Voleybol 2. Ligi Erkekler Final Grubu

15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
18.04.2014 Ankara(SelimSırrıTarcan) 16:00 BEŞİKTAŞ 4 EYLÜL BLD. 3-2 9-25 25-23 20-25 25-15 15-13
18.04.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 18:00 PALANDÖKEN BLD. ŞAHİNBEY BLD. 1-3 25-27 25-18 19-25 18-25 -
19.04.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 15:00 ŞAHİNBEY BLD. 4 EYLÜL BLD. 3-0 25-23 25-16 25-23 - -
19.04.2014 Ankara(SelimSırrıTarcan) 17:00 BEŞİKTAŞ PALANDÖKEN BLD. 3-0 25-19 25-22 25-20 - -
20.04.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 13:00 4 EYLÜL BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-0 25-18 25-23 34-32 - -
20.04.2014 Ankara(SelimSırrıTarcan) 15:00 ŞAHİNBEY BLD. BEŞİKTAŞ 3-2 21-25 27-29 25-17 25-13 15-13
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.02.2015 - Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. PTT 2-3 21-25 26-24 20-25 25-21 12-15
01.02.2015 - Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. TOFAŞ 2-3 30-28 23-25 25-23 19-25 7-15
01.02.2015 - Sivas(4Eylül) 14:00 4 EYLÜL BLD. K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 2-3 21-25 25-17 18-25 27-25 10-15
01.02.2015 - Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 1-3 22-25 25-16 21-25 12-25 -
01.02.2015 - Çankırı(H.F.Gökşen) 14:00 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK TOKAT BELEDİYE PLEVNE 0-3 17-25 21-25 18-25 - -
01.02.2015 - Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 1975 TRABZONSPOR 3-2 13-25 26-24 15-25 25-20 15-10
01.02.2015 - Ankara(Başkent) 16:00 MALİYE OKULLARI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-16 26-24 23-25 25-13 -
01.02.2015 - Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. AFYON K.HİSAR BLD. 0-3 18-25 18-25 24-26 - -
31.01.2015 - İstanbul(B.Felek) 12:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 25-23 25-10 25-19 - -
31.01.2015 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. TVF SPOR LİSESİ 1-3 15-25 19-25 29-27 16-25 -
31.01.2015 - Adana(Menderes) 16:00 ADANA BYZ ALGOMED SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-17 25-21 32-30 - -
31.01.2015 - İzmir(Atatürk) 16:30 BAL SPOR CHOKOLIVA T.F.L. ALTEKMA 3-0 25-21 25-23 28-26 - -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.03.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 MALİYE OKULLARI SEYDİŞEHİR BLD. 1-3 25-18 19-25 14-25 26-28 -
01.03.2015 - Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. 4 EYLÜL BLD. 3-1 27-25 23-25 25-20 25-16 -
01.03.2015 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 17-25 20-25 26-28 - -
01.03.2015 Trabzon(19Mayıs) 14:00 TRABZONSPOR K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-0 27-25 25-14 25-15 - -
01.03.2015 - Çankırı(H.F.Gökşen) 14:00 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK ADANA BYZ ALGOMED SPOR 0-3 16-25 22-25 20-25 - -
01.03.2015 - Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 1975 TOKAT BELEDİYE PLEVNE 0-3 15-25 19-25 15-25 - -
01.03.2015 - Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 0-3 22-25 22-25 20-25 - -
01.03.2015 - Afyon(Atatürk) 14:00 AFYON K.HİSAR BLD. T.F.L. ALTEKMA 3-0 25-15 25-19 25-10 - -
01.03.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-22 25-21 25-22 - -
01.03.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 BAL SPOR CHOKOLIVA BİGADİÇ BLD. 3-0 25-18 25-16 25-21 - -
01.03.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ PTT 1-3 25-19 15-25 18-25 18-25 -
01.03.2015 - Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. TOFAŞ 3-1 25-19 19-25 25-22 25-22 -
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
07.02.2015 - Kahramanmaraş(Osm.Sayın) 14:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-1 26-24 25-22 23-25 25-22 -
07.02.2015 - Adana(Menderes) 14:00 ADANA BYZ ALGOMED SPOR PAYAS BLD. 1975 3-1 25-13 22-25 25-23 25-17 -
08.02.2015 - Ankara(Başkent) 13:00 TVF SPOR LİSESİ TRABZONSPOR 0-3 17-25 15-25 22-25 - -
08.02.2015 - Bursa(Çekirge) 14:00 TOFAŞ BİGADİÇ BLD. 3-1 25-16 23-25 26-24 27-25 -
08.02.2015 - Eskişehir(Atatürk) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ DÜZCE BLD. 1-3 20-25 25-19 19-25 17-25 -
08.02.2015 - Hatay(Antakya) 16:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. 4 EYLÜL BLD. 3-0 25-20 25-20 25-13 - -
08.02.2015 - Afyon(Atatürk) 16:00 AFYON K.HİSAR BLD. KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 25-15 25-19 25-16 - -
10.02.2015 - Isparta(6 Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK BAL SPOR CHOKOLIVA 3-1 14-25 25-18 25-21 25-21 -
11.02.2015 - İzmir(Atatürk) 17:00 T.F.L. ALTEKMA MALİYE OKULLARI 3-1 25-22 25-21 24-26 25-18 -
18.02.2015 - Tokat(H.Akbaş) 17:30 TOKAT BELEDİYE PLEVNE NİKSAR BLD. 3-0 25-20 25-22 25-17 - -
27.01.2015 - Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 0-3 23-25 22-25 21-25 - -
29.01.2015 - Ankara(Beştepe) 17:00 PTT ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 3-0 25-22 25-19 25-22 - -
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
07.03.2015 - Adana(Menderes) 13:00 ADANA BYZ ALGOMED SPOR NİKSAR BLD. 3-1 25-18 25-14 24-26 25-14 -
08.03.2015 - Sivas(4Eylül) 12:00 4 EYLÜL BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 1-3 20-25 25-22 21-25 23-25 -
08.03.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 PTT TOKAT BELEDİYE PLEVNE 2-3 25-23 26-24 13-25 22-25 12-15
08.03.2015 - Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. PAYAS BLD. 1975 3-1 25-20 18-25 26-24 25-21 -
08.03.2015 Hatay(Antakya) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TRABZONSPOR 2-3 22-25 25-20 25-18 17-25 13-15
08.03.2015 - Kahramanmaraş(Batıpark) 14:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-1 22-25 25-17 25-20 25-15 -
08.03.2015 - Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. MALİYE OKULLARI 3-0 25-21 25-20 25-16 - -
08.03.2015 - Isparta(6 Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK AFYON K.HİSAR BLD. 3-2 14-25 25-17 19-25 25-21 18-16
08.03.2015 - Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. DÜZCE BLD. 3-2 19-25 25-19 24-26 25-14 15-10
08.03.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 BAL SPOR CHOKOLIVA İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-23 25-19 25-23 - -
08.03.2015 - Bursa(Çekirge) 15:00 TOFAŞ KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 25-19 25-16 25-10 - -
08.03.2015 - İzmir(Atatürk) 16:30 T.F.L. ALTEKMA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-11 25-20 26-24 - -
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
12.03.2015 - Düzce(18Temmuz) 13:00 DÜZCE BLD. BİGADİÇ BLD. 3-1 28-26 25-13 16-25 25-23 -
14.03.2015 - Ankara(Beştepe) 11:00 TVF SPOR LİSESİ HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 19-25 19-25 23-25 - -
14.03.2015 - Afyon(Atatürk) 13:00 AFYON K.HİSAR BLD. TOFAŞ 3-0 25-5 25-23 25-18 - -
14.03.2015 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. 4 EYLÜL BLD. 3-1 25-18 22-25 25-23 25-21 -
14.03.2015 - Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK SEYDİŞEHİR BLD. (H)0-3 0-25 0-25 0-25 - -
14.03.2015 - Çankırı(H.F.Gökşen) 14:00 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK MELİKGAZİ BLD. 3-0 27-25 25-17 25-18 - -
14.03.2015 - Tokat(H.Akbaş) 15:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-12 25-12 25-18 - -
14.03.2015 - Ankara(Beştepe) 17:00 MALİYE OKULLARI BAL SPOR CHOKOLIVA 1-3 16-25 22-25 25-21 14-25 -
15.03.2015 Trabzon(19Mayıs) 13:00 TRABZONSPOR ADANA BYZ ALGOMED SPOR 3-0 25-19 25-19 25-23 - -
15.03.2015 - Eskişehir(Atatürk) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 0-3 9-25 24-26 19-25 - -
15.03.2015 - Hatay(Payas) 15:30 PAYAS BLD. 1975 PTT 3-1 25-19 25-23 22-25 25-18 -
15.03.2015 - İstanbul(50.Yıl) 16:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. T.F.L. ALTEKMA 3-0 25-15 25-23 25-22 - -
 
1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
12.03.2015 - Ankara(Beştepe) 17:00 PTT HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-2 20-25 25-14 21-25 25-21 15-12
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.02.2015 - Çankırı(H.F.Gökşen) 13:00 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 2-3 24-26 25-18 25-21 15-25 16-18
14.02.2015 Trabzon(Beşikdüzü) 14:00 TRABZONSPOR TOKAT BELEDİYE PLEVNE 1-3 22-25 25-21 12-25 23-25 -
15.02.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 MALİYE OKULLARI ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 1-3 25-18 22-25 23-25 22-25 -
15.02.2015 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. PTT 3-2 25-22 21-25 29-27 14-25 15-10
15.02.2015 - Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 2-3 23-25 25-18 22-25 25-22 6-15
15.02.2015 - Sivas(4Eylül) 14:00 4 EYLÜL BLD. ADANA BYZ ALGOMED SPOR 0-3 18-25 18-25 26-28 - -
15.02.2015 - Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 1975 TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-17 25-16 25-23 - -
15.02.2015 - Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-18 28-26 18-25 25-18 -
15.02.2015 - Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. SEYDİŞEHİR BLD. 3-2 20-25 25-20 25-19 27-29 15-12
15.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. AFYON K.HİSAR BLD. 2-3 25-20 25-23 19-25 24-26 9-15
15.02.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 BAL SPOR CHOKOLIVA TOFAŞ 3-1 25-17 20-25 30-28 25-23 -
15.02.2015 - Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. T.F.L. ALTEKMA 3-0 25-22 25-23 25-18 - -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
18.01.2015 - Hatay(Payas) 13:00 PAYAS BLD. 1975 NİKSAR BLD. 3-0 25-16 25-15 25-18 - -
18.01.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 MALİYE OKULLARI KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 25-19 27-25 25-21 - -
18.01.2015 - Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-21 25-21 25-19 - -
18.01.2015 - Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. T.F.L. ALTEKMA 3-2 25-22 22-25 25-17 18-25 15-10
18.01.2015 - Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2-3 18-25 22-25 25-15 25-23 12-15
18.01.2015 - Çankırı(H.F.Gökşen) 14:00 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK TRABZONSPOR 0-3 25-27 15-25 20-25 - -
18.01.2015 - Adana(Menderes) 14:00 ADANA BYZ ALGOMED SPOR PTT 0-3 23-25 21-25 20-25 - -
18.01.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 BAL SPOR CHOKOLIVA AFYON K.HİSAR BLD. 3-0 25-21 25-11 25-20 - -
18.01.2015 - Bursa(Çekirge) 15:00 TOFAŞ ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 3-1 16-25 25-20 25-20 25-23 -
18.01.2015 - Hatay(Antakya) 16:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 1-3 27-25 13-25 20-25 20-25 -
18.01.2015 - Sivas(Üniv. Salonu) 16:00 4 EYLÜL BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE 0-3 17-25 23-25 16-25 - -
18.01.2015 - İstanbul(50.Yıl) 18:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. DÜZCE BLD. 2-3 20-25 24-26 25-23 25-22 9-15
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
19.02.2015 - Tokat(H.Akbaş) 17:30 TOKAT BELEDİYE PLEVNE TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-13 25-11 25-15 - -
21.02.2015 - Adana(Menderes) 13:00 ADANA BYZ ALGOMED SPOR MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-13 28-26 25-16 - -
22.02.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 PTT TRABZONSPOR 2-3 19-25 23-25 25-22 25-19 16-18
22.02.2015 - Kahramanmaraş(Batıpark) 14:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. 3-0 25-23 25-20 25-19 - -
22.02.2015 - Sivas(4Eylül) 14:00 4 EYLÜL BLD. PAYAS BLD. 1975 0-3 22-25 16-25 17-25 - -
22.02.2015 - Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-2 16-25 25-23 24-26 27-25 15-13
22.02.2015 - Isparta(6 Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK DÜZCE BLD. 3-1 25-22 22-25 25-22 25-23 -
22.02.2015 - Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. BAL SPOR CHOKOLIVA 0-3 17-25 18-25 19-25 - -
22.02.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 T.F.L. ALTEKMA KORKUTELİ GENÇLİK 3-1 25-18 25-23 22-25 25-22 -
22.02.2015 - Bursa(Çekirge) 15:00 TOFAŞ MALİYE OKULLARI 3-1 26-28 25-16 25-22 25-22 -
22.02.2015 - Eskişehir(Atatürk) 16:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AFYON K.HİSAR BLD. 0-3 17-25 17-25 16-25 - -
22.02.2015 - Hatay(Antakya) 16:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 3-0 25-18 25-21 25-22 - -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.03.2015 - Sivas(4Eylül) 4 EYLÜL BLD. TRABZONSPOR (H)0-3 0-25 0-25 0-25 - -
22.03.2015 - Hatay(Antakya) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE 2-3 25-22 18-25 25-18 23-25 8-15
22.03.2015 - Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA BYZ ALGOMED SPOR TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-12 25-17 22-25 25-20 -
22.03.2015 - Çankırı(H.F.Gökşen) 14:00 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK PAYAS BLD. 1975 3-0 25-20 25-21 25-23 - -
22.03.2015 - Kahramanmaraş(Batıpark) 14:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. PTT 3-2 25-21 25-16 21-25 20-25 15-12
22.03.2015 - Kayseri(Atatürk) 14:00 MELİKGAZİ BLD. NİKSAR BLD. 1-3 25-23 19-25 28-30 12-25 -
22.03.2015 - Ankara(Beştepe) 14:00 MALİYE OKULLARI İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-23 25-21 22-25 17-25 6-15
22.03.2015 - Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 25-13 25-15 25-13 - -
22.03.2015 - Bursa(Çekirge) 14:00 TOFAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-2 25-27 25-19 25-15 16-25 17-15
22.03.2015 - Isparta(6 Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK T.F.L. ALTEKMA 3-1 25-21 24-26 25-23 25-23 -
22.03.2015 - İzmir(Atatürk) 14:00 BAL SPOR CHOKOLIVA DÜZCE BLD. 3-0 25-15 25-18 25-15 - -
22.03.2015 - Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. AFYON K.HİSAR BLD. 0-3 22-25 13-25 18-25 - -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
25.01.2015 - Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD. 1975 3-1 25-22 25-22 18-25 25-19 -
25.01.2015 - Ankara(Başkent) 13:00 TVF SPOR LİSESİ ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 0-3 20-25 17-25 19-25 - -
25.01.2015 - Kahramanmaraş(Batıpark) 14:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. ADANA BYZ ALGOMED SPOR 3-1 25-16 26-24 23-25 25-17 -
25.01.2015 - Afyon(Atatürk) 14:00 AFYON K.HİSAR BLD. MALİYE OKULLARI 3-0 25-20 25-23 25-16 - -
25.01.2015 - Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK DÜZCE BLD. 0-3 20-25 19-25 21-25 - -
25.01.2015 - Bursa(Çekirge) 14:00 TOFAŞ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-1 22-25 25-21 25-23 25-19 -
25.01.2015 - Eskişehir(2 Eylül Kampüsü) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BAL SPOR CHOKOLIVA 1-3 20-25 28-26 24-26 8-25 -
25.01.2015 - Ankara(Başkent) 15:00 PTT 4 EYLÜL BLD. 3-1 25-27 25-20 25-15 25-19 -
25.01.2015 - Tokat(H.Akbaş) 15:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-21 25-16 25-14 - -
25.01.2015 Trabzon(19Mayıs) 16:00 TRABZONSPOR NİKSAR BLD. 3-0 25-13 25-23 25-19 - -
25.01.2015 - Isparta(6 Mart) 16:30 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK SEYDİŞEHİR BLD. 3-0 27-25 25-16 25-16 - -
25.01.2015 - İzmir(Atatürk) 16:30 T.F.L. ALTEKMA BİGADİÇ BLD. 3-1 21-25 25-23 26-24 25-18 -
 

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
30 Mart 2017 Perşembe
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BEŞİKTAŞ
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - HATAY B.ŞEHİR BLD.
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
JEOPARK KULA BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
31 Mart 2017 Cuma
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - ÇANAKKALE BLD.
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
01 Nisan 2017 Cumartesi
19:00 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
FENERBAHÇE - TRENTINO Diatec (İtalya)
04 Nisan 2017 Salı
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ECZACIBAŞI VİTRA
05 Nisan 2017 Çarşamba
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - Volero ZURICH (İsviçre)
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
BURSA B.ŞEHİR BLD. - GALATASARAY
06 Nisan 2017 Perşembe
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - İSTANBUL BBSK
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.