Voleybol 2. Ligi Bayanlar Final Grubu

14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.04.2014 - Mersin(Toros) 17:00 NİLÜFER BLD. SERAMİKSAN 3-0 25-15 28-26 25-20 - -
08.04.2014 Mersin(Toros) 19:00 ATAŞEHİR BLD. İDMAN OCAĞI 3-2 25-22 25-21 14-25 20-25 15-7
09.04.2014 Mersin(Toros) 17:00 İDMAN OCAĞI SERAMİKSAN 3-2 25-18 23-25 25-21 15-25 15-13
09.04.2014 - Mersin(Toros) 19:00 NİLÜFER BLD. ATAŞEHİR BLD. 3-2 18-25 16-25 25-17 25-13 15-13
10.04.2014 - Mersin(Toros) 14:30 SERAMİKSAN ATAŞEHİR BLD. 3-1 25-22 18-25 25-22 25-21 -
10.04.2014 Mersin(Toros) 16:30 İDMAN OCAĞI NİLÜFER BLD. 3-1 25-18 26-24 24-26 25-21 -
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Ankara(Başkent) MKE ANKARAGÜCÜ HALKBANK - - - - - -
07.02.2015 - Ankara(Başkent) 15:00 KARAYOLLARI BOLU BLD. 1-3 15-25 19-25 25-23 22-25 -
07.02.2015 - Çanakkale(Bayramiç) 13:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-20 25-19 13-25 25-21 -
07.02.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 ARKAS SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 19-25 19-25 13-25 - -
07.02.2015 - İzmir(G.Emir) 14:00 ROTA KOLEJİ IŞIKKENT 3-0 25-13 25-13 25-22 - -
07.02.2015 - İzmir(Karşıyaka Arena) 17:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP SALİHLİ BLD. 1-3 17-25 18-25 25-22 24-26 -
07.02.2015 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1 25-20 20-25 25-19 25-19 -
07.02.2015 - Sakarya(Hendek) 13:00 YENİ HENDEK KAZAN BLD. 1-3 21-25 17-25 25-22 17-25 -
08.02.2015 - İstanbul(B.Felek) 16:00 MALTEPE YALI SPOR ATAŞEHİR BLD. 3-0 25-4 25-19 25-11 - -
09.02.2015 - Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-21 25-16 25-9 - -
11.02.2015 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-2 25-12 27-25 27-29 27-29 15-11
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Ankara(Kazan) KAZAN BLD. MKE ANKARAGÜCÜ - - - - - -
14.02.2015 - Ankara(Beştepe) 14:00 HALKBANK MALTEPE YALI SPOR 3-1 25-15 25-13 24-26 25-22 -
14.02.2015 - Antalya(Atatürk) 14:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. SERAMİKSAN 1-3 25-20 22-25 8-25 17-25 -
14.02.2015 - Balıkesir(Kurtdereli) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-12 25-8 25-17 - -
14.02.2015 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ KARAYOLLARI 2-3 25-18 18-25 25-21 25-27 12-15
14.02.2015 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. PURSAKLAR V. İHTİSAS 3-0 25-14 25-21 25-14 - -
14.02.2015 - Eskişehir(Atatürk) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ROTA KOLEJİ 0-3 11-25 14-25 18-25 - -
14.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 ATAŞEHİR BLD. ORDU TELEKOM 1-3 15-25 10-25 25-22 20-25 -
14.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 16:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. YENİ HENDEK 3-1 25-16 21-25 26-24 25-19 -
14.02.2015 - İzmir(Atatürk) 16:30 IŞIKKENT ARKAS SPOR 0-3 17-25 24-26 16-25 - -
14.02.2015 - Manisa(Salihli) 15:00 SALİHLİ BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-18 25-15 25-15 - -
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Ankara(Beştepe) MKE ANKARAGÜCÜ YENİ HENDEK - - - - - -
21.02.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 KARAYOLLARI ATAŞEHİR BLD. 3-0 25-7 25-13 25-11 - -
21.02.2015 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-10 25-11 25-12 - -
21.02.2015 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-14 25-23 25-17 - -
21.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 MALTEPE YALI SPOR KAZAN BLD. 3-0 25-17 25-20 25-11 - -
21.02.2015 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM HALKBANK 0-3 23-25 22-25 16-25 - -
21.02.2015 - Çanakkale(Bayramiç) 13:00 YEŞİLBAYRAMİÇ KARŞIYAKA ASRIN GRUP 0-3 16-25 18-25 16-25 - -
21.02.2015 - İzmir(Atatürk) 18:30 ARKAS SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-11 25-18 25-12 - -
21.02.2015 - İzmir(G.Emir) 14:00 ROTA KOLEJİ SALİHLİ BLD. 2-3 25-13 16-25 25-20 17-25 11-15
21.02.2015 - Manisa(Turgutlu) 16:30 SERAMİKSAN BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2-3 23-25 25-15 22-25 25-15 13-15
22.02.2015 - Ankara(Başkent) 12:00 TVF SPOR LİSESİ IŞIKKENT 3-0 25-17 25-23 25-12 - -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İstanbul(50.Yıl) İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. MKE ANKARAGÜCÜ - - - - - -
28.02.2015 - Sakarya(Hendek) 13:00 YENİ HENDEK MALTEPE YALI SPOR 0-3 16-25 22-25 19-25 - -
28.02.2015 - Balıkesir(Kurtdereli) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-13 25-17 25-17 - -
28.02.2015 - Eskişehir(Atatürk) 16:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TVF SPOR LİSESİ 0-3 20-25 15-25 23-25 - -
28.02.2015 - İzmir(Atatürk) 16:30 IŞIKKENT SERAMİKSAN 1-3 12-25 25-22 16-25 13-25 -
28.02.2015 - İzmir(Karşıyaka Arena) 17:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP ROTA KOLEJİ 2-3 25-21 23-25 25-17 14-25 8-15
28.02.2015 - Ankara(Beştepe) 16:00 HALKBANK KARAYOLLARI 3-0 25-13 25-21 25-22 - -
28.02.2015 - Ankara(Kazan) 13:00 KAZAN BLD. ORDU TELEKOM 3-0 26-24 25-21 29-27 - -
28.02.2015 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ BOLU BLD. 0-3 18-25 20-25 17-25 - -
28.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 ATAŞEHİR BLD. PURSAKLAR V. İHTİSAS 1-3 18-25 3-25 25-21 7-25 -
28.02.2015 - Manisa(Salihli) 15:00 SALİHLİ BLD. ARKAS SPOR 3-0 25-13 25-15 25-22 - -
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İstanbul(50.Yıl) MALTEPE YALI SPOR MKE ANKARAGÜCÜ - - - - - -
07.03.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ SALİHLİ BLD. 0-3 23-25 23-25 23-25 - -
07.03.2015 - Antalya(Atatürk) 14:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 3-0 25-22 25-15 25-22 - -
07.03.2015 - İzmir(Atatürk) 18:30 ARKAS SPOR KARŞIYAKA ASRIN GRUP 0-3 25-27 17-25 23-25 - -
07.03.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 ROTA KOLEJİ YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-17 25-14 25-12 - -
07.03.2015 - Manisa(Turgutlu) 16:30 SERAMİKSAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-18 25-19 25-16 - -
07.03.2015 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM YENİ HENDEK 3-2 23-25 25-19 21-25 34-32 15-9
07.03.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 KARAYOLLARI KAZAN BLD. 3-2 15-25 25-21 25-16 22-25 15-7
07.03.2015 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS HALKBANK 2-3 25-27 26-24 22-25 25-22 11-15
07.03.2015 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-2 31-29 20-25 22-25 27-25 15-9
07.03.2015 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. ATAŞEHİR BLD. 3-0 25-5 25-23 25-14 - -
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Ankara(Beştepe) MKE ANKARAGÜCÜ ORDU TELEKOM - - - - - -
14.03.2015 - Çanakkale(Bayramiç) 13:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ARKAS SPOR 0-3 18-25 16-25 16-25 - -
14.03.2015 - Eskişehir(Atatürk) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-15 15-25 13-25 25-21 13-15
14.03.2015 - İzmir(G.Emir) 15:00 IŞIKKENT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 12-25 14-25 19-25 - -
14.03.2015 - İzmir(Karşıyaka Arena) 16:00 KARŞIYAKA ASRIN GRUP TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-17 25-17 25-16 - -
14.03.2015 - Manisa(Salihli) 15:00 SALİHLİ BLD. SERAMİKSAN 3-2 25-20 25-15 15-25 22-25 15-10
14.03.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 HALKBANK BOLU BLD. 3-2 22-25 25-17 25-21 20-25 16-14
14.03.2015 - Ankara(Kazan) 16:00 KAZAN BLD. PURSAKLAR V. İHTİSAS 0-3 19-25 24-26 22-25 - -
14.03.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 ATAŞEHİR BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ 0-3 19-25 21-25 12-25 - -
14.03.2015 - İstanbul(50.Yıl) 16:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. MALTEPE YALI SPOR 0-3 20-25 16-25 23-25 - -
14.03.2015 - Sakarya(Yeni Hendek-Atatürk) 13:00 YENİ HENDEK KARAYOLLARI 0-3 17-25 21-25 20-25 - -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Ankara(Beştepe) KARAYOLLARI MKE ANKARAGÜCÜ - - - - - -
21.03.2015 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS YENİ HENDEK 3-0 25-21 25-16 25-15 - -
21.03.2015 - Bartın(Ö.Tepesi) 14:00 BARTIN POLİSGÜCÜ HALKBANK 0-3 16-25 18-25 14-25 - -
21.03.2015 - Bolu(17Temmuz) 14:00 BOLU BLD. KAZAN BLD. 2-3 17-25 25-15 25-16 18-25 14-16
21.03.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 ATAŞEHİR BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 0-3 21-25 15-25 21-25 - -
21.03.2015 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM MALTEPE YALI SPOR 1-3 25-23 18-25 19-25 19-25 -
21.03.2015 - Ankara(Beştepe) 12:00 TVF SPOR LİSESİ YEŞİLBAYRAMİÇ 2-3 25-20 25-21 13-25 16-25 14-16
21.03.2015 - Antalya(Atatürk) 14:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. SALİHLİ BLD. 0-3 17-25 17-25 17-25 - -
21.03.2015 - Balıkesir(Kurtdereli) 14:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-20 25-17 25-20 - -
21.03.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 ARKAS SPOR ROTA KOLEJİ 3-1 21-25 25-23 25-17 25-22 -
21.03.2015 - Manisa(Turgutlu) 14:30 SERAMİKSAN KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-0 25-17 25-16 25-18 - -
 
1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
13.01.2015 - Ordu(Atatürk) 16:00 ORDU TELEKOM İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 0-3 23-25 33-35 20-25 - -
15.03.2015 - İzmir(G.Emir) 14:00 ROTA KOLEJİ TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-18 25-18 25-22 - -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
17.01.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ ARKAS SPOR 0-3 22-25 21-25 12-25 - -
17.01.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 KARAYOLLARI ORDU TELEKOM 2-3 25-23 25-21 12-25 23-25 11-15
17.01.2015 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS MALTEPE YALI SPOR 3-2 25-27 22-25 25-21 25-23 15-13
17.01.2015 - Balıkesir(Kurtdereli) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-1 20-25 29-27 25-18 25-13 -
17.01.2015 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ YENİ HENDEK 1-3 17-25 25-18 21-25 20-25 -
17.01.2015 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. MKE ANKARAGÜCÜ 0-0 - - - - -
17.01.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 ATAŞEHİR BLD. KAZAN BLD. 0-3 19-25 13-25 14-25 - -
17.01.2015 - İstanbul(50.Yıl) 16:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. HALKBANK 1-3 25-22 14-25 22-25 13-25 -
17.01.2015 - Manisa(Turgutlu) 16:30 SERAMİKSAN ROTA KOLEJİ 1-3 21-25 20-25 25-15 21-25 -
17.01.2015 - Antalya(Atatürk) 12:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-1 25-11 22-25 25-12 25-19 -
18.01.2015 - İzmir(Atatürk) 18:30 IŞIKKENT SALİHLİ BLD. 0-3 10-25 19-25 12-25 - -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
24.01.2015 - Ankara(Beştepe) 17:00 MKE ANKARAGÜCÜ BARTIN POLİSGÜCÜ 0-0 - - - - -
24.01.2015 - Ankara(Kazan) 13:00 KAZAN BLD. HALKBANK 0-3 16-25 16-25 17-25 - -
24.01.2015 - Çanakkale(Bayramiç) 13:00 YEŞİLBAYRAMİÇ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 16-25 11-25 14-25 - -
24.01.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 MALTEPE YALI SPOR BOLU BLD. 0-3 25-27 22-25 17-25 - -
24.01.2015 - İzmir(Atatürk) 18:00 ARKAS SPOR SERAMİKSAN 2-3 25-22 25-19 17-25 18-25 11-15
24.01.2015 - İzmir(G.Emir) 14:00 ROTA KOLEJİ ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-15 20-25 25-15 25-9 -
24.01.2015 - İzmir(Karşıyaka Arena) 16:00 KARŞIYAKA ASRIN GRUP IŞIKKENT 3-0 25-18 25-15 25-18 - -
24.01.2015 - Manisa(Salihli) 16:00 SALİHLİ BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-12 25-17 25-20 - -
24.01.2015 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM PURSAKLAR V. İHTİSAS 0-3 26-28 16-25 14-25 - -
24.01.2015 - Sakarya(Hendek) 13:00 YENİ HENDEK ATAŞEHİR BLD. 3-0 25-12 25-17 25-16 - -
24.01.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 KARAYOLLARI İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-23 26-24 29-27 - -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
31.01.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 HALKBANK YENİ HENDEK 3-0 25-14 25-6 25-16 - -
31.01.2015 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS KARAYOLLARI 3-0 25-12 25-11 25-19 - -
31.01.2015 - Antalya(Atatürk) 14:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 0-3 19-25 19-25 7-25 - -
31.01.2015 - Balıkesir(Kurtdereli) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ 1-3 9-25 25-11 17-25 19-25 -
31.01.2015 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ MALTEPE YALI SPOR 2-3 25-19 17-25 25-21 21-25 8-15
31.01.2015 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. ORDU TELEKOM 3-1 25-14 26-24 20-25 25-11 -
31.01.2015 - Eskişehir(2 Eylül Kampüsü) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KARŞIYAKA ASRIN GRUP 0-3 13-25 25-27 21-25 - -
31.01.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 ATAŞEHİR BLD. MKE ANKARAGÜCÜ 0-0 - - - - -
31.01.2015 İstanbul(50.Yıl) 16:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. KAZAN BLD. 3-2 22-25 25-27 25-17 25-23 15-12
31.01.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 IŞIKKENT YEŞİLBAYRAMİÇ 3-1 25-13 25-23 22-25 25-22 -
31.01.2015 - Manisa(Turgutlu) 16:30 SERAMİKSAN TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-19 25-16 25-23 - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.