Voleybol 3. Ligi Erkekler 4. Grup

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.11.2014 - Gaziantep(Islahiye) 14:00 ISLAHİYE BLD. 68 AKSARAY BLD. 0-3 8-25 10-25 16-25 - -
02.11.2014 - Kilis(Üniversite) 14:00 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ ÜRGÜP KAPADOKYA 3-1 25-11 23-25 25-22 25-15 -
02.11.2014 - Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0 25-12 25-23 25-13 - -
25.10.2015 - Adana(Yüreğir) 10:00 SEYHAN BLD. ADANA VOLEYBOL 3-1 26-24 20-25 25-22 25-16 -
25.10.2015 - Kayseri(Develi) 14:00 DEVELİ BLD. İSTİKLAL ORTAOKULU 1-3 14-25 25-23 19-25 20-25 -
25.10.2015 - Nevşehir(Ürgüp) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SAHABİYE 2-3 14-25 25-15 21-25 25-21 12-15
25.10.2015 - Yozgat(Sorgun) 14:00 SORGUN GENÇLİK 68 AKSARAY BLD. 1-3 14-25 25-23 12-25 20-25 -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.11.2014 - Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA VOLEYBOL MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-2 18-25 25-23 23-25 25-18 15-3
09.11.2014 - Aksaray(Atatürk) 14:00 68 AKSARAY BLD. 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-14 25-14 25-17 - -
09.11.2014 - Osmaniye(Düziçi) 14:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU ISLAHİYE BLD. 3-0 25-20 25-21 25-23 - -
30.10.2015 - Adana(Yüreğir) 10:00 ADANA DENİZ SPOR SEYHAN BLD. 0-3 7-25 15-25 11-25 - -
30.10.2015 - Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA VOLEYBOL DEVELİ BLD. 3-0 25-17 25-14 25-18 - -
31.10.2015 - Aksaray(Atatürk) 13:30 68 AKSARAY BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 3-0 25-18 25-20 25-14 - -
31.10.2015 - Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU SORGUN GENÇLİK 3-0 25-20 26-24 25-22 - -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.11.2014 - Gaziantep(Islahiye) 14:00 ISLAHİYE BLD. ADANA VOLEYBOL 3-2 20-25 16-25 25-19 25-23 15-6
23.11.2014 - Kilis(Üniversite) 14:00 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3-2 25-18 23-25 22-25 25-13 15-9
23.11.2014 - Nevşehir(Ürgüp) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA 68 AKSARAY BLD. 0-3 7-25 12-25 13-25 - -
08.11.2015 - Kayseri(Develi) 14:00 DEVELİ BLD. ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-18 25-15 25-19 - -
08.11.2015 - Kayseri(Talas) 13:00 SAHABİYE 68 AKSARAY BLD. 1-3 25-17 21-25 23-25 11-25 -
08.11.2015 - Nevşehir(Ürgüp) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0 25-20 26-24 28-26 - -
08.11.2015 - Yozgat(Sorgun) 12:00 SORGUN GENÇLİK ADANA VOLEYBOL 2-3 23-25 25-23 18-25 25-23 13-15
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
30.11.2014 - Adana(Menderes) 16:00 ADANA VOLEYBOL 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-18 25-15 25-21 - -
30.11.2014 - Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ISLAHİYE BLD. 3-1 21-25 25-19 25-17 25-23 -
30.11.2014 - Osmaniye(Düziçi) 11:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU ÜRGÜP KAPADOKYA 3-0 25-19 25-21 25-21 - -
14.11.2015 - Adana(Yüreğir) 11:00 ADANA DENİZ SPOR SORGUN GENÇLİK 1-3 19-25 25-21 12-25 11-25 -
15.11.2015 - Adana(Yüreğir) 12:00 SEYHAN BLD. DEVELİ BLD. 3-0 25-19 25-18 25-16 - -
15.11.2015 - Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA VOLEYBOL ÜRGÜP KAPADOKYA 3-0 25-23 25-17 25-10 - -
15.11.2015 - Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU SAHABİYE 1-3 25-21 24-26 23-25 21-25 -
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
06.12.2014 - Nevşehir(Ürgüp) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA ADANA VOLEYBOL 0-3 17-25 20-25 18-25 - -
07.12.2014 - Aksaray(Atatürk) 14:00 68 AKSARAY BLD. OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0 25-9 25-12 25-15 - -
07.12.2014 - Kilis(Üniversite) 14:00 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 20-25 25-23 25-23 25-23 -
22.11.2015 - Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0 25-13 25-23 25-14 - -
22.11.2015 - Kayseri(Talas) 13:00 SAHABİYE ADANA VOLEYBOL 3-0 25-21 25-22 25-20 - -
22.11.2015 - Nevşehir(Ürgüp) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-15 25-23 25-17 - -
22.11.2015 - Yozgat(Sorgun) 12:00 SORGUN GENÇLİK SEYHAN BLD. 1-3 17-25 14-25 25-21 21-25 -
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
13.12.2014 - Malatya(Battal Gazi) 16:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 3-0 25-19 25-22 25-13 - -
14.12.2014 - Adana(Menderes) 14:00 ADANA VOLEYBOL 68 AKSARAY BLD. 1-3 18-25 30-28 15-25 17-25 -
14.12.2014 - Gaziantep(Islahiye) 14:00 ISLAHİYE BLD. 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-22 13-25 25-19 25-23 -
29.11.2015 - Adana(Yüreğir) 14:00 SEYHAN BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 3-0 25-16 25-20 25-20 - -
29.11.2015 - Adana(Yüreğir) 16:00 ADANA VOLEYBOL 68 AKSARAY BLD. 0-3 8-25 16-25 12-25 - -
29.11.2015 - Adana(Yüreğir) 19:00 ADANA DENİZ SPOR SAHABİYE 1-3 22-25 15-25 25-22 15-25 -
29.11.2015 - Kayseri(Develi) 14:00 DEVELİ BLD. SORGUN GENÇLİK 3-1 25-23 25-21 22-25 25-17 -
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
21.12.2014 - Aksaray(Atatürk) 14:00 68 AKSARAY BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-21 25-18 25-19 - -
21.12.2014 - Nevşehir(Ürgüp) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA ISLAHİYE BLD. 0-3 20-25 23-25 23-25 - -
21.12.2014 - Osmaniye(Düziçi) 14:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU ADANA VOLEYBOL 0-3 14-25 18-25 16-25 - -
06.12.2015 - Aksaray(Atatürk) 12:30 68 AKSARAY BLD. ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-10 25-11 25-17 - -
06.12.2015 - Kayseri(Atatürk) 12:00 SAHABİYE SEYHAN BLD. 3-2 26-24 27-25 19-25 22-25 15-10
06.12.2015 - Nevşehir(Ürgüp) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA DEVELİ BLD. 2-3 22-25 25-15 23-25 25-21 11-15
06.12.2015 - Osmaniye(Merkez) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU ADANA VOLEYBOL 1-3 11-25 15-25 27-25 22-25 -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
12.12.2015 - Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA DENİZ SPOR İSTİKLAL ORTAOKULU 2-3 15-25 25-22 25-21 25-27 12-15
13.12.2015 - Adana(Yüreğir) 12:00 SEYHAN BLD. 68 AKSARAY BLD. 2-3 25-17 25-21 17-25 21-25 10-15
13.12.2015 - Kayseri(Develi) 14:00 DEVELİ BLD. SAHABİYE 0-3 20-25 20-25 16-25 - -
13.12.2015 - Yozgat(Sorgun) 12:00 SORGUN GENÇLİK ÜRGÜP KAPADOKYA 3-0 25-22 25-17 25-22 - -
18.01.2015 - Aksaray(Atatürk) 14:00 68 AKSARAY BLD. ISLAHİYE BLD. 3-0 25-13 25-15 25-8 - -
18.01.2015 - Nevşehir(Ürgüp) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-22 13-25 28-26 25-17 -
18.01.2015 - Osmaniye(Düziçi) 14:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU MALATYA B.ŞEHİR BLD. 1-3 22-25 25-23 12-25 16-25 -
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
19.12.2015 - Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU SEYHAN BLD. 1-3 19-25 25-23 20-25 13-25 -
20.12.2015 - Adana(Nihat Geven) 10:00 ADANA VOLEYBOL ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-13 25-22 25-17 - -
20.12.2015 - Aksaray(Atatürk) 12:30 68 AKSARAY BLD. DEVELİ BLD. 3-0 25-12 25-10 25-11 - -
20.12.2015 - Kayseri(Atatürk) 12:00 SAHABİYE SORGUN GENÇLİK 3-1 25-14 25-20 22-25 27-25 -
25.01.2015 - Gaziantep(Islahiye) 15:00 ISLAHİYE BLD. OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 1-3 26-28 19-25 25-15 25-27 -
25.01.2015 - Kilis(Üniversite) 14:00 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ 68 AKSARAY BLD. 2-3 16-25 25-23 10-25 26-24 5-15
25.01.2015 - Malatya(Battal Gazi) 12:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0 25-19 25-14 25-20 - -
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.02.2015 - Adana(Asım Savaş) 14:00 ADANA VOLEYBOL ISLAHİYE BLD. 3-0 25-16 25-23 25-13 - -
15.02.2015 - Aksaray(Atatürk) 14:00 68 AKSARAY BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 3-0 25-7 25-22 25-11 - -
15.02.2015 - Osmaniye(Düziçi) 14:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ 3-2 25-22 21-25 24-26 25-19 15-10
10.01.2016 - Adana(Yüreğir) 10:00 ADANA VOLEYBOL SEYHAN BLD. 1-3 12-25 24-26 25-18 18-25 -
10.01.2016 - Aksaray(Atatürk) 12:30 68 AKSARAY BLD. SORGUN GENÇLİK 3-0 25-15 25-7 25-11 - -
10.01.2016 - Kayseri(Talas) 13:00 SAHABİYE ÜRGÜP KAPADOKYA 2-3 25-21 25-19 20-25 20-25 13-15
10.01.2016 - Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU DEVELİ BLD. 3-1 25-20 16-25 32-30 25-21 -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.02.2015 - Gaziantep(Islahiye) 14:00 ISLAHİYE BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 23-25 13-25 17-25 - -
22.02.2015 - Kilis(Üniversite) 14:00 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ ADANA VOLEYBOL 0-3 8-25 10-25 11-25 - -
22.02.2015 - Nevşehir(Ürgüp) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0 26-24 25-18 25-16 - -
16.01.2016 - Nevşehir(D.İbrahim Paşa) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA 68 AKSARAY BLD. 0-3 18-25 21-25 20-25 - -
17.01.2016 - Adana(Yüreğir) 12:00 SEYHAN BLD. ADANA DENİZ SPOR 3-1 25-10 22-25 25-11 25-12 -
17.01.2016 - Kayseri(Develi) 14:00 DEVELİ BLD. ADANA VOLEYBOL 3-1 25-17 25-20 19-25 26-24 -
17.01.2016 - Yozgat(Sorgun) 12:00 SORGUN GENÇLİK İSTİKLAL ORTAOKULU 3-2 25-22 24-26 22-25 25-18 19-17
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
28.02.2015 - Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA VOLEYBOL ÜRGÜP KAPADOKYA 3-0 25-16 25-18 25-18 - -
01.03.2015 - Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-18 25-20 25-15 - -
01.03.2015 - Osmaniye(Düziçi) 14:00 OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 68 AKSARAY BLD. 0-3 8-25 6-25 10-25 - -
23.01.2016 - Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA DENİZ SPOR DEVELİ BLD. 1-3 18-25 9-25 25-22 23-25 -
23.01.2016 - Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU ÜRGÜP KAPADOKYA 0-3 25-27 24-26 17-25 - -
24.01.2016 - Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA VOLEYBOL SORGUN GENÇLİK 3-0 25-13 25-21 25-21 - -
24.01.2016 - Aksaray(Atatürk) 12:30 68 AKSARAY BLD. SAHABİYE 3-0 25-16 25-21 25-21 - -
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.03.2015 - Aksaray(Atatürk) 14:00 68 AKSARAY BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0 25-17 25-17 25-17 - -
08.03.2015 - Kilis(Üniversite) 14:00 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ ISLAHİYE BLD. 2-3 25-22 18-25 22-25 25-21 13-15
08.03.2015 - Nevşehir(Ürgüp) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 10-25 22-25 13-25 - -
30.01.2016 - Nevşehir(D.İbrahim Paşa) 13:30 ÜRGÜP KAPADOKYA ADANA VOLEYBOL 3-2 29-27 25-22 15-25 23-25 15-12
31.01.2016 - Kayseri(Atatürk) 15:00 SAHABİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3-1 21-25 26-24 25-21 25-20 -
31.01.2016 - Kayseri(Develi) 14:00 DEVELİ BLD. SEYHAN BLD. 0-3 27-29 15-25 19-25 - -
31.01.2016 - Yozgat(Sorgun) 12:00 SORGUN GENÇLİK ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-20 25-19 28-26 - -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
12.03.2015 - Gaziantep(Islahiye) ISLAHİYE BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
12.03.2015 - Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 68 AKSARAY BLD. 1-3 16-25 23-25 25-19 21-25 -
13.03.2015 - Adana(Asım Savaş) 16:00 ADANA VOLEYBOL OSMANİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0 25-12 25-12 25-15 - -
06.02.2016 - Adana(Asım Savaş) 14:30 ADANA DENİZ SPOR ÜRGÜP KAPADOKYA 1-3 23-25 16-25 25-21 13-25 -
06.02.2016 - Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU 68 AKSARAY BLD. 0-3 19-25 20-25 18-25 - -
07.02.2016 - Adana(Asım Savaş) 12:00 SEYHAN BLD. SORGUN GENÇLİK 3-1 25-13 24-26 25-13 25-21 -
07.02.2016 - Adana(Asım Savaş) 14:00 ADANA VOLEYBOL SAHABİYE 3-0 26-24 25-19 26-24 - -
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.02.2016 - Aksaray(Atatürk) 12:30 68 AKSARAY BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0 25-13 25-14 25-18 - -
14.02.2016 - Kayseri(Talas) 13:00 SAHABİYE ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-19 25-15 25-22 - -
14.02.2016 - Nevşehir(Ürgüp) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SEYHAN BLD. 0-3 19-25 24-26 15-25 - -
14.02.2016 - Yozgat(Sorgun) 12:00 SORGUN GENÇLİK DEVELİ BLD. 3-0 25-18 25-21 25-16 - -
 
16. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
20.02.2016 - Adana(Yüreğir) 11:00 ADANA DENİZ SPOR 68 AKSARAY BLD. 0-3 14-25 12-25 10-25 - -
21.02.2016 - Adana(Yüreğir) 10:00 ADANA VOLEYBOL İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0 25-15 25-14 25-17 - -
21.02.2016 - Adana(Yüreğir) 12:00 SEYHAN BLD. SAHABİYE 1-3 16-25 21-25 25-16 11-25 -
21.02.2016 - Kayseri(Develi) 14:00 DEVELİ BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 1-3 25-21 20-25 16-25 19-25 -
 
17. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
27.02.2016 - Aksaray(Atatürk) 12:00 68 AKSARAY BLD. SEYHAN BLD. 3-1 25-19 25-19 22-25 25-18 -
27.02.2016 - Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-17 25-20 25-14 - -
28.02.2016 - Kayseri(Atatürk) 15:00 SAHABİYE DEVELİ BLD. 3-1 25-21 25-14 20-25 25-16 -
28.02.2016 - Nevşehir(Ürgüp) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SORGUN GENÇLİK 3-1 27-29 25-18 25-12 25-17 -
 
18. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
05.03.2016 - Adana(Yüreğir) 11:00 ADANA DENİZ SPOR ADANA VOLEYBOL 0-3 19-25 10-25 13-25 - -
06.03.2016 - Adana(Yüreğir) 10:00 SEYHAN BLD. İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0 25-23 25-21 25-20 - -
06.03.2016 - Kayseri(Develi) 14:00 DEVELİ BLD. 68 AKSARAY BLD. 0-3 19-25 16-25 18-25 - -
06.03.2016 - Yozgat(Sorgun) 12:00 SORGUN GENÇLİK SAHABİYE 0-3 21-25 14-25 17-25 - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Temmuz 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
CEV Satellite Tv Yayın Programı
30 Temmuz 2017 Pazar
20:00  NTV-Spor  Canlı
Erkekler Finali
21:00  NTV-Spor  Canlı
Bayanlar Finali
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
21 Temmuz 2017 Cuma
11:00 S-SPORT
Grand Prix (Bayan)
İTALYA - TÜRKİYE
22 Temmuz 2017 Cumartesi
14:00 S-SPORT-BANTTAN(20:30)
Grand Prix (Bayan)
TAYLAND - TÜRKİYE
23 Temmuz 2017 Pazar
11:00 S-SPORT
Grand Prix (Bayan)
DOMİNİK CUMHURİYETİ - TÜRKİYE
İddaa Maçları
21 Temmuz 2017 Cuma
11:00
İTALYA - TÜRKİYE
22 Temmuz 2017 Cumartesi
14:00
TAYLAND - TÜRKİYE
23 Temmuz 2017 Pazar
11:00
DOMİNİK CUMHURİYETİ - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.