Gençler Ligi Bayanlar 2. Bölüm

. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.12.2014 - Ankara(Başkent) 12:00 Vakıfbank İdman Ocağı 3-0 25-17 25-14 25-6 - -
23.12.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 Yeşilyurt Sarıyer Bld. 3-0 25-15 25-17 25-15 - -
23.12.2014 - Ankara(Başkent) 16:00 İlbank Fenerbahçe 3-0 25-15 25-15 25-18 - -
23.12.2014 - Ankara(Beştepe) 11:00 Galatasaray Nilüfer Bld. 3-0 25-21 25-20 25-19 - -
23.12.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 Eczacıbaşı Beşiktaş 3-0 25-21 25-13 25-13 - -
23.12.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 Bursa B.Şehir Bld. Çanakkale Bld. 3-0 25-19 25-12 25-21 - -
24.12.2014 - Ankara(Başkent) 12:00 Sarıyer Bld. Vakıfbank 0-3 15-25 18-25 18-25 - -
24.12.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 Fenerbahçe İdman Ocağı 3-0 25-13 25-18 25-21 - -
24.12.2014 - Ankara(Başkent) 16:00 Yeşilyurt İlbank 1-3 25-17 18-25 23-25 22-25 -
24.12.2014 - Ankara(Beştepe) 11:00 Beşiktaş Galatasaray 3-2 25-21 22-25 25-23 11-25 17-15
24.12.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 Çanakkale Bld. Nilüfer Bld. 0-3 12-25 22-25 20-25 - -
24.12.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 Eczacıbaşı Bursa B.Şehir Bld. 3-0 25-18 25-16 25-16 - -
25.12.2014 - Ankara(Başkent) 12:00 Vakıfbank Fenerbahçe 3-0 25-12 25-18 25-15 - -
25.12.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 İlbank Sarıyer Bld. 3-0 25-12 25-22 25-17 - -
25.12.2014 - Ankara(Başkent) 16:00 İdman Ocağı Yeşilyurt 0-3 16-25 11-25 12-25 - -
25.12.2014 - Ankara(Beştepe) 11:00 Galatasaray Çanakkale Bld. 3-0 25-3 25-11 25-22 - -
25.12.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 Bursa B.Şehir Bld. Beşiktaş 1-3 16-25 25-20 8-25 20-25 -
25.12.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 Nilüfer Bld. Eczacıbaşı 0-3 17-25 24-26 20-25 - -
27.12.2014 - Ankara(Başkent) 10:00 Sarıyer Bld. İdman Ocağı 1-3 22-25 25-23 18-25 14-25 -
27.12.2014 - Ankara(Başkent) 12:00 Yeşilyurt Fenerbahçe 3-1 25-20 22-25 25-18 25-13 -
27.12.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 İlbank Vakıfbank 1-3 20-25 25-22 17-25 29-31 -
27.12.2014 - Ankara(Beştepe) 10:00 Beşiktaş Nilüfer Bld. 3-1 25-18 25-22 24-26 25-15 -
27.12.2014 - Ankara(Beştepe) 12:00 Eczacıbaşı Çanakkale Bld. 3-0 25-16 25-19 25-16 - -
27.12.2014 - Ankara(Beştepe) 14:00 Bursa B.Şehir Bld. Galatasaray 0-3 9-25 21-25 20-25 - -
28.12.2014 - Ankara(Başkent) 10:00 Fenerbahçe Sarıyer Bld. 3-1 27-25 25-23 20-25 25-16 -
28.12.2014 - Ankara(Başkent) 12:00 İdman Ocağı İlbank 0-3 7-25 11-25 13-25 - -
28.12.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 Vakıfbank Yeşilyurt 3-0 25-21 25-18 25-11 - -
28.12.2014 - Ankara(Beştepe) 10:00 Çanakkale Bld. Beşiktaş 1-3 13-25 18-25 25-22 12-25 -
28.12.2014 - Ankara(Beştepe) 12:00 Nilüfer Bld. Bursa B.Şehir Bld. 3-2 25-16 23-25 25-22 17-25 15-12
28.12.2014 - Ankara(Beştepe) 14:00 Galatasaray Eczacıbaşı 3-2 21-25 25-19 21-25 25-19 16-14
02.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 11:00 Nilüfer Bld. Sarıyer Bld. 3-0 25-15 25-17 25-21 - -
02.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 Bursa B.Şehir Bld. İdman Ocağı 3-0 25-23 25-9 25-14 - -
02.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 Çanakkale Bld. Fenerbahçe 0-3 23-25 19-25 17-25 - -
02.02.2015 - İstanbul(B.Felek) 12:00 Eczacıbaşı Yeşilyurt 3-1 22-25 25-20 25-18 25-13 -
02.02.2015 - İstanbul(B.Felek) 14:00 Galatasaray İlbank 3-1 22-25 25-15 25-20 27-25 -
02.02.2015 - İstanbul(B.Felek) 16:00 Beşiktaş Vakıfbank 0-3 13-25 21-25 23-25 - -
03.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 11:00 İdman Ocağı Çanakkale Bld. 2-3 25-21 20-25 25-18 17-25 12-15
03.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 Sarıyer Bld. Bursa B.Şehir Bld. 0-3 14-25 14-25 23-25 - -
03.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 Fenerbahçe Nilüfer Bld. 2-3 14-25 17-25 27-25 25-23 11-15
03.02.2015 - İstanbul(B.Felek) 12:00 Yeşilyurt Beşiktaş 3-2 16-25 25-17 25-17 21-25 15-11
03.02.2015 - İstanbul(B.Felek) 14:00 Vakıfbank Galatasaray 2-3 25-16 21-25 25-22 25-27 14-16
03.02.2015 - İstanbul(B.Felek) 16:00 İlbank Eczacıbaşı 0-3 17-25 22-25 18-25 - -
04.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 11:00 Çanakkale Bld. Sarıyer Bld. 3-0 25-11 25-21 26-24 - -
04.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 Nilüfer Bld. İdman Ocağı 3-0 25-19 25-12 25-17 - -
04.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 Bursa B.Şehir Bld. Fenerbahçe 3-0 25-21 25-23 25-22 - -
04.02.2015 - İstanbul(B.Felek) 12:00 Galatasaray Yeşilyurt 3-2 24-26 23-25 25-20 25-17 15-4
04.02.2015 - İstanbul(B.Felek) 14:00 Beşiktaş İlbank 3-0 25-22 25-19 25-23 - -
04.02.2015 - İstanbul(B.Felek) 16:00 Eczacıbaşı Vakıfbank 1-3 25-23 20-25 13-25 24-26 -
06.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 10:00 Beşiktaş Sarıyer Bld. 3-0 25-19 25-13 25-21 - -
06.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 11:30 Galatasaray İdman Ocağı 3-0 25-8 25-14 25-15 - -
06.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 Eczacıbaşı Fenerbahçe 3-0 25-17 25-6 25-20 - -
06.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 15:30 Yeşilyurt Çanakkale Bld. 3-1 20-25 25-19 25-16 25-10 -
06.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 17:00 İlbank Bursa B.Şehir Bld. 3-0 25-16 25-23 25-19 - -
06.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 19:00 Vakıfbank Nilüfer Bld. 3-0 25-11 25-21 25-14 - -
07.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 10:00 Fenerbahçe Galatasaray 0-3 17-25 12-25 16-25 - -
07.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 11:30 İdman Ocağı Beşiktaş 0-3 15-25 14-25 15-25 - -
07.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 Çanakkale Bld. Vakıfbank 0-3 16-25 15-25 16-25 - -
07.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 Bursa B.Şehir Bld. Yeşilyurt 2-3 25-20 27-29 25-19 21-25 3-15
07.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 16:00 Nilüfer Bld. İlbank 0-3 13-25 9-25 14-25 - -
07.02.2015 - İstanbul(B.Felek) 19:00 Sarıyer Bld. Eczacıbaşı 0-3 14-25 5-25 11-25 - -
08.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 10:00 Eczacıbaşı İdman Ocağı 3-0 25-17 25-7 25-11 - -
08.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 11:30 İlbank Çanakkale Bld. 3-0 25-15 25-22 25-18 - -
08.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 Yeşilyurt Nilüfer Bld. 3-0 27-25 25-19 25-18 - -
08.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 Vakıfbank Bursa B.Şehir Bld. 3-0 25-13 25-8 25-10 - -
08.02.2015 - İstanbul(B.Felek) 11:00 Galatasaray Sarıyer Bld. 3-0 25-14 25-18 25-22 - -
08.02.2015 - İstanbul(B.Felek) 18:00 Beşiktaş Fenerbahçe 3-2 16-25 17-25 25-11 25-16 15-8
 

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
İddaa Maçları
24 Mayıs 2017 Çarşamba
16:00
TÜRKİYE - AZERBAYCAN
25 Mayıs 2017 Perşembe
18:30
İZLANDA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.