Erkekler Baraj Etabı

Sıra Takım O G M A V P ASP VSP SPA 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ŞAHİNBEY BLD. 28 10 18 50 65 32.7 2535 2565 0.988 3 3 4 6 8 4
2 İNEGÖL BLD. 28 8 20 43 66 30.0 2322 2454 0.946 4 2 2 7 5 8
3 PALANDÖKEN BLD. 28 8 20 31 67 25.0 2084 2300 0.906 2 5 1 2 3 15
4 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 28 4 24 25 80 10.3 2125 2525 0.842 0 0 4 2 9 13


# Tarih Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
129.03.2015Ankara(Başkent)14:00ŞAHİNBEY BLD.GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK3-125-1822-2525-1825-23-
229.03.2015Ankara(Başkent)16:00PALANDÖKEN BLD.İNEGÖL BLD. 2-325-2322-2525-2120-2512-15
330.03.2015Ankara(Başkent)16:00İNEGÖL BLD. ŞAHİNBEY BLD.3-025-1825-2225-17--
430.03.2015Ankara(Başkent)18:00GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİKPALANDÖKEN BLD.1-322-2519-2525-2314-25-
531.03.2015Ankara(Başkent)16:00İNEGÖL BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK3-025-1525-1627-25--
631.03.2015Ankara(Başkent)18:00ŞAHİNBEY BLD.PALANDÖKEN BLD.1-323-2523-2525-1822-25-
705.04.2015Elazığ(Yakup Kılıç)14:00GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİKİNEGÖL BLD. 0-315-2520-2515-25--
805.04.2015Elazığ(Yakup Kılıç)16:00PALANDÖKEN BLD.ŞAHİNBEY BLD.1-321-2520-2526-2419-25-
906.04.2015Elazığ(Yakup Kılıç)16:00ŞAHİNBEY BLD.İNEGÖL BLD. 3-225-2225-1821-2525-2715-12
1006.04.2015Elazığ(Yakup Kılıç)18:00PALANDÖKEN BLD.GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK3-025-2025-2125-23--
1107.04.2015Elazığ(Yakup Kılıç)16:00GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİKŞAHİNBEY BLD.1-320-2522-2525-2210-25-
1207.04.2015Elazığ(Yakup Kılıç)18:00İNEGÖL BLD. PALANDÖKEN BLD.3-119-2525-2225-2125-13-

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 17 17 0 51 4 52.080
2 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
3 ECZACIBAŞI 17 12 5 44 23 40.870
4 GALATASARAY 17 12 5 40 21 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 17 4 13 19 44 12.450
11 SARIYER BLD. 17 3 14 16 44 9.300
12 NİLÜFER BLD. 17 1 16 16 48 8.710
Snow Volleyball Tv Yayın Programı
19 Şubat 2017 Pazar
11:00 TRT-Spor (Canlı)
Erkekler Finali
11:45 TRT-Spor (Canlı)
Bayanlar Finali

 

 

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
19 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - BEŞİKTAŞ
15:00 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
BURSASPOR - MANİSA B.ŞEHİR BLD.
20 Şubat 2017 Pazartesi
19:00 TRT Avaz
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ
22 Şubat 2017 Çarşamba
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - SALİHLİ BLD.
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI
23 Şubat 2017 Perşembe
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Azerrail BAKU (Azerbaycan) - FENERBAHÇE
25 Şubat 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - GALATASARAY
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.