Gençler Ligi Erkekler A Grubu

. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 12:00 Arkas Spor Palandöken Bld. 3-0 25-10 25-11 25-7 - -
23.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 Fenerbahçe G.Hane Torul Gençlik 3-0 25-13 25-14 25-18 - -
23.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 16:00 Halkbank İnegöl Bld. 3-0 25-10 25-21 25-19 - -
24.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 12:00 G.Hane Torul Gençlik Arkas Spor 0-3 15-25 14-25 10-25 - -
24.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 İnegöl Bld. Palandöken Bld. 3-0 27-25 25-15 25-17 - -
24.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 16:00 Fenerbahçe Halkbank 1-3 20-25 15-25 25-22 19-25 -
25.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 12:00 Arkas Spor İnegöl Bld. 3-0 25-15 25-11 25-17 - -
25.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 Halkbank G.Hane Torul Gençlik 3-0 25-21 25-13 25-14 - -
25.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 16:00 Palandöken Bld. Fenerbahçe 0-3 10-25 12-25 15-25 - -
27.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 10:00 G.Hane Torul Gençlik Palandöken Bld. 3-0 25-19 25-9 25-22 - -
27.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 12:00 Fenerbahçe İnegöl Bld. 3-0 25-23 25-16 25-18 - -
27.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 Halkbank Arkas Spor 2-3 23-25 25-23 21-25 25-20 9-15
28.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 10:00 İnegöl Bld. G.Hane Torul Gençlik 3-0 25-16 25-20 25-21 - -
28.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 12:00 Palandöken Bld. Halkbank 0-3 22-25 12-25 17-25 - -
28.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 Arkas Spor Fenerbahçe 0-3 16-25 11-25 26-28 - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
02 Haziran 2017 Cuma
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
HOLLANDA - MISIR
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - ÇİN
İddaa Maçları
26 Mayıs 2017 Cuma
21:30
TÜRKİYE - FRANSA
27 Mayıs 2017 Cumartesi
21:30
TÜRKİYE - ALMANYA
28 Mayıs 2017 Pazar
18:30
UKRAYNA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.