Acıbadem Voleybol Ligi Bayanlar Baraj Etabı

13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
05.04.2014 - Bursa(C.Göllü) 14:30 HALKBANK EREĞLİ BLD. 3-0 27-25 25-23 25-21 - -
05.04.2014 - Bursa(C.Göllü) 16:30 SARIYER BLD. ÇANAKKALE BLD. 2-3 25-19 25-27 28-26 23-25 9-15
06.04.2014 - Bursa(C.Göllü) 14:30 ÇANAKKALE BLD. HALKBANK 3-2 23-25 25-13 22-25 25-19 15-12
06.04.2014 - Bursa(C.Göllü) 16:30 EREĞLİ BLD. SARIYER BLD. 0-3 20-25 13-25 14-25 - -
07.04.2014 - Bursa(C.Göllü) 15:00 ÇANAKKALE BLD. EREĞLİ BLD. 3-1 25-18 23-25 25-12 25-18 -
07.04.2014 - Bursa(C.Göllü) 17:00 HALKBANK SARIYER BLD. 2-3 25-27 18-25 25-19 25-22 12-15
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
13.04.2014 - Bursa(C.Göllü) 14:30 EREĞLİ BLD. ÇANAKKALE BLD. 0-3 19-25 17-25 14-25 - -
13.04.2014 - Bursa(C.Göllü) 16:30 SARIYER BLD. HALKBANK 3-1 25-20 22-25 25-20 25-21 -
14.04.2014 - Bursa(C.Göllü) 15:00 HALKBANK ÇANAKKALE BLD. 1-3 25-21 23-25 21-25 22-25 -
14.04.2014 - Bursa(C.Göllü) 17:00 SARIYER BLD. EREĞLİ BLD. 3-1 25-13 23-25 25-17 25-22 -
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.04.2014 - Bursa(C.Göllü) 15:00 EREĞLİ BLD. HALKBANK 0-3 20-25 18-25 22-25 - -
15.04.2014 Bursa(C.Göllü) 17:00 ÇANAKKALE BLD. SARIYER BLD. 2-3 18-25 25-21 25-23 18-25 13-15
 

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 17 17 0 51 4 52.080
2 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 17 12 5 44 23 40.870
4 GALATASARAY 17 12 5 40 21 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 17 4 13 19 44 12.450
11 SARIYER BLD. 17 3 14 16 44 9.300
12 NİLÜFER BLD. 17 1 16 16 48 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
23 Şubat 2017 Perşembe
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Azerrail BAKU (Azerbaycan) - FENERBAHÇE
25 Şubat 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - GALATASARAY
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - ROTA KOLEJİ
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.