2015-2016 Sezonu 3. Lig Bayan 2. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 20 19 1 57 3 57 19.000 1492 1081 1.3802 19 0 0 0 0 1
2 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 20 17 3 55 17 51 3.235 1697 1386 1.2244 11 4 2 2 0 1
3 ARNAVUTKÖY BLD. 20 15 5 48 23 44 2.087 1640 1404 1.1681 9 4 2 1 1 3
4 İBRAHİM TURHAN LİSESİ 20 14 6 45 24 42 1.875 1581 1421 1.1126 9 4 1 1 1 4
5 ANKA SPOR 20 10 10 35 40 28 0.875 1618 1587 1.0195 3 4 3 1 3 6
6 BAHÇELİEVLER BLD. 20 7 13 31 42 24 0.738 1532 1616 0.9480 5 1 1 4 2 7
7 ÇARŞI SPOR 20 8 12 28 43 22 0.651 1465 1531 0.9569 4 1 3 1 2 9
8 UPS 20 7 13 32 44 22 0.727 1599 1669 0.9581 4 1 2 3 5 5
9 BALIKESİR DSİ 20 7 13 23 44 20 0.523 1365 1486 0.9186 4 1 2 1 0 12
10 DERİNCE YENİKENT 20 6 14 27 44 20 0.614 1365 1601 0.8526 4 2 0 2 5 7
11 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 20 0 20 3 60 0 0.050 1001 1573 0.6364 0 0 0 0 3 17
12 SİLİVRİ SPOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0

Silivri Spor ligden çekildi ve düştü.
Derince Yenikent`in 1 hükmen mağlubiyeti vardır.



1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Balıkesir(Kurtdereli) BALIKESİR DSİ SİLİVRİ SPOR - - - - - -
18.10.2015 İstanbul(50.Yıl) 15:00 VAKIFBANK BAHÇELİEVLER BLD. 3-0 25-8 25-20 25-13 - -
18.10.2015 İstanbul(EsenlerSporKompleksi) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0 25-18 25-9 25-20 - -
18.10.2015 İstanbul(Sarıyer) 13:00 ANKA SPOR ÇARŞI SPOR 3-1 25-19 25-15 19-25 25-9 -
18.10.2015 İstanbul(UPS) 18:00 UPS ARNAVUTKÖY BLD. 1-3 14-25 24-26 26-24 14-25 -
18.10.2015 Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE YENİKENT BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 1-3 19-25 15-25 25-19 17-25 -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İstanbul(Silivri) SİLİVRİ SPOR ANKA SPOR - - - - - -
24.10.2015 Edirne(MimarSinan) 12:30 ÇARŞI SPOR İBRAHİM TURHAN LİSESİ 1-3 22-25 21-25 25-21 25-27 -
24.10.2015 İstanbul(Hadımköy) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. VAKIFBANK 0-3 11-25 21-25 25-27 - -
25.10.2015 İstanbul(B.ÇekmeceG.Bilge) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ UPS 1-3 30-28 8-25 24-26 18-25 -
25.10.2015 İstanbul(HasanDoğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. DERİNCE YENİKENT 0-3 21-25 24-26 23-25 - -
25.10.2015 İstanbul(HasanDoğan) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BALIKESİR DSİ 3-0 25-23 25-16 25-14 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İstanbul(EsenlerSporKompleksi) İBRAHİM TURHAN LİSESİ SİLİVRİ SPOR - - - - - -
31.10.2015 Balıkesir(Kurtdereli) 13:30 BALIKESİR DSİ BAHÇELİEVLER BLD. 3-0 25-13 25-15 25-23 - -
31.10.2015 İstanbul(Silivri-Alibey) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ÇARŞI SPOR 0-3 23-25 21-25 22-25 - -
31.10.2015 İstanbul(UPS) 18:00 UPS VAKIFBANK 0-3 19-25 19-25 17-25 - -
31.10.2015 Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE YENİKENT ARNAVUTKÖY BLD. 1-3 10-25 26-24 14-25 20-25 -
02.11.2015 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 14:00 ANKA SPOR BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3 18-25 23-25 23-25 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İstanbul(Silivri) SİLİVRİ SPOR BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ - - - - - -
07.11.2015 Edirne(MimarSinan) 17:00 ÇARŞI SPOR UPS 3-2 21-25 25-20 25-17 19-25 15-10
07.11.2015 İstanbul(Hadımköy) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. BALIKESİR DSİ 2-3 19-25 22-25 25-11 25-18 14-16
08.11.2015 İstanbul(50.Yıl) 16:30 VAKIFBANK DERİNCE YENİKENT 3-0 25-14 25-15 25-22 - -
08.11.2015 İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL İBRAHİM TURHAN LİSESİ 2-3 25-20 26-24 17-25 18-25 8-15
08.11.2015 İstanbul(HasanDoğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. ANKA SPOR 2-3 25-22 14-25 20-25 25-19 9-15
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Edirne(MimarSinan) ÇARŞI SPOR SİLİVRİ SPOR - - - - - -
14.11.2015 İstanbul(B.ÇekmeceG.Bilge) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3 21-25 13-25 15-25 - -
15.11.2015 Balıkesir(Kurtdereli) 13:30 BALIKESİR DSİ VAKIFBANK 0-3 23-25 20-25 14-25 - -
15.11.2015 İstanbul(EsenlerSporKompleksi) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ BAHÇELİEVLER BLD. 3-0 25-21 25-22 25-21 - -
15.11.2015 İstanbul(Sarıyer) 13:00 ANKA SPOR ARNAVUTKÖY BLD. 1-3 14-25 27-25 18-25 21-25 -
15.11.2015 İstanbul(UPS) 18:00 UPS DERİNCE YENİKENT 3-0 25-10 25-21 25-23 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İstanbul(Silivri) SİLİVRİ SPOR UPS - - - - - -
21.11.2015 İstanbul(ArnavutköySl.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. İBRAHİM TURHAN LİSESİ 3-0 25-22 25-20 25-17 - -
22.11.2015 İstanbul(50.Yıl) 15:00 VAKIFBANK ANKA SPOR 3-0 25-22 25-15 25-19 - -
22.11.2015 İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ÇARŞI SPOR 3-0 25-17 25-21 25-14 - -
22.11.2015 İstanbul(HasanDoğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0 25-18 25-12 25-13 - -
22.11.2015 Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE YENİKENT BALIKESİR DSİ 2-3 19-25 25-20 21-25 25-14 9-15
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İstanbul(Silivri) SİLİVRİ SPOR BAHÇELİEVLER VOLEYBOL - - - - - -
28.11.2015 Edirne(MimarSinan) 12:30 ÇARŞI SPOR BAHÇELİEVLER BLD. 0-3 23-25 23-25 16-25 - -
29.11.2015 İstanbul(B.ÇekmeceM.Sinan) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 23-25 11-25 21-25 - -
29.11.2015 İstanbul(EsenlerSporKompleksi) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ VAKIFBANK 0-3 22-25 17-25 18-25 - -
29.11.2015 İstanbul(Sarıyer) 13:00 ANKA SPOR DERİNCE YENİKENT 3-1 25-14 23-25 25-20 25-13 -
29.11.2015 İstanbul(UPS) 18:00 UPS BALIKESİR DSİ 3-0 25-20 26-24 25-19 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İstanbul(HasanDoğan) BAHÇELİEVLER BLD. SİLİVRİ SPOR - - - - - -
05.12.2015 İstanbul(ArnavutköySl.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. ÇARŞI SPOR 3-0 25-20 25-8 25-17 - -
06.12.2015 Balıkesir(Kurtdereli) 13:30 BALIKESİR DSİ ANKA SPOR 3-0 25-18 25-19 25-15 - -
06.12.2015 İstanbul(50.Yıl) 15:00 VAKIFBANK BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0 25-15 25-10 25-13 - -
06.12.2015 İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL UPS 3-2 25-15 29-27 23-25 24-26 15-9
06.12.2015 Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE YENİKENT İBRAHİM TURHAN LİSESİ 1-3 21-25 15-25 26-24 20-25 -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İstanbul(Silivri) SİLİVRİ SPOR ARNAVUTKÖY BLD. - - - - - -
12.12.2015 Edirne(MimarSinan) 12:30 ÇARŞI SPOR VAKIFBANK 0-3 13-25 22-25 18-25 - -
13.12.2015 İstanbul(B.ÇekmeceM.Sinan) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ DERİNCE YENİKENT 0-3 13-25 8-25 12-25 - -
13.12.2015 İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BAHÇELİEVLER BLD. 3-0 25-12 25-12 25-16 - -
13.12.2015 İstanbul(EsenlerSporKompleksi) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ BALIKESİR DSİ 3-0 25-18 25-21 25-18 - -
13.12.2015 İstanbul(UPS) 18:00 UPS ANKA SPOR 2-3 25-23 19-25 25-17 18-25 10-15
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İstanbul(50.Yıl) VAKIFBANK SİLİVRİ SPOR - - - - - -
19.12.2015 İstanbul(ArnavutköySl.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-2 25-17 24-26 4-25 26-24 15-10
20.12.2015 Balıkesir(Kurtdereli) 13:30 BALIKESİR DSİ BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0 25-17 25-20 25-14 - -
20.12.2015 İstanbul(HasanDoğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. UPS 3-1 22-25 25-20 25-18 25-18 -
20.12.2015 İstanbul(Sarıyer) 13:00 ANKA SPOR İBRAHİM TURHAN LİSESİ 3-0 25-16 26-24 25-23 - -
20.12.2015 Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE YENİKENT ÇARŞI SPOR 3-0 26-24 25-21 25-19 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İstanbul(Silivri) SİLİVRİ SPOR DERİNCE YENİKENT - - - - - -
26.12.2015 Edirne(MimarSinan) 12:30 ÇARŞI SPOR BALIKESİR DSİ 3-0 25-22 25-15 26-24 - -
27.12.2015 İstanbul(B.ÇekmeceM.Sinan) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ANKA SPOR 0-3 19-25 20-25 17-25 - -
27.12.2015 İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL VAKIFBANK 0-3 19-25 22-25 17-25 - -
27.12.2015 İstanbul(HasanDoğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. ARNAVUTKÖY BLD. 2-3 25-23 23-25 25-20 21-25 14-16
27.12.2015 İstanbul(UPS) 18:00 UPS İBRAHİM TURHAN LİSESİ 1-3 25-15 22-25 21-25 18-25 -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İstanbul(Silivri) SİLİVRİ SPOR BALIKESİR DSİ - - - - - -
09.01.2016 Edirne(MimarSinan) 17:00 ÇARŞI SPOR ANKA SPOR 3-1 25-23 22-25 25-20 25-17 -
09.01.2016 İstanbul(ArnavutköySl.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. UPS 3-1 25-11 25-21 16-25 25-16 -
10.01.2016 İstanbul(B.ÇekmeceM.Sinan) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ İBRAHİM TURHAN LİSESİ 0-3 16-25 14-25 8-25 - -
10.01.2016 İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 17:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL DERİNCE YENİKENT 3-0 25-11 25-18 25-15 - -
10.01.2016 İstanbul(HasanDoğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. VAKIFBANK 0-3 23-25 25-27 12-25 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İstanbul(Sarıyer) ANKA SPOR SİLİVRİ SPOR - - - - - -
17.01.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 13:30 BALIKESİR DSİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3 18-25 17-25 19-25 - -
17.01.2016 İstanbul(50.Yıl) 16:30 VAKIFBANK ARNAVUTKÖY BLD. 3-0 25-20 25-22 25-22 - -
17.01.2016 İstanbul(EsenlerSporKompleksi) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ ÇARŞI SPOR 2-3 25-18 25-14 15-25 22-25 16-18
17.01.2016 İstanbul(UPS) 18:00 UPS BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0 25-16 25-13 25-17 - -
17.01.2016 Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE YENİKENT BAHÇELİEVLER BLD. 3-1 25-19 20-25 28-26 25-21 -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İstanbul(Silivri) SİLİVRİ SPOR İBRAHİM TURHAN LİSESİ - - - - - -
23.01.2016 İstanbul(ArnavutköySl.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. DERİNCE YENİKENT 3-0 25-14 25-15 25-12 - -
24.01.2016 Edirne(MimarSinan) 17:00 ÇARŞI SPOR BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0 25-17 25-12 25-23 - -
24.01.2016 İstanbul(50.Yıl) 16:30 VAKIFBANK UPS 3-0 25-14 25-17 25-15 - -
24.01.2016 İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ANKA SPOR 3-1 25-21 19-25 25-23 25-23 -
24.01.2016 İstanbul(HasanDoğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. BALIKESİR DSİ 3-0 25-14 25-18 25-23 - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İstanbul(B.ÇekmeceM.Sinan) BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ SİLİVRİ SPOR - - - - - -
30.01.2016 Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE YENİKENT VAKIFBANK 0-3 22-25 12-25 17-25 - -
31.01.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 13:30 BALIKESİR DSİ ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 23-25 22-25 13-25 - -
31.01.2016 İstanbul(EsenlerSporKompleksi) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 1-3 25-23 14-25 15-25 22-25 -
31.01.2016 İstanbul(Sarıyer) 13:00 ANKA SPOR BAHÇELİEVLER BLD. 2-3 25-21 25-19 24-26 23-25 8-15
31.01.2016 İstanbul(UPS) 18:00 UPS ÇARŞI SPOR 3-2 19-25 25-16 18-25 25-19 15-9
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İstanbul(Silivri) SİLİVRİ SPOR ÇARŞI SPOR - - - - - -
03.02.2016 İstanbul(ArnavutköySl.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. ANKA SPOR 3-0 25-17 25-10 25-19 - -
03.02.2016 İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0 25-15 25-12 25-12 - -
03.02.2016 İstanbul(HasanDoğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. İBRAHİM TURHAN LİSESİ 1-3 18-25 15-25 25-18 20-25 -
03.02.2016 Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE YENİKENT UPS 3-0 25-15 28-26 27-25 - -
10.02.2016 İstanbul(50.Yıl) 15:00 VAKIFBANK BALIKESİR DSİ 3-0 25-18 27-25 25-16 - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İstanbul(UPS) UPS SİLİVRİ SPOR - - - - - -
06.02.2016 Edirne(MimarSinan) 17:00 ÇARŞI SPOR BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3 19-25 18-25 25-27 - -
06.02.2016 İstanbul(B.ÇekmeceM.Sinan) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BAHÇELİEVLER BLD. 0-3 23-25 15-25 14-25 - -
07.02.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 13:30 BALIKESİR DSİ DERİNCE YENİKENT 3-1 24-26 25-15 25-21 25-18 -
07.02.2016 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 13:00 ANKA SPOR VAKIFBANK 0-3 21-25 17-25 22-25 - -
07.02.2016 İstanbul(EsenlerSporKompleksi) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ ARNAVUTKÖY BLD. 3-0 26-24 25-18 25-22 - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İstanbul(B.EvlerSHÇEK) BAHÇELİEVLER VOLEYBOL SİLİVRİ SPOR - - - - - -
13.02.2016 İstanbul(ArnavutköySl.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0 25-15 25-18 25-19 - -
14.02.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 13:30 BALIKESİR DSİ UPS 0-3 23-25 17-25 12-25 - -
14.02.2016 İstanbul(50.Yıl) 18:30 VAKIFBANK İBRAHİM TURHAN LİSESİ 3-0 25-22 25-12 26-24 - -
14.02.2016 İstanbul(HasanDoğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. ÇARŞI SPOR 3-0 25-21 25-18 25-23 - -
14.02.2016 Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE YENİKENT ANKA SPOR 2-3 25-21 15-25 25-23 16-25 11-15
19. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İstanbul(Silivri) SİLİVRİ SPOR BAHÇELİEVLER BLD. - - - - - -
20.02.2016 Edirne(MimarSinan) 17:00 ÇARŞI SPOR ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 18-25 22-25 19-25 - -
21.02.2016 İstanbul(B.ÇekmeceM.Sinan) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ VAKIFBANK 0-3 19-25 16-25 8-25 - -
21.02.2016 İstanbul(EsenlerSporKompleksi) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ DERİNCE YENİKENT 3-0 25-19 25-16 25-13 - -
21.02.2016 İstanbul(Sarıyer) 13:00 ANKA SPOR BALIKESİR DSİ 3-0 25-20 25-13 25-12 - -
21.02.2016 İstanbul(UPS) 18:00 UPS BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3 21-25 12-25 26-28 - -
20. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İstanbul(ArnavutköySl.) ARNAVUTKÖY BLD. SİLİVRİ SPOR - - - - - -
24.02.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 13:30 BALIKESİR DSİ İBRAHİM TURHAN LİSESİ 0-3 23-25 23-25 17-25 - -
24.02.2016 İstanbul(50.Yıl) 14:00 VAKIFBANK ÇARŞI SPOR 3-0 25-12 25-18 25-12 - -
24.02.2016 İstanbul(HasanDoğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3 23-25 17-25 25-22 26-24 13-15
24.02.2016 İstanbul(Sarıyer) 13:00 ANKA SPOR UPS 3-1 25-21 25-22 17-25 25-20 -
24.02.2016 Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE YENİKENT BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-1 25-15 25-27 25-8 25-7 -
21. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İstanbul(Silivri) SİLİVRİ SPOR VAKIFBANK - - - - - -
28.02.2016 Edirne(MimarSinan) ÇARŞI SPOR DERİNCE YENİKENT (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
28.02.2016 İstanbul(B.EvlerSHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ARNAVUTKÖY BLD. 3-1 25-27 25-18 25-18 25-19 -
28.02.2016 İstanbul(EsenlerSporKompleksi) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ ANKA SPOR 3-0 25-19 25-16 25-19 - -
28.02.2016 İstanbul(UPS) 18:00 UPS BAHÇELİEVLER BLD. 3-2 25-22 25-27 21-25 25-16 15-11
29.02.2016 İstanbul(B.ÇekmeceM.Sinan) 16:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ BALIKESİR DSİ 0-3 8-25 22-25 8-25 - -
22. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Kocaeli(Derince) DERİNCE YENİKENT SİLİVRİ SPOR - - - - - -
05.03.2016 İstanbul(ArnavutköySl.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. BAHÇELİEVLER BLD. 3-0 25-10 25-23 25-22 - -
05.03.2016 İstanbul(BurhanFelek) 16:30 VAKIFBANK BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3 20-25 19-25 21-25 - -
05.03.2016 İstanbul(EsenlerSporKompleksi) 11:30 İBRAHİM TURHAN LİSESİ UPS 3-0 25-15 25-18 25-20 - -
06.03.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 13:30 BALIKESİR DSİ ÇARŞI SPOR 2-3 25-22 13-25 21-25 25-19 11-15
06.03.2016 İstanbul(Sarıyer) 13:00 ANKA SPOR BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-1 25-17 25-13 19-25 25-11 -

MAÇ TAKVİMİ
Temmuz 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
CEV Satellite Tv Yayın Programı
30 Temmuz 2017 Pazar
20:00  NTV-Spor  Canlı
Erkekler Finali
21:00  NTV-Spor  Canlı
Bayanlar Finali
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
21 Temmuz 2017 Cuma
11:00 S-SPORT
Grand Prix (Bayan)
İTALYA - TÜRKİYE
22 Temmuz 2017 Cumartesi
14:00 S-SPORT-BANTTAN(20:30)
Grand Prix (Bayan)
TAYLAND - TÜRKİYE
23 Temmuz 2017 Pazar
11:00 S-SPORT
Grand Prix (Bayan)
DOMİNİK CUMHURİYETİ - TÜRKİYE
İddaa Maçları
21 Temmuz 2017 Cuma
11:00
İTALYA - TÜRKİYE
22 Temmuz 2017 Cumartesi
14:00
TAYLAND - TÜRKİYE
23 Temmuz 2017 Pazar
11:00
DOMİNİK CUMHURİYETİ - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.