Voleybol 3. Ligi Erkekler 1. Grup

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.11.2014 - Denizli(Acıpayam) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM BURSA VOLEYBOL 1-3 21-25 21-25 25-22 22-25 -
02.11.2014 - Isparta(Eğirdir) 15:00 EĞİRDİR ELMA KULA BLD. 3-0 26-24 25-18 25-21 - -
02.11.2014 - Konya(Atatürk) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. MİLAS BLD. 3-0 25-14 25-15 25-23 - -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.11.2014 - Bursa(Çekirge) 14:00 BURSA VOLEYBOL EĞİRDİR ELMA 1-3 25-16 20-25 11-25 22-25 -
09.11.2014 - Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM 3-0 25-22 27-25 27-25 - -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.11.2014 - Isparta(Eğirdir) 15:00 EĞİRDİR ELMA MİLAS BLD. 3-1 25-13 25-22 16-25 25-17 -
23.11.2014 - Manisa(Kula) 14:00 KULA BLD. BURSA VOLEYBOL 3-0 25-22 26-24 25-16 - -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
30.11.2014 - Konya(Atatürk) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM 3-0 25-19 25-18 25-15 - -
30.11.2014 - Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. KULA BLD. 3-1 25-17 25-23 14-25 25-22 -
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
07.12.2014 - Bursa(Çekirge) 12:00 BURSA VOLEYBOL MİLAS BLD. 3-2 24-26 25-16 25-22 19-25 15-9
07.12.2014 - Isparta(Eğirdir) 15:00 EĞİRDİR ELMA KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-2 19-25 27-25 22-25 25-20 15-13
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.12.2014 - Denizli(Acıpayam) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM EĞİRDİR ELMA 0-3 16-25 21-25 14-25 - -
14.12.2014 - Konya(Atatürk) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. KULA BLD. 2-3 25-20 25-20 22-25 22-25 12-15
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
21.12.2014 - Bursa(Çekirge) 12:00 BURSA VOLEYBOL KONYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 16-25 13-25 17-25 - -
21.12.2014 - Manisa(Kula) 14:00 KULA BLD. ACIPAYAM HALK EĞİTİM 3-1 22-25 25-19 25-15 25-14 -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
18.01.2015 - Bursa(Çekirge) 11:00 BURSA VOLEYBOL ACIPAYAM HALK EĞİTİM 3-0 25-17 25-19 25-23 - -
18.01.2015 - Manisa(Kula) 14:00 KULA BLD. EĞİRDİR ELMA 3-1 22-25 25-15 25-20 25-21 -
18.01.2015 - Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 20-25 24-26 18-25 - -
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
25.01.2015 - Denizli(Acıpayam) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MİLAS BLD. 3-1 25-23 21-25 27-25 25-16 -
25.01.2015 - Isparta(Eğirdir) 15:00 EĞİRDİR ELMA BURSA VOLEYBOL 3-1 25-18 24-26 25-15 25-19 -
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.02.2015 - Bursa(Çekirge) 14:00 BURSA VOLEYBOL KULA BLD. 0-3 24-26 16-25 21-25 - -
15.02.2015 - Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. EĞİRDİR ELMA 1-3 22-25 22-25 25-23 11-25 -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.02.2015 - Denizli(Acıpayam) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM KONYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 16-25 12-25 16-25 - -
22.02.2015 - Manisa(Kula) 14:00 KULA BLD. MİLAS BLD. 3-0 25-23 25-15 25-21 - -
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.03.2015 - Konya(Atatürk) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. EĞİRDİR ELMA 3-2 19-25 25-21 25-14 20-25 15-13
01.03.2015 - Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. BURSA VOLEYBOL 3-0 25-22 26-24 25-23 - -
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.03.2015 - Isparta(Eğirdir) 15:00 EĞİRDİR ELMA ACIPAYAM HALK EĞİTİM 3-0 25-13 25-19 25-12 - -
08.03.2015 - Manisa(Kula) 14:00 KULA BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 1-3 20-25 25-18 23-25 16-25 -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
12.03.2015 - Denizli(Acıpayam) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM KULA BLD. 0-3 20-25 24-26 9-25 - -
12.03.2015 - Konya(Atatürk) KONYA B.ŞEHİR BLD. BURSA VOLEYBOL (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
01 Mayıs 2017 Pazartesi
18:00 FB TV
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
19:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
02 Mayıs 2017 Salı
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
03 Mayıs 2017 Çarşamba
TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
04 Mayıs 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
06 Mayıs 2017 Cumartesi
TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
İddaa Maçları
01 Mayıs 2017 Pazartesi
19:00
ARKAS SPOR - HALKBANK
18:00
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00
FENERBAHÇE - GALATASARAY
17:00
HALKBANK - BEŞİKTAŞ
17:00
BURSA B.ŞEHİR BLD. - ÇANAKKALE BLD.
30 Nisan 2017 Pazar
13:00
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.