2015-2016 Sezonu 3. Lig Bayan 1.Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ALAŞEHİR BLD. 21 21 0 63 11 61 5.727 1802 1368 1.3173 12 7 2 0 0 0
2 TİRE BLD. 21 16 5 55 18 51 3.056 1708 1350 1.2652 13 3 0 3 1 1
3 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 21 16 5 55 24 48 2.292 1819 1566 1.1616 9 5 2 2 3 0
4 KEPEZ BLD. 21 16 5 51 27 45 1.889 1818 1588 1.1448 7 6 3 0 3 2
5 GAZİ GENÇLİK 21 14 7 45 33 39 1.364 1674 1624 1.0308 6 4 4 1 1 5
6 İZMİR B.ŞEHİR BLD. 21 11 10 42 32 36 1.313 1632 1533 1.0646 9 2 0 3 3 4
7 GELİŞİM KOLEJİ 21 9 12 32 40 26 0.800 1499 1588 0.9440 7 0 2 1 3 8
8 ÇANAKKALE BLD. 21 7 14 30 48 21 0.625 1575 1662 0.9477 3 2 2 2 5 7
9 İZMİR SPOR 21 6 15 27 49 20 0.551 1594 1736 0.9182 2 4 0 2 5 8
10 SÖKE EGE KOLEJİ 21 3 18 14 60 8 0.233 1353 1729 0.7825 0 0 3 2 1 15
11 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 21 2 19 14 61 6 0.230 1339 1791 0.7476 0 0 2 2 4 13
12 ACAR SPOR 11 0 11 8 33 2 0.242 697 975 0.7149 0 0 0 2 4 5




1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.10.2015 Antalya(KepezT.Özal) 13:00 KEPEZ BLD. İZMİR SPOR 3-0 25-19 25-17 26-24 - -
18.10.2015 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-22 25-13 25-17 - -
18.10.2015 İzmir(Balçova) 16:30 ACAR SPOR GAZİ GENÇLİK 1-3 14-25 25-23 13-25 22-25 -
18.10.2015 İzmir(G.Emir) 14:30 GELİŞİM KOLEJİ SÖKE EGE KOLEJİ 3-0 25-19 25-19 25-11 - -
18.10.2015 İzmir(Tire) 17:00 TİRE BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 2-3 19-25 23-25 25-20 25-15 12-15
18.10.2015 Manisa(Alaşehir) 12:30 ALAŞEHİR BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-17 25-14 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.10.2015 Aydın(Atatürk) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ACAR SPOR 3-2 25-12 28-26 20-25 19-25 15-12
25.10.2015 Aydın(Söke) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ TİRE BLD. 0-3 10-25 8-25 11-25 - -
25.10.2015 Denizli(H.Güngör) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-16 25-20 25-22 - -
25.10.2015 İzmir(Atatürk) 14:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 1-3 19-25 29-27 20-25 23-25 -
25.10.2015 İzmir(Balçova) 14:00 İZMİR SPOR GELİŞİM KOLEJİ 2-3 25-12 25-21 24-26 24-26 10-15
25.10.2015 İzmir(Gaziemir) 13:00 GAZİ GENÇLİK ALAŞEHİR BLD. 0-3 17-25 18-25 20-25 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
31.10.2015 Antalya(KepezT.Özal) 13:00 KEPEZ BLD. GAZİ GENÇLİK 3-0 25-23 25-23 25-23 - -
31.10.2015 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. SÖKE EGE KOLEJİ 3-0 25-22 25-18 25-12 - -
31.10.2015 İzmir(Balçova) 14:00 İZMİR SPOR İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 15-25 31-33 10-25 - -
31.10.2015 İzmir(Gaziemir) 14:00 ACAR SPOR DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 1-3 7-25 25-18 20-25 15-25 -
31.10.2015 İzmir(Gaziemir) 16:00 GELİŞİM KOLEJİ TİRE BLD. 0-3 21-25 13-25 24-26 - -
31.10.2015 Manisa(Alaşehir) 12:30 ALAŞEHİR BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-14 25-15 25-12 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.11.2015 Aydın(Atatürk) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 0-3 10-25 21-25 21-25 - -
08.11.2015 Aydın(Söke) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ ACAR SPOR 3-2 25-21 18-25 23-25 25-16 15-11
08.11.2015 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ ALAŞEHİR BLD. 1-3 20-25 27-25 15-25 16-25 -
08.11.2015 İzmir(Atatürk) 15:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0 25-18 25-17 25-19 - -
08.11.2015 İzmir(Gaziemir) 13:00 GAZİ GENÇLİK İZMİR SPOR 3-1 26-24 25-18 16-25 25-17 -
08.11.2015 İzmir(Tire) 17:00 TİRE BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-14 25-19 25-15 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.11.2015 Antalya(Atatürk) 13:00 KEPEZ BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1 25-18 21-25 25-13 25-19 -
15.11.2015 İzmir(Atatürk) 14:30 GELİŞİM KOLEJİ ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-22 25-21 25-14 - -
15.11.2015 İzmir(Balçova) 14:00 İZMİR SPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-1 26-24 25-20 25-27 25-18 -
15.11.2015 Manisa(Alaşehir) 12:30 ALAŞEHİR BLD. SÖKE EGE KOLEJİ 3-0 25-12 25-16 25-23 - -
16.11.2015 İzmir(Balçova) 16:00 ACAR SPOR TİRE BLD. 0-3 13-25 16-25 19-25 - -
16.11.2015 İzmir(Balçova) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. GAZİ GENÇLİK 2-3 25-23 23-25 25-21 20-25 14-16
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.11.2015 Aydın(Atatürk) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 15-25 20-25 12-25 - -
22.11.2015 Aydın(Söke) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ KEPEZ BLD. 0-3 8-25 18-25 21-25 - -
22.11.2015 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. ACAR SPOR 3-1 26-24 21-25 25-16 25-15 -
22.11.2015 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ İZMİR SPOR 3-0 27-25 25-18 25-22 - -
22.11.2015 İzmir(Gaziemir) 13:00 GAZİ GENÇLİK GELİŞİM KOLEJİ 3-2 25-16 25-18 9-25 23-25 15-6
22.11.2015 İzmir(Tire) 17:00 TİRE BLD. ALAŞEHİR BLD. 1-3 21-25 20-25 25-22 24-26 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.11.2015 Antalya(KepezT.Özal) 12:00 KEPEZ BLD. TİRE BLD. 3-2 25-19 14-25 25-22 17-25 15-7
29.11.2015 İzmir(Balçova) 14:00 İZMİR SPOR SÖKE EGE KOLEJİ 3-0 25-17 25-21 25-14 - -
29.11.2015 İzmir(Gaziemir) 13:00 GAZİ GENÇLİK AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-19 25-16 - -
29.11.2015 İzmir(Gaziemir) 15:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3 20-25 21-25 15-25 - -
29.11.2015 Manisa(Alaşehir) 16:00 ALAŞEHİR BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-11 25-16 25-13 - -
30.11.2015 İzmir(Atatürk) 18:30 GELİŞİM KOLEJİ ACAR SPOR 3-0 25-19 25-21 25-18 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2015 Aydın(Atatürk) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 0-3 17-25 16-25 18-25 - -
06.12.2015 Aydın(Söke) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 21-25 19-25 10-25 - -
06.12.2015 Çanakkale(Anafartalar) 13:00 ÇANAKKALE BLD. KEPEZ BLD. 2-3 26-28 27-25 16-25 25-19 8-15
06.12.2015 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ GAZİ GENÇLİK 2-3 25-16 27-25 23-25 19-25 13-15
06.12.2015 İzmir(Atatürk) 16:30 ACAR SPOR ALAŞEHİR BLD. 0-3 13-25 19-25 11-25 - -
06.12.2015 İzmir(Tire) 17:00 TİRE BLD. İZMİR SPOR 3-0 25-15 25-16 25-17 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
13.12.2015 Antalya(KepezT.Özal) 13:00 KEPEZ BLD. ACAR SPOR (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
13.12.2015 Aydın(Atatürk) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 1-3 20-25 25-21 13-25 11-25 -
13.12.2015 İzmir(Atatürk) 16:30 GELİŞİM KOLEJİ ALAŞEHİR BLD. 1-3 12-25 14-25 25-22 16-25 -
13.12.2015 İzmir(Atatürk) 18:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. TİRE BLD. 0-3 18-25 15-25 15-25 - -
13.12.2015 İzmir(Balçova) 16:00 İZMİR SPOR ÇANAKKALE BLD. 3-1 25-19 25-18 21-25 25-15 -
13.12.2015 İzmir(Gaziemir) 13:00 GAZİ GENÇLİK SÖKE EGE KOLEJİ 3-0 25-20 25-18 25-16 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.12.2015 İzmir(Atatürk) 16:30 ACAR SPOR İZMİR SPOR 1-3 21-25 26-24 17-25 12-25 -
20.12.2015 Aydın(Söke) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ AYDIN B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-19 23-25 25-20 22-25 13-15
20.12.2015 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 15-25 23-25 17-25 - -
20.12.2015 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ GELİŞİM KOLEJİ 3-0 25-11 25-23 25-15 - -
20.12.2015 İzmir(Tire) 17:00 TİRE BLD. GAZİ GENÇLİK 3-0 25-20 25-22 25-18 - -
20.12.2015 Manisa(Alaşehir) 12:30 ALAŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 3-1 25-21 25-19 29-31 25-18 -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
27.12.2015 Aydın(Atatürk) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. TİRE BLD. 0-3 19-25 15-25 14-25 - -
27.12.2015 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ SÖKE EGE KOLEJİ 3-0 25-9 25-18 25-21 - -
27.12.2015 İzmir(Atatürk) 14:30 GELİŞİM KOLEJİ KEPEZ BLD. 1-3 17-25 26-24 27-29 23-25 -
27.12.2015 İzmir(Atatürk) 16:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. ACAR SPOR 3-0 25-22 25-14 25-17 - -
27.12.2015 İzmir(Balçova) 14:00 İZMİR SPOR ALAŞEHİR BLD. 0-3 18-25 21-25 14-25 - -
27.12.2015 İzmir(Gaziemir) 13:00 GAZİ GENÇLİK ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-15 25-13 25-19 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.01.2016 Aydın(Atatürk) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ÇANAKKALE BLD. 2-3 8-25 25-21 18-25 25-18 10-15
10.01.2016 Aydın(Söke) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ GELİŞİM KOLEJİ 0-3 18-25 22-25 18-25 - -
10.01.2016 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ TİRE BLD. 3-2 21-25 25-16 25-23 23-25 15-13
10.01.2016 İzmir(Atatürk) 14:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. ALAŞEHİR BLD. 2-3 17-25 17-25 25-17 25-18 7-15
10.01.2016 İzmir(Balçova) 14:00 İZMİR SPOR KEPEZ BLD. 1-3 22-25 25-21 16-25 31-33 -
10.01.2016 İzmir(Gaziemir) 13:00 GAZİ GENÇLİK ACAR SPOR 3-0 25-20 25-11 25-16 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.01.2016 Antalya(KepezT.Özal) 13:00 KEPEZ BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-2 23-25 22-25 25-23 25-14 15-13
17.01.2016 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 1-3 25-23 18-25 16-25 13-25 -
17.01.2016 İzmir(Atatürk) 19:00 ACAR SPOR AYDIN B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 8-25 15-25 - -
17.01.2016 İzmir(Tire) 17:00 TİRE BLD. SÖKE EGE KOLEJİ 3-0 25-11 25-8 25-14 - -
17.01.2016 Manisa(Alaşehir) 12:30 ALAŞEHİR BLD. GAZİ GENÇLİK 3-2 17-25 20-25 25-12 25-20 15-7
18.01.2016 İzmir(Atatürk) 18:00 GELİŞİM KOLEJİ İZMİR SPOR 3-0 25-22 25-21 25-19 - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Denizli(Merkez) DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ ACAR SPOR - - - - - -
24.01.2016 Aydın(Atatürk) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. ALAŞEHİR BLD. 0-3 16-25 21-25 18-25 - -
24.01.2016 Aydın(Söke) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ ÇANAKKALE BLD. 2-3 25-22 16-25 25-21 16-25 11-15
24.01.2016 İzmir(Atatürk) 18:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. İZMİR SPOR 3-1 25-11 12-25 25-16 25-13 -
24.01.2016 İzmir(Gaziemir) 13:00 GAZİ GENÇLİK KEPEZ BLD. 3-0 25-20 26-24 25-20 - -
24.01.2016 İzmir(Tire) 17:00 TİRE BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0 25-12 25-19 25-23 - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İzmir(Atatürk) ACAR SPOR SÖKE EGE KOLEJİ - - - - - -
30.01.2016 Çanakkale(Anafartalar) 14:00 ÇANAKKALE BLD. TİRE BLD. 0-3 20-25 18-25 16-25 - -
31.01.2016 Antalya(KepezT.Özal) 13:00 KEPEZ BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-15 25-27 25-17 25-15 -
31.01.2016 İzmir(Balçova) 14:00 İZMİR SPOR GAZİ GENÇLİK 2-3 12-25 25-22 12-25 26-24 16-18
31.01.2016 İzmir(Gaziemir) 16:00 GELİŞİM KOLEJİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 19-25 19-25 22-25 - -
31.01.2016 Manisa(Alaşehir) 12:30 ALAŞEHİR BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1 22-25 25-21 25-21 25-20 -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İzmir(Tire) TİRE BLD. ACAR SPOR - - - - - -
03.02.2016 Aydın(Atatürk) 18:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. İZMİR SPOR 1-3 25-23 20-25 16-25 18-25 -
03.02.2016 Aydın(Kuşadası Uğur İnan) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ ALAŞEHİR BLD. 0-3 21-25 17-25 20-25 - -
03.02.2016 Çanakkale(Anafartalar) 14:00 ÇANAKKALE BLD. GELİŞİM KOLEJİ 2-3 25-16 15-25 18-25 25-14 15-17
03.02.2016 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ KEPEZ BLD. 3-1 25-22 20-25 25-19 25-12 -
03.02.2016 İzmir(Gaziemir) 13:00 GAZİ GENÇLİK İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-15 26-24 28-26 - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İzmir(Atatürk) ACAR SPOR ÇANAKKALE BLD. - - - - - -
06.02.2016 İzmir(Gaziemir) 14:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-17 25-8 25-14 - -
07.02.2016 Antalya(KepezT.Özal) 13:00 KEPEZ BLD. SÖKE EGE KOLEJİ 3-0 25-15 25-13 25-17 - -
07.02.2016 İzmir(Balçova) 14:00 İZMİR SPOR DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3 13-25 15-25 21-25 - -
07.02.2016 İzmir(Balçova) 16:00 GELİŞİM KOLEJİ GAZİ GENÇLİK 1-3 19-25 25-16 14-25 20-25 -
07.02.2016 Manisa(Alaşehir) 12:30 ALAŞEHİR BLD. TİRE BLD. 3-0 25-16 25-21 25-13 - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İzmir(Atatürk) ACAR SPOR GELİŞİM KOLEJİ - - - - - -
14.02.2016 Aydın(Atatürk) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. GAZİ GENÇLİK 0-3 12-25 12-25 19-25 - -
14.02.2016 Aydın(Söke) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ İZMİR SPOR 0-3 23-25 21-25 16-25 - -
14.02.2016 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. ALAŞEHİR BLD. 1-3 10-25 28-30 25-23 17-25 -
14.02.2016 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-1 24-26 25-19 25-23 25-12 -
14.02.2016 İzmir(Tire) 15:30 TİRE BLD. KEPEZ BLD. 3-1 25-17 25-16 22-25 25-19 -
19. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Manisa(Alaşehir) ALAŞEHİR BLD. ACAR SPOR - - - - - -
20.02.2016 İzmir(Gaziemir) 14:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. SÖKE EGE KOLEJİ 3-0 25-13 25-20 25-22 - -
20.02.2016 İzmir(Gaziemir) 16:00 GELİŞİM KOLEJİ AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0 27-25 25-10 25-23 - -
21.02.2016 Antalya(KepezT.Özal) 13:00 KEPEZ BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-1 25-16 25-15 24-26 25-19 -
21.02.2016 İzmir(Balçova) 14:00 İZMİR SPOR TİRE BLD. 0-3 22-25 22-25 16-25 - -
21.02.2016 İzmir(Gaziemir) 13:00 GAZİ GENÇLİK DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3 21-25 19-25 19-25 - -
20. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İzmir(Atatürk) ACAR SPOR KEPEZ BLD. - - - - - -
24.02.2016 Aydın(Söke) 17:00 SÖKE EGE KOLEJİ GAZİ GENÇLİK 1-3 26-28 25-18 21-25 20-25 -
24.02.2016 Çanakkale(Anafartalar) 15:00 ÇANAKKALE BLD. İZMİR SPOR 3-1 25-19 22-25 25-12 25-18 -
24.02.2016 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-14 25-20 - -
24.02.2016 İzmir(Tire) 17:00 TİRE BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-19 19-25 25-18 25-17 -
24.02.2016 Manisa(Alaşehir) 15:00 ALAŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0 25-19 25-20 25-19 - -
21. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İzmir(Balçova) İZMİR SPOR ACAR SPOR - - - - - -
27.02.2016 İzmir(Atatürk) 14:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-1 20-25 25-9 25-23 25-23 -
28.02.2016 Antalya(KepezT.Özal) 13:00 KEPEZ BLD. ALAŞEHİR BLD. 0-3 17-25 26-28 19-25 - -
28.02.2016 Aydın(Atatürk) 14:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. SÖKE EGE KOLEJİ 2-3 25-21 25-19 25-27 9-25 9-15
28.02.2016 İzmir(Atatürk) 18:30 GELİŞİM KOLEJİ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 0-3 12-25 18-25 22-25 - -
28.02.2016 İzmir(Gaziemir) 13:00 GAZİ GENÇLİK TİRE BLD. 1-3 25-22 23-25 19-25 16-25 -
22. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İzmir(Atatürk) ACAR SPOR İZMİR B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
05.03.2016 Manisa(Alaşehir) 14:00 ALAŞEHİR BLD. İZMİR SPOR 3-1 25-14 20-25 25-16 28-26 -
06.03.2016 Antalya(KepezT.Özal) 13:00 KEPEZ BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-0 25-20 25-21 25-21 - -
06.03.2016 Aydın(Söke) 13:00 SÖKE EGE KOLEJİ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-2 25-21 18-25 25-21 23-25 15-13
06.03.2016 Çanakkale(Anafartalar) ÇANAKKALE BLD. GAZİ GENÇLİK (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
06.03.2016 İzmir(Tire) 13:00 TİRE BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-14 25-21 25-10 - -

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
İddaa Maçları
24 Mayıs 2017 Çarşamba
16:00
TÜRKİYE - AZERBAYCAN
25 Mayıs 2017 Perşembe
18:30
İZLANDA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.