2015-2016 Sezonu 3. Lig Erkek 4. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 68 AKSARAY BLD. 16 16 0 48 5 47 9.600 1290 880 1.4659 12 3 1 0 0 0
2 SEYHAN BLD. 16 12 4 42 18 38 2.333 1396 1176 1.1871 6 6 0 2 2 0
3 SAHABİYE 16 12 4 39 22 35 1.773 1394 1275 1.0933 4 6 2 1 1 2
4 ADANA VOLEYBOL 16 9 7 32 24 27 1.333 1245 1157 1.0761 7 1 1 1 3 3
5 ÜRGÜP KAPADOKYA 16 8 8 28 31 24 0.903 1277 1291 0.9892 3 3 2 2 0 6
6 SORGUN GENÇLİK 16 5 11 23 36 15 0.639 1216 1359 0.8948 3 1 1 1 6 4
7 İSTİKLAL ORTAOKULU 16 5 11 21 37 15 0.568 1253 1357 0.9234 2 2 1 1 4 6
8 DEVELİ BLD. 16 5 11 19 38 14 0.500 1155 1321 0.8743 1 3 1 0 4 7
9 ADANA DENİZ SPOR 16 0 16 7 48 1 0.146 936 1346 0.6954 0 0 0 1 5 10




1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.10.2015 Adana(Yüreğir) 10:00 SEYHAN BLD. ADANA VOLEYBOL 3-1 26-24 20-25 25-22 25-16 -
25.10.2015 Kayseri(Develi) 14:00 DEVELİ BLD. İSTİKLAL ORTAOKULU 1-3 14-25 25-23 19-25 20-25 -
25.10.2015 Nevşehir(Ürgüp) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SAHABİYE 2-3 14-25 25-15 21-25 25-21 12-15
25.10.2015 Yozgat(Sorgun) 14:00 SORGUN GENÇLİK 68 AKSARAY BLD. 1-3 14-25 25-23 12-25 20-25 -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.10.2015 Adana(Yüreğir) 10:00 ADANA DENİZ SPOR SEYHAN BLD. 0-3 7-25 15-25 11-25 - -
30.10.2015 Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA VOLEYBOL DEVELİ BLD. 3-0 25-17 25-14 25-18 - -
31.10.2015 Aksaray(Atatürk) 13:30 68 AKSARAY BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 3-0 25-18 25-20 25-14 - -
31.10.2015 Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU SORGUN GENÇLİK 3-0 25-20 26-24 25-22 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.11.2015 Kayseri(Develi) 14:00 DEVELİ BLD. ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-18 25-15 25-19 - -
08.11.2015 Kayseri(Talas) 13:00 SAHABİYE 68 AKSARAY BLD. 1-3 25-17 21-25 23-25 11-25 -
08.11.2015 Nevşehir(Ürgüp) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0 25-20 26-24 28-26 - -
08.11.2015 Yozgat(Sorgun) 12:00 SORGUN GENÇLİK ADANA VOLEYBOL 2-3 23-25 25-23 18-25 25-23 13-15
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.11.2015 Adana(Yüreğir) 11:00 ADANA DENİZ SPOR SORGUN GENÇLİK 1-3 19-25 25-21 12-25 11-25 -
15.11.2015 Adana(Yüreğir) 12:00 SEYHAN BLD. DEVELİ BLD. 3-0 25-19 25-18 25-16 - -
15.11.2015 Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA VOLEYBOL ÜRGÜP KAPADOKYA 3-0 25-23 25-17 25-10 - -
15.11.2015 Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU SAHABİYE 1-3 25-21 24-26 23-25 21-25 -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.11.2015 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0 25-13 25-23 25-14 - -
22.11.2015 Kayseri(Talas) 13:00 SAHABİYE ADANA VOLEYBOL 3-0 25-21 25-22 25-20 - -
22.11.2015 Nevşehir(Ürgüp) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-15 25-23 25-17 - -
22.11.2015 Yozgat(Sorgun) 12:00 SORGUN GENÇLİK SEYHAN BLD. 1-3 17-25 14-25 25-21 21-25 -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.11.2015 Adana(Yüreğir) 14:00 SEYHAN BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 3-0 25-16 25-20 25-20 - -
29.11.2015 Adana(Yüreğir) 16:00 ADANA VOLEYBOL 68 AKSARAY BLD. 0-3 8-25 16-25 12-25 - -
29.11.2015 Adana(Yüreğir) 19:00 ADANA DENİZ SPOR SAHABİYE 1-3 22-25 15-25 25-22 15-25 -
29.11.2015 Kayseri(Develi) 14:00 DEVELİ BLD. SORGUN GENÇLİK 3-1 25-23 25-21 22-25 25-17 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2015 Aksaray(Atatürk) 12:30 68 AKSARAY BLD. ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-10 25-11 25-17 - -
06.12.2015 Kayseri(Atatürk) 12:00 SAHABİYE SEYHAN BLD. 3-2 26-24 27-25 19-25 22-25 15-10
06.12.2015 Nevşehir(Ürgüp) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA DEVELİ BLD. 2-3 22-25 25-15 23-25 25-21 11-15
06.12.2015 Osmaniye(Merkez) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU ADANA VOLEYBOL 1-3 11-25 15-25 27-25 22-25 -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.12.2015 Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA DENİZ SPOR İSTİKLAL ORTAOKULU 2-3 15-25 25-22 25-21 25-27 12-15
13.12.2015 Adana(Yüreğir) 12:00 SEYHAN BLD. 68 AKSARAY BLD. 2-3 25-17 25-21 17-25 21-25 10-15
13.12.2015 Kayseri(Develi) 14:00 DEVELİ BLD. SAHABİYE 0-3 20-25 20-25 16-25 - -
13.12.2015 Yozgat(Sorgun) 12:00 SORGUN GENÇLİK ÜRGÜP KAPADOKYA 3-0 25-22 25-17 25-22 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.12.2015 Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU SEYHAN BLD. 1-3 19-25 25-23 20-25 13-25 -
20.12.2015 Adana(Nihat Geven) 10:00 ADANA VOLEYBOL ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-13 25-22 25-17 - -
20.12.2015 Aksaray(Atatürk) 12:30 68 AKSARAY BLD. DEVELİ BLD. 3-0 25-12 25-10 25-11 - -
20.12.2015 Kayseri(Atatürk) 12:00 SAHABİYE SORGUN GENÇLİK 3-1 25-14 25-20 22-25 27-25 -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.01.2016 Adana(Yüreğir) 10:00 ADANA VOLEYBOL SEYHAN BLD. 1-3 12-25 24-26 25-18 18-25 -
10.01.2016 Aksaray(Atatürk) 12:30 68 AKSARAY BLD. SORGUN GENÇLİK 3-0 25-15 25-7 25-11 - -
10.01.2016 Kayseri(Talas) 13:00 SAHABİYE ÜRGÜP KAPADOKYA 2-3 25-21 25-19 20-25 20-25 13-15
10.01.2016 Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU DEVELİ BLD. 3-1 25-20 16-25 32-30 25-21 -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
16.01.2016 Nevşehir(D.İbrahim Paşa) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA 68 AKSARAY BLD. 0-3 18-25 21-25 20-25 - -
17.01.2016 Adana(Yüreğir) 12:00 SEYHAN BLD. ADANA DENİZ SPOR 3-1 25-10 22-25 25-11 25-12 -
17.01.2016 Kayseri(Develi) 14:00 DEVELİ BLD. ADANA VOLEYBOL 3-1 25-17 25-20 19-25 26-24 -
17.01.2016 Yozgat(Sorgun) 12:00 SORGUN GENÇLİK İSTİKLAL ORTAOKULU 3-2 25-22 24-26 22-25 25-18 19-17
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
23.01.2016 Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA DENİZ SPOR DEVELİ BLD. 1-3 18-25 9-25 25-22 23-25 -
23.01.2016 Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU ÜRGÜP KAPADOKYA 0-3 25-27 24-26 17-25 - -
24.01.2016 Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA VOLEYBOL SORGUN GENÇLİK 3-0 25-13 25-21 25-21 - -
24.01.2016 Aksaray(Atatürk) 12:30 68 AKSARAY BLD. SAHABİYE 3-0 25-16 25-21 25-21 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.01.2016 Nevşehir(D.İbrahim Paşa) 13:30 ÜRGÜP KAPADOKYA ADANA VOLEYBOL 3-2 29-27 25-22 15-25 23-25 15-12
31.01.2016 Kayseri(Atatürk) 15:00 SAHABİYE İSTİKLAL ORTAOKULU 3-1 21-25 26-24 25-21 25-20 -
31.01.2016 Kayseri(Develi) 14:00 DEVELİ BLD. SEYHAN BLD. 0-3 27-29 15-25 19-25 - -
31.01.2016 Yozgat(Sorgun) 12:00 SORGUN GENÇLİK ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-20 25-19 28-26 - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.02.2016 Adana(Asım Savaş) 14:30 ADANA DENİZ SPOR ÜRGÜP KAPADOKYA 1-3 23-25 16-25 25-21 13-25 -
06.02.2016 Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU 68 AKSARAY BLD. 0-3 19-25 20-25 18-25 - -
07.02.2016 Adana(Asım Savaş) 12:00 SEYHAN BLD. SORGUN GENÇLİK 3-1 25-13 24-26 25-13 25-21 -
07.02.2016 Adana(Asım Savaş) 14:00 ADANA VOLEYBOL SAHABİYE 3-0 26-24 25-19 26-24 - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.02.2016 Aksaray(Atatürk) 12:30 68 AKSARAY BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0 25-13 25-14 25-18 - -
14.02.2016 Kayseri(Talas) 13:00 SAHABİYE ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-19 25-15 25-22 - -
14.02.2016 Nevşehir(Ürgüp) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SEYHAN BLD. 0-3 19-25 24-26 15-25 - -
14.02.2016 Yozgat(Sorgun) 12:00 SORGUN GENÇLİK DEVELİ BLD. 3-0 25-18 25-21 25-16 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.02.2016 Adana(Yüreğir) 11:00 ADANA DENİZ SPOR 68 AKSARAY BLD. 0-3 14-25 12-25 10-25 - -
21.02.2016 Adana(Yüreğir) 10:00 ADANA VOLEYBOL İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0 25-15 25-14 25-17 - -
21.02.2016 Adana(Yüreğir) 12:00 SEYHAN BLD. SAHABİYE 1-3 16-25 21-25 25-16 11-25 -
21.02.2016 Kayseri(Develi) 14:00 DEVELİ BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 1-3 25-21 20-25 16-25 19-25 -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
27.02.2016 Aksaray(Atatürk) 12:00 68 AKSARAY BLD. SEYHAN BLD. 3-1 25-19 25-19 22-25 25-18 -
27.02.2016 Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL ORTAOKULU ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-17 25-20 25-14 - -
28.02.2016 Kayseri(Atatürk) 15:00 SAHABİYE DEVELİ BLD. 3-1 25-21 25-14 20-25 25-16 -
28.02.2016 Nevşehir(Ürgüp) 14:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SORGUN GENÇLİK 3-1 27-29 25-18 25-12 25-17 -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.03.2016 Adana(Yüreğir) 11:00 ADANA DENİZ SPOR ADANA VOLEYBOL 0-3 19-25 10-25 13-25 - -
06.03.2016 Adana(Yüreğir) 10:00 SEYHAN BLD. İSTİKLAL ORTAOKULU 3-0 25-23 25-21 25-20 - -
06.03.2016 Kayseri(Develi) 14:00 DEVELİ BLD. 68 AKSARAY BLD. 0-3 19-25 16-25 18-25 - -
06.03.2016 Yozgat(Sorgun) 12:00 SORGUN GENÇLİK SAHABİYE 0-3 21-25 14-25 17-25 - -

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
26 Mart 2017 Pazar
18:30 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
İSTANBUL BBSK - ARKAS SPOR
14:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
16:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
İLBANK - SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT
27 Mart 2017 Pazartesi
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
17:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
28 Mart 2017 Salı
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
29 Mart 2017 Çarşamba
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
HATAY B.ŞEHİR BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - JEOPARK KULA BLD.
30 Mart 2017 Perşembe
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - HATAY B.ŞEHİR BLD.
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
JEOPARK KULA BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.