2015-2016 Sezonu 3. Lig Erkek 1. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BİGADİÇ BLD. 17 16 1 50 14 46 3.571 1557 1298 1.1995 8 5 3 1 0 0
2 EĞİRDİR ELMA 17 13 4 45 19 39 2.368 1516 1256 1.2070 8 3 2 2 2 0
3 MİLAS BLD. 17 12 5 39 23 34 1.696 1399 1288 1.0862 7 2 3 1 1 3
4 AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL 17 10 7 38 29 31 1.310 1501 1397 1.0744 4 4 2 3 2 2
5 SAINT JOSEPH 17 9 8 36 30 26 1.200 1511 1407 1.0739 6 0 3 2 5 1
6 BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK 17 9 8 28 28 26 1.000 1212 1188 1.0202 6 2 1 0 1 7
7 FETHİYE KEMER DOĞAN 17 5 12 25 41 17 0.610 1327 1458 0.9102 2 1 2 4 2 6
8 MALKARA BLD. 9 5 4 19 16 15 1.188 785 755 1.0397 2 2 1 1 2 1
9 T.DAĞ GENÇLİK HİZM. 17 1 16 11 49 6 0.224 1047 1438 0.7281 0 1 0 3 2 11
10 ACIPAYAM HALK EĞT. 17 1 16 6 48 3 0.125 880 1250 0.7040 1 0 0 0 3 13

Baturalp Turizm Korkuteli Gençlik`in 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
Malkara Bld. ligden çekildi ve düştü.
T.Dağ Gençlik Hizm.`nin 1 hükmen mağlubiyeti vardır.



1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.10.2015 Antalya(Korkuteli) 14:00 BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK ACIPAYAM HALK EĞT. 3-0 25-15 25-7 25-15 - -
25.10.2015 Balıkesir(Bigadiç) 16:00 BİGADİÇ BLD. SAINT JOSEPH 3-0 25-21 25-22 25-22 - -
25.10.2015 Bursa(Çekirge) 13:00 AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL T.DAĞ GENÇLİK HİZM. 3-2 25-17 24-26 23-25 25-9 15-3
25.10.2015 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA FETHİYE KEMER DOĞAN 3-0 25-15 25-14 25-22 - -
25.10.2015 Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. MALKARA BLD. 3-0 25-21 26-24 25-20 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
31.10.2015 Denizli(Acıpayam) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞT. MİLAS BLD. 0-3 14-25 13-25 14-25 - -
31.10.2015 İzmir(Gaziemir) 12:00 SAINT JOSEPH AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL 3-2 19-25 22-25 25-19 25-15 15-9
31.10.2015 Muğla(Seydikemer) 14:00 FETHİYE KEMER DOĞAN BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK 2-3 25-21 25-17 20-25 23-25 5-15
31.10.2015 Tekirdağ(Malkara14Kasım) 14:00 MALKARA BLD. BİGADİÇ BLD. 1-3 19-25 20-25 25-20 22-25 -
31.10.2015 Tekirdağ(Merkez-İsmet İnönü) 15:00 T.DAĞ GENÇLİK HİZM. EĞİRDİR ELMA 0-3 17-25 20-25 16-25 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.11.2015 Antalya(Korkuteli) 14:00 BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK MİLAS BLD. 3-0 25-12 25-13 25-19 - -
08.11.2015 Balıkesir(Bigadiç) 16:00 BİGADİÇ BLD. ACIPAYAM HALK EĞT. 3-0 25-13 25-15 25-8 - -
08.11.2015 Bursa(Çekirge) 13:00 AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL MALKARA BLD. 3-1 25-19 25-22 18-25 25-15 -
08.11.2015 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA SAINT JOSEPH 3-1 25-17 27-25 23-25 25-18 -
08.11.2015 Muğla(Seydikemer) 12:00 FETHİYE KEMER DOĞAN T.DAĞ GENÇLİK HİZM. 3-0 25-21 25-16 25-22 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.11.2015 Denizli(Acıpayam) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞT. AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL 0-3 14-25 15-25 23-25 - -
15.11.2015 İzmir(Atatürk) 18:30 SAINT JOSEPH FETHİYE KEMER DOĞAN 3-0 25-18 25-23 25-9 - -
15.11.2015 Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. BİGADİÇ BLD. 3-2 16-25 30-28 23-25 25-20 18-16
15.11.2015 Tekirdağ(İsmetİnönü) 15:00 T.DAĞ GENÇLİK HİZM. BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK 0-3 11-25 21-25 22-25 - -
15.11.2015 Tekirdağ(Malkara14Kasım) 14:00 MALKARA BLD. EĞİRDİR ELMA 3-1 25-23 25-15 17-25 25-18 -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.11.2015 Antalya(Korkuteli) 14:00 BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK BİGADİÇ BLD. 0-3 18-25 22-25 21-25 - -
22.11.2015 Bursa(Çekirge) 13:00 AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL MİLAS BLD. 2-3 25-22 25-16 17-25 26-28 13-15
22.11.2015 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA ACIPAYAM HALK EĞT. 3-0 25-18 25-13 25-16 - -
22.11.2015 Muğla(Seydikemer) 14:00 FETHİYE KEMER DOĞAN MALKARA BLD. 2-3 22-25 25-19 15-25 25-23 10-15
22.11.2015 Tekirdağ(Çorlu) 15:00 T.DAĞ GENÇLİK HİZM. SAINT JOSEPH 2-3 15-25 26-24 25-21 20-25 9-15
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.11.2015 Balıkesir(Bigadiç) 16:00 BİGADİÇ BLD. AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL 3-1 25-19 28-30 25-22 25-20 -
29.11.2015 Denizli(Acıpayam) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞT. FETHİYE KEMER DOĞAN 0-3 14-25 23-25 12-25 - -
29.11.2015 İzmir(Atatürk) 18:30 SAINT JOSEPH BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 25-20 25-19 25-18 - -
29.11.2015 Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. EĞİRDİR ELMA 3-2 22-25 19-25 25-19 26-24 19-17
29.11.2015 Tekirdağ(Malkara14Kasım) 14:00 MALKARA BLD. T.DAĞ GENÇLİK HİZM. 3-1 23-25 25-22 25-17 25-19 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.12.2015 İzmir(Atatürk) 15:00 SAINT JOSEPH MALKARA BLD. 3-2 25-22 20-25 21-25 26-24 15-10
06.12.2015 Antalya(Korkuteli) 14:00 BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL 3-1 25-23 25-20 17-25 25-18 -
06.12.2015 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA BİGADİÇ BLD. 2-3 25-22 18-25 25-23 23-25 19-21
06.12.2015 Muğla(Seydikemer) 14:00 FETHİYE KEMER DOĞAN MİLAS BLD. 0-3 23-25 24-26 8-25 - -
06.12.2015 Tekirdağ(Çorlu) 15:00 T.DAĞ GENÇLİK HİZM. ACIPAYAM HALK EĞT. 3-1 25-13 11-25 25-20 25-19 -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
13.12.2015 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. FETHİYE KEMER DOĞAN 3-2 25-19 25-14 23-25 20-25 15-10
13.12.2015 Bursa(Çekirge) 13:00 AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL EĞİRDİR ELMA 0-3 20-25 19-25 20-25 - -
13.12.2015 Denizli(Acıpayam) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞT. SAINT JOSEPH 0-3 23-25 17-25 15-25 - -
13.12.2015 Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. T.DAĞ GENÇLİK HİZM. 3-0 25-20 25-17 25-19 - -
13.12.2015 Tekirdağ(Malkara14Kasım) 14:00 MALKARA BLD. BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 25-23 25-22 25-23 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.12.2015 Antalya(Korkuteli) 14:00 BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK EĞİRDİR ELMA (H) 0-3 0-25 0-25 0-25 - -
20.12.2015 İzmir(Atatürk) 16:30 SAINT JOSEPH MİLAS BLD. 3-0 25-12 25-23 25-16 - -
20.12.2015 Muğla(Seydikemer) 14:00 FETHİYE KEMER DOĞAN AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL 0-3 17-25 19-25 18-25 - -
20.12.2015 Tekirdağ(İsmetİnönü) 15:00 T.DAĞ GENÇLİK HİZM. BİGADİÇ BLD. 0-3 14-25 15-25 17-25 - -
20.12.2015 Tekirdağ(Malkara14Kasım) 14:00 MALKARA BLD. ACIPAYAM HALK EĞT. 3-0 25-13 25-21 25-21 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Tekirdağ(Malkara14Kasım) MALKARA BLD. MİLAS BLD. - - - - - -
09.01.2016 İzmir(Atatürk) 18:30 SAINT JOSEPH BİGADİÇ BLD. 2-3 23-25 24-26 34-32 27-25 8-15
10.01.2016 Denizli(Acıpayam) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞT. BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK 0-3 13-25 20-25 6-25 - -
10.01.2016 Muğla(Seydikemer) 12:00 FETHİYE KEMER DOĞAN EĞİRDİR ELMA 2-3 23-25 14-25 25-20 25-23 11-15
10.01.2016 Tekirdağ(Çorlu) 15:00 T.DAĞ GENÇLİK HİZM. AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL 0-3 11-25 20-25 18-25 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Balıkesir(Bigadiç) BİGADİÇ BLD. MALKARA BLD. - - - - - -
17.01.2016 Antalya(Korkuteli) 14:00 BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK FETHİYE KEMER DOĞAN 3-0 25-22 25-20 25-16 - -
17.01.2016 Bursa(Çekirge) 13:00 AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL SAINT JOSEPH 3-1 20-25 25-21 25-19 25-14 -
17.01.2016 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA T.DAĞ GENÇLİK HİZM. 3-0 25-14 25-19 25-19 - -
17.01.2016 Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. ACIPAYAM HALK EĞT. 3-0 25-13 25-18 25-21 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Tekirdağ(Malkara14Kasım) MALKARA BLD. AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL - - - - - -
23.01.2016 İzmir(Atatürk) 16:30 SAINT JOSEPH EĞİRDİR ELMA 1-3 19-25 25-27 27-25 26-28 -
24.01.2016 Denizli(Acıpayam) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞT. BİGADİÇ BLD. 1-3 16-25 25-23 15-25 19-25 -
24.01.2016 Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 25-20 25-16 25-19 - -
24.01.2016 Tekirdağ(Çorlu) 15:00 T.DAĞ GENÇLİK HİZM. FETHİYE KEMER DOĞAN 2-3 25-20 21-25 23-25 25-22 14-16
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Isparta(Eğirdir) EĞİRDİR ELMA MALKARA BLD. - - - - - -
31.01.2016 Antalya(Korkuteli) 12:00 BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK T.DAĞ GENÇLİK HİZM. 3-0 25-12 25-19 25-12 - -
31.01.2016 Balıkesir(Bigadiç) 16:00 BİGADİÇ BLD. MİLAS BLD. 3-0 25-18 25-16 25-22 - -
31.01.2016 Bursa(Çekirge) 13:00 AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL ACIPAYAM HALK EĞT. 3-0 25-18 25-14 25-14 - -
31.01.2016 Muğla(Seydikemer) 14:00 FETHİYE KEMER DOĞAN SAINT JOSEPH 3-2 25-21 23-25 23-25 25-22 15-13
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Tekirdağ(Malkara14Kasım) MALKARA BLD. FETHİYE KEMER DOĞAN - - - - - -
07.02.2016 Balıkesir(Bigadiç) 16:00 BİGADİÇ BLD. BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 25-17 25-15 27-25 - -
07.02.2016 Denizli(Acıpayam) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞT. EĞİRDİR ELMA 0-3 15-25 13-25 16-25 - -
07.02.2016 İzmir(Atatürk) 14:30 SAINT JOSEPH T.DAĞ GENÇLİK HİZM. 3-0 25-12 25-13 30-28 - -
07.02.2016 Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL 2-3 23-25 24-26 25-12 25-22 13-15
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Tekirdağ(Çorlu) T.DAĞ GENÇLİK HİZM. MALKARA BLD. - - - - - -
14.02.2016 Antalya(Korkuteli) 14:00 BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK SAINT JOSEPH 3-1 25-22 18-25 29-27 27-25 -
14.02.2016 Bursa(Çekirge) 13:00 AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL BİGADİÇ BLD. 0-3 26-28 18-25 24-26 - -
14.02.2016 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA MİLAS BLD. 3-1 25-17 25-20 21-25 25-19 -
14.02.2016 Muğla(Seydikemer) 14:00 FETHİYE KEMER DOĞAN ACIPAYAM HALK EĞT. 3-1 16-25 25-8 25-13 25-13 -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Tekirdağ(Malkara14Kasım) MALKARA BLD. SAINT JOSEPH - - - - - -
21.02.2016 Balıkesir(Bigadiç) 16:00 BİGADİÇ BLD. EĞİRDİR ELMA 3-1 20-25 25-21 25-22 25-20 -
21.02.2016 Bursa(Çekirge) 15:00 AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK 3-1 20-25 25-23 25-22 27-25 -
21.02.2016 Denizli(Acıpayam) ACIPAYAM HALK EĞT. T.DAĞ GENÇLİK HİZM. (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
21.02.2016 Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. FETHİYE KEMER DOĞAN 3-0 25-14 25-12 25-20 - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Antalya(Korkuteli) BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK MALKARA BLD. - - - - - -
27.02.2016 İzmir(Atatürk) 16:30 SAINT JOSEPH ACIPAYAM HALK EĞT. 3-0 25-12 25-17 25-12 - -
28.02.2016 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL 3-2 25-18 23-25 25-18 23-25 16-14
28.02.2016 Muğla(Seydikemer) 14:00 FETHİYE KEMER DOĞAN BİGADİÇ BLD. 1-3 23-25 20-25 26-24 20-25 -
28.02.2016 Tekirdağ(Çorlu) 15:00 T.DAĞ GENÇLİK HİZM. MİLAS BLD. 1-3 28-30 25-23 14-25 14-25 -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Denizli(Acıpayam) ACIPAYAM HALK EĞT. MALKARA BLD. - - - - - -
06.03.2016 Balıkesir(Bigadiç) 14:30 BİGADİÇ BLD. T.DAĞ GENÇLİK HİZM. 3-0 25-13 25-20 25-16 - -
06.03.2016 Bursa(Çekirge) 13:00 AKKOYUNLU PLAZA BURSA VOLEYBOL FETHİYE KEMER DOĞAN 3-1 26-28 25-18 25-13 25-19 -
06.03.2016 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA BATURALP TURİZM KORKUTELİ GENÇLİK 3-0 29-27 27-25 25-23 - -
06.03.2016 Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. SAINT JOSEPH 3-1 25-18 21-25 27-25 25-18 -

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
İddaa Maçları
24 Mayıs 2017 Çarşamba
16:00
TÜRKİYE - AZERBAYCAN
25 Mayıs 2017 Perşembe
18:30
İZLANDA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.