Gençler Ligi Bayanlar B Grubu

. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.12.2014 - Ankara(Başkent) 12:00 Vakıfbank İdman Ocağı 3-0 25-17 25-14 25-6 - -
23.12.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 Yeşilyurt Sarıyer Bld. 3-0 25-15 25-17 25-15 - -
23.12.2014 - Ankara(Başkent) 16:00 İlbank Fenerbahçe 3-0 25-15 25-15 25-18 - -
24.12.2014 - Ankara(Başkent) 12:00 Sarıyer Bld. Vakıfbank 0-3 15-25 18-25 18-25 - -
24.12.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 Fenerbahçe İdman Ocağı 3-0 25-13 25-18 25-21 - -
24.12.2014 - Ankara(Başkent) 16:00 Yeşilyurt İlbank 1-3 25-17 18-25 23-25 22-25 -
25.12.2014 - Ankara(Başkent) 12:00 Vakıfbank Fenerbahçe 3-0 25-12 25-18 25-15 - -
25.12.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 İlbank Sarıyer Bld. 3-0 25-12 25-22 25-17 - -
25.12.2014 - Ankara(Başkent) 16:00 İdman Ocağı Yeşilyurt 0-3 16-25 11-25 12-25 - -
27.12.2014 - Ankara(Başkent) 10:00 Sarıyer Bld. İdman Ocağı 1-3 22-25 25-23 18-25 14-25 -
27.12.2014 - Ankara(Başkent) 12:00 Yeşilyurt Fenerbahçe 3-1 25-20 22-25 25-18 25-13 -
27.12.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 İlbank Vakıfbank 1-3 20-25 25-22 17-25 29-31 -
28.12.2014 - Ankara(Başkent) 10:00 Fenerbahçe Sarıyer Bld. 3-1 27-25 25-23 20-25 25-16 -
28.12.2014 - Ankara(Başkent) 12:00 İdman Ocağı İlbank 0-3 7-25 11-25 13-25 - -
28.12.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 Vakıfbank Yeşilyurt 3-0 25-21 25-18 25-11 - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Temmuz 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
CEV Satellite Tv Yayın Programı
30 Temmuz 2017 Pazar
20:00  NTV-Spor  Canlı
Erkekler Finali
21:00  NTV-Spor  Canlı
Bayanlar Finali
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
21 Temmuz 2017 Cuma
11:00 S-SPORT
Grand Prix (Bayan)
İTALYA - TÜRKİYE
22 Temmuz 2017 Cumartesi
14:00 S-SPORT-BANTTAN(20:30)
Grand Prix (Bayan)
TAYLAND - TÜRKİYE
23 Temmuz 2017 Pazar
11:00 S-SPORT
Grand Prix (Bayan)
DOMİNİK CUMHURİYETİ - TÜRKİYE
İddaa Maçları
21 Temmuz 2017 Cuma
11:00
İTALYA - TÜRKİYE
22 Temmuz 2017 Cumartesi
14:00
TAYLAND - TÜRKİYE
23 Temmuz 2017 Pazar
11:00
DOMİNİK CUMHURİYETİ - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.