Voleybol 2. Ligi Erkekler B Grubu

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
11.10.2014 - Hatay(Antakya) 12:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. PTT 3-2 25-20 22-25 28-30 25-22 16-14
11.10.2014 - Adana(Yüreğir) 13:00 ADANA BYZ ALGOMED SPOR TOKAT BELEDİYE PLEVNE 0-3 18-25 23-25 19-25 - -
11.10.2014 - Sivas(4Eylül) 14:00 4 EYLÜL BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 28-26 25-23 25-22 - -
11.10.2014 - Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 1975 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 1-3 18-25 23-25 25-18 21-25 -
11.10.2014 - Çankırı(H.F.Gökşen) 14:00 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK NİKSAR BLD. 2-3 25-19 20-25 25-27 25-15 8-15
12.10.2014 - Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. TRABZONSPOR 0-3 21-25 20-25 22-25 - -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
18.10.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 PTT ADANA BYZ ALGOMED SPOR 1-3 22-25 25-21 18-25 12-25 -
18.10.2014 - Trabzon(19Mayıs) 13:00 TRABZONSPOR ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 3-2 23-25 25-17 25-9 25-27 15-10
18.10.2014 - Tokat(H.Akbaş) 14:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE 4 EYLÜL BLD. 3-0 25-18 25-19 25-22 - -
18.10.2014 - Kahramanmaraş(Batıpark) 14:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-15 25-22 25-15 - -
18.10.2014 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. PAYAS BLD. 1975 1-3 26-24 21-25 23-25 21-25 -
18.10.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ MELİKGAZİ BLD. 1-3 21-25 27-25 16-25 16-25 -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
25.10.2014 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. TRABZONSPOR 1-3 14-25 25-20 19-25 17-25 -
25.10.2014 - Çankırı(H.F.Gökşen) 14:00 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-22 25-16 25-20 - -
25.10.2014 - Adana(Menderes) 13:00 ADANA BYZ ALGOMED SPOR K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-23 21-25 14-25 20-25 -
25.10.2014 - Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 1975 HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-23 26-24 13-25 25-23 -
25.10.2014 - Sivas(4Eylül) 14:00 4 EYLÜL BLD. PTT 0-3 16-25 20-25 20-25 - -
26.10.2014 - Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE 0-3 15-25 17-25 22-25 - -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.11.2014 - Tokat(H.Akbaş) 14:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 3-0 25-20 25-18 25-18 - -
01.11.2014 - Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ NİKSAR BLD. 0-3 20-25 19-25 16-25 - -
01.11.2014 - Kahramanmaraş(Batıpark) 14:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 4 EYLÜL BLD. 3-1 25-27 25-13 25-15 25-19 -
01.11.2014 - Trabzon(19Mayıs) 16:00 TRABZONSPOR PAYAS BLD. 1975 3-0 25-21 25-23 25-18 - -
01.11.2014 - Ankara(Beştepe) 16:00 PTT MELİKGAZİ BLD. 3-1 25-20 25-21 19-25 25-16 -
01.11.2014 - Hatay(Antakya) 16:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. ADANA BYZ ALGOMED SPOR 1-3 23-25 27-25 22-25 15-25 -
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.11.2014 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE 0-3 17-25 19-25 12-25 - -
08.11.2014 - Sivas(4Eylül) 14:00 4 EYLÜL BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 1-3 11-25 17-25 25-21 23-25 -
08.11.2014 - Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 1975 ADANA BYZ ALGOMED SPOR 1-3 16-25 23-25 25-23 22-25 -
08.11.2014 - Çankırı(H.F.Gökşen) 14:00 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK PTT 1-3 25-21 20-25 20-25 20-25 -
08.11.2014 - Trabzon(19Mayıs) 16:00 TRABZONSPOR TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-18 25-17 25-12 - -
09.11.2014 - Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 21-25 20-25 - -
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.11.2014 - Hatay(Antakya) 12:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-16 25-18 25-10 - -
15.11.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ PAYAS BLD. 1975 2-3 21-25 14-25 25-21 25-20 9-15
15.11.2014 - Kahramanmaraş(Batıpark) 14:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 3-1 25-21 25-18 19-25 25-12 -
15.11.2014 - Adana(Menderes) 14:00 ADANA BYZ ALGOMED SPOR 4 EYLÜL BLD. 3-0 25-14 25-19 25-14 - -
15.11.2014 - Tokat(H.Akbaş) 14:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE TRABZONSPOR 3-2 21-25 25-21 24-26 25-6 15-11
15.11.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 PTT NİKSAR BLD. 3-0 25-15 25-15 29-27 - -
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.11.2014 - Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 1975 4 EYLÜL BLD. 3-0 25-13 25-16 25-13 - -
22.11.2014 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 1-3 20-25 25-19 15-25 20-25 -
22.11.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ TOKAT BELEDİYE PLEVNE 1-3 16-25 26-24 23-25 18-25 -
22.11.2014 - Çankırı(H.F.Gökşen) 14:00 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. 2-3 19-25 23-25 25-23 25-21 11-15
22.11.2014 - Trabzon(19Mayıs) 16:00 TRABZONSPOR PTT 2-3 25-23 25-19 22-25 23-25 8-15
23.11.2014 - Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. ADANA BYZ ALGOMED SPOR 1-3 16-25 20-25 25-19 22-25 -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
29.11.2014 - Adana(Menderes) 13:00 ADANA BYZ ALGOMED SPOR ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 3-0 26-24 25-21 25-16 - -
29.11.2014 - Tokat(Uzunburun A. Yücel) 14:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE PAYAS BLD. 1975 3-0 25-18 25-20 25-20 - -
29.11.2014 - Hatay(Antakya) 16:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. 3-0 25-17 25-15 25-17 - -
29.11.2014 - Kahramanmaraş(Batıpark) 14:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. TRABZONSPOR 3-2 22-25 25-12 25-15 21-25 15-8
29.11.2014 - Sivas(4Eylül) 14:00 4 EYLÜL BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-2 25-19 15-25 25-27 25-22 24-22
29.11.2014 - Ankara(Beştepe) 16:00 PTT TVF SPOR LİSESİ 3-1 19-25 25-21 25-21 25-21 -
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
06.12.2014 - Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 1975 MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-14 28-26 25-21 - -
06.12.2014 - Çankırı(H.F.Gökşen) 14:00 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 4 EYLÜL BLD. 3-1 22-25 25-20 25-18 25-15 -
06.12.2014 - Tokat(H.Akbaş) 14:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE PTT 3-1 22-25 25-20 25-11 25-16 -
06.12.2014 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. ADANA BYZ ALGOMED SPOR 3-0 25-23 27-25 25-20 - -
06.12.2014 - Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 1-3 18-25 20-25 25-15 24-26 -
06.12.2014 - Trabzon(19Mayıs) 16:00 TRABZONSPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-2 25-20 23-25 16-25 25-21 15-13
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
13.12.2014 - Ankara(Beştepe) 14:00 PTT PAYAS BLD. 1975 3-0 25-21 25-13 25-23 - -
13.12.2014 - Adana(Menderes) 13:00 ADANA BYZ ALGOMED SPOR TRABZONSPOR 3-2 26-28 25-20 25-20 19-25 15-11
13.12.2014 - Sivas(4Eylül) 14:00 4 EYLÜL BLD. NİKSAR BLD. 3-0 25-16 25-19 25-23 - -
13.12.2014 - Kahramanmaraş(Batıpark) 14:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-2 23-25 25-23 25-23 19-25 17-15
13.12.2014 - Hatay(Antakya) 16:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-20 25-21 25-18 - -
14.12.2014 - Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 3-1 25-20 25-23 19-25 25-22 -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
20.12.2014 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-1 25-19 22-25 25-20 25-23 -
20.12.2014 - Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 1975 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 3-0 25-22 25-18 25-23 - -
20.12.2014 - Trabzon(Beşikdüzü) 13:00 TRABZONSPOR 4 EYLÜL BLD. 3-2 29-27 17-25 23-25 26-24 15-10
20.12.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 PTT K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-21 25-22 18-25 25-18 -
20.12.2014 - Tokat(H.Akbaş) 14:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE HATAY B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-20 23-25 31-29 18-25 11-15
20.12.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ ADANA BYZ ALGOMED SPOR 1-3 12-25 25-23 22-25 23-25 -
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
11.01.2015 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 3-0 25-15 25-16 25-16 - -
11.01.2015 - Kahramanmaraş(Batıpark) 14:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD. 1975 2-3 21-25 25-16 25-23 22-25 10-15
11.01.2015 - Tokat(H.Akbaş) 15:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ADANA BYZ ALGOMED SPOR 3-0 25-18 25-18 28-26 - -
11.01.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ 4 EYLÜL BLD. 1-3 25-22 19-25 20-25 25-27 -
11.01.2015 Trabzon(19Mayıs) 16:00 TRABZONSPOR MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-18 25-18 25-20 - -
12.03.2015 - Ankara(Beştepe) 17:00 PTT HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-2 20-25 25-14 21-25 25-21 15-12
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
18.01.2015 - Hatay(Payas) 13:00 PAYAS BLD. 1975 NİKSAR BLD. 3-0 25-16 25-15 25-18 - -
18.01.2015 - Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-21 25-21 25-19 - -
18.01.2015 - Çankırı(H.F.Gökşen) 14:00 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK TRABZONSPOR 0-3 25-27 15-25 20-25 - -
18.01.2015 - Adana(Menderes) 14:00 ADANA BYZ ALGOMED SPOR PTT 0-3 23-25 21-25 20-25 - -
18.01.2015 - Sivas(Üniv. Salonu) 16:00 4 EYLÜL BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE 0-3 17-25 23-25 16-25 - -
18.01.2015 - Hatay(Antakya) 16:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 1-3 27-25 13-25 20-25 20-25 -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
25.01.2015 - Ankara(Başkent) 13:00 TVF SPOR LİSESİ ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 0-3 20-25 17-25 19-25 - -
25.01.2015 - Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD. 1975 3-1 25-22 25-22 18-25 25-19 -
25.01.2015 - Kahramanmaraş(Batıpark) 14:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. ADANA BYZ ALGOMED SPOR 3-1 25-16 26-24 23-25 25-17 -
25.01.2015 - Tokat(H.Akbaş) 15:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-21 25-16 25-14 - -
25.01.2015 - Ankara(Başkent) 15:00 PTT 4 EYLÜL BLD. 3-1 25-27 25-20 25-15 25-19 -
25.01.2015 Trabzon(19Mayıs) 16:00 TRABZONSPOR NİKSAR BLD. 3-0 25-13 25-23 25-19 - -
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
31.01.2015 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. TVF SPOR LİSESİ 1-3 15-25 19-25 29-27 16-25 -
31.01.2015 - Adana(Menderes) 16:00 ADANA BYZ ALGOMED SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-17 25-21 32-30 - -
01.02.2015 - Çankırı(H.F.Gökşen) 14:00 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK TOKAT BELEDİYE PLEVNE 0-3 17-25 21-25 18-25 - -
01.02.2015 - Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 1975 TRABZONSPOR 3-2 13-25 26-24 15-25 25-20 15-10
01.02.2015 - Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. PTT 2-3 21-25 26-24 20-25 25-21 12-15
01.02.2015 - Sivas(4Eylül) 14:00 4 EYLÜL BLD. K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 2-3 21-25 25-17 18-25 27-25 10-15
 
16. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
07.02.2015 - Kahramanmaraş(Osm.Sayın) 14:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-1 26-24 25-22 23-25 25-22 -
07.02.2015 - Adana(Menderes) 14:00 ADANA BYZ ALGOMED SPOR PAYAS BLD. 1975 3-1 25-13 22-25 25-23 25-17 -
08.02.2015 - Ankara(Başkent) 13:00 TVF SPOR LİSESİ TRABZONSPOR 0-3 17-25 15-25 22-25 - -
08.02.2015 - Hatay(Antakya) 16:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. 4 EYLÜL BLD. 3-0 25-20 25-20 25-13 - -
18.02.2015 - Tokat(H.Akbaş) 17:30 TOKAT BELEDİYE PLEVNE NİKSAR BLD. 3-0 25-20 25-22 25-17 - -
29.01.2015 - Ankara(Beştepe) 17:00 PTT ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 3-0 25-22 25-19 25-22 - -
 
17. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.02.2015 - Çankırı(H.F.Gökşen) 13:00 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 2-3 24-26 25-18 25-21 15-25 16-18
14.02.2015 Trabzon(Beşikdüzü) 14:00 TRABZONSPOR TOKAT BELEDİYE PLEVNE 1-3 22-25 25-21 12-25 23-25 -
15.02.2015 - Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 1975 TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-17 25-16 25-23 - -
15.02.2015 - Sivas(4Eylül) 14:00 4 EYLÜL BLD. ADANA BYZ ALGOMED SPOR 0-3 18-25 18-25 26-28 - -
15.02.2015 - Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 2-3 23-25 25-18 22-25 25-22 6-15
15.02.2015 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. PTT 3-2 25-22 21-25 29-27 14-25 15-10
 
18. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
19.02.2015 - Tokat(H.Akbaş) 17:30 TOKAT BELEDİYE PLEVNE TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-13 25-11 25-15 - -
21.02.2015 - Adana(Menderes) 13:00 ADANA BYZ ALGOMED SPOR MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-13 28-26 25-16 - -
22.02.2015 - Kahramanmaraş(Batıpark) 14:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. 3-0 25-23 25-20 25-19 - -
22.02.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 PTT TRABZONSPOR 2-3 19-25 23-25 25-22 25-19 16-18
22.02.2015 - Sivas(4Eylül) 14:00 4 EYLÜL BLD. PAYAS BLD. 1975 0-3 22-25 16-25 17-25 - -
22.02.2015 - Hatay(Antakya) 16:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 3-0 25-18 25-21 25-22 - -
 
19. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.03.2015 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 17-25 20-25 26-28 - -
01.03.2015 - Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. 4 EYLÜL BLD. 3-1 27-25 23-25 25-20 25-16 -
01.03.2015 - Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 1975 TOKAT BELEDİYE PLEVNE 0-3 15-25 19-25 15-25 - -
01.03.2015 Trabzon(19Mayıs) 14:00 TRABZONSPOR K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-0 27-25 25-14 25-15 - -
01.03.2015 - Çankırı(H.F.Gökşen) 14:00 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK ADANA BYZ ALGOMED SPOR 0-3 16-25 22-25 20-25 - -
01.03.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ PTT 1-3 25-19 15-25 18-25 18-25 -
 
20. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
07.03.2015 - Adana(Menderes) 13:00 ADANA BYZ ALGOMED SPOR NİKSAR BLD. 3-1 25-18 25-14 24-26 25-14 -
08.03.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 PTT TOKAT BELEDİYE PLEVNE 2-3 25-23 26-24 13-25 22-25 12-15
08.03.2015 - Sivas(4Eylül) 12:00 4 EYLÜL BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK 1-3 20-25 25-22 21-25 23-25 -
08.03.2015 - Kahramanmaraş(Batıpark) 14:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-1 22-25 25-17 25-20 25-15 -
08.03.2015 - Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. PAYAS BLD. 1975 3-1 25-20 18-25 26-24 25-21 -
08.03.2015 Hatay(Antakya) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TRABZONSPOR 2-3 22-25 25-20 25-18 17-25 13-15
 
21. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.03.2015 - Ankara(Beştepe) 11:00 TVF SPOR LİSESİ HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 19-25 19-25 23-25 - -
14.03.2015 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. 4 EYLÜL BLD. 3-1 25-18 22-25 25-23 25-21 -
14.03.2015 - Çankırı(H.F.Gökşen) 14:00 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK MELİKGAZİ BLD. 3-0 27-25 25-17 25-18 - -
14.03.2015 - Tokat(H.Akbaş) 15:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-12 25-12 25-18 - -
15.03.2015 Trabzon(19Mayıs) 13:00 TRABZONSPOR ADANA BYZ ALGOMED SPOR 3-0 25-19 25-19 25-23 - -
15.03.2015 - Hatay(Payas) 15:30 PAYAS BLD. 1975 PTT 3-1 25-19 25-23 22-25 25-18 -
 
22. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.03.2015 - Sivas(4Eylül) 4 EYLÜL BLD. TRABZONSPOR (H)0-3 0-25 0-25 0-25 - -
22.03.2015 - Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA BYZ ALGOMED SPOR TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-12 25-17 22-25 25-20 -
22.03.2015 - Kayseri(Atatürk) 14:00 MELİKGAZİ BLD. NİKSAR BLD. 1-3 25-23 19-25 28-30 12-25 -
22.03.2015 - Hatay(Antakya) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE 2-3 25-22 18-25 25-18 23-25 8-15
22.03.2015 - Çankırı(H.F.Gökşen) 14:00 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK PAYAS BLD. 1975 3-0 25-20 25-21 25-23 - -
22.03.2015 - Kahramanmaraş(Batıpark) 14:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. PTT 3-2 25-21 25-16 21-25 20-25 15-12
 

MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.