Voleybol 1. Ligi Erkekler

Voleybol 1. Ligi Erkekler
SıraTakımOGMAVP GPTPSAASPVSPSPA3-03-13-22-31-30-3
1 HALKBANK 22 22 0 66 11 65 2.1 67.1 6.0 1919 1558 1.2317 129 10 00
2 ARKAS SPOR 22 18 4 58 21 53 2.1 55.1 2.8 1901 1659 1.1459 115 21 21
3 ZİRAAT BANKASI 22 16 6 52 33 45 3.3 48.3 1.6 1949 1842 1.0581 57 41 23
4 FENERBAHÇE 22 14 8 52 34 42 2.3 44.3 1.5 1979 1841 1.0750 74 33 41
5 GALATASARAY FXTCR 22 13 9 47 43 35 2.8 37.8 1.1 1993 1987 1.0030 42 73 24
6 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 47 44 34 1.9 35.9 1.1 2022 1999 1.0115 34 53 52
7 M.MİLLİ PİYANGO 22 10 12 43 45 31 1.9 32.9 1.0 1954 1986 0.9839 43 34 53
8 BEŞİKTAŞ 22 9 13 40 45 31 1.4 32.4 0.9 1875 1942 0.9655 44 15 35
9 ŞAHİNBEY BLD. 22 6 16 37 54 21 0.7 21.7 0.7 1981 2046 0.9682 30 36 73
10 PALANDÖKEN BLD. 22 5 17 18 56 15 0.0 15 0.3 1547 1761 0.8785 13 11 115
11 İNEGÖL BLD. 22 3 19 26 60 14 1.0 15 0.4 1788 1995 0.8962 11 16 58
12 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 22 4 18 22 62 10 0.3 10.3 0.4 1714 2006 0.8544 00 42 610

1. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
19.10.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK M.MİLLİ PİYANGO 3-1 25-20 25-27 25-17 25-20 -
19.10.2014 - Bursa(İnegöl) 14:00 İNEGÖL BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-0 25-22 25-16 25-14 - -
19.10.2014 - Gümüşhane(Torul) 16:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-2 25-19 20-25 25-20 23-25 16-14
19.10.2014 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ ŞAHİNBEY BLD. 3-0 25-18 25-21 25-23 - -
19.10.2014 İstanbul(B.Felek) 14:00 FENERBAHÇE ZİRAAT BANKASI 3-0 25-20 25-20 27-25 - -
19.10.2014 İzmir(Atatürk) 17:30 ARKAS SPOR GALATASARAY FXTCR 3-1 27-25 26-24 23-25 25-16 -
 
2. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
26.10.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 ZİRAAT BANKASI İNEGÖL BLD. 3-1 25-20 25-27 25-20 25-19 -
26.10.2014 - Ankara(Başkent) 16:00 M.MİLLİ PİYANGO FENERBAHÇE 0-3 23-25 17-25 17-25 - -
26.10.2014 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. ARKAS SPOR 0-3 11-25 14-25 19-25 - -
26.10.2014 - Gaziantep(Şahinbey) 14:00 ŞAHİNBEY BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-0 25-23 25-13 25-19 - -
26.10.2014 İstanbul(B.Felek) 13:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. HALKBANK 1-3 21-25 29-27 22-25 22-25 -
26.10.2014 İstanbul(B.Felek) 16:00 GALATASARAY FXTCR BEŞİKTAŞ 3-0 25-23 25-17 25-21 - -
 
3. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
29.10.2014 - Ankara(Başkent) 15:30 ZİRAAT BANKASI M.MİLLİ PİYANGO 3-2 28-30 23-25 25-16 25-23 16-14
29.10.2014 - Ankara(Başkent) 17:30 HALKBANK ŞAHİNBEY BLD. 3-1 22-25 25-14 25-17 25-19 -
29.10.2014 - Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. ARKAS SPOR 0-3 16-25 20-25 21-25 - -
29.10.2014 - Gümüşhane(Torul) 16:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK GALATASARAY FXTCR 0-3 18-25 18-25 19-25 - -
29.10.2014 İstanbul(Akatlar) 13:00 BEŞİKTAŞ PALANDÖKEN BLD. 3-1 25-23 21-25 32-30 25-22 -
29.10.2014 İstanbul(B.Felek) 16:00 FENERBAHÇE İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-22 21-25 25-20 16-25 14-16
 
4. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.11.2014 - Gaziantep(Şahinbey) 13:00 ŞAHİNBEY BLD. FENERBAHÇE 2-3 25-22 25-23 17-25 21-25 12-15
01.11.2014 - İzmir(Atatürk) 16:00 ARKAS SPOR BEŞİKTAŞ 3-1 25-19 27-25 22-25 25-20 -
02.11.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 M.MİLLİ PİYANGO İNEGÖL BLD. 3-1 25-21 25-18 17-25 25-18 -
02.11.2014 - Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-2 21-25 25-20 23-25 25-15 15-12
02.11.2014 İstanbul(B.Felek) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ZİRAAT BANKASI 3-1 25-21 25-17 19-25 25-17 -
02.11.2014 İstanbul(B.Felek) 17:00 GALATASARAY FXTCR HALKBANK 0-3 23-25 37-39 22-25 - -
 
5. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.11.2014 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK ARKAS SPOR 0-3 30-32 18-25 19-25 - -
09.11.2014 - Ankara(Başkent) 13:00 M.MİLLİ PİYANGO İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-2 25-27 25-23 25-23 23-25 15-12
09.11.2014 Ankara(Başkent) 15:30 HALKBANK PALANDÖKEN BLD. 3-0 25-21 25-19 25-17 - -
09.11.2014 Ankara(Başkent) 17:30 ZİRAAT BANKASI ŞAHİNBEY BLD. 3-1 25-21 18-25 25-22 25-17 -
09.11.2014 - Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. BEŞİKTAŞ 1-3 24-26 25-23 18-25 26-28 -
09.11.2014 İstanbul(B.Felek) 18:00 FENERBAHÇE GALATASARAY FXTCR 1-3 23-25 18-25 26-24 22-25 -
 
6. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.11.2014 - Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. FENERBAHÇE 0-3 21-25 19-25 15-25 - -
16.11.2014 - Gaziantep(Şahinbey) 14:00 ŞAHİNBEY BLD. M.MİLLİ PİYANGO 3-2 25-23 16-25 25-20 24-26 15-13
16.11.2014 - İstanbul(Akatlar) 13:00 BEŞİKTAŞ GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-0 25-22 25-18 25-22 - -
16.11.2014 İstanbul(B.Felek) 13:00 GALATASARAY FXTCR ZİRAAT BANKASI 2-3 25-20 20-25 23-25 25-21 12-15
16.11.2014 İstanbul(B.Felek) 15:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. İNEGÖL BLD. 3-0 25-15 25-22 25-10 - -
16.11.2014 - İzmir(Atatürk) 16:00 ARKAS SPOR HALKBANK 2-3 25-22 25-20 22-25 17-25 16-18
 
7. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.11.2014 - Ankara(Başkent) 13:00 ZİRAAT BANKASI PALANDÖKEN BLD. 3-0 25-15 25-16 25-22 - -
23.11.2014 Ankara(Başkent) 15:30 HALKBANK BEŞİKTAŞ 3-0 25-17 25-14 25-19 - -
23.11.2014 Ankara(Başkent) 17:30 M.MİLLİ PİYANGO GALATASARAY FXTCR 2-3 19-25 25-20 15-25 25-15 11-15
23.11.2014 - Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-1 23-25 25-14 25-22 25-20 -
23.11.2014 - İstanbul(B.Felek) 13:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ŞAHİNBEY BLD. 3-1 19-25 26-24 25-18 25-20 -
23.11.2014 İstanbul(B.Felek) 16:00 FENERBAHÇE ARKAS SPOR 0-3 24-26 21-25 16-25 - -
 
8. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
30.11.2014 - Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. M.MİLLİ PİYANGO 0-3 18-25 22-25 22-25 - -
30.11.2014 - Gaziantep(Şahinbey) 14:00 ŞAHİNBEY BLD. İNEGÖL BLD. 2-3 26-24 25-15 20-25 23-25 15-17
30.11.2014 - Gümüşhane(Torul) 14:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK HALKBANK 0-3 22-25 18-25 18-25 - -
30.11.2014 İstanbul(Akatlar) 13:00 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE 2-3 18-25 28-26 25-23 27-29 13-15
30.11.2014 İstanbul(B.Felek) 14:00 GALATASARAY FXTCR İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 2-3 21-25 25-21 25-17 19-25 8-15
30.11.2014 - İzmir(Atatürk) 16:00 ARKAS SPOR ZİRAAT BANKASI 3-2 21-25 25-16 21-25 25-18 15-12
 
9. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
07.12.2014 Ankara(Başkent) 14:00 ZİRAAT BANKASI BEŞİKTAŞ 3-1 20-25 25-14 25-15 25-21 -
07.12.2014 - Ankara(Başkent) 16:00 M.MİLLİ PİYANGO ARKAS SPOR 1-3 25-20 25-27 22-25 18-25 -
07.12.2014 - Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. HALKBANK 1-3 25-23 19-25 25-27 19-25 -
07.12.2014 - Gaziantep(Şahinbey) 14:00 ŞAHİNBEY BLD. GALATASARAY FXTCR 2-3 23-25 25-21 25-19 22-25 13-15
07.12.2014 İstanbul(B.Felek) 13:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-0 25-23 25-18 25-21 - -
07.12.2014 İstanbul(B.Felek) 16:00 FENERBAHÇE GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-1 25-15 25-22 22-25 25-17 -
 
10. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.12.2014 Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK FENERBAHÇE 3-1 25-17 25-18 20-25 25-22 -
14.12.2014 - Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. ŞAHİNBEY BLD. 3-1 21-25 25-23 25-13 25-20 -
14.12.2014 - Gümüşhane(Torul) 16:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK ZİRAAT BANKASI 0-3 24-26 20-25 21-25 - -
14.12.2014 - İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ M.MİLLİ PİYANGO 0-3 20-25 21-25 25-27 - -
14.12.2014 İstanbul(B.Felek) 14:00 GALATASARAY FXTCR İNEGÖL BLD. 3-2 20-25 21-25 25-20 25-21 15-11
14.12.2014 - İzmir(Atatürk) 16:00 ARKAS SPOR İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-18 25-19 25-13 - -
 
11. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
20.12.2014 - Gaziantep(Şahinbey) 14:00 ŞAHİNBEY BLD. ARKAS SPOR 1-3 23-25 25-21 23-25 18-25 -
21.12.2014 - Ankara(Başkent) 13:00 M.MİLLİ PİYANGO GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-1 25-23 25-27 25-21 25-16 -
21.12.2014 - Ankara(Başkent) 15:00 ZİRAAT BANKASI HALKBANK 0-3 14-25 19-25 23-25 - -
21.12.2014 - Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. FENERBAHÇE 0-3 18-25 15-25 21-25 - -
21.12.2014 İstanbul(B.Felek) 13:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 1-3 23-25 22-25 25-17 23-25 -
21.12.2014 İstanbul(B.Felek) 16:00 GALATASARAY FXTCR PALANDÖKEN BLD. 3-0 34-32 25-20 25-19 - -
 
12. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
10.01.2015 - Ankara(Başkent) 16:00 M.MİLLİ PİYANGO HALKBANK 1-3 13-25 25-21 19-25 14-25 -
10.01.2015 - Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. İNEGÖL BLD. 3-0 25-21 25-18 25-19 - -
10.01.2015 - Gaziantep(Şahinbey) 14:00 ŞAHİNBEY BLD. BEŞİKTAŞ 1-3 21-25 26-24 21-25 14-25 -
10.01.2015 - İstanbul(B.Felek) 17:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-0 25-22 25-13 25-22 - -
13.01.2015 - Ankara(Başkent) 18:00 ZİRAAT BANKASI FENERBAHÇE 1-3 19-25 22-25 25-20 23-25 -
29.01.2015 - İstanbul(B.Felek) 18:00 GALATASARAY FXTCR ARKAS SPOR 0-3 22-25 27-29 20-25 - -
 
13. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
16.01.2015 - Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-21 25-15 25-21 - -
17.01.2015 - Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. ZİRAAT BANKASI 1-3 17-25 21-25 25-23 21-25 -
17.01.2015 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK ŞAHİNBEY BLD. 3-2 28-30 25-23 17-25 25-21 18-16
17.01.2015 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ GALATASARAY FXTCR 2-3 22-25 25-23 25-21 14-25 15-17
17.01.2015 İstanbul(B.Felek) 15:00 FENERBAHÇE M.MİLLİ PİYANGO 3-0 25-22 25-19 27-25 - -
18.01.2015 - İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR PALANDÖKEN BLD. 3-0 25-11 25-19 25-14 - -
 
14. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.01.2015 - Gaziantep(Şahinbey) 14:00 ŞAHİNBEY BLD. HALKBANK 1-3 25-22 19-25 18-25 20-25 -
24.01.2015 - Ankara(Başkent) 14:00 M.MİLLİ PİYANGO ZİRAAT BANKASI 2-3 25-27 25-20 17-25 26-24 10-15
24.01.2015 - Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. BEŞİKTAŞ 0-3 16-25 24-26 29-31 - -
24.01.2015 İstanbul(B.Felek) 13:00 GALATASARAY FXTCR GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-0 25-19 25-16 25-22 - -
24.01.2015 İstanbul(B.Felek) 17:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. FENERBAHÇE 3-1 27-25 18-25 25-22 25-17 -
24.01.2015 - İzmir(Atatürk) 16:00 ARKAS SPOR İNEGÖL BLD. 3-0 25-19 25-13 25-18 - -
 
15. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
31.01.2015 - Ankara(Başkent) 14:00 ZİRAAT BANKASI İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-1 21-25 25-22 25-20 25-22 -
31.01.2015 Ankara(Başkent) 17:00 HALKBANK GALATASARAY FXTCR 3-0 25-14 25-19 25-20 - -
31.01.2015 - Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. M.MİLLİ PİYANGO 0-3 16-25 18-25 19-25 - -
31.01.2015 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK PALANDÖKEN BLD. 3-2 25-21 25-21 21-25 17-25 17-15
31.01.2015 - İstanbul(Akatlar) 13:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 2-3 20-25 19-25 29-27 25-21 9-15
31.01.2015 İstanbul(B.Felek) 14:00 FENERBAHÇE ŞAHİNBEY BLD. 2-3 22-25 19-25 25-16 25-22 12-15
 
16. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
06.02.2015 - Erzurum(R.T.Erdoğan) 17:30 PALANDÖKEN BLD. HALKBANK 0-3 13-25 15-25 18-25 - -
07.02.2015 - Gaziantep(Şahinbey) 14:00 ŞAHİNBEY BLD. ZİRAAT BANKASI 0-3 22-25 22-25 25-27 - -
07.02.2015 İstanbul(B.Felek) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. M.MİLLİ PİYANGO 3-1 17-25 25-20 25-20 28-26 -
07.02.2015 İstanbul(B.Felek) 17:00 GALATASARAY FXTCR FENERBAHÇE 3-2 25-21 19-25 18-25 25-21 15-13
07.02.2015 - İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-0 25-13 25-23 25-20 - -
08.02.2015 - İstanbul(Akatlar) 13:00 BEŞİKTAŞ İNEGÖL BLD. 3-0 25-22 25-19 25-20 - -
 
17. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
13.02.2015 - Ankara(Başkent) 17:00 M.MİLLİ PİYANGO ŞAHİNBEY BLD. 3-2 26-24 15-25 25-19 19-25 29-27
14.02.2015 Ankara(Başkent) 13:00 ZİRAAT BANKASI GALATASARAY FXTCR 3-2 19-25 25-14 25-21 23-25 15-13
14.02.2015 Ankara(Başkent) 16:00 HALKBANK ARKAS SPOR 3-0 25-16 25-16 25-23 - -
14.02.2015 - Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 2-3 26-24 23-25 28-26 16-25 19-21
14.02.2015 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK BEŞİKTAŞ 2-3 23-25 20-25 25-22 25-23 12-15
14.02.2015 İstanbul(B.Felek) 13:00 FENERBAHÇE PALANDÖKEN BLD. 3-0 25-21 25-23 25-17 - -
 
18. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
21.02.2015 - Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. ZİRAAT BANKASI 0-3 22-25 23-25 21-25 - -
21.02.2015 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK İNEGÖL BLD. 3-2 18-25 16-25 25-17 25-23 20-18
21.02.2015 - İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 0-3 20-25 19-25 25-27 - -
21.02.2015 İstanbul(B.Felek) 14:00 GALATASARAY FXTCR M.MİLLİ PİYANGO 3-1 25-22 23-25 25-22 25-23 -
21.02.2015 İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR FENERBAHÇE 1-3 20-25 25-23 23-25 26-28 -
17.03.2015 - Gaziantep(Şahinbey) 16:00 ŞAHİNBEY BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 2-3 21-25 26-24 23-25 25-18 9-15
 
19. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
28.02.2015 - Ankara(Başkent) 13:00 HALKBANK GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-1 26-28 25-18 25-16 25-18 -
28.02.2015 - Ankara(Başkent) 15:00 M.MİLLİ PİYANGO PALANDÖKEN BLD. 3-0 30-28 25-17 25-18 - -
28.02.2015 - Ankara(Başkent) 17:30 ZİRAAT BANKASI ARKAS SPOR 3-1 26-28 25-23 25-21 25-21 -
28.02.2015 - Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. ŞAHİNBEY BLD. 2-3 25-23 23-25 26-24 24-26 13-15
28.02.2015 İstanbul(B.Felek) 14:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ 3-0 25-23 25-18 25-17 - -
28.02.2015 İstanbul(H.Alagaş) 17:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. GALATASARAY FXTCR 2-3 25-22 22-25 25-23 21-25 11-15
 
20. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
07.03.2015 - Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK İNEGÖL BLD. 3-0 25-16 25-21 25-20 - -
07.03.2015 - Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-15 25-22 23-25 25-20 -
07.03.2015 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK FENERBAHÇE 1-3 17-25 25-23 15-25 20-25 -
07.03.2015 İstanbul(Akatlar) 12:00 BEŞİKTAŞ ZİRAAT BANKASI 1-3 25-17 16-25 17-25 19-25 -
07.03.2015 İstanbul(B.Felek) 13:00 GALATASARAY FXTCR ŞAHİNBEY BLD. 0-3 22-25 17-25 21-25 - -
07.03.2015 - İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR M.MİLLİ PİYANGO 3-0 32-30 25-18 25-16 - -
 
21. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.03.2015 - Ankara(Başkent) 14:00 ZİRAAT BANKASI GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-0 25-23 25-19 25-16 - -
14.03.2015 - Ankara(Başkent) 16:00 M.MİLLİ PİYANGO BEŞİKTAŞ 3-2 17-25 25-23 25-22 16-25 15-8
14.03.2015 - Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. GALATASARAY FXTCR 2-3 25-22 23-25 25-22 23-25 13-15
14.03.2015 - Gaziantep(Şahinbey) 13:00 ŞAHİNBEY BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-0 25-21 25-19 25-14 - -
14.03.2015 İstanbul(B.Felek) 14:00 FENERBAHÇE HALKBANK 1-3 27-25 21-25 23-25 22-25 -
14.03.2015 İstanbul(H.Alagaş) 17:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 1-3 21-25 22-25 25-21 19-25 -
 
22. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
21.03.2015 Ankara(Başkent) 16:00 HALKBANK ZİRAAT BANKASI 3-0 25-23 30-28 25-18 - -
21.03.2015 - Erzurum(R.T.Erdoğan) 16:00 PALANDÖKEN BLD. GALATASARAY FXTCR 3-1 25-18 25-21 28-30 25-20 -
21.03.2015 - Gümüşhane(Torul) 16:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK M.MİLLİ PİYANGO 1-3 29-27 20-25 23-25 15-25 -
21.03.2015 - İstanbul(Akatlar) 16:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 2-3 22-25 26-24 25-20 18-25 14-16
21.03.2015 İstanbul(B.Felek) 16:00 FENERBAHÇE İNEGÖL BLD. 3-2 21-25 25-16 22-25 25-18 15-13
21.03.2015 - İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR ŞAHİNBEY BLD. 3-0 25-22 26-24 25-21 - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Eylül 2016
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
TV'de Voleybol
Pazartesi
Adnan Paşaoğlu - Smaç
Smart Spor 14.00
Salı
5. Set - Metin Görgün-Pelin Emniyetli
Sports TV 21.30
Perşembe
Smaçör - Aslı Duru
FB TV 10.00
Başak Koç ile Filenin Yıldızları - Başak Koç
Radyospor 16.30
Voleybol Arenası - Nazlı Öztürk
GS TV 17.00
Telesmaç - Faruk Mutkan
TRT Spor 21.00
Cumartesi
Metin Görgün ile Smaç
Sports TV 17.00
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.