2014-2015 Sezonu 2014-2015 Erkekler 3. Lig 2. gurup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 OKYANUS KOLEJİ 12 12 0 36 1 36 36.000 924 566 1.6325 11 1 0 0 0 0
2 HASAD GENÇLİK 12 10 2 30 11 29 2.727 960 817 1.1750 6 3 1 0 0 2
3 MAHİR BAŞER ORTAOKULU 12 8 4 28 14 25 2.000 964 805 1.1975 6 2 0 1 2 1
4 ADASPOR 12 5 7 17 23 16 0.739 819 910 0.9000 3 2 0 1 0 6
5 YENİ KANDIRA 12 4 8 16 28 10 0.571 890 1014 0.8777 2 0 2 0 4 4
6 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 12 2 10 7 32 5 0.219 697 935 0.7455 1 0 1 0 1 9
7 GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ 12 1 11 9 34 5 0.265 808 1015 0.7961 0 1 0 2 2 7




1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
01.11.2014 Ankara(Beştepe) 12:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-13 25-9 25-21 - -
01.11.2014 Sakarya(Atatürk) 12:00 ADASPOR OKYANUS KOLEJİ 0-3 9-25 19-25 11-25 - -
02.11.2014 Kocaeli(R.Topaloğlu) 13:00 YENİ KANDIRA HASAD GENÇLİK 0-3 22-25 22-25 19-25 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.11.2014 Zonguldak(C.P.Pamay) 16:00 HASAD GENÇLİK MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-2 23-25 25-16 25-27 26-24 15-13
09.11.2014 Kocaeli(Gebze) 14:00 GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ ADASPOR 1-3 22-25 25-27 25-23 23-25 -
09.11.2014 Kocaeli(R.Topaloğlu) 14:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ YENİ KANDIRA 0-3 19-25 21-25 19-25 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.11.2014 Sakarya(Atatürk) 12:00 ADASPOR HASAD GENÇLİK 0-3 22-25 13-25 19-25 - -
23.11.2014 Ankara(Beştepe) 13:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
23.11.2014 İstanbul(50.Yıl) 18:30 OKYANUS KOLEJİ GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-11 25-12 25-21 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.11.2014 Zonguldak(C.P.Pamay) 16:00 HASAD GENÇLİK OKYANUS KOLEJİ 0-3 19-25 24-26 14-25 - -
30.11.2014 Kocaeli(R.Topaloğlu) 16:00 YENİ KANDIRA MAHİR BAŞER ORTAOKULU 1-3 24-26 25-19 23-25 19-25 -
30.11.2014 Kocaeli(R.Topaloğlu) 18:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ ADASPOR 0-3 24-26 17-25 22-25 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2014 İstanbul(50.Yıl) 16:30 OKYANUS KOLEJİ ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 3-0 25-11 25-10 25-19 - -
06.12.2014 Kocaeli(Gebze) 15:00 GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ HASAD GENÇLİK 1-3 14-25 25-22 17-25 12-25 -
06.12.2014 Sakarya(Atatürk) 12:00 ADASPOR YENİ KANDIRA 3-1 26-24 18-25 25-21 25-19 -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
13.12.2014 Ankara(Beştepe) 12:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU ADASPOR 3-0 25-14 25-17 25-21 - -
14.12.2014 Kocaeli(Derince) 15:00 YENİ KANDIRA OKYANUS KOLEJİ 0-3 16-25 8-25 15-25 - -
14.12.2014 Kocaeli(Derince) 17:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ 1-3 19-25 26-28 25-23 13-25 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.12.2014 İstanbul(50.Yıl) 16:30 OKYANUS KOLEJİ MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-1 25-9 25-18 23-25 25-19 -
21.12.2014 Kocaeli(Gebze) 14:00 GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ YENİ KANDIRA 0-3 23-25 21-25 19-25 - -
27.12.2014 Zonguldak(C.P.Pamay) 14:00 HASAD GENÇLİK ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 3-0 25-21 25-20 25-21 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.01.2015 Zonguldak(C.P.Pamay) 15:00 HASAD GENÇLİK YENİ KANDIRA 3-1 25-16 25-20 21-25 25-21 -
18.01.2015 İstanbul(50.Yıl) 16:30 OKYANUS KOLEJİ ADASPOR 3-0 25-18 25-9 25-10 - -
18.01.2015 Kocaeli(Gebze) 14:00 GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ MAHİR BAŞER ORTAOKULU 0-3 18-25 15-25 19-25 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.01.2015 Sakarya(Atatürk) 12:00 ADASPOR GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-23 25-20 25-17 - -
25.01.2015 Ankara(Beştepe) 13:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU HASAD GENÇLİK 1-3 19-25 25-17 23-25 20-25 -
25.01.2015 Kocaeli(H.Gemici) 19:00 YENİ KANDIRA ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 0-3 20-25 20-25 20-25 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.02.2015 Kocaeli(Gebze) 14:00 GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ OKYANUS KOLEJİ 0-3 18-25 11-25 16-25 - -
15.02.2015 Kocaeli(H.Gemici) 14:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ MAHİR BAŞER ORTAOKULU 0-3 20-25 11-25 21-25 - -
15.02.2015 Zonguldak(C.P.Pamay) 15:00 HASAD GENÇLİK ADASPOR 3-0 25-19 25-15 25-22 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.02.2015 Sakarya(Atatürk) 12:00 ADASPOR ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 3-0 25-21 25-13 25-22 - -
22.02.2015 Ankara(Beştepe) 15:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU YENİ KANDIRA 3-1 25-21 25-27 25-15 25-13 -
22.02.2015 İstanbul(50.Yıl) 14:30 OKYANUS KOLEJİ HASAD GENÇLİK 3-0 25-20 25-19 25-15 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
01.03.2015 Kocaeli(H.Gemici) 15:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ OKYANUS KOLEJİ 0-3 15-25 15-25 16-25 - -
01.03.2015 Kocaeli(H.Gemici) 17:00 YENİ KANDIRA ADASPOR 3-2 25-22 16-25 14-25 25-17 15-12
01.03.2015 Zonguldak(C.P.Pamay) 14:00 HASAD GENÇLİK GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-12 25-8 25-13 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.03.2015 Sakarya(Atatürk) 12:00 ADASPOR MAHİR BAŞER ORTAOKULU 0-3 25-27 12-25 23-25 - -
08.03.2015 İstanbul(50.Yıl) 16:30 OKYANUS KOLEJİ YENİ KANDIRA 3-0 25-17 25-11 25-12 - -
08.03.2015 Kocaeli(Gebze) 14:00 GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 2-3 25-21 17-25 22-25 25-19 9-15
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.03.2015 Ankara(Beştepe) 15:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU OKYANUS KOLEJİ 0-3 16-25 22-25 16-25 - -
12.03.2015 Kocaeli(H.Gemici) 15:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ HASAD GENÇLİK 0-3 23-25 17-25 16-25 - -
12.03.2015 Kocaeli(H.Gemici) 17:00 YENİ KANDIRA GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ 3-2 25-19 16-25 27-25 22-25 15-12

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 17 17 0 51 4 52.080
2 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
3 ECZACIBAŞI 17 12 5 44 23 40.870
4 GALATASARAY 17 12 5 40 21 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 17 4 13 19 44 12.450
11 SARIYER BLD. 17 3 14 16 44 9.300
12 NİLÜFER BLD. 17 1 16 16 48 8.710
Snow Volleyball Tv Yayın Programı
19 Şubat 2017 Pazar
11:00 TRT-Spor (Canlı)
Erkekler Finali
11:45 TRT-Spor (Canlı)
Bayanlar Finali

 

 

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
19 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - BEŞİKTAŞ
15:00 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
BURSASPOR - MANİSA B.ŞEHİR BLD.
20 Şubat 2017 Pazartesi
19:00 TRT Avaz
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ
22 Şubat 2017 Çarşamba
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - SALİHLİ BLD.
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI
23 Şubat 2017 Perşembe
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Azerrail BAKU (Azerbaycan) - FENERBAHÇE
25 Şubat 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - GALATASARAY
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.