25-23 14-25 20-25 -
01.02.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 SARIYER BLD. EREĞLİ BLD. 3-0 25-13 25-19 25-15 - -
01.02.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. HALKBANK 3-1 22-25 25-14 25-22 25-23 -
01.02.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 14:00 ÇANAKKALE BLD. BEŞİKTAŞ 2-3 23-25 25-23 25-15 16-25 11-15
01.02.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 GALATASARAY YEŞİLYURT 3-0 25-17 25-15 25-19 - -
02.02.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 10:00 YEŞİLYURT BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-15 25-15 20-25 25-14 -
02.02.2014 - Ankara(Beştepe) 10:30 BEŞİKTAŞ SARIYER BLD. 3-1 25-14 25-16 23-25 25-8 -
02.02.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 HALKBANK ECZACIBAŞI 0-3 18-25 15-25 15-25 - -
02.02.2014 - Ankara(Beştepe) 12:30 FENERBAHÇE ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-11 25-19 25-19 - -
02.02.2014 - Ankara(Beştepe) 14:30 EREĞLİ BLD. İLBANK 0-3 10-25 11-25 8-25 - -
02.02.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 14:00 VAKIFBANK GALATASARAY 0-3 19-25 19-25 14-25 - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
İddaa Maçları
24 Mayıs 2017 Çarşamba
16:00
TÜRKİYE - AZERBAYCAN
25 Mayıs 2017 Perşembe
18:30
İZLANDA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.