2015-2016 Sezonu 3. Lig Erkek 5. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 7 ARALIK ÜNİV. 16 15 1 47 10 43 4.700 1358 831 1.6342 11 1 3 1 0 0
2 KAYAPINAR BLD. 16 14 2 46 10 43 4.600 1334 872 1.5298 11 2 1 2 0 0
3 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 16 13 3 44 12 40 3.667 1291 891 1.4489 11 1 1 2 1 0
4 KIZILTEPE VOLEYBOL 16 8 8 26 29 23 0.897 1028 1134 0.9065 4 3 1 0 2 6
5 BAĞLAR GENÇLİK 16 7 9 23 30 21 0.767 1076 1166 0.9228 5 1 1 1 0 8
6 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 16 6 10 24 34 18 0.706 1157 1251 0.9249 4 0 2 2 2 6
7 SOLHAN SPOR 16 5 11 19 33 16 0.576 995 1124 0.8852 5 0 0 1 2 8
8 DİCLE 21 GENÇLİK 16 2 14 7 42 6 0.167 726 1180 0.6153 2 0 0 0 1 13
9 NUSAYBİN GENÇLİK 16 2 14 6 42 6 0.143 573 1089 0.5262 2 0 0 0 0 14

Nusaybin Gençlik`in 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
Solhan Spor`un 1 hükmen mağlubiyeti vardır.



1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.10.2015 Kilis(Üniversite) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. KAYAPINAR BLD. 3-2 25-23 25-12 27-29 22-25 18-16
25.10.2015 Mardin(Kızıltepe) 12:00 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 0-3 15-25 19-25 13-25 - -
25.10.2015 Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL SOLHAN SPOR 3-1 25-9 25-18 18-25 25-18 -
25.10.2015 Mardin(NusaybinAtatürk) 14:00 NUSAYBİN GENÇLİK DİCLE 21 GENÇLİK 3-0 25-17 25-3 25-19 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
31.10.2015 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 2-3 21-25 25-22 21-25 25-18 10-15
31.10.2015 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 13:30 BAĞLAR GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-23 25-10 25-11 - -
31.10.2015 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 15:00 DİCLE 21 GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 0-3 2-25 13-25 10-25 - -
31.10.2015 Şanlıurfa(Harran Üniv. Osmanbey Kampüsü) 13:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 7 ARALIK ÜNİV. 3-2 11-25 18-25 25-20 27-25 15-12
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.11.2015 Diyarbakır(Kayapınar) 15:00 KAYAPINAR BLD. ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 3-1 25-15 25-21 23-25 25-18 -
08.11.2015 Kilis(Üniversite) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. SOLHAN SPOR 3-0 25-12 25-10 25-11 - -
08.11.2015 Mardin(Kızıltepe) 12:00 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK DİCLE 21 GENÇLİK 3-0 25-11 25-13 25-22 - -
08.11.2015 Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL BAĞLAR GENÇLİK 3-0 25-23 25-20 25-16 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.11.2015 Bingöl(Solhan) 12:00 SOLHAN SPOR KAYAPINAR BLD. 0-3 17-25 23-25 16-25 - -
15.11.2015 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 12:00 BAĞLAR GENÇLİK KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 3-2 25-20 23-25 25-21 19-25 15-11
15.11.2015 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 14:00 DİCLE 21 GENÇLİK 7 ARALIK ÜNİV. 0-3 11-25 9-25 14-25 - -
17.12.2015 Mardin(Kızıltepe) 14:00 NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 0-3 14-25 12-25 12-25 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.11.2015 Diyarbakır(Kayapınar) 15:00 KAYAPINAR BLD. DİCLE 21 GENÇLİK 3-0 25-5 25-17 25-9 - -
22.11.2015 Kilis(Üniversite) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. BAĞLAR GENÇLİK 3-0 27-25 25-14 25-11 - -
22.11.2015 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. SOLHAN SPOR 3-0 25-10 25-18 25-16 - -
28.11.2015 Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-14 25-5 25-23 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.11.2015 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 0-3 5-25 11-25 9-25 - -
29.11.2015 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 0-3 16-25 18-25 16-25 - -
29.11.2015 Mardin(Kızıltepe) 12:00 KIZILTEPE VOLEYBOL KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 3-1 17-25 25-18 25-20 25-22 -
29.11.2015 Mardin(Kızıltepe) 14:00 NUSAYBİN GENÇLİK 7 ARALIK ÜNİV. 0-3 14-25 4-25 8-25 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2015 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR DİCLE 21 GENÇLİK 3-0 25-8 25-14 25-17 - -
06.12.2015 Diyarbakır(Kayapınar) 15:00 KAYAPINAR BLD. NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-6 25-6 25-9 - -
06.12.2015 Kilis(Üniversite) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0 25-5 25-7 25-8 - -
06.12.2015 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. BAĞLAR GENÇLİK 3-0 25-22 25-22 25-22 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
13.12.2015 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK SOLHAN SPOR 3-1 26-24 25-19 15-25 25-20 -
13.12.2015 Mardin(Kızıltepe) 12:00 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 7 ARALIK ÜNİV. 0-3 19-25 10-25 8-25 - -
13.12.2015 Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL KAYAPINAR BLD. 1-3 25-22 15-25 12-25 17-25 -
03.02.2016 Mardin (Nusaybin) 14:00 NUSAYBİN GENÇLİK ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 0-3 3-25 5-25 6-25 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.12.2015 Bingöl(Solhan) 12:00 SOLHAN SPOR NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-9 25-9 25-13 - -
20.12.2015 Diyarbakır(Kayapınar) 15:00 KAYAPINAR BLD. KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 3-0 25-13 25-8 25-12 - -
20.12.2015 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 13:00 DİCLE 21 GENÇLİK BAĞLAR GENÇLİK 0-3 19-25 9-25 14-25 - -
20.12.2015 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. KIZILTEPE VOLEYBOL 3-1 22-25 25-11 25-15 25-13 -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.01.2016 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0 25-15 26-24 25-15 - -
10.01.2016 Diyarbakır(Kayapınar) 15:00 KAYAPINAR BLD. 7 ARALIK ÜNİV. 2-3 19-25 25-21 25-18 23-25 11-15
10.01.2016 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-11 25-15 25-21 - -
10.01.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 3-0 25-15 25-15 28-26 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.01.2016 Kilis(Üniversite) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 3-2 21-25 25-15 25-13 19-25 15-7
17.01.2016 Mardin(Kızıltepe) 12:00 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK SOLHAN SPOR 3-0 25-21 25-22 25-18 - -
17.01.2016 Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL DİCLE 21 GENÇLİK 3-1 26-24 25-22 19-25 25-14 -
17.01.2016 Mardin(NusaybinAtatürk) 14:00 NUSAYBİN GENÇLİK BAĞLAR GENÇLİK 0-3 10-25 17-25 14-25 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.01.2016 Bingöl(Solhan) 11:00 SOLHAN SPOR 7 ARALIK ÜNİV. 0-3 19-25 23-25 18-25 - -
24.01.2016 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0 25-22 25-19 25-22 - -
24.01.2016 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 16:00 DİCLE 21 GENÇLİK KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 3-0 25-22 25-22 25-19 - -
24.01.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. KAYAPINAR BLD. 2-3 23-25 22-25 25-20 25-17 11-15
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
31.01.2016 Diyarbakır(Kayapınar) 15:00 KAYAPINAR BLD. SOLHAN SPOR 3-0 25-12 29-27 25-14 - -
31.01.2016 Kilis(Üniversite) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. DİCLE 21 GENÇLİK 3-0 25-4 25-19 25-17 - -
31.01.2016 Mardin(Kızıltepe) 12:00 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK BAĞLAR GENÇLİK 3-2 25-12 38-40 23-25 25-17 16-14
31.01.2016 Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-6 25-9 25-15 - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.02.2016 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 0-3 13-25 20-25 19-25 - -
07.02.2016 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 0-3 10-25 16-25 10-25 - -
07.02.2016 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK 7 ARALIK ÜNİV. 0-3 16-25 11-25 15-25 - -
07.02.2016 Mardin(NusaybinAtatürk) 14:00 NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 0-3 4-25 17-25 18-25 - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.02.2016 Diyarbakır(Kayapınar) 15:00 KAYAPINAR BLD. BAĞLAR GENÇLİK 3-0 25-10 25-16 25-10 - -
14.02.2016 Kilis(Üniversite) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. NUSAYBİN GENÇLİK (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
14.02.2016 Mardin(Kızıltepe) 12:00 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 2-3 19-25 25-19 17-25 25-19 11-15
14.02.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. DİCLE 21 GENÇLİK 3-0 25-6 25-7 25-9 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.02.2016 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK SOLHAN SPOR 0-3 14-25 21-25 20-25 - -
21.02.2016 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 0-3 14-25 15-25 11-25 - -
21.02.2016 Mardin(Kızıltepe) 12:00 KIZILTEPE VOLEYBOL 7 ARALIK ÜNİV. 0-3 15-25 10-25 14-25 - -
21.02.2016 Mardin(NusaybinAtatürk) 14:00 NUSAYBİN GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 0-3 7-25 9-25 13-25 - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.02.2016 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR BAĞLAR GENÇLİK 3-0 25-22 25-19 25-11 - -
28.02.2016 Diyarbakır(Kayapınar) 15:00 KAYAPINAR BLD. KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0 25-6 25-1 25-1 - -
28.02.2016 Kilis(Üniversite) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 3-1 25-10 23-25 25-13 25-13 -
28.02.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-5 25-8 25-8 - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.03.2016 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK DİCLE 21 GENÇLİK 3-0 25-23 25-17 25-17 - -
06.03.2016 Mardin(Kızıltepe) 12:00 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 0-3 14-25 16-25 14-25 - -
06.03.2016 Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 0-3 23-25 2-25 3-25 - -
06.03.2016 Mardin(NusaybinAtatürk) NUSAYBİN GENÇLİK SOLHAN SPOR (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
İddaa Maçları
24 Mayıs 2017 Çarşamba
16:00
TÜRKİYE - AZERBAYCAN
25 Mayıs 2017 Perşembe
18:30
İZLANDA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.