3. Lig Bayanlar Yarı Final B Grubu

Sıra Takım O G M A V P ASP VSP SPA 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MANİSA B.ŞEHİR BLD 3 3 0 9 1 9.0 247 173 1.428 2 1 0 0 0 0
2 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD 3 2 1 7 4 6.0 242 209 1.158 1 1 0 0 1 0
3 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK 3 1 2 3 6 3.0 159 205 0.776 1 0 0 0 0 2
4 İSTANBUL ARMA YAŞAM GENÇLİK 3 0 3 1 9 0.0 181 242 0.748 0 0 0 0 1 2


# Tarih Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
119.03.2015Kocaeli(H.Gemici)15:00İSTANBUL ARMA YAŞAM GENÇLİKİSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD1-3(18-25) (25-17) (9-25) (18-25)
219.03.2015Kocaeli(H.Gemici)17:00SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİKMANİSA B.ŞEHİR BLD0-3(11-25) (18-25) (13-25)
320.03.2015Kocaeli(H.Gemici)15:00İSTANBUL ARMA YAŞAM GENÇLİKMANİSA B.ŞEHİR BLD0-3(16-25) (20-25) (20-25)
420.03.2015Kocaeli(H.Gemici)17:00İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLDSAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK3-0(25-11) (25-20) (25-11)
521.03.2015Kocaeli(H.Gemici)12:00İSTANBUL ARMA YAŞAM GENÇLİKSAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK0-3(14-25) (21-25) (20-25)
621.03.2015Kocaeli(H.Gemici)14:00MANİSA B.ŞEHİR BLDİSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD3-1(25-12) (22-25) (25-19) (25-19)

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
02 Haziran 2017 Cuma
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
HOLLANDA - MISIR
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - ÇİN
İddaa Maçları
26 Mayıs 2017 Cuma
21:30
TÜRKİYE - FRANSA
27 Mayıs 2017 Cumartesi
21:30
TÜRKİYE - ALMANYA
28 Mayıs 2017 Pazar
18:30
UKRAYNA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.