3. Lig Erkekler Yarı Final A Grubu

Sıra Takım O G M A V P ASP VSP SPA 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 3 2 1 8 4 7.0 285 252 1.131 1 1 0 1 0 0
2 GENÇ KAFKARS 3 3 0 9 6 6.0 321 317 1.013 0 0 3 0 0 0
3 MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3 1 2 6 6 4.0 268 259 1.035 1 0 0 1 1 0
4 HASAD GENÇLİK 3 0 3 2 9 1.0 210 256 0.820 0 0 0 1 0 2


# Tarih Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
122.03.2015Yozgat(Kapalı S.S.)13:00GENÇ KAFKARSHASAD GENÇLİK3-2(20-25) (25-17) (25-19) (20-25) (15-12)
222.03.2015Yozgat(Kapalı S.S.)15:00MAHİR BAŞER ORTAOKULUKONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ1-3(25-21) (20-25) (20-25) (22-25)
323.03.2015Yozgat(Kapalı S.S.)13:00GENÇ KAFKARSKONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ3-2(25-20) (17-25) (30-28) (22-25) (17-15)
423.03.2015Yozgat(Kapalı S.S.)15:00HASAD GENÇLİKMAHİR BAŞER ORTAOKULU0-3(18-25) (22-25) (18-25)
524.03.2015Yozgat(Kapalı S.S.)13:00GENÇ KAFKARSMAHİR BAŞER ORTAOKULU3-2(20-25) (20-25) (25-22) (25-22) (15-12)
624.03.2015Yozgat(Kapalı S.S.)15:00KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİHASAD GENÇLİK3-0(26-24) (25-18) (25-12)

MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
23 Nisan 2017 Pazar
16:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Dinamo MOSCOW (Rusya) - ECZACIBAŞI VİTRA
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Imoco Volley CONEGLIANO (İtalya) - VAKIFBANK
25 Nisan 2017 Salı
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
26 Nisan 2017 Çarşamba
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
28 Nisan 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - VAKIFBANK
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
İddaa Maçları
24 Nisan 2017 Pazartesi
17:00
GALATASARAY HDI SİGORTA - İSTANBUL BBSK
18:00
MALİYE PİYANGO - İNEGÖL BLD.
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.