2014-2015 Sezonu Voleybol 3. Ligi Erkekler 3. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FINDIKLISPOR 12 11 1 35 9 33 3.889 1055 843 1.2515 6 4 1 1 0 0
2 1930 BAFRASPOR 12 9 3 28 12 27 2.333 895 830 1.0783 6 3 0 0 1 2
3 GENÇ KAFKARS 12 8 4 27 17 23 1.588 1031 910 1.1330 4 3 1 0 3 1
4 ORDUSPOR 12 5 7 23 24 17 0.958 1026 1033 0.9932 3 1 1 3 2 2
5 1926 BULANCAK 12 4 8 16 29 10 0.552 955 1036 0.9218 1 1 2 0 4 4
6 BOYABAT KALE 12 3 9 15 32 9 0.469 922 1106 0.8336 0 1 2 2 2 5
7 ERZİNCAN GENÇLİK 12 2 10 12 33 7 0.364 913 1039 0.8787 0 1 1 2 2 6




1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
02.11.2014 Giresun(19Eylül) 14:00 1926 BULANCAK ERZİNCAN GENÇLİK 3-0 25-18 25-21 25-23 - -
02.11.2014 Kars(Merkez) 14:00 GENÇ KAFKARS BOYABAT KALE 3-2 25-23 19-25 21-25 25-19 20-18
02.11.2014 Rize(Fındıklı) 14:00 FINDIKLISPOR 1930 BAFRASPOR 3-0 25-20 25-22 25-14 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
09.11.2014 Ordu(Atatürk) 14:00 ORDUSPOR GENÇ KAFKARS 3-0 25-18 25-20 28-26 - -
09.11.2014 Samsun(Bafra) 14:00 1930 BAFRASPOR 1926 BULANCAK 3-0 26-24 25-13 25-16 - -
09.11.2014 Sinop(Boyabat) 14:00 BOYABAT KALE FINDIKLISPOR 0-3 25-27 11-25 17-25 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
23.11.2014 Erzincan(Üniversite Salonu) 14:00 ERZİNCAN GENÇLİK 1930 BAFRASPOR 0-3 13-25 21-25 10-25 - -
23.11.2014 Rize(Fındıklı) 14:00 FINDIKLISPOR ORDUSPOR 3-0 25-12 25-17 25-21 - -
28.12.2014 Giresun(19Eylül) 14:00 1926 BULANCAK BOYABAT KALE 1-3 16-25 25-23 21-25 27-29 -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.11.2014 Kars(Merkez) 14:00 GENÇ KAFKARS FINDIKLISPOR 1-3 23-25 25-18 15-25 23-25 -
30.11.2014 Ordu(Atatürk) 12:00 ORDUSPOR 1926 BULANCAK 3-0 25-19 25-15 25-14 - -
30.11.2014 Sinop(Boyabat) 14:00 BOYABAT KALE ERZİNCAN GENÇLİK 3-2 22-25 25-16 22-25 25-23 17-15
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.12.2014 Erzincan(13Şubat) 14:00 ERZİNCAN GENÇLİK ORDUSPOR 1-3 25-19 18-25 22-25 13-25 -
07.12.2014 Giresun(19Eylül) 14:00 1926 BULANCAK GENÇ KAFKARS 0-3 23-25 20-25 21-25 - -
07.12.2014 Samsun(Bafra) 14:00 1930 BAFRASPOR BOYABAT KALE 3-0 25-12 25-19 25-13 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.12.2014 Kars(Merkez) 14:00 GENÇ KAFKARS ERZİNCAN GENÇLİK 3-0 25-17 25-18 25-19 - -
14.12.2014 Ordu(Atatürk) 12:00 ORDUSPOR 1930 BAFRASPOR 0-3 23-25 21-25 21-25 - -
14.12.2014 Rize(Fındıklı) 14:00 FINDIKLISPOR 1926 BULANCAK 3-0 25-19 25-12 25-23 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.12.2014 Erzincan(13Şubat) 14:00 ERZİNCAN GENÇLİK FINDIKLISPOR 1-3 20-25 25-23 18-25 24-26 -
21.12.2014 Samsun(Bafra) 14:00 1930 BAFRASPOR GENÇ KAFKARS 3-1 25-21 25-17 19-25 25-23 -
21.12.2014 Sinop(Boyabat) 14:00 BOYABAT KALE ORDUSPOR 0-3 25-27 26-28 17-25 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.01.2015 Erzincan(13Şubat) 14:00 ERZİNCAN GENÇLİK 1926 BULANCAK 3-1 25-17 25-22 20-25 25-19 -
18.01.2015 Samsun(Bafra) 14:00 1930 BAFRASPOR FINDIKLISPOR 1-3 26-24 19-25 25-27 23-25 -
18.01.2015 Sinop(Boyabat) 14:00 BOYABAT KALE GENÇ KAFKARS 1-3 18-25 22-25 27-25 21-25 -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.01.2015 Giresun(19Eylül) 14:00 1926 BULANCAK 1930 BAFRASPOR 1-3 25-23 23-25 21-25 19-25 -
25.01.2015 Kars(Merkez) 14:00 GENÇ KAFKARS ORDUSPOR 3-1 23-25 25-23 25-21 25-19 -
25.01.2015 Rize(Fındıklı) 14:00 FINDIKLISPOR BOYABAT KALE (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.02.2015 Ordu(Atatürk) 14:00 ORDUSPOR FINDIKLISPOR 2-3 21-25 18-25 25-23 25-20 13-15
15.02.2015 Samsun(Bafra) 14:00 1930 BAFRASPOR ERZİNCAN GENÇLİK 3-0 25-20 25-17 25-19 - -
15.02.2015 Sinop(Boyabat) 14:00 BOYABAT KALE 1926 BULANCAK 1-3 17-25 25-23 22-25 12-25 -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.02.2015 Erzincan(13Şubat) 14:00 ERZİNCAN GENÇLİK BOYABAT KALE 3-2 25-18 25-23 21-25 21-25 15-9
22.02.2015 Giresun(19Eylül) 14:00 1926 BULANCAK ORDUSPOR 3-2 20-25 25-17 25-18 18-25 15-13
22.02.2015 Rize(Fındıklı) 14:00 FINDIKLISPOR GENÇ KAFKARS 3-1 25-23 25-17 20-25 25-23 -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
01.03.2015 Kars(Merkez) 11:00 GENÇ KAFKARS 1926 BULANCAK 3-1 22-25 25-22 25-19 25-21 -
01.03.2015 Ordu(Atatürk) 14:00 ORDUSPOR ERZİNCAN GENÇLİK 3-2 25-20 26-24 17-25 17-25 15-12
01.03.2015 Sinop(Boyabat) 14:00 BOYABAT KALE 1930 BAFRASPOR 0-3 28-30 11-25 19-25 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.03.2015 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAK FINDIKLISPOR 3-2 24-26 25-23 24-26 25-21 15-11
08.03.2015 Erzincan(13Şubat) 14:00 ERZİNCAN GENÇLİK GENÇ KAFKARS 0-3 19-25 25-27 15-25 - -
08.03.2015 Samsun(Bafra) 14:00 1930 BAFRASPOR ORDUSPOR 3-1 23-25 25-23 25-22 25-15 -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.03.2015 Kars(Merkez) GENÇ KAFKARS 1930 BAFRASPOR (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
12.03.2015 Ordu(Atatürk) 14:00 ORDUSPOR BOYABAT KALE 2-3 25-19 26-28 19-25 25-22 16-18
12.03.2015 Rize(Fındıklı) 14:00 FINDIKLISPOR ERZİNCAN GENÇLİK 3-0 25-20 25-22 25-19 - -

MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.