2015-2016 Sezonu 3. Lig Erkek 2. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 16 15 1 47 6 46 7.833 1292 855 1.5111 12 3 0 1 0 0
2 ES SPOR 16 14 2 42 12 40 3.500 1286 957 1.3438 10 2 2 0 0 2
3 ESER SPOR 16 13 3 41 16 37 2.563 1338 1067 1.2540 9 1 3 1 0 2
4 HASAD GENÇLİK 16 9 7 37 23 31 1.609 1342 1128 1.1897 7 2 0 4 2 1
5 YENİ KANDIRA 16 7 9 26 29 21 0.897 1104 1222 0.9034 5 2 0 0 5 4
6 MAHİR BAŞER ORTAOKULU 16 7 9 24 31 19 0.774 1127 1136 0.9921 5 0 2 0 3 6
7 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 16 4 12 14 37 13 0.378 983 1201 0.8185 3 1 0 1 0 11
8 SUNGURLU 16 3 13 9 41 8 0.220 842 1111 0.7579 2 0 1 0 0 13
9 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 16 0 16 3 48 1 0.063 623 1260 0.4944 0 0 0 1 1 14
10 KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0

Karatekin Üniversitesi ligden çekildi ve düştü.
Yeni Kandıra`nın 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
Sungurlu`nun 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
Şirintepe G.Birliği 2 hükmen mağlubiyet nedeniyle ligden ihraç edilmiştir.



1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Kocaeli(HasanGemici) ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ - - - - - -
24.10.2015 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 ES SPOR ESER SPOR 3-0 25-21 26-24 25-18 - -
25.10.2015 Ankara(Beştepe) 13:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU HASAD GENÇLİK 3-2 25-20 22-25 19-25 25-15 15-13
25.10.2015 Çorum(Sungurlu) 14:00 SUNGURLU ZİRAAT BANKASI 0-3 20-25 18-25 19-25 - -
25.10.2015 Kocaeli(HasanGemici) 16:00 YENİ KANDIRA KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-0 25-13 25-19 25-19 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Çankırı(Üniversite) KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ SUNGURLU - - - - - -
31.10.2015 Ankara(Beştepe) 12:00 ESER SPOR ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 3-0 25-9 25-9 25-18 - -
31.10.2015 Kocaeli(Karamürsel) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU ES SPOR 0-3 17-25 10-25 12-25 - -
31.10.2015 Zonguldak(C.P.Pamay) 13:00 HASAD GENÇLİK YENİ KANDIRA 3-1 21-25 25-18 25-16 25-19 -
02.11.2015 Ankara(Beştepe) 17:00 ZİRAAT BANKASI MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-1 19-25 25-13 25-14 25-12 -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Ankara(Beştepe) ZİRAAT BANKASI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ - - - - - -
08.11.2015 Ankara(Beştepe) 15:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU YENİ KANDIRA 1-3 24-26 25-20 19-25 18-25 -
08.11.2015 Çorum(Sungurlu) 14:00 SUNGURLU ESER SPOR 0-3 18-25 17-25 13-25 - -
08.11.2015 İstanbul(50.Yıl) 14:30 ES SPOR HASAD GENÇLİK 3-1 25-18 25-16 19-25 25-18 -
08.11.2015 Kocaeli(HasanGemici) 14:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 1-3 25-23 16-25 13-25 15-25 -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Çankırı(Üniversite) KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ MAHİR BAŞER ORTAOKULU - - - - - -
15.11.2015 Ankara(Beştepe) 15:00 ESER SPOR ZİRAAT BANKASI 3-2 25-18 25-18 26-28 23-25 15-9
15.11.2015 Kocaeli(HasanGemici) 14:00 YENİ KANDIRA ES SPOR 1-3 18-25 18-25 25-16 21-25 -
15.11.2015 Kocaeli(Karamürsel) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU SUNGURLU 3-0 32-30 25-23 25-19 - -
15.11.2015 Zonguldak(C.P.Pamay) 13:00 HASAD GENÇLİK ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 3-0 25-16 25-17 25-21 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Çankırı(Üniversite) KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ ESER SPOR - - - - - -
21.11.2015 Ankara(Başkent) 11:30 ZİRAAT BANKASI KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-0 25-11 25-17 25-13 - -
22.11.2015 Ankara(Beştepe) 16:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU ES SPOR 0-3 11-25 19-25 18-25 - -
22.11.2015 Çorum(Atatürk) 16:00 SUNGURLU HASAD GENÇLİK 0-3 21-25 6-25 19-25 - -
22.11.2015 Kocaeli(HasanGemici) 14:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ YENİ KANDIRA 0-3 10-25 17-25 18-25 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Kocaeli(Karamürsel) KARAMÜRSEL İDMAN YURDU KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ - - - - - -
29.11.2015 Ankara(Beştepe) 15:00 ESER SPOR MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0 25-7 25-22 25-18 - -
29.11.2015 İstanbul(50.Yıl) 16:30 ES SPOR ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 3-0 25-13 25-15 25-14 - -
29.11.2015 Kocaeli(HasanGemici) 14:00 YENİ KANDIRA SUNGURLU 3-0 25-13 25-21 25-23 - -
29.11.2015 Zonguldak(C.P.Pamay) 13:00 HASAD GENÇLİK ZİRAAT BANKASI 1-3 20-25 21-25 25-23 24-26 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Çankırı(Üniversite) KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ HASAD GENÇLİK - - - - - -
05.12.2015 Ankara(Beştepe) 11:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
05.12.2015 Ankara(Beştepe) 13:00 ESER SPOR KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-0 25-14 26-24 25-20 - -
05.12.2015 Ankara(Beştepe) 15:00 ZİRAAT BANKASI YENİ KANDIRA 3-1 19-25 25-16 25-22 25-16 -
05.12.2015 Çorum(Tevfik Kış) 14:00 SUNGURLU ES SPOR 0-3 19-25 12-25 8-25 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Kocaeli(HasanGemici) YENİ KANDIRA KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ - - - - - -
13.12.2015 İstanbul(50.Yıl) 16:30 ES SPOR ZİRAAT BANKASI 0-3 23-25 23-25 21-25 - -
13.12.2015 Kocaeli(HasanGemici) 16:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ SUNGURLU 2-3 25-23 13-25 18-25 26-24 13-15
13.12.2015 Kocaeli(Karamürsel) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU MAHİR BAŞER ORTAOKULU 2-3 22-25 25-23 25-12 17-25 10-15
13.12.2015 Zonguldak(C.P.Pamay) 13:00 HASAD GENÇLİK ESER SPOR 2-3 25-23 24-26 21-25 26-24 11-15
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Çankırı(Üniversite) KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ ES SPOR - - - - - -
19.12.2015 Ankara(Beştepe) 11:30 ZİRAAT BANKASI ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 3-0 25-6 25-5 25-8 - -
20.12.2015 Ankara(Beştepe) 13:00 ESER SPOR YENİ KANDIRA 3-0 25-16 25-14 25-15 - -
20.12.2015 Ankara(Beştepe) 15:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU SUNGURLU 3-0 25-22 25-16 25-7 - -
20.12.2015 Kocaeli(Karamürsel) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU HASAD GENÇLİK 0-3 14-25 19-25 21-25 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Çankırı(Üniversite) KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ - - - - - -
09.01.2016 Ankara(SelimSırrıTarcan) 11:00 ESER SPOR ES SPOR 2-3 26-28 15-25 25-15 25-23 13-15
09.01.2016 Ankara(SelimSırrıTarcan) 13:00 ZİRAAT BANKASI SUNGURLU 3-0 25-8 25-14 25-9 - -
10.01.2016 Kocaeli(Karamürsel) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU YENİ KANDIRA 0-3 20-25 29-31 20-25 - -
10.01.2016 Zonguldak(C.P.Pamay) 13:00 HASAD GENÇLİK MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0 25-14 25-16 25-23 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Çorum(Sungurlu) SUNGURLU KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ - - - - - -
16.01.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU ZİRAAT BANKASI 0-3 12-25 12-25 16-25 - -
17.01.2016 İstanbul(50.Yıl) 14:30 ES SPOR KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-0 30-28 25-11 25-14 - -
17.01.2016 Kocaeli(HasanGemici) 14:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ ESER SPOR 0-3 11-25 10-25 9-25 - -
17.01.2016 Kocaeli(HasanGemici) 16:00 YENİ KANDIRA HASAD GENÇLİK 1-3 17-25 18-25 25-14 17-25 -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Çankırı(Üniversite) KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT BANKASI - - - - - -
23.01.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 ESER SPOR SUNGURLU 3-0 25-15 25-13 25-13 - -
24.01.2016 Kocaeli(Derince) 14:00 YENİ KANDIRA MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-1 23-25 25-19 27-25 27-25 -
24.01.2016 Kocaeli(Karamürsel) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 3-0 25-15 25-14 25-21 - -
24.01.2016 Zonguldak(C.P.Pamay) 13:00 HASAD GENÇLİK ES SPOR 2-3 25-19 18-25 25-15 22-25 10-15
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Ankara(Beştepe) MAHİR BAŞER ORTAOKULU KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ - - - - - -
30.01.2016 Ankara(Beştepe) 16:00 ZİRAAT BANKASI ESER SPOR 3-0 25-14 25-19 25-22 - -
31.01.2016 Çorum(Atatürk) 14:00 SUNGURLU KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0-3 20-25 21-25 22-25 - -
31.01.2016 İstanbul(50.Yıl) 15:00 ES SPOR YENİ KANDIRA 3-0 25-18 25-19 25-14 - -
31.01.2016 Kocaeli(HasanGemici) 14:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ HASAD GENÇLİK 0-3 9-25 14-25 8-25 - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Ankara(Beştepe) ESER SPOR KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ - - - - - -
07.02.2016 İstanbul(50.Yıl) 18:30 ES SPOR MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0 25-17 25-14 26-24 - -
07.02.2016 Kocaeli(HasanGemici) 14:00 YENİ KANDIRA ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 3-0 25-23 25-16 25-16 - -
07.02.2016 Kocaeli(Karamürsel) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU ZİRAAT BANKASI 0-3 9-25 12-25 10-25 - -
07.02.2016 Zonguldak(C.P.Pamay) HASAD GENÇLİK SUNGURLU (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Çankırı(Üniversite) KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ KARAMÜRSEL İDMAN YURDU - - - - - -
13.02.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 ZİRAAT BANKASI HASAD GENÇLİK 3-0 25-16 25-18 25-18 - -
13.02.2016 Ankara(Beştepe) 17:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU ESER SPOR 0-3 18-25 21-25 19-25 - -
14.02.2016 Çorum(Atatürk) SUNGURLU YENİ KANDIRA (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
14.02.2016 Kocaeli(HasanGemici) 14:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ ES SPOR 0-3 10-25 7-25 6-25 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Zonguldak(C.P.Pamay) HASAD GENÇLİK KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ - - - - - -
21.02.2016 İstanbul(50.Yıl) 15:00 ES SPOR SUNGURLU 3-0 25-4 25-8 25-12 - -
21.02.2016 Kocaeli(HasanGemici) 14:00 YENİ KANDIRA ZİRAAT BANKASI 0-3 10-25 16-25 17-25 - -
21.02.2016 Kocaeli(HasanGemici) 16:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ MAHİR BAŞER ORTAOKULU 0-3 18-25 8-25 14-25 - -
21.02.2016 Kocaeli(Karamürsel) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU ESER SPOR 0-3 11-25 21-25 32-34 - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Çankırı(Üniversite) KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ YENİ KANDIRA - - - - - -
28.02.2016 Ankara(Beştepe) 12:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-0 25-11 25-19 26-24 - -
28.02.2016 Ankara(Beştepe) 14:00 ESER SPOR HASAD GENÇLİK 3-2 23-25 26-24 25-21 20-25 15-13
28.02.2016 Ankara(Beştepe) 16:00 ZİRAAT BANKASI ES SPOR 3-0 31-29 26-24 25-19 - -
28.02.2016 Çorum(Tevfik Kış) 14:00 SUNGURLU ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 3-0 25-14 25-9 25-11 - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İstanbul(50.Yıl) ES SPOR KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ - - - - - -
06.03.2016 Çorum(Atatürk) 16:00 SUNGURLU MAHİR BAŞER ORTAOKULU 0-3 17-25 18-25 22-25 - -
06.03.2016 Kocaeli(HasanGemici) 14:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ ZİRAAT BANKASI (H) 0-3 0-25 0-25 0-25 - -
06.03.2016 Kocaeli(HasanGemici) 16:00 YENİ KANDIRA ESER SPOR 1-3 16-25 15-25 25-20 14-25 -
06.03.2016 Zonguldak(C.P.Pamay) 13:00 HASAD GENÇLİK KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-0 25-13 25-14 25-13 - -

MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.