2015-2016 Sezonu 3. Lig Erkek 3. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FINDIKLI SPOR 14 11 3 37 14 33 2.643 1206 987 1.2219 8 1 2 2 0 1
2 AKKUŞ BLD. 14 11 3 34 15 32 2.267 1158 1050 1.1029 6 4 1 0 1 2
3 1926 BULANCAK SPOR 14 11 3 35 20 30 1.750 1274 1160 1.0983 3 5 3 0 2 1
4 BAFRA BLD. GENÇLİK 14 9 5 32 19 27 1.684 1187 1033 1.1491 6 2 1 1 3 1
5 ERZURUM SPOR LİSESİ 14 5 9 24 31 16 0.774 1126 1118 1.0072 3 0 2 3 3 3
6 SAMSUN DSİ 14 5 9 22 32 16 0.688 1078 1212 0.8894 1 3 1 2 3 4
7 ARHAVİ BLD. 14 2 12 12 36 9 0.333 891 1066 0.8358 2 0 0 3 0 9
8 ORDU SPOR 14 2 12 11 40 5 0.275 902 1196 0.7542 0 0 2 1 3 8
9 GENÇ KAFKARS Ç E K İ L D İ

Genç Kafkars ligden çekildi ve düştü.
Arhavi Bld.`nin 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
Erzurum Spor Lisesi`nin 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
Samsun DSİ`nin 1 hükmen mağlubiyeti vardır.



1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Ordu(Akkuş) AKKUŞ BLD. GENÇ KAFKARS (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
25.10.2015 Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU SPOR ERZURUM SPOR LİSESİ 3-2 20-25 25-23 25-23 16-25 15-13
25.10.2015 Rize(Fındıklı) 13:00 FINDIKLI SPOR 1926 BULANCAK SPOR 3-1 25-19 19-25 25-21 25-12 -
25.10.2015 Samsun(Bafra) 13:00 BAFRA BLD. GENÇLİK SAMSUN DSİ 3-1 19-25 25-22 25-21 25-22 -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Kars(Kafkas Üniv. Sl.) GENÇ KAFKARS FINDIKLI SPOR - - - - - -
31.10.2015 Artvin(Arhavi) 14:00 ARHAVİ BLD. BAFRA BLD. GENÇLİK 0-3 20-25 18-25 19-25 - -
31.10.2015 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAK SPOR ORDU SPOR 3-1 25-20 22-25 26-24 25-17 -
31.10.2015 Samsun(Atatürk) 13:00 SAMSUN DSİ AKKUŞ BLD. 3-1 25-27 27-25 25-18 25-20 -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Ordu(Atatürk) ORDU SPOR GENÇ KAFKARS - - - - - -
08.11.2015 Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ 1926 BULANCAK SPOR 2-3 25-23 18-25 26-28 25-16 11-15
08.11.2015 Ordu(Akkuş) 13:00 AKKUŞ BLD. ARHAVİ BLD. 3-0 25-19 25-21 25-22 - -
08.11.2015 Rize(Fındıklı) 13:00 FINDIKLI SPOR SAMSUN DSİ 3-2 25-23 25-19 22-25 23-25 15-11
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Kars(Kafkas Üniv. Sl.) GENÇ KAFKARS ERZURUM SPOR LİSESİ - - - - - -
15.11.2015 Artvin(Arhavi) 14:00 ARHAVİ BLD. FINDIKLI SPOR 0-3 12-25 14-25 20-25 - -
15.11.2015 Samsun(Atatürk) 12:00 SAMSUN DSİ ORDU SPOR 3-2 25-19 25-15 17-25 14-25 15-11
15.11.2015 Samsun(Bafra) 14:00 BAFRA BLD. GENÇLİK AKKUŞ BLD. 3-0 25-12 25-22 25-23 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Giresun(19Eylül) 1926 BULANCAK SPOR GENÇ KAFKARS - - - - - -
22.11.2015 Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ SAMSUN DSİ 3-0 25-17 27-25 25-20 - -
22.11.2015 Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU SPOR ARHAVİ BLD. 3-2 25-23 25-27 25-20 19-25 15-10
22.11.2015 Rize(Fındıklı) 12:00 FINDIKLI SPOR BAFRA BLD. GENÇLİK 3-0 25-21 25-22 25-18 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.11.2015 Artvin(Arhavi) 14:00 ARHAVİ BLD. ERZURUM SPOR LİSESİ 2-3 25-18 22-25 27-25 24-26 12-15
29.11.2015 Ordu(Akkuş) 13:00 AKKUŞ BLD. FINDIKLI SPOR 0-3 25-27 19-25 22-25 - -
29.11.2015 Samsun(Atatürk) 15:00 SAMSUN DSİ 1926 BULANCAK SPOR 1-3 23-25 11-25 25-22 21-25 -
29.11.2015 Samsun(Bafra) 13:00 BAFRA BLD. GENÇLİK ORDU SPOR 3-0 25-18 25-23 25-17 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Kars(Kafkas Üniv. Sl.) GENÇ KAFKARS SAMSUN DSİ - - - - - -
06.12.2015 Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ BAFRA BLD. GENÇLİK 1-3 20-25 25-23 16-25 22-25 -
06.12.2015 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAK SPOR ARHAVİ BLD. 3-2 25-20 24-26 25-14 23-25 19-17
06.12.2015 Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU SPOR AKKUŞ BLD. 1-3 21-25 25-20 23-25 23-25 -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Artvin(Arhavi) ARHAVİ BLD. GENÇ KAFKARS - - - - - -
13.12.2015 Ordu(Akkuş) 13:00 AKKUŞ BLD. ERZURUM SPOR LİSESİ 3-2 22-25 25-21 16-25 25-21 15-12
13.12.2015 Rize(Fındıklı) 12:00 FINDIKLI SPOR ORDU SPOR 3-0 25-13 25-9 25-20 - -
13.12.2015 Samsun(Bafra) 13:00 BAFRA BLD. GENÇLİK 1926 BULANCAK SPOR 1-3 15-25 21-25 25-21 24-26 -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Kars(Kafkas Üniv. Sl.) GENÇ KAFKARS BAFRA BLD. GENÇLİK - - - - - -
20.12.2015 Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ FINDIKLI SPOR 3-2 18-25 22-25 32-30 25-19 15-13
20.12.2015 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAK SPOR AKKUŞ BLD. 1-3 24-26 22-25 25-21 27-29 -
20.12.2015 Samsun(MustafaDağıstanlı) 15:00 SAMSUN DSİ ARHAVİ BLD. 3-0 25-14 25-18 27-25 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Kars(Kafkas Üniv. Sl.) GENÇ KAFKARS AKKUŞ BLD. - - - - - -
10.01.2016 Erzurum(RecepTayyipErdoğan) ERZURUM SPOR LİSESİ ORDU SPOR (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
10.01.2016 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAK SPOR FINDIKLI SPOR 3-2 25-18 21-25 25-21 22-25 16-14
10.01.2016 Samsun(Atatürk) 15:00 SAMSUN DSİ BAFRA BLD. GENÇLİK 2-3 27-29 25-16 25-21 18-25 10-15
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Rize(Fındıklı) FINDIKLI SPOR GENÇ KAFKARS - - - - - -
17.01.2016 Ordu(Akkuş) 13:00 AKKUŞ BLD. SAMSUN DSİ 3-0 25-12 25-17 25-15 - -
17.01.2016 Ordu(Atatürk) 17:00 ORDU SPOR 1926 BULANCAK SPOR 0-3 22-25 14-25 15-25 - -
17.01.2016 Samsun(Bafra) 13:00 BAFRA BLD. GENÇLİK ARHAVİ BLD. 3-0 25-19 25-11 25-22 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Kars(Kafkas Üniv. Sl.) GENÇ KAFKARS ORDU SPOR - - - - - -
24.01.2016 Artvin(Arhavi) 14:00 ARHAVİ BLD. AKKUŞ BLD. 0-3 23-25 13-25 15-25 - -
24.01.2016 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAK SPOR ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0 25-14 25-17 25-23 - -
24.01.2016 Samsun(Atatürk) 15:00 SAMSUN DSİ FINDIKLI SPOR 0-3 23-25 18-25 9-25 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Erzurum(RecepTayyipErdoğan) ERZURUM SPOR LİSESİ GENÇ KAFKARS - - - - - -
31.01.2016 Ordu(Akkuş) 13:00 AKKUŞ BLD. BAFRA BLD. GENÇLİK 3-1 25-14 25-21 21-25 25-23 -
31.01.2016 Ordu(Atatürk) 13:00 ORDU SPOR SAMSUN DSİ 1-3 13-25 25-17 21-25 17-25 -
31.01.2016 Rize(Fındıklı) 12:00 FINDIKLI SPOR ARHAVİ BLD. 3-0 25-14 25-17 25-15 - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Kars(Kafkas Üniv. Sl.) GENÇ KAFKARS 1926 BULANCAK SPOR - - - - - -
07.02.2016 Artvin(Arhavi) 14:00 ARHAVİ BLD. ORDU SPOR 3-0 25-22 25-15 25-18 - -
07.02.2016 Samsun(Atatürk) 12:00 SAMSUN DSİ ERZURUM SPOR LİSESİ 3-1 28-26 22-25 25-17 25-22 -
07.02.2016 Samsun(Bafra) 13:00 BAFRA BLD. GENÇLİK FINDIKLI SPOR 2-3 20-25 31-29 25-22 22-25 17-19
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.02.2016 Erzurum(RecepTayyipErdoğan) ERZURUM SPOR LİSESİ ARHAVİ BLD. (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
14.02.2016 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAK SPOR SAMSUN DSİ 3-1 25-19 20-25 25-19 25-14 -
14.02.2016 Ordu(Atatürk) 13:00 ORDU SPOR BAFRA BLD. GENÇLİK 0-3 11-25 10-25 24-26 - -
14.02.2016 Rize(Fındıklı) 12:00 FINDIKLI SPOR AKKUŞ BLD. 0-3 22-25 22-25 21-25 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Samsun(Atatürk) SAMSUN DSİ GENÇ KAFKARS - - - - - -
21.02.2016 Artvin(Arhavi) 12:00 ARHAVİ BLD. 1926 BULANCAK SPOR 0-3 14-25 19-25 20-25 - -
21.02.2016 Ordu(Akkuş) 13:00 AKKUŞ BLD. ORDU SPOR 3-0 25-21 25-20 25-20 - -
21.02.2016 Samsun(Bafra) BAFRA BLD. GENÇLİK ERZURUM SPOR LİSESİ (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Kars(Kafkas Üniv. Sl.) GENÇ KAFKARS ARHAVİ BLD. - - - - - -
28.02.2016 Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 12:00 ERZURUM SPOR LİSESİ AKKUŞ BLD. 1-3 18-25 22-25 27-25 12-25 -
28.02.2016 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAK SPOR BAFRA BLD. GENÇLİK 3-1 25-22 22-25 25-23 26-24 -
28.02.2016 Ordu(Atatürk) 16:00 ORDU SPOR FINDIKLI SPOR 0-3 15-25 8-25 8-25 - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Samsun(Bafra) BAFRA BLD. GENÇLİK GENÇ KAFKARS - - - - - -
06.03.2016 Artvin(Arhavi) ARHAVİ BLD. SAMSUN DSİ (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
06.03.2016 Ordu(Akkuş) 13:00 AKKUŞ BLD. 1926 BULANCAK SPOR 3-0 25-16 25-21 25-20 - -
06.03.2016 Rize(Fındıklı) 12:00 FINDIKLI SPOR ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0 25-16 25-20 25-18 - -

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 17 17 0 51 4 52.080
2 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
3 ECZACIBAŞI 17 12 5 44 23 40.870
4 GALATASARAY 17 12 5 40 21 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 17 4 13 19 44 12.450
11 SARIYER BLD. 17 3 14 16 44 9.300
12 NİLÜFER BLD. 17 1 16 16 48 8.710
Snow Volleyball Tv Yayın Programı
19 Şubat 2017 Pazar
11:00 TRT-Spor (Canlı)
Erkekler Finali
11:45 TRT-Spor (Canlı)
Bayanlar Finali

 

 

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
19 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - BEŞİKTAŞ
15:00 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
BURSASPOR - MANİSA B.ŞEHİR BLD.
20 Şubat 2017 Pazartesi
19:00 TRT Avaz
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ
22 Şubat 2017 Çarşamba
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - SALİHLİ BLD.
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI
23 Şubat 2017 Perşembe
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Azerrail BAKU (Azerbaycan) - FENERBAHÇE
25 Şubat 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - GALATASARAY
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.