2015-2016 Sezonu 3. Lig Bayan 4. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MERİNOS 20 20 0 60 3 59 20.000 1555 973 1.5982 18 1 1 0 0 0
2 ÇUKUROVA BLD. 20 17 3 53 13 52 4.077 1536 1137 1.3509 13 4 0 1 0 2
3 MERSİN B.ŞEHİR BLD. 20 15 5 48 21 44 2.286 1591 1312 1.2127 11 2 2 1 1 3
4 KAYSERİ VOLEYBOL 20 14 6 46 21 43 2.190 1508 1270 1.1874 12 1 1 2 0 4
5 TARSUS BLD. 20 13 7 43 23 40 1.870 1518 1226 1.2382 11 2 0 1 2 4
6 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 20 11 9 38 32 32 1.188 1533 1461 1.0493 7 3 1 0 5 4
7 ADANA DSİ 20 6 14 23 45 18 0.511 1229 1465 0.8389 4 1 1 1 3 10
8 OSMANİYE DEMİRSPOR 20 5 15 22 50 15 0.440 1327 1619 0.8196 2 1 2 2 3 10
9 ADANA DENİZ SPOR 20 5 15 18 50 14 0.360 1195 1610 0.7422 1 3 1 0 3 12
10 ÇUKUROVA EFES 20 3 17 12 54 9 0.222 1112 1577 0.7051 1 1 1 1 1 15
11 ADANA VOLEYBOL 20 1 19 8 59 4 0.136 1129 1583 0.7132 0 0 1 2 1 16
12 PAMUK SPOR Ç E K İ L D İ

Pamuk Spor ligden çekildi ve düştü.



1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Gaziantep(KamilOcak) MERİNOS PAMUK SPOR - - - - - -
18.10.2015 Adana(Yüreğir) 10:00 ÇUKUROVA BLD. ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-11 25-18 25-12 - -
18.10.2015 Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA DSİ MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3 13-25 10-25 18-25 - -
18.10.2015 Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA VOLEYBOL MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0-3 22-25 13-25 14-25 - -
18.10.2015 Adana(Yüreğir) 16:00 ÇUKUROVA EFES TARSUS BLD. 0-3 15-25 20-25 11-25 - -
18.10.2015 Kayseri(Atatürk) 13:00 KAYSERİ VOLEYBOL OSMANİYE DEMİRSPOR 3-0 25-15 25-22 25-13 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Mersin(Toroslar) PAMUK SPOR ÇUKUROVA EFES - - - - - -
25.10.2015 Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA DENİZ SPOR ADANA DSİ 3-1 25-14 24-26 25-20 25-18 -
25.10.2015 Mersin(Tarsus) 16:00 TARSUS BLD. KAYSERİ VOLEYBOL 3-0 25-18 25-15 25-17 - -
25.10.2015 Mersin(Toroslar) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. MERİNOS 0-3 18-25 23-25 20-25 - -
25.10.2015 Mersin(Toroslar) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ADANA VOLEYBOL 3-0 25-19 25-17 25-23 - -
25.10.2015 Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR ÇUKUROVA BLD. 0-3 17-25 9-25 8-25 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Kayseri(Atatürk) KAYSERİ VOLEYBOL PAMUK SPOR - - - - - -
30.10.2015 Adana(Yüreğir) 14:00 ÇUKUROVA BLD. ADANA DSİ 3-0 25-11 25-13 25-18 - -
30.10.2015 Adana(Yüreğir) 16:00 ADANA VOLEYBOL ADANA DENİZ SPOR 1-3 23-25 25-15 19-25 22-25 -
30.10.2015 Adana(Yüreğir) 18:00 ÇUKUROVA EFES MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0-3 12-25 15-25 17-25 - -
31.10.2015 Gaziantep(KamilOcak) 13:00 MERİNOS MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-13 25-14 25-12 - -
31.10.2015 Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR TARSUS BLD. 0-3 13-25 11-25 9-25 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Mersin(Toroslar) PAMUK SPOR OSMANİYE DEMİRSPOR - - - - - -
08.11.2015 Adana(Yüreğir) 10:00 ADANA DSİ ADANA VOLEYBOL 3-0 25-11 25-18 25-21 - -
08.11.2015 Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA DENİZ SPOR MERİNOS 0-3 12-25 13-25 13-25 - -
08.11.2015 Mersin(Tarsus) 16:00 TARSUS BLD. ÇUKUROVA BLD. 0-3 16-25 22-25 22-25 - -
08.11.2015 Mersin(Toroslar) 13:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ÇUKUROVA EFES 3-0 25-8 25-15 25-13 - -
08.11.2015 Mersin(Toroslar) 15:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. KAYSERİ VOLEYBOL 3-2 25-23 23-25 25-11 21-25 15-11
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Mersin(Tarsus) TARSUS BLD. PAMUK SPOR - - - - - -
15.11.2015 Adana(Yüreğir) 10:00 ÇUKUROVA BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0 25-5 25-9 25-15 - -
15.11.2015 Adana(Yüreğir) 16:00 ÇUKUROVA EFES ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-19 29-27 25-18 - -
15.11.2015 Gaziantep(KamilOcak) 13:00 MERİNOS ADANA DSİ 3-0 25-9 25-19 25-12 - -
15.11.2015 Kayseri(Atatürk) 15:00 KAYSERİ VOLEYBOL MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-15 25-14 25-20 - -
15.11.2015 Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR MERSİN B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-21 8-25 20-25 12-25 -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Mersin(Toroslar) PAMUK SPOR ÇUKUROVA BLD. - - - - - -
22.11.2015 Adana(Yüreğir) 10:00 ADANA DSİ ÇUKUROVA EFES 3-0 25-12 25-16 25-15 - -
22.11.2015 Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA VOLEYBOL MERİNOS 0-3 23-25 14-25 18-25 - -
22.11.2015 Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA DENİZ SPOR KAYSERİ VOLEYBOL 0-3 23-25 17-25 16-25 - -
22.11.2015 Mersin(Toroslar) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. TARSUS BLD. 3-0 25-23 25-21 25-15 - -
22.11.2015 Mersin(Toroslar) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ OSMANİYE DEMİRSPOR 3-0 25-18 25-20 26-24 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Mersin(Toroslar) PAMUK SPOR MERSİN B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
29.11.2015 Adana(Yüreğir) 10:00 ÇUKUROVA EFES ADANA VOLEYBOL 2-3 19-25 13-25 25-23 25-23 10-15
29.11.2015 Adana(Yüreğir) 12:00 ÇUKUROVA BLD. MERİNOS 2-3 25-21 15-25 25-18 13-25 11-15
29.11.2015 Kayseri(Atatürk) 15:00 KAYSERİ VOLEYBOL ADANA DSİ 3-0 25-8 25-10 25-12 - -
29.11.2015 Mersin(Tarsus) 16:00 TARSUS BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-12 22-25 25-22 25-18 -
29.11.2015 Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR ADANA DENİZ SPOR 2-3 27-25 23-25 18-25 25-14 8-15
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Mersin(Toroslar) MERSİN ÜNİVERSİTESİ PAMUK SPOR - - - - - -
06.12.2015 Adana(Yüreğir) 10:00 ADANA DENİZ SPOR TARSUS BLD. 0-3 13-25 16-25 8-25 - -
06.12.2015 Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA VOLEYBOL KAYSERİ VOLEYBOL 0-3 18-25 14-25 21-25 - -
06.12.2015 Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA DSİ OSMANİYE DEMİRSPOR 2-3 25-21 20-25 25-18 16-25 10-15
06.12.2015 Gaziantep(KamilOcak) 13:00 MERİNOS ÇUKUROVA EFES 3-0 25-13 25-17 25-10 - -
06.12.2015 Mersin(Toroslar) 15:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ÇUKUROVA BLD. 0-3 16-25 12-25 24-26 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Mersin(Toroslar) PAMUK SPOR ADANA DENİZ SPOR - - - - - -
13.12.2015 Adana(Yüreğir) 18:00 ÇUKUROVA BLD. ÇUKUROVA EFES 3-0 25-10 25-14 25-11 - -
13.12.2015 Kayseri(Atatürk) 13:00 KAYSERİ VOLEYBOL MERİNOS 0-3 17-25 19-25 18-25 - -
13.12.2015 Mersin(Tarsus) 16:00 TARSUS BLD. ADANA DSİ 3-0 25-14 25-13 25-19 - -
13.12.2015 Mersin(Toroslar) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-8 28-26 25-23 - -
13.12.2015 Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR ADANA VOLEYBOL 3-2 10-25 25-15 23-25 25-19 15-3
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Adana(Yüreğir) ADANA DSİ PAMUK SPOR - - - - - -
19.12.2015 Gaziantep(KamilOcak) 13:00 MERİNOS OSMANİYE DEMİRSPOR 3-0 25-11 25-13 25-14 - -
20.12.2015 Adana(Nihat Geven) 12:00 ÇUKUROVA EFES KAYSERİ VOLEYBOL 0-3 19-25 18-25 17-25 - -
20.12.2015 Adana(Nihat Geven) 14:00 ADANA DENİZ SPOR MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0-3 14-25 24-26 21-25 - -
20.12.2015 Adana(Nihat Geven) 16:00 ADANA VOLEYBOL TARSUS BLD. 0-3 8-25 12-25 15-25 - -
20.12.2015 Mersin(Toroslar) 13:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ÇUKUROVA BLD. 1-3 17-25 17-25 29-27 20-25 -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Mersin(Toroslar) PAMUK SPOR ADANA VOLEYBOL - - - - - -
26.12.2015 Mersin(Tarsus) 16:00 TARSUS BLD. MERİNOS 1-3 19-25 25-21 28-30 15-25 -
27.12.2015 Adana(Yüreğir) 12:00 ÇUKUROVA BLD. KAYSERİ VOLEYBOL 3-0 25-10 25-23 25-18 - -
27.12.2015 Mersin(Toroslar) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ADANA DSİ 3-0 25-10 25-10 25-14 - -
27.12.2015 Mersin(Toroslar) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ADANA DENİZ SPOR 3-1 25-19 25-11 18-25 25-21 -
27.12.2015 Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR ÇUKUROVA EFES 3-0 25-23 25-19 25-17 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Mersin(Toroslar) PAMUK SPOR MERİNOS - - - - - -
10.01.2016 Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA DENİZ SPOR ÇUKUROVA BLD. 0-3 4-25 7-25 13-25 - -
10.01.2016 Mersin(Tarsus) 16:00 TARSUS BLD. ÇUKUROVA EFES 3-0 25-7 25-17 25-11 - -
10.01.2016 Mersin(Toroslar) 13:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ADANA DSİ 3-1 23-25 25-19 25-10 25-20 -
10.01.2016 Mersin(Toroslar) 15:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0 25-19 25-16 25-22 - -
10.01.2016 Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR KAYSERİ VOLEYBOL 0-3 18-25 15-25 19-25 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Adana(Yüreğir) ÇUKUROVA EFES PAMUK SPOR - - - - - -
17.01.2016 Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA VOLEYBOL MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3 8-25 15-25 24-26 - -
17.01.2016 Adana(Yüreğir) 16:00 ÇUKUROVA BLD. OSMANİYE DEMİRSPOR 3-0 25-14 25-13 25-18 - -
17.01.2016 Adana(Yüreğir) 18:00 ADANA DSİ ADANA DENİZ SPOR 3-1 25-6 26-28 25-8 25-10 -
17.01.2016 Gaziantep(KamilOcak) 13:00 MERİNOS MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-18 25-21 25-20 - -
17.01.2016 Kayseri(Atatürk) 13:00 KAYSERİ VOLEYBOL TARSUS BLD. 3-1 25-22 25-18 22-25 25-21 -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Mersin(Toroslar) PAMUK SPOR KAYSERİ VOLEYBOL - - - - - -
24.01.2016 Adana(Yüreğir) 10:00 ADANA DSİ ÇUKUROVA BLD. 1-3 16-25 25-18 17-25 8-25 -
24.01.2016 Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA DENİZ SPOR ADANA VOLEYBOL 3-0 26-24 25-19 25-11 - -
24.01.2016 Mersin(Tarsus) 16:00 TARSUS BLD. OSMANİYE DEMİRSPOR 3-0 25-17 25-12 25-21 - -
24.01.2016 Mersin(Toroslar) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERİNOS 0-3 17-25 20-25 22-25 - -
24.01.2016 Mersin(Toroslar) 17:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ÇUKUROVA EFES 3-0 25-14 25-14 25-21 - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Osmaniye(Tosyalı) OSMANİYE DEMİRSPOR PAMUK SPOR - - - - - -
31.01.2016 Adana(Yüreğir) 10:00 ADANA VOLEYBOL ADANA DSİ 0-3 15-25 12-25 11-25 - -
31.01.2016 Adana(Yüreğir) 12:00 ÇUKUROVA BLD. TARSUS BLD. 3-0 25-23 25-15 25-23 - -
31.01.2016 Adana(Yüreğir) 14:00 ÇUKUROVA EFES MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3 15-25 20-25 16-25 - -
31.01.2016 Gaziantep(KamilOcak) 13:00 MERİNOS ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-17 25-14 25-21 - -
31.01.2016 Kayseri(Atatürk) 13:00 KAYSERİ VOLEYBOL MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-2 25-22 29-27 23-25 23-25 15-10
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Mersin(Toroslar) PAMUK SPOR TARSUS BLD. - - - - - -
03.02.2016 Adana(Yüreğir) 10:00 ADANA DENİZ SPOR ÇUKUROVA EFES 1-3 19-25 21-25 26-24 26-28 -
03.02.2016 Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA DSİ MERİNOS 0-3 13-25 11-25 13-25 - -
03.02.2016 Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA VOLEYBOL ÇUKUROVA BLD. 0-3 15-25 21-25 19-25 - -
03.02.2016 Mersin(Toroslar) 13:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ KAYSERİ VOLEYBOL 3-2 25-20 25-20 19-25 9-25 15-9
03.02.2016 Mersin(Toroslar) 15:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. OSMANİYE DEMİRSPOR 3-0 25-15 25-16 25-9 - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Adana(Yüreğir) ÇUKUROVA BLD. PAMUK SPOR - - - - - -
07.02.2016 Adana(Asım Savaş) 10:00 ÇUKUROVA EFES ADANA DSİ 0-3 18-25 8-25 15-25 - -
07.02.2016 Gaziantep(KamilOcak) 13:00 MERİNOS ADANA VOLEYBOL 3-0 25-7 25-12 25-7 - -
07.02.2016 Kayseri(Atatürk) 13:00 KAYSERİ VOLEYBOL ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-15 25-16 25-10 - -
07.02.2016 Mersin(Tarsus) 16:00 TARSUS BLD. MERSİN B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-23 25-18 24-26 19-25 11-15
07.02.2016 Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR MERSİN ÜNİVERSİTESİ 1-3 25-21 23-25 22-25 13-25 -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Mersin(Toroslar) MERSİN B.ŞEHİR BLD. PAMUK SPOR - - - - - -
14.02.2016 Adana(Yüreğir) 10:00 ADANA VOLEYBOL ÇUKUROVA EFES 2-3 25-18 25-18 14-25 16-25 8-15
14.02.2016 Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA DENİZ SPOR OSMANİYE DEMİRSPOR 3-1 24-26 25-21 25-21 25-19 -
14.02.2016 Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA DSİ KAYSERİ VOLEYBOL 0-3 18-25 11-25 14-25 - -
14.02.2016 Gaziantep(KamilOcak) 13:00 MERİNOS ÇUKUROVA BLD. 3-0 25-14 25-9 25-10 - -
14.02.2016 Mersin(Toroslar) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ TARSUS BLD. 1-3 25-18 24-26 17-25 22-25 -
19. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Mersin(Toroslar) PAMUK SPOR MERSİN ÜNİVERSİTESİ - - - - - -
21.02.2016 Adana(Yüreğir) 14:00 ÇUKUROVA BLD. MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-1 15-25 25-21 25-14 25-15 -
21.02.2016 Adana(Yüreğir) 16:00 ÇUKUROVA EFES MERİNOS 0-3 8-25 17-25 8-25 - -
21.02.2016 Kayseri(Atatürk) 13:00 KAYSERİ VOLEYBOL ADANA VOLEYBOL 3-0 25-13 25-17 25-19 - -
21.02.2016 Mersin(Tarsus) 16:00 TARSUS BLD. ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-6 25-7 25-12 - -
21.02.2016 Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR ADANA DSİ 2-3 14-25 25-21 25-19 20-25 12-15
20. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Adana(Yüreğir) ADANA DENİZ SPOR PAMUK SPOR - - - - - -
24.02.2016 Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA VOLEYBOL OSMANİYE DEMİRSPOR 0-3 14-25 13-25 18-25 - -
24.02.2016 Adana(Yüreğir) 16:00 ADANA DSİ TARSUS BLD. 0-3 24-26 4-25 18-25 - -
24.02.2016 Adana(Yüreğir) 19:00 ÇUKUROVA EFES ÇUKUROVA BLD. 0-3 12-25 17-25 17-25 - -
24.02.2016 Gaziantep(Üniv. Sporium) 13:00 MERİNOS KAYSERİ VOLEYBOL 3-0 25-23 25-8 25-16 - -
24.02.2016 Mersin(Toroslar) 18:30 MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 1-3 22-25 25-19 20-25 23-25 -
21. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Mersin(Toroslar) PAMUK SPOR ADANA DSİ - - - - - -
28.02.2016 Adana(Yüreğir) 12:00 ÇUKUROVA BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-1 31-29 21-25 25-15 25-15 -
28.02.2016 Kayseri(Atatürk) 13:00 KAYSERİ VOLEYBOL ÇUKUROVA EFES 3-0 25-17 25-9 25-19 - -
28.02.2016 Mersin(Toroslar) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-7 25-7 25-15 - -
28.02.2016 Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR MERİNOS 0-3 11-25 21-25 10-25 - -
02.03.2016 Mersin(Tarsus) 18:00 TARSUS BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0 25-15 25-20 25-18 - -
22. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Adana(Yüreğir) ADANA VOLEYBOL PAMUK SPOR - - - - - -
06.03.2016 Adana(Yüreğir) 13:00 ADANA DSİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0-3 16-25 11-25 23-25 - -
06.03.2016 Adana(Yüreğir) 15:00 ADANA DENİZ SPOR MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3 16-25 11-25 14-25 - -
06.03.2016 Adana(Yüreğir) 19:00 ÇUKUROVA EFES OSMANİYE DEMİRSPOR 1-3 15-25 25-22 18-25 23-25 -
06.03.2016 Gaziantep(Üniv. Sporium) 13:00 MERİNOS TARSUS BLD. 3-0 25-16 25-12 25-16 - -
06.03.2016 Kayseri(Atatürk) 13:00 KAYSERİ VOLEYBOL ÇUKUROVA BLD. 3-0 25-14 25-19 25-18 - -

MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
23 Nisan 2017 Pazar
16:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Dinamo MOSCOW (Rusya) - ECZACIBAŞI VİTRA
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Imoco Volley CONEGLIANO (İtalya) - VAKIFBANK
25 Nisan 2017 Salı
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
26 Nisan 2017 Çarşamba
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
28 Nisan 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - VAKIFBANK
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
İddaa Maçları
24 Nisan 2017 Pazartesi
17:00
GALATASARAY HDI SİGORTA - İSTANBUL BBSK
18:00
MALİYE PİYANGO - İNEGÖL BLD.
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.