Voleybol 2. Ligi Erkekler A Grubu

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
11.10.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 3-0 25-16 28-26 25-23 - -
11.10.2014 - İzmir(Atatürk) 14:00 BAL SPOR CHOKOLIVA KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 25-15 25-15 28-26 - -
11.10.2014 - Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1-3 25-22 22-25 21-25 26-28 -
11.10.2014 - Ankara(Beştepe) 14:00 MALİYE OKULLARI DÜZCE BLD. 1-3 17-25 25-20 18-25 21-25 -
11.10.2014 - Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. AFYON K.HİSAR BLD. 0-3 24-26 23-25 13-25 - -
11.10.2014 - Bursa(Çekirge) 14:00 TOFAŞ T.F.L. ALTEKMA 3-0 25-17 25-21 25-21 - -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
18.10.2014 - Isparta(6 Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK TOFAŞ 3-0 25-18 25-23 25-22 - -
18.10.2014 - Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK MALİYE OKULLARI 0-3 13-25 19-25 24-26 - -
18.10.2014 - Eskişehir(And.Ünv.) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BİGADİÇ BLD. 3-1 24-26 25-17 26-24 25-21 -
18.10.2014 - Afyon(Atatürk) 14:00 AFYON K.HİSAR BLD. BAL SPOR CHOKOLIVA 3-0 25-20 25-21 25-21 - -
18.10.2014 - Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-2 23-25 18-25 25-20 25-23 16-14
18.10.2014 - İzmir(Atatürk) 14:30 T.F.L. ALTEKMA SEYDİŞEHİR BLD. 3-1 25-27 25-22 25-19 25-16 -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
25.10.2014 - Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 1-3 7-25 21-25 25-19 19-25 -
25.10.2014 - İzmir(Atatürk) 14:30 BAL SPOR CHOKOLIVA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-10 25-11 23-25 25-12 -
25.10.2014 - Ankara(Beştepe) 14:00 MALİYE OKULLARI AFYON K.HİSAR BLD. 3-1 25-22 25-20 13-25 25-23 -
25.10.2014 - Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 27-25 25-21 25-17 - -
25.10.2014 - Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. T.F.L. ALTEKMA 3-1 23-25 25-22 26-24 25-19 -
25.10.2014 - İstanbul(B.Felek) 17:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ 3-1 25-27 25-22 29-27 25-20 -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.11.2014 - Bursa(Çekirge) 14:00 TOFAŞ SEYDİŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-17 25-18 - -
01.11.2014 - Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 1-3 20-25 25-20 15-25 17-25 -
01.11.2014 - Isparta(6 Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK BİGADİÇ BLD. 3-1 21-25 25-21 25-20 25-23 -
01.11.2014 - Eskişehir(And.Ünv.) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALİYE OKULLARI 3-1 22-25 25-17 25-23 35-33 -
01.11.2014 - Afyon(Atatürk) 13:00 AFYON K.HİSAR BLD. DÜZCE BLD. 3-2 26-24 21-25 25-15 17-25 16-14
01.11.2014 - İzmir(Atatürk) 18:00 T.F.L. ALTEKMA BAL SPOR CHOKOLIVA 0-3 13-25 16-25 12-25 - -
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.11.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 MALİYE OKULLARI T.F.L. ALTEKMA 3-1 25-23 27-29 25-19 25-10 -
08.11.2014 - Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK AFYON K.HİSAR BLD. 1-3 23-25 25-22 21-25 14-25 -
08.11.2014 - İzmir(Atatürk) 14:30 BAL SPOR CHOKOLIVA ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 3-0 25-19 25-22 26-24 - -
08.11.2014 - Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-16 28-26 18-25 25-16 -
08.11.2014 - Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. TOFAŞ 1-3 23-25 14-25 26-24 27-29 -
09.11.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. SEYDİŞEHİR BLD. 3-0 25-17 25-21 25-20 - -
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.11.2014 - Afyon(Atatürk) 13:00 AFYON K.HİSAR BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-22 25-20 26-28 25-16 -
15.11.2014 - Bursa(Çekirge) 14:00 TOFAŞ BAL SPOR CHOKOLIVA 0-3 23-25 19-25 16-25 - -
15.11.2014 - Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. BİGADİÇ BLD. 3-0 25-17 25-17 25-23 - -
15.11.2014 - Isparta(6 Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK MALİYE OKULLARI 3-1 25-23 20-25 25-12 25-17 -
15.11.2014 - Eskişehir(And.Ünv.) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KORKUTELİ GENÇLİK 3-1 17-25 25-18 25-15 25-23 -
15.11.2014 - İzmir(Atatürk) 14:30 T.F.L. ALTEKMA DÜZCE BLD. 3-2 23-25 25-23 25-20 21-25 15-7
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.11.2014 - İzmir(Atatürk) 14:30 BAL SPOR CHOKOLIVA SEYDİŞEHİR BLD. 3-0 25-12 25-23 25-19 - -
22.11.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. BİGADİÇ BLD. 3-1 24-26 25-14 25-20 25-20 -
22.11.2014 - Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK T.F.L. ALTEKMA 2-3 15-25 20-25 26-24 25-22 11-15
22.11.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 MALİYE OKULLARI TOFAŞ 3-1 25-18 26-28 25-16 25-22 -
22.11.2014 - Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 3-2 18-25 25-21 25-16 23-25 15-12
22.11.2014 - Afyon(Atatürk) 14:00 AFYON K.HİSAR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 27-25 25-15 28-26 - -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
29.11.2014 - Isparta(6 Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 25-22 25-20 25-20 - -
29.11.2014 - Eskişehir(And.Ünv.) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 1-3 23-25 25-19 18-25 23-25 -
29.11.2014 - Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. MALİYE OKULLARI 3-2 23-25 18-25 25-19 25-20 17-15
29.11.2014 - Bursa(Çekirge) 14:00 TOFAŞ DÜZCE BLD. 2-3 25-20 21-25 20-25 25-15 13-15
29.11.2014 - Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. BAL SPOR CHOKOLIVA 0-3 15-25 20-25 13-25 - -
29.11.2014 - İzmir(Atatürk) 14:30 T.F.L. ALTEKMA AFYON K.HİSAR BLD. 2-3 25-23 26-24 20-25 15-25 13-15
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
06.12.2014 - Eskişehir(And.Ünv.) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ T.F.L. ALTEKMA 3-2 26-28 19-25 25-16 25-18 15-13
06.12.2014 - Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK TOFAŞ 2-3 22-25 25-23 25-23 21-25 7-15
06.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. BAL SPOR CHOKOLIVA 1-3 14-25 25-21 17-25 23-25 -
06.12.2014 - Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. SEYDİŞEHİR BLD. 3-0 25-22 25-20 25-20 - -
06.12.2014 - Afyon(Atatürk) 14:00 AFYON K.HİSAR BLD. ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 3-1 25-18 16-25 25-21 25-23 -
06.12.2014 - Ankara(Beştepe) 16:00 MALİYE OKULLARI BİGADİÇ BLD. 3-2 19-25 23-25 25-23 25-23 15-11
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
13.12.2014 - Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. KORKUTELİ GENÇLİK 1-3 20-25 27-25 21-25 23-25 -
13.12.2014 - Isparta(6 Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-14 25-18 24-26 25-17 -
13.12.2014 - İzmir(Atatürk) 14:30 T.F.L. ALTEKMA İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-17 19-25 25-23 25-23 -
13.12.2014 - Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. DÜZCE BLD. 3-2 25-17 15-25 25-20 19-25 15-9
13.12.2014 - Bursa(Çekirge) 14:00 TOFAŞ AFYON K.HİSAR BLD. 3-2 25-16 25-17 16-25 22-25 15-10
13.12.2014 - İzmir(Atatürk) 16:30 BAL SPOR CHOKOLIVA MALİYE OKULLARI 3-0 25-15 25-23 25-20 - -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
20.12.2014 - Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK BİGADİÇ BLD. 3-1 25-23 17-25 25-21 25-18 -
20.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. MALİYE OKULLARI 3-0 25-22 25-20 25-22 - -
20.12.2014 - Eskişehir(And.Ünv.) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TOFAŞ 3-2 21-25 25-15 25-18 18-25 15-12
20.12.2014 - Afyon(Atatürk) 14:00 AFYON K.HİSAR BLD. SEYDİŞEHİR BLD. 3-2 25-15 25-17 20-25 23-25 25-23
20.12.2014 - İzmir(Atatürk) 14:30 T.F.L. ALTEKMA ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 2-3 25-17 19-25 24-26 26-24 7-15
20.12.2014 - Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. BAL SPOR CHOKOLIVA 1-3 25-23 15-25 19-25 20-25 -
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
11.01.2015 - Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK BAL SPOR CHOKOLIVA 0-3 22-25 20-25 14-25 - -
11.01.2015 - Eskişehir(And.Ünv.) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SEYDİŞEHİR BLD. 1-3 25-14 23-25 25-27 22-25 -
11.01.2015 - Afyon(Atatürk) 14:00 AFYON K.HİSAR BLD. BİGADİÇ BLD. 3-0 25-13 25-16 25-6 - -
11.01.2015 - Isparta(6 Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-23 25-22 25-21 - -
11.01.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 T.F.L. ALTEKMA TOFAŞ 3-1 25-18 21-25 25-22 25-19 -
15.01.2015 - Düzce(18Temmuz) 14:00 DÜZCE BLD. MALİYE OKULLARI 3-1 25-23 25-21 14-25 25-21 -
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
18.01.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 MALİYE OKULLARI KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 25-19 27-25 25-21 - -
18.01.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 BAL SPOR CHOKOLIVA AFYON K.HİSAR BLD. 3-0 25-21 25-11 25-20 - -
18.01.2015 - Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. T.F.L. ALTEKMA 3-2 25-22 22-25 25-17 18-25 15-10
18.01.2015 - Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2-3 18-25 22-25 25-15 25-23 12-15
18.01.2015 - Bursa(Çekirge) 15:00 TOFAŞ ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 3-1 16-25 25-20 25-20 25-23 -
18.01.2015 - İstanbul(50.Yıl) 18:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. DÜZCE BLD. 2-3 20-25 24-26 25-23 25-22 9-15
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
25.01.2015 - Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK DÜZCE BLD. 0-3 20-25 19-25 21-25 - -
25.01.2015 - Eskişehir(2 Eylül Kampüsü) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BAL SPOR CHOKOLIVA 1-3 20-25 28-26 24-26 8-25 -
25.01.2015 - Bursa(Çekirge) 14:00 TOFAŞ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-1 22-25 25-21 25-23 25-19 -
25.01.2015 - Afyon(Atatürk) 14:00 AFYON K.HİSAR BLD. MALİYE OKULLARI 3-0 25-20 25-23 25-16 - -
25.01.2015 - Isparta(6 Mart) 16:30 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK SEYDİŞEHİR BLD. 3-0 27-25 25-16 25-16 - -
25.01.2015 - İzmir(Atatürk) 16:30 T.F.L. ALTEKMA BİGADİÇ BLD. 3-1 21-25 25-23 26-24 25-18 -
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
31.01.2015 - İstanbul(B.Felek) 12:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 25-23 25-10 25-19 - -
31.01.2015 - İzmir(Atatürk) 16:30 BAL SPOR CHOKOLIVA T.F.L. ALTEKMA 3-0 25-21 25-23 28-26 - -
01.02.2015 - Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 1-3 22-25 25-16 21-25 12-25 -
01.02.2015 - Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. TOFAŞ 2-3 30-28 23-25 25-23 19-25 7-15
01.02.2015 - Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. AFYON K.HİSAR BLD. 0-3 18-25 18-25 24-26 - -
01.02.2015 - Ankara(Başkent) 16:00 MALİYE OKULLARI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-16 26-24 23-25 25-13 -
 
16. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.02.2015 - Bursa(Çekirge) 14:00 TOFAŞ BİGADİÇ BLD. 3-1 25-16 23-25 26-24 27-25 -
08.02.2015 - Eskişehir(Atatürk) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ DÜZCE BLD. 1-3 20-25 25-19 19-25 17-25 -
08.02.2015 - Afyon(Atatürk) 16:00 AFYON K.HİSAR BLD. KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 25-15 25-19 25-16 - -
10.02.2015 - Isparta(6 Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK BAL SPOR CHOKOLIVA 3-1 14-25 25-18 25-21 25-21 -
11.02.2015 - İzmir(Atatürk) 17:00 T.F.L. ALTEKMA MALİYE OKULLARI 3-1 25-22 25-21 24-26 25-18 -
27.01.2015 - Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 0-3 23-25 22-25 21-25 - -
 
17. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.02.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 MALİYE OKULLARI ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 1-3 25-18 22-25 23-25 22-25 -
15.02.2015 - Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-18 28-26 18-25 25-18 -
15.02.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 BAL SPOR CHOKOLIVA TOFAŞ 3-1 25-17 20-25 30-28 25-23 -
15.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. AFYON K.HİSAR BLD. 2-3 25-20 25-23 19-25 24-26 9-15
15.02.2015 - Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. T.F.L. ALTEKMA 3-0 25-22 25-23 25-18 - -
15.02.2015 - Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. SEYDİŞEHİR BLD. 3-2 20-25 25-20 25-19 27-29 15-12
 
18. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.02.2015 - Bursa(Çekirge) 15:00 TOFAŞ MALİYE OKULLARI 3-1 26-28 25-16 25-22 25-22 -
22.02.2015 - Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. BAL SPOR CHOKOLIVA 0-3 17-25 18-25 19-25 - -
22.02.2015 - Isparta(6 Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK DÜZCE BLD. 3-1 25-22 22-25 25-22 25-23 -
22.02.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 T.F.L. ALTEKMA KORKUTELİ GENÇLİK 3-1 25-18 25-23 22-25 25-22 -
22.02.2015 - Eskişehir(Atatürk) 16:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AFYON K.HİSAR BLD. 0-3 17-25 17-25 16-25 - -
22.02.2015 - Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-2 16-25 25-23 24-26 27-25 15-13
 
19. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.03.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 MALİYE OKULLARI SEYDİŞEHİR BLD. 1-3 25-18 19-25 14-25 26-28 -
01.03.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 BAL SPOR CHOKOLIVA BİGADİÇ BLD. 3-0 25-18 25-16 25-21 - -
01.03.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-22 25-21 25-22 - -
01.03.2015 - Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 0-3 22-25 22-25 20-25 - -
01.03.2015 - Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. TOFAŞ 3-1 25-19 19-25 25-22 25-22 -
01.03.2015 - Afyon(Atatürk) 14:00 AFYON K.HİSAR BLD. T.F.L. ALTEKMA 3-0 25-15 25-19 25-10 - -
 
20. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.03.2015 - Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. DÜZCE BLD. 3-2 19-25 25-19 24-26 25-14 15-10
08.03.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 BAL SPOR CHOKOLIVA İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-23 25-19 25-23 - -
08.03.2015 - Isparta(6 Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK AFYON K.HİSAR BLD. 3-2 14-25 25-17 19-25 25-21 18-16
08.03.2015 - Bursa(Çekirge) 15:00 TOFAŞ KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 25-19 25-16 25-10 - -
08.03.2015 - İzmir(Atatürk) 16:30 T.F.L. ALTEKMA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-11 25-20 26-24 - -
08.03.2015 - Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. MALİYE OKULLARI 3-0 25-21 25-20 25-16 - -
 
21. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
12.03.2015 - Düzce(18Temmuz) 13:00 DÜZCE BLD. BİGADİÇ BLD. 3-1 28-26 25-13 16-25 25-23 -
14.03.2015 - Antalya(Korkuteli) 14:00 KORKUTELİ GENÇLİK SEYDİŞEHİR BLD. (H)0-3 0-25 0-25 0-25 - -
14.03.2015 - Afyon(Atatürk) 13:00 AFYON K.HİSAR BLD. TOFAŞ 3-0 25-5 25-23 25-18 - -
14.03.2015 - Ankara(Beştepe) 17:00 MALİYE OKULLARI BAL SPOR CHOKOLIVA 1-3 16-25 22-25 25-21 14-25 -
15.03.2015 - Eskişehir(Atatürk) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 0-3 9-25 24-26 19-25 - -
15.03.2015 - İstanbul(50.Yıl) 16:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. T.F.L. ALTEKMA 3-0 25-15 25-23 25-22 - -
 
22. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.03.2015 - Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. AFYON K.HİSAR BLD. 0-3 22-25 13-25 18-25 - -
22.03.2015 - İzmir(Atatürk) 14:00 BAL SPOR CHOKOLIVA DÜZCE BLD. 3-0 25-15 25-18 25-15 - -
22.03.2015 - Isparta(6 Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK T.F.L. ALTEKMA 3-1 25-21 24-26 25-23 25-23 -
22.03.2015 - Bursa(Çekirge) 14:00 TOFAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-2 25-27 25-19 25-15 16-25 17-15
22.03.2015 - Ankara(Beştepe) 14:00 MALİYE OKULLARI İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-23 25-21 22-25 17-25 6-15
22.03.2015 - Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 25-13 25-15 25-13 - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 17 17 0 51 4 52.080
2 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
3 ECZACIBAŞI 17 12 5 44 23 40.870
4 GALATASARAY 17 12 5 40 21 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 17 4 13 19 44 12.450
11 SARIYER BLD. 17 3 14 16 44 9.300
12 NİLÜFER BLD. 17 1 16 16 48 8.710
Snow Volleyball Tv Yayın Programı
19 Şubat 2017 Pazar
11:00 TRT-Spor (Canlı)
Erkekler Finali
11:45 TRT-Spor (Canlı)
Bayanlar Finali

 

 

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
19 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - BEŞİKTAŞ
15:00 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
BURSASPOR - MANİSA B.ŞEHİR BLD.
20 Şubat 2017 Pazartesi
19:00 TRT Avaz
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ
22 Şubat 2017 Çarşamba
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - SALİHLİ BLD.
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI
23 Şubat 2017 Perşembe
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Azerrail BAKU (Azerbaycan) - FENERBAHÇE
25 Şubat 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - GALATASARAY
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.