Erkekler Baraj Etabı

Sıra Takım O G M A V P ASP VSP SPA 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ŞAHİNBEY BLD. 28 10 18 50 65 32.7 2535 2565 0.988 3 3 4 6 8 4
2 İNEGÖL BLD. 28 8 20 43 66 30.0 2322 2454 0.946 4 2 2 7 5 8
3 PALANDÖKEN BLD. 28 8 20 31 67 25.0 2084 2300 0.906 2 5 1 2 3 15
4 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 28 4 24 25 80 10.3 2125 2525 0.842 0 0 4 2 9 13


# Tarih Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
129.03.2015Ankara(Başkent)14:00ŞAHİNBEY BLD.GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK3-125-1822-2525-1825-23-
229.03.2015Ankara(Başkent)16:00PALANDÖKEN BLD.İNEGÖL BLD. 2-325-2322-2525-2120-2512-15
330.03.2015Ankara(Başkent)16:00İNEGÖL BLD. ŞAHİNBEY BLD.3-025-1825-2225-17--
430.03.2015Ankara(Başkent)18:00GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİKPALANDÖKEN BLD.1-322-2519-2525-2314-25-
531.03.2015Ankara(Başkent)16:00İNEGÖL BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK3-025-1525-1627-25--
631.03.2015Ankara(Başkent)18:00ŞAHİNBEY BLD.PALANDÖKEN BLD.1-323-2523-2525-1822-25-
705.04.2015Elazığ(Yakup Kılıç)14:00GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİKİNEGÖL BLD. 0-315-2520-2515-25--
805.04.2015Elazığ(Yakup Kılıç)16:00PALANDÖKEN BLD.ŞAHİNBEY BLD.1-321-2520-2526-2419-25-
906.04.2015Elazığ(Yakup Kılıç)16:00ŞAHİNBEY BLD.İNEGÖL BLD. 3-225-2225-1821-2525-2715-12
1006.04.2015Elazığ(Yakup Kılıç)18:00PALANDÖKEN BLD.GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK3-025-2025-2125-23--
1107.04.2015Elazığ(Yakup Kılıç)16:00GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİKŞAHİNBEY BLD.1-320-2522-2525-2210-25-
1207.04.2015Elazığ(Yakup Kılıç)18:00İNEGÖL BLD. PALANDÖKEN BLD.3-119-2525-2225-2125-13-

MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
25 Nisan 2017 Salı
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
26 Nisan 2017 Çarşamba
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
28 Nisan 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - VAKIFBANK
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
01 Mayıs 2017 Pazartesi
19:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
İddaa Maçları
24 Nisan 2017 Pazartesi
17:00
GALATASARAY HDI SİGORTA - İSTANBUL BBSK
18:00
MALİYE PİYANGO - İNEGÖL BLD.
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.