2015-2016 Sezonu 2. Lig Erkek B Grubu

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TRABZONSPOR 24 20 4 66 18 61 3.667 2005 1629 1.2308 15 4 1 2 2 0
2 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 24 20 4 64 22 59 2.909 2048 1690 1.2118 12 6 2 1 2 1
3 HATAY B.ŞEHİR BLD. 24 20 4 63 23 57 2.739 2050 1691 1.2123 12 5 3 0 3 1
4 PAYAS BLD. 2011 24 19 5 62 26 55 2.385 2064 1683 1.2264 11 5 3 1 3 1
5 PALANDÖKEN BLD. 24 19 5 63 27 55 2.333 2075 1745 1.1891 11 4 4 2 2 1
6 NİKSAR BLD. 24 14 10 53 36 44 1.472 2000 1885 1.0610 10 2 2 4 3 3
7 SOLHAN SPOR 24 10 14 38 51 31 0.745 1924 1961 0.9811 3 5 2 3 2 9
8 MELİKGAZİ BLD. 24 9 15 43 50 31 0.860 1952 2023 0.9649 5 3 1 5 6 4
9 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 24 10 14 35 50 29 0.700 1828 1898 0.9631 4 4 2 1 3 10
10 GENÇ KAFKARS 24 7 17 30 60 20 0.500 1824 2064 0.8837 1 3 3 2 5 10
11 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 24 5 19 22 61 15 0.361 1580 1981 0.7976 2 2 1 1 5 13
12 TVF SPOR LİSESİ 24 2 22 13 68 6 0.191 1542 1963 0.7855 1 0 1 1 5 16
13 ERCİŞ ŞEKER SPOR 24 1 23 9 69 5 0.130 1167 1846 0.6322 1 0 0 2 2 19
14 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK Ç E K İ L D İ

Malatya B.Şehir Bld.`nin 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
Genç Kafkars`ın 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
Melikgazi Bld.`nin 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
Çankırı Bld. Gençlik ligden çekildi ve düştü.



1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Erzurum(RecepTayyipErdoğan) PALANDÖKEN BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
Gümüşhane(Torul) GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
04.10.2015 Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ PAYAS BLD. 2011 0-3 14-25 13-25 23-25 - -
04.10.2015 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0 25-18 25-13 25-11 - -
04.10.2015 Kars(Merkez) 13:00 GENÇ KAFKARS HATAY B.ŞEHİR BLD. 1-3 16-25 20-25 25-21 16-25 -
04.10.2015 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. SOLHAN SPOR 3-0 25-23 25-21 25-16 - -
04.10.2015 Trabzon(19Mayıs) 15:00 TRABZONSPOR MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-15 25-22 25-21 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK GENÇ KAFKARS - - - - - -
13.10.2015 Hatay(Payas) 13:00 PAYAS BLD. 2011 NİKSAR BLD. 3-1 25-21 18-25 25-21 25-19 -
14.10.2015 Hatay(Antakya) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-0 25-20 32-30 25-19 - -
21.10.2015 Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 1-3 25-19 18-25 18-25 27-29 -
21.10.2015 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 0-3 16-25 11-25 14-25 - -
21.10.2015 Van(Erciş) 14:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR TVF SPOR LİSESİ 2-3 26-24 18-25 22-25 27-25 12-15
28.10.2015 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR TRABZONSPOR 0-3 19-25 21-25 23-25 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Erzurum(RecepTayyipErdoğan) PALANDÖKEN BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
18.10.2015 Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ NİKSAR BLD. 0-3 18-25 14-25 19-25 - -
18.10.2015 Gümüşhane(Torul) 12:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK SOLHAN SPOR 3-0 25-11 25-21 29-27 - -
18.10.2015 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 11-25 18-25 21-25 - -
18.10.2015 Kars(Kafkas Üniv. Sl.) 13:00 GENÇ KAFKARS MELİKGAZİ BLD. 2-3 23-25 22-25 25-21 26-24 15-17
18.10.2015 Trabzon(19Mayıs) 15:00 TRABZONSPOR PAYAS BLD. 2011 3-1 25-19 22-25 25-9 25-21 -
18.10.2015 Van(Erciş) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 1-3 19-25 19-25 26-24 19-25 -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
24.10.2015 Malatya(Atatürk) 13:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-16 22-25 29-27 25-23 -
25.10.2015 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR GENÇ KAFKARS 3-1 25-15 25-17 18-25 25-17 -
25.10.2015 Hatay(Antakya) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0 25-6 25-8 25-7 - -
25.10.2015 Hatay(Payas) 13:00 PAYAS BLD. 2011 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-0 30-28 25-16 25-21 - -
25.10.2015 Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. PALANDÖKEN BLD. 2-3 18-25 27-25 27-29 25-17 6-15
25.10.2015 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. TRABZONSPOR 0-3 19-25 25-27 20-25 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Van(Erciş) ERCİŞ ŞEKER SPOR ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
31.10.2015 Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ TRABZONSPOR 0-3 14-25 20-25 23-25 - -
31.10.2015 Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 13:00 PALANDÖKEN BLD. SOLHAN SPOR 3-0 25-17 25-14 25-21 - -
31.10.2015 Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK NİKSAR BLD. 3-2 27-25 25-10 19-25 23-25 15-8
31.10.2015 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-1 25-23 18-25 25-18 25-16 -
31.10.2015 Kars(Kafkas Üniv. Sl.) 14:00 GENÇ KAFKARS PAYAS BLD. 2011 1-3 17-25 31-29 18-25 14-25 -
31.10.2015 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 1-3 26-24 20-25 14-25 13-25 -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK MALATYA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
04.11.2015 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-23 24-26 27-25 26-24 -
04.11.2015 Hatay(Antakya) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-18 25-19 25-20 - -
04.11.2015 Hatay(Payas) 13:00 PAYAS BLD. 2011 PALANDÖKEN BLD. 3-2 20-25 25-17 25-21 23-25 15-13
04.11.2015 Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0 25-6 25-14 25-9 - -
04.11.2015 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. GENÇ KAFKARS 3-0 25-16 26-24 25-13 - -
04.11.2015 Trabzon(19Mayıs) 15:00 TRABZONSPOR GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-1 31-29 27-29 25-15 25-18 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Hatay(Antakya) HATAY B.ŞEHİR BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
07.11.2015 Ankara(Başkent) 12:00 TVF SPOR LİSESİ GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 0-3 14-25 22-25 15-25 - -
08.11.2015 Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 15:00 PALANDÖKEN BLD. NİKSAR BLD. 3-1 19-25 25-17 25-21 25-18 -
08.11.2015 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 16:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD. 2011 0-3 23-25 18-25 17-25 - -
08.11.2015 Kars(Kafkas Üniv. Sl.) 13:00 GENÇ KAFKARS TRABZONSPOR 0-3 26-28 23-25 23-25 - -
08.11.2015 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. MELİKGAZİ BLD. 1-3 16-25 25-22 12-25 13-25 -
08.11.2015 Van(Erciş) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR SOLHAN SPOR 0-3 10-25 16-25 9-25 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK TVF SPOR LİSESİ - - - - - -
15.11.2015 Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHAN SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-23 25-22 - -
15.11.2015 Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK GENÇ KAFKARS 3-1 25-19 25-17 23-25 25-17 -
15.11.2015 Hatay(Payas) 13:00 PAYAS BLD. 2011 ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0 25-10 25-6 25-8 - -
15.11.2015 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:00 NİKSAR BLD. KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-2 28-26 18-25 23-25 25-22 15-10
15.11.2015 Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-23 19-25 16-25 25-19 5-15
15.11.2015 Trabzon(19Mayıs) 15:00 TRABZONSPOR PALANDÖKEN BLD. 3-1 25-21 21-25 25-23 25-20 -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK MELİKGAZİ BLD. - - - - - -
20.11.2015 Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ GENÇ KAFKARS 2-3 15-25 20-25 25-21 25-19 12-15
22.11.2015 Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 15:00 PALANDÖKEN BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 2-3 15-25 32-30 25-22 23-25 10-15
22.11.2015 Hatay(Antakya) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR 3-0 27-25 25-18 25-17 - -
22.11.2015 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. TRABZONSPOR 0-3 17-25 17-25 19-25 - -
22.11.2015 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD. 2011 1-3 17-25 19-25 26-24 14-25 -
22.11.2015 Van(Erciş) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR NİKSAR BLD. 0-3 13-25 16-25 19-25 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Bingöl(Solhan) SOLHAN SPOR ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
29.11.2015 Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-14 25-18 25-20 - -
29.11.2015 Hatay(Payas) 13:00 PAYAS BLD. 2011 HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 17-25 37-39 18-25 - -
29.11.2015 Kars(İsmail Aytemiz) 13:00 GENÇ KAFKARS PALANDÖKEN BLD. 0-3 23-25 21-25 16-25 - -
29.11.2015 Kayseri(Atatürk) 12:00 MELİKGAZİ BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-14 25-15 25-16 - -
29.11.2015 Malatya(Atatürk) 14:00 NİKSAR BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-17 25-23 25-20 - -
29.11.2015 Trabzon(19Mayıs) 15:00 TRABZONSPOR ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0 25-10 25-7 25-10 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK PAYAS BLD. 2011 - - - - - -
04.12.2015 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. TRABZONSPOR 0-3 17-25 19-25 13-25 - -
06.12.2015 Ankara(Başkent) 17:00 TVF SPOR LİSESİ PALANDÖKEN BLD. 0-3 15-25 13-25 14-25 - -
06.12.2015 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. 3-2 25-23 23-25 21-25 25-23 15-13
06.12.2015 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. GENÇ KAFKARS 3-1 25-22 13-25 25-16 26-24 -
06.12.2015 Kayseri(Atatürk) 14:00 MELİKGAZİ BLD. SOLHAN SPOR 3-1 25-27 25-19 25-22 25-22 -
06.12.2015 Van(Erciş) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 0-3 18-25 6-25 12-25 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Tokat(Niksar) NİKSAR BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
13.12.2015 Bingöl(Solhan) 10:30 SOLHAN SPOR TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-22 23-25 25-21 25-14 -
13.12.2015 Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 15:00 PALANDÖKEN BLD. KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-20 25-17 - -
13.12.2015 Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-20 25-12 25-17 - -
13.12.2015 Hatay(Payas) 13:00 PAYAS BLD. 2011 MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-16 25-19 25-21 - -
13.12.2015 Kars(Kafkas Üniv. Sl.) 13:00 GENÇ KAFKARS ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0 25-14 25-15 25-22 - -
13.12.2015 Trabzon(19Mayıs) 15:00 TRABZONSPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-18 21-25 25-16 25-19 -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK TRABZONSPOR - - - - - -
19.12.2015 Ankara(Başkent) 13:00 TVF SPOR LİSESİ KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 1-3 19-25 22-25 25-23 13-25 -
20.12.2015 Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHAN SPOR PAYAS BLD. 2011 0-3 14-25 18-25 20-25 - -
20.12.2015 Hatay(Antakya) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 1-3 23-25 25-14 23-25 21-25 -
20.12.2015 Kayseri(Atatürk) 14:00 MELİKGAZİ BLD. NİKSAR BLD. 2-3 20-25 25-23 21-25 26-24 11-15
20.12.2015 Malatya(Atatürk) 11:30 MALATYA B.ŞEHİR BLD. GENÇ KAFKARS 1-3 21-25 25-23 21-25 12-25 -
20.12.2015 Van(Erciş) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR PALANDÖKEN BLD. 0-3 21-25 11-25 16-25 - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK - - - - - -
09.01.2016 Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHAN SPOR NİKSAR BLD. 0-3 18-25 20-25 22-25 - -
09.01.2016 Hatay(Antakya) 12:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. GENÇ KAFKARS 3-0 25-22 25-23 25-17 - -
09.01.2016 Hatay(Payas) 15:00 PAYAS BLD. 2011 TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-14 25-17 25-21 - -
09.01.2016 Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. TRABZONSPOR 2-3 22-25 27-25 25-16 20-25 9-15
09.01.2016 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 0-3 16-25 19-25 20-25 - -
09.01.2016 Van(Erciş) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 1-3 22-25 25-22 12-25 8-25 -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Kars(Merkez) GENÇ KAFKARS ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
16.01.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0 25-21 25-17 25-21 - -
16.01.2016 Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 15:00 PALANDÖKEN BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1 20-25 25-20 26-24 25-19 -
16.01.2016 Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-13 25-18 25-21 - -
16.01.2016 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-21 25-22 - -
16.01.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 13:00 NİKSAR BLD. PAYAS BLD. 2011 2-3 25-23 23-25 25-22 19-25 12-15
16.01.2016 Trabzon(19Mayıs) 15:00 TRABZONSPOR SOLHAN SPOR 3-0 25-13 25-16 25-18 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK PALANDÖKEN BLD. - - - - - -
23.01.2016 Bingöl(Solhan) 12:00 SOLHAN SPOR GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-1 18-25 25-21 25-20 25-12 -
23.01.2016 Hatay(Antakya) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-22 25-13 25-20 - -
23.01.2016 Hatay(Payas) 13:00 PAYAS BLD. 2011 TRABZONSPOR 3-2 25-22 24-26 25-19 19-25 15-11
23.01.2016 Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. GENÇ KAFKARS 3-0 25-20 25-16 25-23 - -
23.01.2016 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0 25-18 26-24 25-13 - -
23.01.2016 Tokat(Erbaa) 13:00 NİKSAR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-21 25-22 25-22 - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Kahramanmaraş(OsmanSayın) KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
30.01.2016 Ankara(Başkent) 16:00 TVF SPOR LİSESİ MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 19-25 23-25 15-25 - -
30.01.2016 Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 15:00 PALANDÖKEN BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-1 25-22 23-25 25-16 25-20 -
30.01.2016 Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK PAYAS BLD. 2011 3-1 23-25 25-16 25-20 25-20 -
30.01.2016 Kars(Kafkas Üniv. Sl.) 13:00 GENÇ KAFKARS SOLHAN SPOR 2-3 25-18 25-20 25-27 21-25 7-15
30.01.2016 Trabzon(19Mayıs) 15:00 TRABZONSPOR NİKSAR BLD. 3-0 25-19 25-14 25-17 - -
30.01.2016 Van(Erciş) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 11-25 12-25 7-25 - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK ERCİŞ ŞEKER SPOR - - - - - -
03.02.2016 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR PALANDÖKEN BLD. 2-3 25-14 17-25 20-25 25-17 11-15
03.02.2016 Hatay(Antakya) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-11 25-17 - -
03.02.2016 Hatay(Payas) PAYAS BLD. 2011 GENÇ KAFKARS (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
03.02.2016 Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-22 25-19 - -
03.02.2016 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 1-3 13-25 26-28 25-20 18-25 -
03.02.2016 Trabzon(19Mayıs) 15:00 TRABZONSPOR TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-11 25-16 25-17 - -
19. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Malatya(Atatürk) MALATYA B.ŞEHİR BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
06.02.2016 Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 12-25 18-25 - -
06.02.2016 Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 15:00 PALANDÖKEN BLD. PAYAS BLD. 2011 3-2 12-25 25-22 25-22 26-28 15-9
06.02.2016 Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK TRABZONSPOR 3-1 23-25 25-20 25-17 25-22 -
06.02.2016 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR 3-2 27-25 20-25 25-20 23-25 20-18
06.02.2016 Kars(Kafkas Üniv. Sl.) 13:00 GENÇ KAFKARS NİKSAR BLD. 0-3 22-25 22-25 25-27 - -
06.02.2016 Van(Erciş) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR MELİKGAZİ BLD. (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
20. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
13.02.2016 Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHAN SPOR ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0 25-14 25-8 25-7 - -
13.02.2016 Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-17 25-11 25-21 - -
13.02.2016 Hatay(Payas) 13:00 PAYAS BLD. 2011 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-1 27-29 25-17 25-19 25-19 -
13.02.2016 Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-15 25-16 27-29 25-23 -
13.02.2016 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-1 22-25 25-19 25-23 25-20 -
13.02.2016 Trabzon(19Mayıs) 15:00 TRABZONSPOR GENÇ KAFKARS 3-0 25-12 25-23 25-18 - -
21. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Ankara(Beştepe) TVF SPOR LİSESİ ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
17.02.2016 Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 15:00 PALANDÖKEN BLD. TRABZONSPOR 3-1 19-25 25-20 25-18 25-19 -
17.02.2016 Hatay(Antakya) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-1 25-23 25-19 26-28 25-16 -
17.02.2016 Kars(Kafkas Üniv. Sl.) 13:00 GENÇ KAFKARS GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 0-3 15-25 14-25 20-25 - -
17.02.2016 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR 3-2 24-26 20-25 29-27 25-23 15-12
17.02.2016 Van(Erciş) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR PAYAS BLD. 2011 0-3 8-25 16-25 17-25 - -
18.02.2016 Tokat(Niksar) 13:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. 3-2 25-22 21-25 16-25 26-24 15-13
22. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Kayseri(Atatürk) MELİKGAZİ BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
20.02.2016 Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHAN SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-27 23-25 25-23 21-25 -
20.02.2016 Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK PALANDÖKEN BLD. 2-3 21-25 23-25 25-20 25-20 11-15
20.02.2016 Hatay(Payas) 13:00 PAYAS BLD. 2011 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-20 25-19 - -
20.02.2016 Kars(Kafkas Üniv. Sl.) 13:00 GENÇ KAFKARS TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-19 25-22 23-25 25-17 -
20.02.2016 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0 25-7 25-17 25-13 - -
20.02.2016 Trabzon(19Mayıs) 15:00 TRABZONSPOR KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-21 25-19 - -
23. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK SOLHAN SPOR - - - - - -
27.02.2016 Ankara(Beştepe) 17:00 TVF SPOR LİSESİ MELİKGAZİ BLD. 0-3 15-25 17-25 18-25 - -
27.02.2016 Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 15:00 PALANDÖKEN BLD. GENÇ KAFKARS 3-0 25-12 25-14 25-16 - -
27.02.2016 Hatay(Antakya) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD. 2011 3-1 20-25 25-19 25-17 25-18 -
27.02.2016 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 0-3 21-25 16-25 22-25 - -
27.02.2016 Tokat(Niksar) 13:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. 0-3 16-25 20-25 17-25 - -
07.03.2016 Van(Erciş) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR TRABZONSPOR 0-3 17-25 19-25 18-25 - -
24. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Hatay(Payas) PAYAS BLD. 2011 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
02.03.2016 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR MELİKGAZİ BLD. 3-2 25-20 21-25 25-19 22-25 15-13
02.03.2016 Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 15:00 PALANDÖKEN BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-21 25-21 25-13 - -
02.03.2016 Gümüşhane(Torul) 16:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0 25-8 25-10 25-14 - -
02.03.2016 Kars(Kafkas Üniv. Sl.) 11:00 GENÇ KAFKARS KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-16 20-25 25-19 27-25 -
02.03.2016 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 25-27 16-25 12-25 - -
02.03.2016 Trabzon(19Mayıs) 13:00 TRABZONSPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-14 25-14 25-17 - -
25. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK NİKSAR BLD. - - - - - -
05.03.2016 Ankara(Beştepe) 12:00 TVF SPOR LİSESİ SOLHAN SPOR 1-3 25-23 22-25 24-26 23-25 -
05.03.2016 Hatay(Antakya) 12:30 HATAY B.ŞEHİR BLD. TRABZONSPOR 3-2 19-25 17-25 25-17 26-24 15-12
05.03.2016 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 0-3 15-25 22-25 25-27 - -
05.03.2016 Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. PAYAS BLD. 2011 1-3 17-25 25-23 17-25 15-25 -
05.03.2016 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 0-3 19-25 20-25 16-25 - -
05.03.2016 Van(Erciş) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR GENÇ KAFKARS 2-3 21-25 25-22 28-30 25-18 10-15
26. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Trabzon(19Mayıs) TRABZONSPOR ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
09.03.2016 Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 14:30 PALANDÖKEN BLD. ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0 25-9 25-6 25-15 - -
09.03.2016 Gümüşhane(Torul) 14:30 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-19 25-23 - -
09.03.2016 Hatay(Payas) 14:30 PAYAS BLD. 2011 SOLHAN SPOR 3-0 25-15 25-13 25-12 - -
09.03.2016 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:30 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-15 25-23 25-16 - -
09.03.2016 Kars(Kafkas Üniv. Sl.) 14:30 GENÇ KAFKARS MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-2 22-25 25-27 25-23 25-20 15-12
09.03.2016 Tokat(Niksar) 14:30 NİKSAR BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-1 23-25 25-22 25-21 25-18 -

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 21 20 1 60 8 61.080
2 FENERBAHÇE 21 18 3 57 21 53.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 21 16 5 56 26 51.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 21 12 9 43 36 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 21 10 11 41 43 31.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 21 10 11 33 43 27.720
9 SERAMİKSAN 21 7 14 33 52 19.870
10 NİLÜFER BLD. 21 2 19 21 57 12.710
11 İDMANOCAĞI 21 4 17 21 56 12.450
12 SARIYER BLD. 21 4 17 20 53 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
24 Mart 2017 Cuma
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
HALKBANK - GALATASARAY
25 Mart 2017 Cumartesi
15:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ZİRAAT BANKASI - AFYON BLD. YÜNTAŞ
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BURSA B.ŞEHİR BLD.
26 Mart 2017 Pazar
18:30 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
İSTANBUL BBSK - ARKAS SPOR
14:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
16:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
İLBANK - SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT
27 Mart 2017 Pazartesi
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
17:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
28 Mart 2017 Salı
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
29 Mart 2017 Çarşamba
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
HATAY B.ŞEHİR BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - JEOPARK KULA BLD.
30 Mart 2017 Perşembe
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - HATAY B.ŞEHİR BLD.
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
JEOPARK KULA BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.