Voleybol 3. Ligi Bayanlar 2. Grup

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Balıkesir(Kurtdereli) BALIKESİR DSİ SİLİVRİ SPOR - - - - - -
02.11.2014 - Balıkesir(Susurluk) 14:00 YÖRSAN SUSURLUKSPOR BURSASPOR 0-3 16-25 20-25 15-25 - -
02.11.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 ARMA YAŞAM GENÇLİK ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0 25-19 25-13 25-15 - -
02.11.2014 - İstanbul(BeykozŞ.Köktürk) 16:00 BEYKOZ BLD. SİLİVRİSPOR 3-1 20-25 25-18 25-20 25-17 -
18.10.2015 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 VAKIFBANK BAHÇELİEVLER BLD. 3-0 25-8 25-20 25-13 - -
18.10.2015 - İstanbul(EsenlerSporKompleksi) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0 25-18 25-9 25-20 - -
18.10.2015 - İstanbul(Sarıyer) 13:00 ANKA SPOR ÇARŞI SPOR 3-1 25-19 25-15 19-25 25-9 -
18.10.2015 - İstanbul(UPS) 18:00 UPS ARNAVUTKÖY BLD. 1-3 14-25 24-26 26-24 14-25 -
18.10.2015 - Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE YENİKENT BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 1-3 19-25 15-25 25-19 17-25 -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İstanbul(Silivri) SİLİVRİ SPOR ANKA SPOR - - - - - -
09.11.2014 - İstanbul(Silivri) 14:00 SİLİVRİSPOR ARMA YAŞAM GENÇLİK 1-3 25-19 12-25 15-25 15-25 -
09.11.2014 - İstanbul(UPSKomp) 18:00 UPS BEYKOZ BLD. 0-3 23-25 27-29 18-25 - -
09.11.2014 - Yalova(90. Yıl) 17:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. YÖRSAN SUSURLUKSPOR 0-3 16-25 17-25 21-25 - -
24.10.2015 - Edirne(MimarSinan) 12:30 ÇARŞI SPOR İBRAHİM TURHAN LİSESİ 1-3 22-25 21-25 25-21 25-27 -
24.10.2015 - İstanbul(Hadımköy) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. VAKIFBANK 0-3 11-25 21-25 25-27 - -
25.10.2015 - İstanbul(B.ÇekmeceG.Bilge) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ UPS 1-3 30-28 8-25 24-26 18-25 -
25.10.2015 - İstanbul(HasanDoğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. DERİNCE YENİKENT 0-3 21-25 24-26 23-25 - -
25.10.2015 - İstanbul(HasanDoğan) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BALIKESİR DSİ 3-0 25-23 25-16 25-14 - -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İstanbul(EsenlerSporKompleksi) İBRAHİM TURHAN LİSESİ SİLİVRİ SPOR - - - - - -
22.11.2014 - İstanbul(50.Yıl) 16:30 ARMA YAŞAM GENÇLİK UPS 3-0 25-16 25-19 25-17 - -
23.11.2014 - Balıkesir(Susurluk) 14:00 YÖRSAN SUSURLUKSPOR SİLİVRİSPOR 2-3 25-18 27-25 19-25 19-25 7-15
23.11.2014 - Bursa(Çekirge) 14:00 BURSASPOR ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0 25-15 25-12 25-12 - -
31.10.2015 - Balıkesir(Kurtdereli) 13:30 BALIKESİR DSİ BAHÇELİEVLER BLD. 3-0 25-13 25-15 25-23 - -
31.10.2015 - İstanbul(Silivri-Alibey) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ÇARŞI SPOR 0-3 23-25 21-25 22-25 - -
31.10.2015 - İstanbul(UPS) 18:00 UPS VAKIFBANK 0-3 19-25 19-25 17-25 - -
31.10.2015 - Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE YENİKENT ARNAVUTKÖY BLD. 1-3 10-25 26-24 14-25 20-25 -
02.11.2015 - İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 14:00 ANKA SPOR BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3 18-25 23-25 23-25 - -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İstanbul(Silivri) SİLİVRİ SPOR BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ - - - - - -
30.11.2014 - İstanbul(BeykozŞ.Köktürk) 16:00 BEYKOZ BLD. ARMA YAŞAM GENÇLİK 2-3 23-25 25-20 18-25 25-20 12-15
30.11.2014 - İstanbul(Silivri) 14:00 SİLİVRİSPOR BURSASPOR 0-3 19-25 17-25 14-25 - -
30.11.2014 - İstanbul(UPSKomp) 18:00 UPS YÖRSAN SUSURLUKSPOR 3-0 25-16 25-20 25-17 - -
07.11.2015 - Edirne(MimarSinan) 17:00 ÇARŞI SPOR UPS 3-2 21-25 25-20 25-17 19-25 15-10
07.11.2015 - İstanbul(Hadımköy) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. BALIKESİR DSİ 2-3 19-25 22-25 25-11 25-18 14-16
08.11.2015 - İstanbul(50.Yıl) 16:30 VAKIFBANK DERİNCE YENİKENT 3-0 25-14 25-15 25-22 - -
08.11.2015 - İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL İBRAHİM TURHAN LİSESİ 2-3 25-20 26-24 17-25 18-25 8-15
08.11.2015 - İstanbul(HasanDoğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. ANKA SPOR 2-3 25-22 14-25 20-25 25-19 9-15
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Edirne(MimarSinan) ÇARŞI SPOR SİLİVRİ SPOR - - - - - -
07.12.2014 - Balıkesir(Susurluk) 12:00 YÖRSAN SUSURLUKSPOR BEYKOZ BLD. 0-3 11-25 22-25 20-25 - -
07.12.2014 - Bursa(Çekirge) 15:00 BURSASPOR UPS 3-0 25-15 25-20 25-15 - -
07.12.2014 - Yalova(90. Yıl) 16:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. SİLİVRİSPOR 2-3 25-12 18-25 21-25 27-25 7-15
14.11.2015 - İstanbul(B.ÇekmeceG.Bilge) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3 21-25 13-25 15-25 - -
15.11.2015 - Balıkesir(Kurtdereli) 13:30 BALIKESİR DSİ VAKIFBANK 0-3 23-25 20-25 14-25 - -
15.11.2015 - İstanbul(EsenlerSporKompleksi) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ BAHÇELİEVLER BLD. 3-0 25-21 25-22 25-21 - -
15.11.2015 - İstanbul(Sarıyer) 13:00 ANKA SPOR ARNAVUTKÖY BLD. 1-3 14-25 27-25 18-25 21-25 -
15.11.2015 - İstanbul(UPS) 18:00 UPS DERİNCE YENİKENT 3-0 25-10 25-21 25-23 - -
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İstanbul(Silivri) SİLİVRİ SPOR UPS - - - - - -
14.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 ARMA YAŞAM GENÇLİK YÖRSAN SUSURLUKSPOR 2-3 28-26 15-25 25-19 20-25 14-16
14.12.2014 - İstanbul(BeykozŞ.Köktürk) 16:00 BEYKOZ BLD. BURSASPOR 3-0 25-17 25-19 25-19 - -
14.12.2014 - İstanbul(UPSKomp) 18:00 UPS ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-1 25-16 25-19 24-26 25-17 -
21.11.2015 - İstanbul(ArnavutköySl.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. İBRAHİM TURHAN LİSESİ 3-0 25-22 25-20 25-17 - -
22.11.2015 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 VAKIFBANK ANKA SPOR 3-0 25-22 25-15 25-19 - -
22.11.2015 - İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ÇARŞI SPOR 3-0 25-17 25-21 25-14 - -
22.11.2015 - İstanbul(HasanDoğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0 25-18 25-12 25-13 - -
22.11.2015 - Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE YENİKENT BALIKESİR DSİ 2-3 19-25 25-20 21-25 25-14 9-15
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İstanbul(Silivri) SİLİVRİ SPOR BAHÇELİEVLER VOLEYBOL - - - - - -
21.12.2014 - Bursa(Çekirge) 14:00 BURSASPOR ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-1 25-20 25-17 19-25 25-22 -
21.12.2014 - İstanbul(Silivri) 14:00 SİLİVRİSPOR UPS 0-3 23-25 22-25 20-25 - -
21.12.2014 - Yalova(90. Yıl) 17:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. BEYKOZ BLD. 0-3 17-25 19-25 18-25 - -
28.11.2015 - Edirne(MimarSinan) 12:30 ÇARŞI SPOR BAHÇELİEVLER BLD. 0-3 23-25 23-25 16-25 - -
29.11.2015 - İstanbul(B.ÇekmeceM.Sinan) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 23-25 11-25 21-25 - -
29.11.2015 - İstanbul(EsenlerSporKompleksi) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ VAKIFBANK 0-3 22-25 17-25 18-25 - -
29.11.2015 - İstanbul(Sarıyer) 13:00 ANKA SPOR DERİNCE YENİKENT 3-1 25-14 23-25 25-20 25-13 -
29.11.2015 - İstanbul(UPS) 18:00 UPS BALIKESİR DSİ 3-0 25-20 26-24 25-19 - -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İstanbul(HasanDoğan) BAHÇELİEVLER BLD. SİLİVRİ SPOR - - - - - -
05.12.2015 - İstanbul(ArnavutköySl.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. ÇARŞI SPOR 3-0 25-20 25-8 25-17 - -
06.12.2015 - Balıkesir(Kurtdereli) 13:30 BALIKESİR DSİ ANKA SPOR 3-0 25-18 25-19 25-15 - -
06.12.2015 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 VAKIFBANK BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0 25-15 25-10 25-13 - -
06.12.2015 - İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL UPS 3-2 25-15 29-27 23-25 24-26 15-9
06.12.2015 - Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE YENİKENT İBRAHİM TURHAN LİSESİ 1-3 21-25 15-25 26-24 20-25 -
18.01.2015 - Bursa(Çekirge) 13:00 BURSASPOR YÖRSAN SUSURLUKSPOR 3-1 25-12 25-21 22-25 25-16 -
18.01.2015 - İstanbul(Silivri) 14:00 SİLİVRİSPOR BEYKOZ BLD. 0-3 22-25 22-25 8-25 - -
18.01.2015 - Yalova(90. Yıl) 17:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. ARMA YAŞAM GENÇLİK 0-3 8-25 21-25 14-25 - -
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İstanbul(Silivri) SİLİVRİ SPOR ARNAVUTKÖY BLD. - - - - - -
12.12.2015 - Edirne(MimarSinan) 12:30 ÇARŞI SPOR VAKIFBANK 0-3 13-25 22-25 18-25 - -
13.12.2015 - İstanbul(B.ÇekmeceM.Sinan) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ DERİNCE YENİKENT 0-3 13-25 8-25 12-25 - -
13.12.2015 - İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BAHÇELİEVLER BLD. 3-0 25-12 25-12 25-16 - -
13.12.2015 - İstanbul(EsenlerSporKompleksi) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ BALIKESİR DSİ 3-0 25-18 25-21 25-18 - -
13.12.2015 - İstanbul(UPS) 18:00 UPS ANKA SPOR 2-3 25-23 19-25 25-17 18-25 10-15
25.01.2015 - Balıkesir(Susurluk) 14:00 YÖRSAN SUSURLUKSPOR ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-2 26-24 21-25 25-20 20-25 15-6
25.01.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 ARMA YAŞAM GENÇLİK SİLİVRİSPOR 3-0 25-19 25-21 25-20 - -
25.01.2015 - İstanbul(BeykozŞ.Köktürk) 16:30 BEYKOZ BLD. UPS 3-0 25-21 25-21 25-20 - -
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İstanbul(50.Yıl) VAKIFBANK SİLİVRİ SPOR - - - - - -
19.12.2015 - İstanbul(ArnavutköySl.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-2 25-17 24-26 4-25 26-24 15-10
20.12.2015 - Balıkesir(Kurtdereli) 13:30 BALIKESİR DSİ BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0 25-17 25-20 25-14 - -
20.12.2015 - İstanbul(HasanDoğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. UPS 3-1 22-25 25-20 25-18 25-18 -
20.12.2015 - İstanbul(Sarıyer) 13:00 ANKA SPOR İBRAHİM TURHAN LİSESİ 3-0 25-16 26-24 25-23 - -
20.12.2015 - Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE YENİKENT ÇARŞI SPOR 3-0 26-24 25-21 25-19 - -
14.02.2015 - İstanbul(UPSKomp) 18:00 UPS ARMA YAŞAM GENÇLİK 1-3 28-26 23-25 24-26 9-25 -
15.02.2015 - İstanbul(Silivri) 14:00 SİLİVRİSPOR YÖRSAN SUSURLUKSPOR 2-3 15-25 24-26 25-23 25-15 14-16
15.02.2015 - Yalova(90. Yıl) 16:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. BURSASPOR 0-3 19-25 17-25 13-25 - -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İstanbul(Silivri) SİLİVRİ SPOR DERİNCE YENİKENT - - - - - -
26.12.2015 - Edirne(MimarSinan) 12:30 ÇARŞI SPOR BALIKESİR DSİ 3-0 25-22 25-15 26-24 - -
27.12.2015 - İstanbul(B.ÇekmeceM.Sinan) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ANKA SPOR 0-3 19-25 20-25 17-25 - -
27.12.2015 - İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL VAKIFBANK 0-3 19-25 22-25 17-25 - -
27.12.2015 - İstanbul(HasanDoğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. ARNAVUTKÖY BLD. 2-3 25-23 23-25 25-20 21-25 14-16
27.12.2015 - İstanbul(UPS) 18:00 UPS İBRAHİM TURHAN LİSESİ 1-3 25-15 22-25 21-25 18-25 -
22.02.2015 - Balıkesir(Susurluk) 14:00 YÖRSAN SUSURLUKSPOR UPS 3-1 29-31 25-22 25-19 25-21 -
22.02.2015 - Bursa(Çekirge) 13:00 BURSASPOR SİLİVRİSPOR 3-0 25-19 25-12 25-14 - -
22.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 16:30 ARMA YAŞAM GENÇLİK BEYKOZ BLD. 0-3 14-25 23-25 16-25 - -
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İstanbul(Silivri) SİLİVRİ SPOR BALIKESİR DSİ - - - - - -
01.03.2015 - İstanbul(BeykozŞ.Köktürk) 16:00 BEYKOZ BLD. YÖRSAN SUSURLUKSPOR 3-0 25-15 28-26 25-13 - -
01.03.2015 - İstanbul(Silivri) 14:00 SİLİVRİSPOR ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0 25-16 25-18 25-14 - -
01.03.2015 - İstanbul(UPSKomp) 18:00 UPS BURSASPOR 3-1 26-24 25-20 9-25 25-20 -
09.01.2016 - Edirne(MimarSinan) 17:00 ÇARŞI SPOR ANKA SPOR 3-1 25-23 22-25 25-20 25-17 -
09.01.2016 - İstanbul(ArnavutköySl.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. UPS 3-1 25-11 25-21 16-25 25-16 -
10.01.2016 - İstanbul(B.ÇekmeceM.Sinan) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ İBRAHİM TURHAN LİSESİ 0-3 16-25 14-25 8-25 - -
10.01.2016 - İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 17:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL DERİNCE YENİKENT 3-0 25-11 25-18 25-15 - -
10.01.2016 - İstanbul(HasanDoğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. VAKIFBANK 0-3 23-25 25-27 12-25 - -
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İstanbul(Sarıyer) ANKA SPOR SİLİVRİ SPOR - - - - - -
07.03.2015 - Bursa(Çekirge) 17:30 BURSASPOR BEYKOZ BLD. 2-3 25-14 25-19 16-25 28-30 21-23
08.03.2015 - Balıkesir(Susurluk) 14:00 YÖRSAN SUSURLUKSPOR ARMA YAŞAM GENÇLİK 1-3 17-25 23-25 25-17 16-25 -
08.03.2015 - Yalova(90. Yıl) 16:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. UPS 0-3 22-25 21-25 19-25 - -
17.01.2016 - Balıkesir(Kurtdereli) 13:30 BALIKESİR DSİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3 18-25 17-25 19-25 - -
17.01.2016 - İstanbul(50.Yıl) 16:30 VAKIFBANK ARNAVUTKÖY BLD. 3-0 25-20 25-22 25-22 - -
17.01.2016 - İstanbul(EsenlerSporKompleksi) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ ÇARŞI SPOR 2-3 25-18 25-14 15-25 22-25 16-18
17.01.2016 - İstanbul(UPS) 18:00 UPS BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0 25-16 25-13 25-17 - -
17.01.2016 - Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE YENİKENT BAHÇELİEVLER BLD. 3-1 25-19 20-25 28-26 25-21 -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İstanbul(Silivri) SİLİVRİ SPOR İBRAHİM TURHAN LİSESİ - - - - - -
12.03.2015 İstanbul(50.Yıl) 14:30 ARMA YAŞAM GENÇLİK BURSASPOR 3-2 23-25 22-25 25-14 25-22 18-16
12.03.2015 - İstanbul(BeykozŞ.Köktürk) 16:00 BEYKOZ BLD. ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0 25-13 25-16 25-17 - -
12.03.2015 - İstanbul(UPSKomp) 16:00 UPS SİLİVRİSPOR 1-3 16-25 25-23 23-25 18-25 -
23.01.2016 - İstanbul(ArnavutköySl.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. DERİNCE YENİKENT 3-0 25-14 25-15 25-12 - -
24.01.2016 - Edirne(MimarSinan) 17:00 ÇARŞI SPOR BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0 25-17 25-12 25-23 - -
24.01.2016 - İstanbul(50.Yıl) 16:30 VAKIFBANK UPS 3-0 25-14 25-17 25-15 - -
24.01.2016 - İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ANKA SPOR 3-1 25-21 19-25 25-23 25-23 -
24.01.2016 - İstanbul(HasanDoğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. BALIKESİR DSİ 3-0 25-14 25-18 25-23 - -
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İstanbul(B.ÇekmeceM.Sinan) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ SİLİVRİ SPOR - - - - - -
30.01.2016 - Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE YENİKENT VAKIFBANK 0-3 22-25 12-25 17-25 - -
31.01.2016 - Balıkesir(Kurtdereli) 13:30 BALIKESİR DSİ ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 23-25 22-25 13-25 - -
31.01.2016 - İstanbul(EsenlerSporKompleksi) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 1-3 25-23 14-25 15-25 22-25 -
31.01.2016 - İstanbul(Sarıyer) 13:00 ANKA SPOR BAHÇELİEVLER BLD. 2-3 25-21 25-19 24-26 23-25 8-15
31.01.2016 - İstanbul(UPS) 18:00 UPS ÇARŞI SPOR 3-2 19-25 25-16 18-25 25-19 15-9
 
16. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İstanbul(Silivri) SİLİVRİ SPOR ÇARŞI SPOR - - - - - -
03.02.2016 - İstanbul(ArnavutköySl.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. ANKA SPOR 3-0 25-17 25-10 25-19 - -
03.02.2016 - İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0 25-15 25-12 25-12 - -
03.02.2016 - İstanbul(HasanDoğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. İBRAHİM TURHAN LİSESİ 1-3 18-25 15-25 25-18 20-25 -
03.02.2016 - Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE YENİKENT UPS 3-0 25-15 28-26 27-25 - -
10.02.2016 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 VAKIFBANK BALIKESİR DSİ 3-0 25-18 27-25 25-16 - -
 
17. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İstanbul(UPS) UPS SİLİVRİ SPOR - - - - - -
06.02.2016 - Edirne(MimarSinan) 17:00 ÇARŞI SPOR BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3 19-25 18-25 25-27 - -
06.02.2016 - İstanbul(B.ÇekmeceM.Sinan) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BAHÇELİEVLER BLD. 0-3 23-25 15-25 14-25 - -
07.02.2016 - Balıkesir(Kurtdereli) 13:30 BALIKESİR DSİ DERİNCE YENİKENT 3-1 24-26 25-15 25-21 25-18 -
07.02.2016 - İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 13:00 ANKA SPOR VAKIFBANK 0-3 21-25 17-25 22-25 - -
07.02.2016 - İstanbul(EsenlerSporKompleksi) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ ARNAVUTKÖY BLD. 3-0 26-24 25-18 25-22 - -
 
18. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İstanbul(B.EvlerSHÇEK) BAHÇELİEVLER VOLEYBOL SİLİVRİ SPOR - - - - - -
13.02.2016 - İstanbul(ArnavutköySl.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0 25-15 25-18 25-19 - -
14.02.2016 - Balıkesir(Kurtdereli) 13:30 BALIKESİR DSİ UPS 0-3 23-25 17-25 12-25 - -
14.02.2016 - İstanbul(50.Yıl) 18:30 VAKIFBANK İBRAHİM TURHAN LİSESİ 3-0 25-22 25-12 26-24 - -
14.02.2016 - İstanbul(HasanDoğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. ÇARŞI SPOR 3-0 25-21 25-18 25-23 - -
14.02.2016 - Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE YENİKENT ANKA SPOR 2-3 25-21 15-25 25-23 16-25 11-15
 
19. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İstanbul(Silivri) SİLİVRİ SPOR BAHÇELİEVLER BLD. - - - - - -
20.02.2016 - Edirne(MimarSinan) 17:00 ÇARŞI SPOR ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 18-25 22-25 19-25 - -
21.02.2016 - İstanbul(B.ÇekmeceM.Sinan) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ VAKIFBANK 0-3 19-25 16-25 8-25 - -
21.02.2016 - İstanbul(EsenlerSporKompleksi) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ DERİNCE YENİKENT 3-0 25-19 25-16 25-13 - -
21.02.2016 - İstanbul(Sarıyer) 13:00 ANKA SPOR BALIKESİR DSİ 3-0 25-20 25-13 25-12 - -
21.02.2016 - İstanbul(UPS) 18:00 UPS BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3 21-25 12-25 26-28 - -
 
20. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İstanbul(ArnavutköySl.) ARNAVUTKÖY BLD. SİLİVRİ SPOR - - - - - -
24.02.2016 - Balıkesir(Kurtdereli) 13:30 BALIKESİR DSİ İBRAHİM TURHAN LİSESİ 0-3 23-25 23-25 17-25 - -
24.02.2016 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 VAKIFBANK ÇARŞI SPOR 3-0 25-12 25-18 25-12 - -
24.02.2016 - İstanbul(HasanDoğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3 23-25 17-25 25-22 26-24 13-15
24.02.2016 - İstanbul(Sarıyer) 13:00 ANKA SPOR UPS 3-1 25-21 25-22 17-25 25-20 -
24.02.2016 - Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE YENİKENT BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-1 25-15 25-27 25-8 25-7 -
 
21. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İstanbul(Silivri) SİLİVRİ SPOR VAKIFBANK - - - - - -
28.02.2016 - Edirne(MimarSinan) ÇARŞI SPOR DERİNCE YENİKENT 3-0 25- 25- 25- - -
28.02.2016 - İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ARNAVUTKÖY BLD. 3-1 25-27 25-18 25-18 25-19 -
28.02.2016 - İstanbul(EsenlerSporKompleksi) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ ANKA SPOR 3-0 25-19 25-16 25-19 - -
28.02.2016 - İstanbul(UPS) 18:00 UPS BAHÇELİEVLER BLD. 3-2 25-22 25-27 21-25 25-16 15-11
29.02.2016 - İstanbul(B.ÇekmeceM.Sinan) 16:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BALIKESİR DSİ 0-3 8-25 22-25 8-25 - -
 
22. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Kocaeli(Derince) DERİNCE YENİKENT SİLİVRİ SPOR - - - - - -
05.03.2016 - İstanbul(ArnavutköySl.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. BAHÇELİEVLER BLD. 3-0 25-10 25-23 25-22 - -
05.03.2016 - İstanbul(BurhanFelek) 16:30 VAKIFBANK BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3 20-25 19-25 21-25 - -
05.03.2016 - İstanbul(EsenlerSporKompleksi) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ UPS 3-0 25-15 25-18 25-20 - -
06.03.2016 - Balıkesir(Kurtdereli) 13:30 BALIKESİR DSİ ÇARŞI SPOR 2-3 25-22 13-25 21-25 25-19 11-15
06.03.2016 - İstanbul(Sarıyer) 13:00 ANKA SPOR BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-1 25-17 25-13 19-25 25-11 -
 

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
02 Haziran 2017 Cuma
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
HOLLANDA - MISIR
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - ÇİN
İddaa Maçları
26 Mayıs 2017 Cuma
21:30
TÜRKİYE - FRANSA
27 Mayıs 2017 Cumartesi
21:30
TÜRKİYE - ALMANYA
28 Mayıs 2017 Pazar
18:30
UKRAYNA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.