2011-2012 Statü

2011-2012 Sezon Öncesi Bildirimler

 

Bildiri 1: SGK ve Sporcu Mali Beyanları / Transfer Tarihleri (Yayın Tarihi:26.05.2011 Sayı:3612)

Bildiri 2: Yabancı Oyuncu Sayısı (Yayın Tarihi:03.06.2011 Sayı:3729)

Bildiri 3: 1.Lig Taahhütname, Kulüp Bilgi Formu ve TV Yayın Yetki Belgesi (Yayın Tarihi: 17.06.2011 Sayı:3955)

- Bildiri 3 Ekleri

Bildiri 4: 2.Lig Taahhütname, Kulüp Bilgi Formu ve TV Yayın Yetki Belgesi (Yayın Tarihi:17.06.2011 Sayı:3956)

- Bildiri 4 Ekleri

Bildiri 5: 3.Lig Taahhütname, Kulüp Bilgi Formu ve TV Yayın Yetki Belgesi (Yayın Tarihi:17.06.2011 Sayı:3957)

- Bildiri 5 Ekleri

Bildiri 6: Liglere Katılım, Tescil, Lisans, Vize, Sponsor İsmi, Kendi Salonunu Kullanma Bedelleri (Yayın Tarihi 01.07.2011 Sayı:4208)

Bildiri 7: Yabancı Oyuncu Transferi (Yayın Tarihi 19.07.2007 Sayı:4485)

 

2011-2012 Sezonu Talimatlar

 

Aroma Ligleri Talimatı (1, 2, 3. ve Gençler Ligi)

Aroma Bayanlar 1.Lig Play-Off Talimatı

Aroma Erkekler 1.Lig Play-Off Talimatı

Aroma 2. Lig Final Etabı Talimat

Aroma 3. Lig Final Etabı Talimat

Gençler Ligi 1.Bölüm Turnuva Üstyazı, Talimat, Program

Gençler Ligi 2.Bölüm Turnuva Üstyazı, Talimat

Teledünya Türkiye Kupası I. Etap Talimatı

Teledünya Türkiye Kupası II. Etap Erkekler Talimatı

Teledünya Türkiye kupası II. Etap Bayanlar Talimatı

  

2011-2012 Sezonu Bölgesel Lig Duyuruları

 

Bölgesel Lig Taahhütname

Bölgesel Lige Katılacak Kulüpler için İsim Listesi

Bölgesel Lig Gruplar

Bölgesel Lig Müraacatlar

Bölgesel Lig Üst Yazı

Bölgesel Lig Talimat

Bölgesel Lig Deplasman Takımı Liste Onay

Bölgesel Lig Kulüp Banka Bildirimi

MAÇ TAKVİMİ
Temmuz 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
CEV Satellite Tv Yayın Programı
30 Temmuz 2017 Pazar
20:00  NTV-Spor  Canlı
Erkekler Finali
21:00  NTV-Spor  Canlı
Bayanlar Finali
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
21 Temmuz 2017 Cuma
11:00 S-SPORT
Grand Prix (Bayan)
İTALYA - TÜRKİYE
22 Temmuz 2017 Cumartesi
14:00 S-SPORT-BANTTAN(20:30)
Grand Prix (Bayan)
TAYLAND - TÜRKİYE
23 Temmuz 2017 Pazar
11:00 S-SPORT
Grand Prix (Bayan)
DOMİNİK CUMHURİYETİ - TÜRKİYE
İddaa Maçları
21 Temmuz 2017 Cuma
11:00
İTALYA - TÜRKİYE
22 Temmuz 2017 Cumartesi
14:00
TAYLAND - TÜRKİYE
23 Temmuz 2017 Pazar
11:00
DOMİNİK CUMHURİYETİ - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.