Voleybol 3. Ligi Bayanlar 1. Grup

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.11.2014 - İzmir(Atatürk) 14:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. TEKSTİLSPOR 3-0 28-26 25-18 25-17 - -
02.11.2014 - İzmir(Atatürk) 18:00 GELİŞİM KOLEJİ GAZİ GENÇLİK 3-2 25-17 25-23 21-25 21-25 15-6
02.11.2014 - Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 3-0 25-14 25-19 27-25 - -
02.11.2014 - Uşak(Atatürk) 14:00 AYNA HALK OYUNLARI MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 15-25 18-25 22-25 - -
18.10.2015 - Antalya(KepezT.Özal) 13:00 KEPEZ BLD. İZMİR SPOR 3-0 25-19 25-17 26-24 - -
18.10.2015 - Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-22 25-13 25-17 - -
18.10.2015 - İzmir(Balçova) 16:30 ACAR SPOR GAZİ GENÇLİK 1-3 14-25 25-23 13-25 22-25 -
18.10.2015 - İzmir(G.Emir) 14:30 GELİŞİM KOLEJİ SÖKE EGE KOLEJİ 3-0 25-19 25-19 25-11 - -
18.10.2015 - İzmir(Tire) 17:00 TİRE BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 2-3 19-25 23-25 25-20 25-15 12-15
18.10.2015 - Manisa(Alaşehir) 12:30 ALAŞEHİR BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-17 25-14 - -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.11.2014 - Manisa(ÇokAmaçlı) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ALAŞEHİR BLD. 3-1 25-27 25-15 25-20 25-15 -
09.11.2014 - Antalya(Atatürk) 12:00 KEPEZ BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 21-25 18-25 19-25 - -
09.11.2014 - Denizli(R.Yazıcıoğlu) 14:00 TEKSTİLSPOR GELİŞİM KOLEJİ 3-2 24-26 25-22 25-20 22-25 15-9
09.11.2014 - İzmir(Gaziemir) 14:00 GAZİ GENÇLİK AYNA HALK OYUNLARI 3-0 25-14 25-22 25-20 - -
25.10.2015 - Aydın(Atatürk) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ACAR SPOR 3-2 25-12 28-26 20-25 19-25 15-12
25.10.2015 - Aydın(Söke) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ TİRE BLD. 0-3 10-25 8-25 11-25 - -
25.10.2015 - Denizli(H.Güngör) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-16 25-20 25-22 - -
25.10.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 1-3 19-25 29-27 20-25 23-25 -
25.10.2015 - İzmir(Balçova) 14:00 İZMİR SPOR GELİŞİM KOLEJİ 2-3 25-12 25-21 24-26 24-26 10-15
25.10.2015 - İzmir(Gaziemir) 13:00 GAZİ GENÇLİK ALAŞEHİR BLD. 0-3 17-25 18-25 20-25 - -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.11.2014 - İzmir(Atatürk) 16:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0 25-19 25-19 25-23 - -
23.11.2014 - Antalya(Atatürk) 14:00 KEPEZ BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. 2-3 27-25 10-25 25-17 17-25 10-15
23.11.2014 - Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. GAZİ GENÇLİK 2-3 21-25 25-23 25-17 19-25 11-15
23.11.2014 - Uşak(Atatürk) 14:00 AYNA HALK OYUNLARI TEKSTİLSPOR 3-1 25-21 25-22 11-25 28-26 -
31.10.2015 - Antalya(KepezT.Özal) 13:00 KEPEZ BLD. GAZİ GENÇLİK 3-0 25-23 25-23 25-23 - -
31.10.2015 - Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. SÖKE EGE KOLEJİ 3-0 25-22 25-18 25-12 - -
31.10.2015 - İzmir(Balçova) 14:00 İZMİR SPOR İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 15-25 31-33 10-25 - -
31.10.2015 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ACAR SPOR DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 1-3 7-25 25-18 20-25 15-25 -
31.10.2015 - İzmir(Gaziemir) 16:00 GELİŞİM KOLEJİ TİRE BLD. 0-3 21-25 13-25 24-26 - -
31.10.2015 - Manisa(Alaşehir) 12:30 ALAŞEHİR BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-14 25-15 25-12 - -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
29.11.2014 - İzmir(Atatürk) 16:30 GELİŞİM KOLEJİ AYNA HALK OYUNLARI 3-1 23-25 25-22 25-19 25-22 -
29.11.2014 - Manisa(Atatürk) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-22 27-25 22-25 22-25 9-15
30.11.2014 - Denizli(R.Yazıcıoğlu) 14:00 TEKSTİLSPOR ALAŞEHİR BLD. 2-3 19-25 25-23 26-28 25-17 11-15
30.11.2014 - İzmir(Gaziemir) 12:00 GAZİ GENÇLİK KEPEZ BLD. 3-2 26-24 25-19 15-25 22-25 15-10
08.11.2015 - Aydın(Atatürk) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 0-3 10-25 21-25 21-25 - -
08.11.2015 - Aydın(Söke) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ ACAR SPOR 3-2 25-21 18-25 23-25 25-16 15-11
08.11.2015 - Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ ALAŞEHİR BLD. 1-3 20-25 27-25 15-25 16-25 -
08.11.2015 - İzmir(Atatürk) 15:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0 25-18 25-17 25-19 - -
08.11.2015 - İzmir(Gaziemir) 13:00 GAZİ GENÇLİK İZMİR SPOR 3-1 26-24 25-18 16-25 25-17 -
08.11.2015 - İzmir(Tire) 17:00 TİRE BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-14 25-19 25-15 - -
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
06.12.2014 - İzmir(Atatürk) 14:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. AYNA HALK OYUNLARI 3-1 25-16 25-15 23-25 25-12 -
06.12.2014 - Manisa(Atatürk) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. GAZİ GENÇLİK 3-0 25-19 25-19 25-22 - -
07.12.2014 - Antalya(Atatürk) 12:00 KEPEZ BLD. TEKSTİLSPOR 3-0 25-16 25-11 25-19 - -
07.12.2014 - Manisa(Alaşehir) 16:00 ALAŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 2-3 19-25 22-25 25-21 25-22 12-15
15.11.2015 - Antalya(Atatürk) 13:00 KEPEZ BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1 25-18 21-25 25-13 25-19 -
15.11.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 GELİŞİM KOLEJİ ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-22 25-21 25-14 - -
15.11.2015 - İzmir(Balçova) 14:00 İZMİR SPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-1 26-24 25-20 25-27 25-18 -
15.11.2015 - Manisa(Alaşehir) 12:30 ALAŞEHİR BLD. SÖKE EGE KOLEJİ 3-0 25-12 25-16 25-23 - -
16.11.2015 - İzmir(Balçova) 16:00 ACAR SPOR TİRE BLD. 0-3 13-25 16-25 19-25 - -
16.11.2015 - İzmir(Balçova) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. GAZİ GENÇLİK 2-3 25-23 23-25 25-21 20-25 14-16
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.12.2014 - Denizli(R.Yazıcıoğlu) 14:00 TEKSTİLSPOR MANİSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-23 19-25 21-25 16-25 -
14.12.2014 - İzmir(Atatürk) 14:00 GELİŞİM KOLEJİ KEPEZ BLD. 1-3 21-25 23-25 25-21 24-26 -
14.12.2014 - İzmir(Gaziemir) 16:00 GAZİ GENÇLİK İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 12-25 17-25 21-25 - -
14.12.2014 - Uşak(Atatürk) 14:00 AYNA HALK OYUNLARI ALAŞEHİR BLD. 1-3 21-25 25-14 14-25 23-25 -
22.11.2015 - Aydın(Atatürk) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 15-25 20-25 12-25 - -
22.11.2015 - Aydın(Söke) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ KEPEZ BLD. 0-3 8-25 18-25 21-25 - -
22.11.2015 - Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. ACAR SPOR 3-1 26-24 21-25 25-16 25-15 -
22.11.2015 - Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ İZMİR SPOR 3-0 27-25 25-18 25-22 - -
22.11.2015 - İzmir(Gaziemir) 13:00 GAZİ GENÇLİK GELİŞİM KOLEJİ 3-2 25-16 25-18 9-25 23-25 15-6
22.11.2015 - İzmir(Tire) 17:00 TİRE BLD. ALAŞEHİR BLD. 1-3 21-25 20-25 25-22 24-26 -
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
20.12.2014 - Manisa(Atatürk) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 2-3 25-23 26-24 17-25 19-25 16-18
21.12.2014 - Antalya(Atatürk) 12:00 KEPEZ BLD. AYNA HALK OYUNLARI 3-1 25-20 17-25 27-25 25-21 -
21.12.2014 - İzmir(Atatürk) 14:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. ALAŞEHİR BLD. 3-1 25-21 25-21 22-25 25-23 -
21.12.2014 - İzmir(Gaziemir) 16:00 GAZİ GENÇLİK TEKSTİLSPOR 3-1 25-7 22-25 25-13 28-26 -
28.11.2015 - Antalya(KepezT.Özal) 12:00 KEPEZ BLD. TİRE BLD. 3-2 25-19 14-25 25-22 17-25 15-7
29.11.2015 - İzmir(Balçova) 14:00 İZMİR SPOR SÖKE EGE KOLEJİ 3-0 25-17 25-21 25-14 - -
29.11.2015 - İzmir(Gaziemir) 13:00 GAZİ GENÇLİK AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-19 25-16 - -
29.11.2015 - İzmir(Gaziemir) 15:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3 20-25 21-25 15-25 - -
29.11.2015 - Manisa(Alaşehir) 16:00 ALAŞEHİR BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-11 25-16 25-13 - -
30.11.2015 - İzmir(Atatürk) 18:30 GELİŞİM KOLEJİ ACAR SPOR 3-0 25-19 25-21 25-18 - -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
06.12.2015 - Aydın(Atatürk) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 0-3 17-25 16-25 18-25 - -
06.12.2015 - Aydın(Söke) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 21-25 19-25 10-25 - -
06.12.2015 - Çanakkale(Anafartalar) 13:00 ÇANAKKALE BLD. KEPEZ BLD. 2-3 26-28 27-25 16-25 25-19 8-15
06.12.2015 - Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ GAZİ GENÇLİK 2-3 25-16 27-25 23-25 19-25 13-15
06.12.2015 - İzmir(Atatürk) 16:30 ACAR SPOR ALAŞEHİR BLD. 0-3 13-25 19-25 11-25 - -
06.12.2015 - İzmir(Tire) 17:00 TİRE BLD. İZMİR SPOR 3-0 25-15 25-16 25-17 - -
17.01.2015 - Manisa(ÇokAmaçlı) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. AYNA HALK OYUNLARI 3-1 25-19 25-9 22-25 25-21 -
18.01.2015 - Antalya(Atatürk) 12:00 KEPEZ BLD. ALAŞEHİR BLD. 1-3 22-25 15-25 25-15 12-25 -
18.01.2015 - Denizli(R.Yazıcıoğlu) 14:00 TEKSTİLSPOR İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 15-25 14-25 18-25 - -
18.01.2015 - İzmir(G.Emir) 14:00 GAZİ GENÇLİK GELİŞİM KOLEJİ 3-2 18-25 25-19 26-24 23-25 18-16
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
13.12.2015 - Antalya(KepezT.Özal) 13:00 KEPEZ BLD. ACAR SPOR 3-0 25- 25- 25- - -
13.12.2015 - Aydın(Atatürk) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 1-3 20-25 25-21 13-25 11-25 -
13.12.2015 - İzmir(Atatürk) 16:30 GELİŞİM KOLEJİ ALAŞEHİR BLD. 1-3 12-25 14-25 25-22 16-25 -
13.12.2015 - İzmir(Atatürk) 18:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. TİRE BLD. 0-3 18-25 15-25 15-25 - -
13.12.2015 - İzmir(Balçova) 16:00 İZMİR SPOR ÇANAKKALE BLD. 3-1 25-19 25-18 21-25 25-15 -
13.12.2015 - İzmir(Gaziemir) 13:00 GAZİ GENÇLİK SÖKE EGE KOLEJİ 3-0 25-20 25-18 25-16 - -
25.01.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 3-1 21-25 25-15 25-21 25-14 -
25.01.2015 - İzmir(Atatürk) 18:30 GELİŞİM KOLEJİ TEKSTİLSPOR 3-1 18-25 25-14 25-17 25-15 -
25.01.2015 - Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 21-25 26-28 20-25 - -
25.01.2015 - Uşak(Atatürk) 16:00 AYNA HALK OYUNLARI GAZİ GENÇLİK 1-3 25-16 27-29 23-25 21-25 -
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
19.12.2015 - İzmir(Atatürk) 16:30 ACAR SPOR İZMİR SPOR 1-3 21-25 26-24 17-25 12-25 -
20.12.2015 - Aydın(Söke) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ AYDIN B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-19 23-25 25-20 22-25 13-15
20.12.2015 - Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 15-25 23-25 17-25 - -
20.12.2015 - Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ GELİŞİM KOLEJİ 3-0 25-11 25-23 25-15 - -
20.12.2015 - İzmir(Tire) 17:00 TİRE BLD. GAZİ GENÇLİK 3-0 25-20 25-22 25-18 - -
20.12.2015 - Manisa(Alaşehir) 12:30 ALAŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 3-1 25-21 25-19 29-31 25-18 -
14.02.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 GELİŞİM KOLEJİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 1-3 16-25 19-25 25-22 17-25 -
14.02.2015 - Manisa(ÇokAmaçlı) 18:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 3-0 25-17 25-10 25-20 - -
15.02.2015 - Denizli(R.Yazıcıoğlu) 14:00 TEKSTİLSPOR AYNA HALK OYUNLARI 3-2 20-25 25-18 21-25 26-24 15-13
15.02.2015 - İzmir(Atatürk) 18:30 GAZİ GENÇLİK ALAŞEHİR BLD. 3-2 14-25 25-10 26-24 19-25 15-8
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
27.12.2015 - Aydın(Atatürk) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. TİRE BLD. 0-3 19-25 15-25 14-25 - -
27.12.2015 - Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ SÖKE EGE KOLEJİ 3-0 25-9 25-18 25-21 - -
27.12.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 GELİŞİM KOLEJİ KEPEZ BLD. 1-3 17-25 26-24 27-29 23-25 -
27.12.2015 - İzmir(Atatürk) 16:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. ACAR SPOR 3-0 25-22 25-14 25-17 - -
27.12.2015 - İzmir(Balçova) 14:00 İZMİR SPOR ALAŞEHİR BLD. 0-3 18-25 21-25 14-25 - -
27.12.2015 - İzmir(Gaziemir) 13:00 GAZİ GENÇLİK ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-15 25-13 25-19 - -
22.02.2015 - Antalya(Atatürk) 12:00 KEPEZ BLD. GAZİ GENÇLİK 1-3 25-17 11-25 20-25 14-25 -
22.02.2015 - İzmir(Atatürk) 16:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 24-26 25-23 21-25 22-25 -
22.02.2015 - Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. TEKSTİLSPOR 3-0 25-20 25-18 25-20 - -
22.02.2015 - Uşak(Atatürk) 14:00 AYNA HALK OYUNLARI GELİŞİM KOLEJİ 0-3 15-25 24-26 18-25 - -
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.03.2015 - Denizli(H.Güngör) 16:00 TEKSTİLSPOR KEPEZ BLD. 3-1 14-25 25-12 25-23 25-17 -
01.03.2015 - İzmir(Atatürk) 16:30 GELİŞİM KOLEJİ ALAŞEHİR BLD. 1-3 23-25 23-25 25-17 20-25 -
01.03.2015 - İzmir(Atatürk) 18:30 GAZİ GENÇLİK MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 20-25 26-28 18-25 - -
01.03.2015 - Uşak(Atatürk) 14:00 AYNA HALK OYUNLARI İZMİR B.ŞEHİR BLD. 1-3 23-25 25-21 16-25 27-29 -
10.01.2016 - Aydın(Atatürk) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ÇANAKKALE BLD. 2-3 8-25 25-21 18-25 25-18 10-15
10.01.2016 - Aydın(Söke) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ GELİŞİM KOLEJİ 0-3 18-25 22-25 18-25 - -
10.01.2016 - Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ TİRE BLD. 3-2 21-25 25-16 25-23 23-25 15-13
10.01.2016 - İzmir(Atatürk) 14:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. ALAŞEHİR BLD. 2-3 17-25 17-25 25-17 25-18 7-15
10.01.2016 - İzmir(Balçova) 14:00 İZMİR SPOR KEPEZ BLD. 1-3 22-25 25-21 16-25 31-33 -
10.01.2016 - İzmir(Gaziemir) 13:00 GAZİ GENÇLİK ACAR SPOR 3-0 25-20 25-11 25-16 - -
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
07.03.2015 - Manisa(Atatürk) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. TEKSTİLSPOR 3-0 25-15 25-11 25-19 - -
08.03.2015 - Antalya(Atatürk) 12:00 KEPEZ BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0 25-23 27-25 25-21 - -
08.03.2015 - İzmir(Atatürk) 18:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. GAZİ GENÇLİK 3-0 25-10 25-13 25-22 - -
08.03.2015 - Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. AYNA HALK OYUNLARI 3-1 22-25 25-17 25-14 25-14 -
17.01.2016 - Antalya(KepezT.Özal) 13:00 KEPEZ BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-2 23-25 22-25 25-23 25-14 15-13
17.01.2016 - Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 1-3 25-23 18-25 16-25 13-25 -
17.01.2016 - İzmir(Atatürk) 19:00 ACAR SPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 8-25 15-25 - -
17.01.2016 - İzmir(Tire) 17:00 TİRE BLD. SÖKE EGE KOLEJİ 3-0 25-11 25-8 25-14 - -
17.01.2016 - Manisa(Alaşehir) 12:30 ALAŞEHİR BLD. GAZİ GENÇLİK 3-2 17-25 20-25 25-12 25-20 15-7
18.01.2016 - İzmir(Atatürk) 18:00 GELİŞİM KOLEJİ İZMİR SPOR 3-0 25-22 25-21 25-19 - -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Denizli(Merkez) DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ ACAR SPOR - - - - - -
12.03.2015 - Denizli(M. Kaynak Ana. Lis.) 14:00 TEKSTİLSPOR GAZİ GENÇLİK 3-2 25-20 18-25 25-21 23-25 15-6
12.03.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 GELİŞİM KOLEJİ MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-23 27-25 27-25 - -
12.03.2015 - Manisa(Alaşehir) 14:00 ALAŞEHİR BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 2-3 21-25 26-24 26-24 19-25 7-15
12.03.2015 - Uşak(Atatürk) AYNA HALK OYUNLARI KEPEZ BLD. (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
24.01.2016 - Aydın(Atatürk) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ALAŞEHİR BLD. 0-3 16-25 21-25 18-25 - -
24.01.2016 - Aydın(Söke) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ ÇANAKKALE BLD. 2-3 25-22 16-25 25-21 16-25 11-15
24.01.2016 - İzmir(Atatürk) 18:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. İZMİR SPOR 3-1 25-11 12-25 25-16 25-13 -
24.01.2016 - İzmir(Gaziemir) 13:00 GAZİ GENÇLİK KEPEZ BLD. 3-0 25-20 26-24 25-20 - -
24.01.2016 - İzmir(Tire) 17:00 TİRE BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0 25-12 25-19 25-23 - -
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İzmir(Atatürk) ACAR SPOR SÖKE EGE KOLEJİ - - - - - -
30.01.2016 - Çanakkale(Anafartalar) 14:00 ÇANAKKALE BLD. TİRE BLD. 0-3 20-25 18-25 16-25 - -
31.01.2016 - Antalya(KepezT.Özal) 13:00 KEPEZ BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-15 25-27 25-17 25-15 -
31.01.2016 - İzmir(Balçova) 14:00 İZMİR SPOR GAZİ GENÇLİK 2-3 12-25 25-22 12-25 26-24 16-18
31.01.2016 - İzmir(Gaziemir) 16:00 GELİŞİM KOLEJİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 19-25 19-25 22-25 - -
31.01.2016 - Manisa(Alaşehir) 12:30 ALAŞEHİR BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1 22-25 25-21 25-21 25-20 -
 
16. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İzmir(Tire) TİRE BLD. ACAR SPOR - - - - - -
03.02.2016 - Aydın(Atatürk) 18:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. İZMİR SPOR 1-3 25-23 20-25 16-25 18-25 -
03.02.2016 - Aydın(Kuşadası Uğur İnan) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ ALAŞEHİR BLD. 0-3 21-25 17-25 20-25 - -
03.02.2016 - Çanakkale(Anafartalar) 14:00 ÇANAKKALE BLD. GELİŞİM KOLEJİ 2-3 25-16 15-25 18-25 25-14 15-17
03.02.2016 - Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ KEPEZ BLD. 3-1 25-22 20-25 25-19 25-12 -
03.02.2016 - İzmir(Gaziemir) 13:00 GAZİ GENÇLİK İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-15 26-24 28-26 - -
 
17. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İzmir(Atatürk) ACAR SPOR ÇANAKKALE BLD. - - - - - -
06.02.2016 - İzmir(Gaziemir) 14:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-17 25-8 25-14 - -
07.02.2016 - Antalya(KepezT.Özal) 13:00 KEPEZ BLD. SÖKE EGE KOLEJİ 3-0 25-15 25-13 25-17 - -
07.02.2016 - İzmir(Balçova) 14:00 İZMİR SPOR DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3 13-25 15-25 21-25 - -
07.02.2016 - İzmir(Balçova) 16:00 GELİŞİM KOLEJİ GAZİ GENÇLİK 1-3 19-25 25-16 14-25 20-25 -
07.02.2016 - Manisa(Alaşehir) 12:30 ALAŞEHİR BLD. TİRE BLD. 3-0 25-16 25-21 25-13 - -
 
18. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İzmir(Atatürk) ACAR SPOR GELİŞİM KOLEJİ - - - - - -
14.02.2016 - Aydın(Atatürk) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. GAZİ GENÇLİK 0-3 12-25 12-25 19-25 - -
14.02.2016 - Aydın(Söke) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ İZMİR SPOR 0-3 23-25 21-25 16-25 - -
14.02.2016 - Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. ALAŞEHİR BLD. 1-3 10-25 28-30 25-23 17-25 -
14.02.2016 - Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-1 24-26 25-19 25-23 25-12 -
14.02.2016 - İzmir(Tire) 15:30 TİRE BLD. KEPEZ BLD. 3-1 25-17 25-16 22-25 25-19 -
 
19. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Manisa(Alaşehir) ALAŞEHİR BLD. ACAR SPOR - - - - - -
20.02.2016 - İzmir(Gaziemir) 14:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. SÖKE EGE KOLEJİ 3-0 25-13 25-20 25-22 - -
20.02.2016 - İzmir(Gaziemir) 16:00 GELİŞİM KOLEJİ AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0 27-25 25-10 25-23 - -
21.02.2016 - Antalya(KepezT.Özal) 13:00 KEPEZ BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-1 25-16 25-15 24-26 25-19 -
21.02.2016 - İzmir(Balçova) 14:00 İZMİR SPOR TİRE BLD. 0-3 22-25 22-25 16-25 - -
21.02.2016 - İzmir(Gaziemir) 13:00 GAZİ GENÇLİK DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3 21-25 19-25 19-25 - -
 
20. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İzmir(Atatürk) ACAR SPOR KEPEZ BLD. - - - - - -
24.02.2016 - Aydın(Söke) 17:00 SÖKE EGE KOLEJİ GAZİ GENÇLİK 1-3 26-28 25-18 21-25 20-25 -
24.02.2016 - Çanakkale(Anafartalar) 15:00 ÇANAKKALE BLD. İZMİR SPOR 3-1 25-19 22-25 25-12 25-18 -
24.02.2016 - Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-14 25-20 - -
24.02.2016 - İzmir(Tire) 17:00 TİRE BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-19 19-25 25-18 25-17 -
24.02.2016 - Manisa(Alaşehir) 15:00 ALAŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0 25-19 25-20 25-19 - -
 
21. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İzmir(Balçova) İZMİR SPOR ACAR SPOR - - - - - -
27.02.2016 - İzmir(Atatürk) 14:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-1 20-25 25-9 25-23 25-23 -
28.02.2016 - Antalya(KepezT.Özal) 13:00 KEPEZ BLD. ALAŞEHİR BLD. 0-3 17-25 26-28 19-25 - -
28.02.2016 - Aydın(Atatürk) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. SÖKE EGE KOLEJİ 2-3 25-21 25-19 25-27 9-25 9-15
28.02.2016 - İzmir(Atatürk) 18:30 GELİŞİM KOLEJİ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3 12-25 18-25 22-25 - -
28.02.2016 - İzmir(Gaziemir) 13:00 GAZİ GENÇLİK TİRE BLD. 1-3 25-22 23-25 19-25 16-25 -
 
22. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İzmir(Atatürk) ACAR SPOR İZMİR B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
05.03.2016 - Manisa(Alaşehir) 14:00 ALAŞEHİR BLD. İZMİR SPOR 3-1 25-14 20-25 25-16 28-26 -
06.03.2016 - Antalya(KepezT.Özal) 13:00 KEPEZ BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0 25-20 25-21 25-21 - -
06.03.2016 - Aydın(Söke) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-2 25-21 18-25 25-21 23-25 15-13
06.03.2016 - Çanakkale(Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. GAZİ GENÇLİK 3-0 25- 25- 25- - -
06.03.2016 - İzmir(Tire) 13:00 TİRE BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-14 25-21 25-10 - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.