Acıbadem Voleybol Ligi Erkekler Baraj Etabı

13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
04.04.2014 - Ankara(Başkent) 13:00 KONAK BLD. ÇANKAYA BLD. ANKA 3-2 21-25 25-11 23-25 28-26 15-11
04.04.2014 - Ankara(Başkent) 15:00 İNEGÖL BLD. BELEDİYE PLEVNE 3-2 25-14 22-25 29-27 22-25 15-11
05.04.2014 - Ankara(Başkent) 13:00 BELEDİYE PLEVNE KONAK BLD. 0-3 24-26 21-25 12-25 - -
05.04.2014 - Ankara(Başkent) 15:00 ÇANKAYA BLD. ANKA İNEGÖL BLD. 3-2 14-25 26-24 16-25 28-26 16-14
06.04.2014 - Ankara(Başkent) 12:00 BELEDİYE PLEVNE ÇANKAYA BLD. ANKA 3-0 25-16 28-26 25-23 - -
06.04.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 KONAK BLD. İNEGÖL BLD. 3-1 25-14 16-25 25-22 25-18 -
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.04.2014 - Ankara(Başkent) 16:00 ÇANKAYA BLD. ANKA BELEDİYE PLEVNE 3-2 25-23 25-19 22-25 19-25 15-12
15.04.2014 - Ankara(Başkent) 18:00 İNEGÖL BLD. KONAK BLD. 3-1 17-25 31-29 25-22 25-19 -
16.04.2014 - Ankara(Başkent) 16:00 KONAK BLD. BELEDİYE PLEVNE 1-3 13-25 19-25 27-25 24-26 -
16.04.2014 - Ankara(Başkent) 18:00 İNEGÖL BLD. ÇANKAYA BLD. ANKA 3-1 23-25 25-13 26-24 25-17 -
17.04.2014 - Ankara(Başkent) 13:00 ÇANKAYA BLD. ANKA KONAK BLD. 2-3 28-26 20-25 23-25 25-23 8-15
17.04.2014 - Ankara(Başkent) 15:00 BELEDİYE PLEVNE İNEGÖL BLD. 1-3 23-25 20-25 25-20 20-25 -
 

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
26 Mart 2017 Pazar
18:30 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
İSTANBUL BBSK - ARKAS SPOR
14:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
16:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
İLBANK - SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT
27 Mart 2017 Pazartesi
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
17:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
28 Mart 2017 Salı
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
29 Mart 2017 Çarşamba
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
HATAY B.ŞEHİR BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - JEOPARK KULA BLD.
30 Mart 2017 Perşembe
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - HATAY B.ŞEHİR BLD.
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
JEOPARK KULA BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.