Voleybol 3. Ligi Bayanlar 6. Grup

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Batman(Atatürk) 1955 BATMAN BLD. ELAZIĞ DSİ - - - - - -
02.11.2014 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 13:00 DİYARBAKIR B.ŞEHİR BLD. MERİNOS 0-3 12-25 12-25 16-25 - -
02.11.2014 - Elazığ(Yakup Kılıç) 14:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-1 25-22 23-25 25-21 25-19 -
02.11.2014 - Tunceli(Pertek) 13:00 PERTEK BLD. GEÇİT BLD. (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
08.11.2015 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 14:00 DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR VAN B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-21 25-9 22-25 25-21 -
08.11.2015 - Tunceli(Pertek) 13:00 PERTEK BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-1 25-20 20-25 25-23 29-27 -
21.11.2015 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER CİZRE BLD. 3-0 25-10 25-13 25-11 - -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Elazığ(YakupKılıç) ELAZIĞ DSİ ELAZIĞ POLİSGÜCÜ - - - - - -
09.11.2014 - Elazığ(Yakup Kılıç) 12:00 ELAZIĞ DSİ DİYARBAKIR B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-17 24-26 25-14 25-14 -
09.11.2014 - Elazığ(Yakup Kılıç) 14:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ PERTEK BLD. 3-0 25-15 25-19 25-13 - -
09.11.2014 - Gaziantep(K.Ocak) 14:00 MERİNOS ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0 25-18 25-20 25-23 - -
14.11.2015 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 12:00 CİZRE BLD. DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR 0-3 14-25 9-25 4-25 - -
15.11.2015 - Batman(Atatürk) 14:00 1955 BATMAN BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER 0-3 15-25 11-25 22-25 - -
15.11.2015 - Van(İskeleYİBO) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. PERTEK BLD. 1-3 23-25 22-25 27-25 19-25 -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Elazığ(YakupKılıç) ELAZIĞ DSİ VAN B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
23.11.2014 - Elazığ(Yakup Kılıç) 14:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE ELAZIĞ DSİ 3-0 25-15 25-18 25-23 - -
23.11.2014 - Erzincan(Üniversite Salonu) 12:00 GEÇİT BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 0-3 13-25 14-25 17-25 - -
23.11.2014 - Tunceli(Pertek) 11:00 PERTEK BLD. MERİNOS 0-3 13-25 14-25 10-25 - -
22.11.2015 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 16:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR 3-0 25-14 28-26 25-23 - -
22.11.2015 - Elazığ(YakupKılıç) 12:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 1955 BATMAN BLD. 3-0 25-12 25-14 25-21 - -
22.11.2015 - Tunceli(Pertek) 13:00 PERTEK BLD. CİZRE BLD. 3-0 25-11 25-9 25-11 - -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Şırnak(Cizre) CİZRE BLD. ELAZIĞ DSİ - - - - - -
30.11.2014 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 13:00 DİYARBAKIR B.ŞEHİR BLD. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0-3 8-25 10-25 12-25 - -
30.11.2014 - Elazığ(Yakup Kılıç) 14:00 ELAZIĞ DSİ PERTEK BLD. 3-0 25-22 26-24 25-11 - -
30.11.2014 - Gaziantep(K.Ocak) 14:00 MERİNOS GEÇİT BLD. 3-0 25-17 25-10 25-9 - -
28.11.2015 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 12:00 DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR 1955 BATMAN BLD. 3-0 25-14 25-14 25-21 - -
29.11.2015 - Tunceli(Pertek) 13:00 PERTEK BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-2 25-17 22-25 25-17 21-25 15-11
29.11.2015 - Van(İskeleYİBO) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 0-3 11-25 14-25 15-25 - -
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Diyarbakır(ZiyaGökalp) AMED SPORTİF FAALİYETLER ELAZIĞ DSİ - - - - - -
07.12.2014 - Elazığ(Yakup Kılıç) 14:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ MERİNOS 0-3 18-25 15-25 10-25 - -
07.12.2014 - Erzincan(13Şubat) 12:00 GEÇİT BLD. ELAZIĞ DSİ 0-3 16-25 22-25 22-25 - -
07.12.2014 - Tunceli(Pertek) 13:00 PERTEK BLD. DİYARBAKIR B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-12 25-8 25-9 - -
06.12.2015 - Batman(Atatürk) 14:00 1955 BATMAN BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-14 21-25 25-22 25-15 -
06.12.2015 - Diyarbakır(DicleÜnv.Salonu) 12:30 DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR PERTEK BLD. 0-3 27-29 15-25 19-25 - -
06.12.2015 - Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ CİZRE BLD. 3-0 25-3 25-10 25-12 - -
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Elazığ(YakupKılıç) ELAZIĞ DSİ DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR - - - - - -
13.12.2014 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 12:00 DİYARBAKIR B.ŞEHİR BLD. GEÇİT BLD. (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
13.12.2014 - Elazığ(İl Özel İdare) 12:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE PERTEK BLD. 3-0 25-10 25-18 25-8 - -
13.12.2014 - Elazığ(İl Özel İdare) 14:00 ELAZIĞ DSİ ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 1-3 24-26 26-24 17-25 11-25 -
13.12.2015 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-19 25-21 25-10 - -
13.12.2015 - Tunceli(Pertek) 13:00 PERTEK BLD. 1955 BATMAN BLD. 3-0 25-14 25-15 25-21 - -
13.12.2015 - Van(Fevzi Çakmak O.O.) 10:00 VAN B.ŞEHİR BLD. CİZRE BLD. 3-0 25-16 25-20 25-16 - -
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Elazığ(YakupKılıç) ELAZIĞ DSİ PERTEK BLD. - - - - - -
21.12.2014 - Elazığ(Yakup Kılıç) 14:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ DİYARBAKIR B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-13 25-18 25-16 - -
21.12.2014 - Gaziantep(K.Ocak) 14:00 MERİNOS ELAZIĞ DSİ (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
20.12.2015 - Elazığ(YakupKılıç) 12:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR 3-0 25-22 25-20 25-8 - -
20.12.2015 - Mardin(Kızıltepe) 15:00 CİZRE BLD. 1955 BATMAN BLD. - - - - - -
27.12.2015 - Van(Fevzi Çakmak O.O.) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER 2-3 25-22 14-25 25-20 12-25 11-15
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
18.01.2015 - Gaziantep(K.Ocak) 14:00 MERİNOS DİYARBAKIR B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-10 25-9 25-6 - -
- Elazığ(YakupKılıç) ELAZIĞ DSİ 1955 BATMAN BLD. - - - - - -
18.01.2015 - Elazığ(İl Özel İdare) 14:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 2-3 18-25 19-25 25-23 25-18 14-16
17.01.2016 - Elazığ(YakupKılıç) 12:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ PERTEK BLD. 3-0 25-14 25-19 25-17 - -
17.01.2016 - Şırnak(Cizre) 12:00 CİZRE BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER - - - - - -
17.01.2016 - Van(Fevzi Çakmak O.O.) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR 1-3 25-21 19-25 21-25 18-25 -
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Elazığ(YakupKılıç) ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ELAZIĞ DSİ - - - - - -
25.01.2015 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 14:00 DİYARBAKIR B.ŞEHİR BLD. ELAZIĞ DSİ 1-3 11-25 22-25 25-22 14-25 -
25.01.2015 - Elazığ(İl Özel İdare) 14:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE MERİNOS 3-0 25-15 25-19 25-21 - -
25.01.2015 - Tunceli(Pertek) 13:00 PERTEK BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 0-3 12-25 17-25 13-25 - -
23.01.2016 - Şırnak(Cizre) 11:00 DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR CİZRE BLD. - - - - - -
24.01.2016 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 1955 BATMAN BLD. 3-0 25-14 25-7 25-11 - -
24.01.2016 - Tunceli(Pertek) 13:00 PERTEK BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-13 25-9 25-21 - -
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Van(İskeleYİBO) VAN B.ŞEHİR BLD. ELAZIĞ DSİ - - - - - -
14.02.2015 - Elazığ(İl Özel İdare) 14:00 ELAZIĞ DSİ ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0-3 14-25 23-25 20-25 - -
15.02.2015 - Gaziantep(K.Ocak) 14:00 MERİNOS PERTEK BLD. (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
07.02.2016 - Batman(Atatürk) 11:00 1955 BATMAN BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 0-3 10-25 9-25 6-25 - -
07.02.2016 - Diyarbakır(DicleÜnv.Salonu) 12:30 DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR AMED SPORTİF FAALİYETLER 2-3 25-19 25-16 14-25 19-25 9-15
07.02.2016 - Şırnak(Cizre) 11:00 CİZRE BLD. PERTEK BLD. - - - - - -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Elazığ(YakupKılıç) ELAZIĞ DSİ CİZRE BLD. - - - - - -
21.02.2015 - Elazığ(İl Özel İdare) 14:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE DİYARBAKIR B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-11 25-14 25-15 - -
21.02.2015 - Tunceli(Pertek) 13:00 PERTEK BLD. ELAZIĞ DSİ 0-3 7-25 8-25 9-25 - -
14.02.2016 - Batman(Atatürk) 14:00 1955 BATMAN BLD. DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR 0-3 18-25 9-25 12-25 - -
14.02.2016 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER PERTEK BLD. 3-0 26-24 25-17 25-16 - -
14.02.2016 - Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-17 25-11 25-11 - -
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Elazığ(YakupKılıç) ELAZIĞ DSİ AMED SPORTİF FAALİYETLER - - - - - -
28.02.2015 - Diyarbakır(Bağlar) 13:00 DİYARBAKIR B.ŞEHİR BLD. PERTEK BLD. 3-0 25-16 25-13 25-22 - -
01.03.2015 - Gaziantep(K.Ocak) 14:00 MERİNOS ELAZIĞ POLİSGÜCÜ (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
21.02.2016 - Şırnak(Cizre) CİZRE BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ - - - - - -
21.02.2016 - Tunceli(Pertek) 13:00 PERTEK BLD. DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR 3-1 27-25 20-25 25-12 25-20 -
21.02.2016 - Van(Fevzi Çakmak O.O.) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. 1955 BATMAN BLD. 3-0 25-18 25-8 25-14 - -
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Diyarbakır(DicleÜnv.Salonu) DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR ELAZIĞ DSİ - - - - - -
08.03.2015 - Elazığ(İl Özel İdare) 14:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ELAZIĞ DSİ 3-2 25-12 26-28 21-25 25-15 15-8
08.03.2015 - Tunceli(Pertek) 13:00 PERTEK BLD. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0-3 10-25 4-25 2-25 - -
28.02.2016 - Batman(Yeni Salon) 14:00 1955 BATMAN BLD. PERTEK BLD. 0-3 4-25 19-25 10-25 - -
28.02.2016 - Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-1 25-17 29-31 25-19 25-14 -
28.02.2016 - Şırnak(Cizre) CİZRE BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Tunceli(Pertek) PERTEK BLD. ELAZIĞ DSİ - - - - - -
12.03.2015 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 15:00 DİYARBAKIR B.ŞEHİR BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 0-3 18-25 12-25 17-25 - -
12.03.2015 - Elazığ(İl Özel İdare) 12:00 ELAZIĞ DSİ MERİNOS 0-3 23-25 16-25 20-25 - -
05.03.2016 - Diyarbakır(DicleÜnv.Salonu) 12:30 DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 0-3 13-25 21-25 14-25 - -
06.03.2016 - Batman(Atatürk) 1955 BATMAN BLD. CİZRE BLD. - - - - - -
06.03.2016 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-13 25-22 25-20 - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 17 17 0 51 4 52.080
2 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
3 ECZACIBAŞI 17 12 5 44 23 40.870
4 GALATASARAY 17 12 5 40 21 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 17 4 13 19 44 12.450
11 SARIYER BLD. 17 3 14 16 44 9.300
12 NİLÜFER BLD. 17 1 16 16 48 8.710
Snow Volleyball Tv Yayın Programı
19 Şubat 2017 Pazar
11:00 TRT-Spor (Canlı)
Erkekler Finali
11:45 TRT-Spor (Canlı)
Bayanlar Finali

 

 

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
19 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - BEŞİKTAŞ
15:00 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
BURSASPOR - MANİSA B.ŞEHİR BLD.
20 Şubat 2017 Pazartesi
19:00 TRT Avaz
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ
22 Şubat 2017 Çarşamba
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - SALİHLİ BLD.
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI
23 Şubat 2017 Perşembe
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Azerrail BAKU (Azerbaycan) - FENERBAHÇE
25 Şubat 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - GALATASARAY
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.