3. Lig Bayanlar Final A Grubu

Sıra Takım O G M A V P ASP VSP SPA 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 3 8.0 281 253 1.111 1 1 1 0 0 0
2 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3 2 1 8 5 7.0 307 264 1.163 0 2 0 1 0 0
3 İST.BAHÇELİEVLER BLD. 3 1 2 4 8 2.0 239 274 0.872 0 0 1 0 1 1
4 İST.BEYKOZ BLD 3 0 3 4 9 1.0 257 293 0.877 0 0 0 1 2 0


# Tarih Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
129.03.2015Niğde(Ünv.BESYO)12:00İBA KİMYA TED KOLEJLİLERİST.BAHÇELİEVLER BLD.3-1(23-25) (25-12) (25-17) (25-19)
229.03.2015Niğde(Ünv.BESYO)16:00MANİSA B.ŞEHİR BLD.İST.BEYKOZ BLD3-1(25-23) (20-25) (25-12) (25-16)
330.03.2015Niğde(Ünv.BESYO)13:00İST.BAHÇELİEVLER BLD.MANİSA B.ŞEHİR BLD.0-3(21-25) (19-25) (25-27)
430.03.2015Niğde(Ünv.BESYO)17:00İST.BEYKOZ BLDİBA KİMYA TED KOLEJLİLER1-3(22-25) (23-25) (25-22) (12-25)
531.03.2015Niğde(Ünv.BESYO)11:00İST.BEYKOZ BLDİST.BAHÇELİEVLER BLD.2-3(18-25) (21-25) (25-14) (25-22) (10-15)
631.03.2015Niğde(Ünv.BESYO)15:00İBA KİMYA TED KOLEJLİLERMANİSA B.ŞEHİR BLD.2-3(27-25) (25-16) (26-28) (23-25) (11-15)

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
02 Haziran 2017 Cuma
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
HOLLANDA - MISIR
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - ÇİN
İddaa Maçları
26 Mayıs 2017 Cuma
21:30
TÜRKİYE - FRANSA
27 Mayıs 2017 Cumartesi
21:30
TÜRKİYE - ALMANYA
28 Mayıs 2017 Pazar
18:30
UKRAYNA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.